Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 maja 2011, 13:38

hej dziewczyny
witam nową koleżanke i zapraszam do klikania
wczoraj byliśmy u tego ortopedy,ale sie wkurzyłam bo myślałm że usg będziemy miały a on tylko zbadał tylko tak powierzchownie i stwierdził że ok jak narazie,ale za dwa tygodnie bedziemy miały jeszcze te usg,narazie pieluchuje bo tak kazał doktor,kazał jeszcze jak najczęsciej kłaśc na brzuszku,mieliśmy miec dziś szczepienie ale mała ma katar jeszcze więc czekamy do wtorku,przybrała znowu przez dwa tygodnie 400 g,i wazy 4300 już....co do naszej wysypki hmmmm,jest cały czas ,mamy skierowanie do dermatologa bo wygląda na alergiczną,ma bardzo szorstka skóre i uszka bardzo,w poniedziałek ja sie uda to będziemy miały wizyte ,a jak sie nie uda to w środę póję prywatnie,wizyta 50 zł
no i mała na brzuszku pięknie trzyma głóke w górze ,jestem w szoku bo w domu tak nie podnosiła a ulekarki pięknie się postarała.

u mnie mineło 6 tygodni połogu a ja jeszcze plamie :ico_zly: :ico_zly: nie dużo ale jednak :ico_zly: jak się to skonczy chciałabym isc na kontrole i jeśli bedzie wszystko ok to pomyśle może o seksiku :ico_sorki: ,od lipca tamtego roku :ico_sorki: nic nie było :ico_olaboga:
Aniaaa, ja tez sie martwie o bioderka,mój pediatra powiedziała że według nowych rekomendacji i obserwacji nierówne fałdki jeszcze o niczym nie świadcza :ico_nienie: także nie martwmy sie na zapas :ico_oczko: mi ten ortopeda powiedział że jest ok ,ale zobacze jeszcze co usg pokaze :ico_sorki:
NowaSejana, super że nóżka ok,bo jednak gips to nie zafajna sprawa :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 maja 2011, 15:13

to pomyśle może o seksiku :ico_sorki: ,od lipca tamtego roku :ico_sorki: nic nie było :ico_olaboga:
o matko :ico_szoking: jak Twoj maz tyle wytrzymal??
mój pediatra powiedziała że według nowych rekomendacji i obserwacji nierówne fałdki jeszcze o niczym nie świadcza :ico_nienie: także nie martwmy sie na zapas :ico_oczko:
Marcelina ma nierowne faldki a dzisiaj na USG bioderek wszystko dobrze wyszlo... wiec faktycznie nie ma sie co martwic na zapas...

dzisiaj w koncu nasze sprawy papierkowe troszke ruszyly.. babka w urzedzie dzisiaj wystawi nam taki papier ebysmy mogli mala ubepieczyc :ico_sorki: :ico_sorki:
i dopoki siostra P. nie przysle z Polski aktu urodzenia P. to niestety aktu urodenia nie otrymamy :ico_zly: no i moj orginalny akt babka tez chce, ale na szczescie mam go w domu :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 maja 2011, 15:28

NowaSejana, nie miał wyjscia,powinien medal za to dostac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 maja 2011, 16:35

Aga216 no medal dla meza jak nic :ico_sorki: oj nie wielu takich facetow istnieje :ico_brawa_01:
A to uczulenie na buzi jak wyglada???bo moj Szymek tez ma cos i juz nie wiem czy to dieta czy tradzik niemowlecy czy moze tak jak u Ciebie alergiczne....

Sejana to super jak usg wyszlo dobrze :ico_brawa_01: i powodzenia z tymi papierkami wszystkimi ....tez sie nawypelanialam niekonczacych sie form i pewnie przysla nastepne...teraz jeszcze tylko paszport malemu trezba szybko wyrobic bo lecimy w lipcu do PL...a Ci kretyni tu w konsulacie w Londynie chca polski akt urodzenia :ico_puknij: a dziecko tu urodzone i ma brytyjski... eh szkoda gadac!!!
A i mam do Ciebie prosbe Baragada podala na poprezdniej stronie dane Ali -moglabys dopisac do pierwszej strony...??? Dzieki :-D to wlasnie moja koleznka z klasy maturalnej... :ico_haha_01: i teraz po latch sie tak zgadalysmy...

[ Dodano: 2011-05-05, 16:36 ]
oj wlasnie looknelam na pierwsza strone ....dopisals juz ...wielkie dzieki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-05-05, 16:39 ]
fintifluszka ja tez jakos nie trace na wadze...a przytylam 21kg :ico_szoking: troche fakt spadlo zaraz po porodzie...ale o wlasnych ciuchach moge zapomniec ...tez musze miec luzne na brzuchu...chociaz jest coraz mniejszy ...gorzej z tylkiem i udami,...nawet w mojego M. jeansy sie nie mieszcze... :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 maja 2011, 17:24

oj nie wielu takich facetow istnieje :ico_brawa_01:
moj to by nie wytrzymal...
A i mam do Ciebie prosbe Baragada podala na poprezdniej stronie dane Ali -moglabys dopisac do pierwszej strony...???
zrobione kochana :-D
to wlasnie moja koleznka z klasy maturalnej... :ico_haha_01: i teraz po latch sie tak zgadalysmy...
ladnie Wam sie terminy dopasowaly :-D

co do ciala po ciazy... to mi sie tez uda wieksze zrobily... masakra jakas... i w stare jeansy wlasnie w biodrach sie nie mieszcze... bo brzuch to mam juz prawie taki jak po poprzedniej ciazy :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 maja 2011, 17:52

Dzieki Sejana za Baregade :ico_sorki: No wyszlo nam idealnie bo ja o 13dni wczesniej urodzilam a ona o 13 dni pozniej :ico_haha_01: i miedzy naszymi dzieciaczkami tylko 2 dni roznicy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-05-05, 17:54 ]
a moj Szymus dzis kichnaka juz z 8 razy i ma zabke w nosie...przeziebiony czy panikuje???

[ Dodano: 2011-05-05, 17:55 ]
a i robi mu sie na czole takie przebarwienie brazowe /jak plamy sloneczne wielkosci moze 5 groszy...hmmm ...ciekawe czy tylko chwilowo czy bedzie wieksze ...czy np. jeszcze zciemnieje... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

05 maja 2011, 18:56

my dzis z K tez załatwiania o becikowe i do macierzynskiego tyle tych papierkow masakra
kurcze mala ta dupke ma coraz bardziej obszczypana a juz tak lpiej bylo ;/
i kupilam dzis oryginalne pampersy wczesniej uzywala z bella happy moze byla uczulona na nie no nie wiem zobaczymy i wietrze i nie uzywam chusteczek nawilzonych wszystkiego probuje szkoda mi tej mojej kochanej dupeczki
moja malutka tez czesto kicha i czasem zakaszle ale jak mowilam o tym poloznej to ze niby dziecko tak ma i kazala klasc mala na brzuszku i lekko opukiwac plecki a w kolo noska smarowac mascia majerankowa zeby sie jej lepiej oddychalo
usg bioderek mamy 24 maja a malutka taka silna jest tak sie prezy i mocuje a glowke tez podnosi wysoko silna babeczka jest :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 maja 2011, 19:43

dupke ma coraz bardziej obszczypana a juz tak lpiej bylo ;
u nas dokladnie to samo...teraz to juz pieluchy zmieniam chyba co godzine...bo przewrazliwiona jestem :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 maja 2011, 20:26

kupilam dzis oryginalne pampersy wczesniej uzywala z bella happy moze byla uczulona na nie
moja znajoma miała właśnie podobnie tzn używała innych pampersów i tyłek jej malucha był odparzony , tylko oryginalne Pampersy dawały rezultat, oby i było tak w Twoim przypadku bo szkoda malutkiej :ico_sorki:
miedzy naszymi dzieciaczkami tylko 2 dni roznicy :ico_brawa_01:
ale fajnie :-) ja też bym chciała mieć koleżankę która by miała maluszka a u mnie wszystkie znajome to nawet nie zamężne a co dopiero dzieci... :ico_placzek:

a co do ciuchów to ja za to w moje spodnie dżinsowe się bez problemu mieszczę i są nawet za luźne... :ico_brawa_01:
Ale już mi brzuch znów rośnie bo jem dość dużo :ico_olaboga: opamiętać się czasami nie mogę

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 maja 2011, 21:56

Dobrusia jedyny problem z bara to to ze ona w PL a ja w UK mieszkam :ico_placzek: ...ale fakt fajnie miec kogos kto dokladnie przez to samo przechodzi :ico_sorki:

Ale tez wiekszosc moich znajomych tutaj ma dzieciaczki :ico_brawa_01: ...takze jest okey!!!

a ajk masz spodnie za luzne...to zazdroszcze ...ja watpie ze sie jeszcze kiedys wogole w swoje wcisne :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość