Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

02 maja 2011, 22:29

markotka, super że u Ciebie takie piękne wyniki i Krzyś ma się dobrze i rośnie u mamusi w brzuszku :ico_brawa_01:
Ten skurcz był dość bolesny i przypomniał mi może nie nasilenie bólów porodowych tylko ich rodzaj, później do końca dnia miałam sporo skurczy ale już nie takich. Tak się przejęłam że zrobiłam listę, wyprałam torbę do szpitala i jak tylko wyschnie to się pakuję :ico_haha_01:

mamaIzuni kochana ta Twoja Izunia :ico_brawa_01:

Koroneczka oj bidulka :ico_pocieszyciel: Oby Maksio nie zwlekał tylko szybko pojawił się na świecie :ico_sorki:

Murchinson gratulacje!!! Super że już jesteście razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 maja 2011, 07:18

MUrchinson ogromne gratulacje !!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

watek pomalutku sie rozpakowuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

markotka widze ze synek taki sam duzy jak moj :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-03, 07:20 ]
przeskoczyło mi okienka na 9 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: WRESZCIE !!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 maja 2011, 08:02

zoola27, byłam ciekawa kiedy Ci przeskoczy :ico_oczko: Czyli jeszcze dwa dni i mi też wskoczy na 9 okienko :ico_brawa_01:

My dziś mamy gości, mąż zaprosił na mecz. Dopiero wczoraj mnie powiadomił i to pod wieczór więc za bardzo nic nie naszykowałam. Upiekę tylko murzynka bo mam składniki, jakieś chipsy i ciastka wystawię i tyle.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 maja 2011, 08:27

czesc

my nadal czekamy kiedy Tosia zdecyduje sie wyjsc z brzucha

pochmurny dzis dzien i chlodny - swietny na pobyt w szpitalu

myslimy co bedziemy dzis robic, narazie pomyslow brak

na obiadek zrobie chyba rybke

milego dnia

[ Dodano: 2011-05-03, 09:41 ]
Koroneczka jak sie dzis czujesz? jak minela nocka?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 maja 2011, 09:41

:ico_brawa_01: dla Murchinson

A u nas znow ciemne chmury i za oknem i w domu... Przyjchala wczoraj polozna, na oddziale jest gronkowiec zlocisty i 2 dzieci lezy w szpitalu od dziewczyn ktore lezaly w tym samym czasie co ja, dwojka innych przeszla to lagodnie i juz wyleczyla zmiany skorne. No a Filip od czwartku mial jakies dziwne dwa wypryski co pokazalismy lekarce ale ona stwierdzila ze nie wie co to jest i dala tribiotyk. Te ranki ladnie sie juz zasuszyly ale mimo wszystko niepokoj jest. Plakac mi sie chce, on ma dopiero 2 tygodnie a juz tyle przygod :(

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 maja 2011, 09:43

patrycja_g, oby Filipkowi juz nic wiecej nie wyszlo, porazka z tym szpitalem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 maja 2011, 09:50

Dzieńdoberek :-) Taki miły świąteczny dzień- a taka pogoda okropna :ico_sorki: :ico_sorki:
Koroneczka jak sie dzis czujesz? jak minela nocka?
Na szczęście dobrze :ico_sorki: nie zjadłam nic na kolacje i nawet to swędzenie ustało! Muszę jakiś detox przeprowadzić :ico_sorki:
dziś też już jest dobrze, póki co nic nie boli :-)

patrycja_g, nie przejmuj się kochana i bądź dobrej myśli. Wszystko musi być dobrze!

Motylek22, jak na mecz chipsy ciastka i pewnie piwko :ico_oczko: wystarczą w zupełności!

Bardzo się cieszę, że Murchinson tuli już Mateuszka- tak się u niej szybko ekspresowo zaczęło, także widzicie nie znamy dnia ani godziny, może złapać nas w każdej chwili :-)

Ja już się nie mogę doczekać, bo mam stracha przed każdą nocą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 maja 2011, 10:00

Cześć :-)

U mnie też brzydka pogoda i samopoczucie do d... spałam kiepsko, nos zatkany, nie mogłam oddychać :ico_chory: pojawił mi się mokry kaszel, więc ma się chyba ku końcowi :ico_sorki:

Koroneczka czyli dieta pomaga, to najważniejsze :ico_brawa_01: już niedużo zostało, to jakoś wytrzymasz :ico_sorki:

Patrycja faktycznie ciężki macie początek :ico_sorki: ale teraz będzie już na pewno tylko lepiej :-D

Zoola za 9 okienko :ico_brawa_01: to u mnie za tydzień wskoczy :ico_oczko:

Motylek ja muszę naprawić zamek w jednej torbie, dokupić sobie klapki i chyba też się spakuję :ico_sorki: czekam jeszcze na przesyłkę z koszulą, pod koniec tygodnia pewnie będzie. Skurcze robią się coraz bardziej bolesne, więc trzeba być na gotowo.

[ Dodano: 2011-05-03, 10:01 ]
Emilia a wybierasz się jakoś teraz jeszcze do lekarza?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 maja 2011, 10:06

markotka, na szczęście tak :-) kupiłam sobie biszkopty, żeby chociaż coś słodkiego mieć jak ochota przyjdzie :-)
Emilia a wybierasz się jakoś teraz jeszcze do lekarza?
No właśnie?

Mi lekarz kazał się zapisać w razie "W" na przyszłą środę, ale powiedział, że nie sądzi, że się spotkamy! A mnie nic a nic nie bierze ehhh

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 maja 2011, 10:11

Koroneczka biszkopty delikatne, a jednak słodkie :-D to, że nic Cię nie bierze, nie znaczy, że to środy nie urodzisz :ico_oczko: wody mogą odejść nagle, jak u Murchinson i dalej już leci :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JamesRuipt i 1 gość