layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

25 mar 2011, 15:32

A tak klamki, drzwi, krany u mnie także muszą być zdezynfekowane. Nie mam aż tak wielkiego świra ale wystarczyło mi obejrzenie jednego programu o bakteriach by zmienić podejście do tej sprawy.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 mar 2011, 15:35

A tak klamki, drzwi, krany u mnie także muszą być zdezynfekowane. Nie mam aż tak wielkiego świra ale wystarczyło mi obejrzenie jednego programu o bakteriach by zmienić podejście do tej sprawy.
w domu???

a co na mieście jak idziesz do urzędów to po każdym dotyku klamki myjesz ręce???

pytam bo znam takich ludzi i jest to natręctwo niestety.

[ Dodano: 2011-03-25, 14:40 ]
przypomniało mi się coś, kiedyś pracowałam z taką osobą (że tak nazwę z wyższych sfer) która tez była bardzo uczulona na bakterie i nie tykała klamek w wc itp. otwierała drzwi łokciem przez marynarkę, w wc nie wiem jak robiła swoje potrzeby, ale uwierzcie, że po wyjściu nigdy nie myła rąk a toaleta wymagała dezynfekcji i czyszczenia podłóg mopem itp) to tak dla śmiechu piszę teraz, ze są ludzie, którzy aż nad to przesadzają a sami tak naprawdę o higienę nie dbają, wolałabym już tej klamki dotknąć, ale umyć ręce po wyjściu z kabiny i zostawić ją w czystości, czy tez mieć suchą bieliznę, bo domyślam się że kobieta ta po prostu nie używała nawet papieru toaletowego skoro rąk nie myła, nie czuła takiej potrzeby.

powidło
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2011, 21:39

03 kwie 2011, 22:10

Myję ręce przed i po wyjściu, w toalecie także, przed jedzeniem, gdy czuję , że powinnam. No i żel antybakteryjny w torebce.

AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

05 cze 2011, 17:31

ja to myję zawsze jak przychodzę w dworu, chyba bym nawet inaczej już nie umiała. I zawsze przed jedzeniem.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość