Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

06 cze 2011, 21:20

Aga dzieciaczki cudowne i TY równiez pieknie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Patrycja ja tez pomyśle o spineczkach :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 cze 2011, 22:38

Witajcie :-D

Piękne foteczki dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie mogę się nadziwić jak już te nasze maluszki urosły :-D :-D

patrycjaaa Martynka ma na ramieniu takie małe wypukłe znamię w kolorze sinym i dość twarde. Położna mówiła,żeby tego nie ruszać, że prawdopodobnie zrobi się ropka, wypłynie i jak się zagoi to zostanie blizna. U nas jak na razie od tygodnia albo dłużej nic się nie zmienia i chyba jutro zapytam jak będziemy na szczepieniu czy wszystko jest ok.
Karolinka nie miała nawet śladu po tym szczepieniu i nie ma blizny na ramieniu. Ciekawe dlaczego :ico_noniewiem:
Ja ubieram małej do spania body z krótkim rękawkiem i skarpetki, nie przykrywam niczym,bo zaraz się wierci i kopie nóżkami.
Martynka zajada cyca tak samo jak Paulinka Agi216 - doi kiedy chce :-D
Teraz w upały marudka się zrobiła i więcej śpi niż je ale nadrabia popołudniami i w nocy, więc się nie martwię :-)
Jutro będziemy na szczepieniu to zobaczymy ile waży :-D

NowaSejana wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Marcelinki za 2 miesiączki :-D

magda1614 trzymam kciuki za obronę :-)
Super,że Filipek tak pięknie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To Martynka lepsza od Filipka w jedzeni,bo ona zajada co 1-1,5h :ico_oczko: W nocy robi sobie przerwy w jedzonku 2-3godzinki :-)

ewelcia1245 a co to jest ten plasterek ?? :ico_wstydzioch:

aga216 super wyglądasz !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A dzieciaczki słodziutkie :-D :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 cze 2011, 22:44

Czesc mamuski

Brawa dla Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze troche i dogoni mojego Szymka waga...

Wasze dziewczynki sa cudowne na tych zdjeciach i tak pieknie im w tych opaskach /spineczkach....ze az czasem zaluje ze Szymus to chlopak.... :ico_oczko:


Ja dalej karmie na zadanie...a bywa to roznie czasem i co 1,45h a czasem i 4,5h maly wytrzyma....
Ja niestety musze Szymka cieplo ubierac do snu bo po pierwsze jest ciagle chory :ico_olaboga: -kaszel i katar...2 razy w zeszlym tygodniu bylam z nim u lekarza ale poniewaz nie ma goraczki to kazali ewentualnie na noc dac Calpol i do noska Saline kropelki....ale dziewczyny to juz ponad tydzien.... :ico_olaboga: chyba znow sie jutro wybiore do lekarza :ico_noniewiem: :ico_chory:
a po drugie u nas strasznie zimno 13 stopni az ogrzewanie musialam wlaczyc... :ico_olaboga: c to on powiedzial ze nie wie...ale tak zrozumialam ze dluzej... :ico_szoking:
zy miesia
poza tym Dalej jest siostra M.i chlopaki ...i dzis w rozmowie z moja ciotka wyszlo ze na dluzej niz 2 tygodnie tak jak powiedzialam moiej rodzince na poczatku ...chociaz ja wiedzialam ze dluzej niz 2 tygodnie beda ale jak dzis M. pytalam czy miesiac to on powiedzial ze nie wie ...ale raczej na zasadzie ze dluzej... :ico_szoking: Siostra jego jest fajna i chlopaki tez fajne lobuzy ale dluzej niz miesiac nie wytrzymam... potrzebuje spokoju...posprztac chalupke ...zajac sie bierzacymi sprawami typu formy o dodatek na dziecko...i te moje zalegle pity z 6lat.... :ico_olaboga:
a tu jeszcze Jej partner wpadnie w srode az do niedzieli bo sa urodziny ich malego...poprostu pelna chata... :ico_olaboga: mojemu M. to na razie nic nie przeszkadza bo on ciagle w pracy...powiedzcie dziewczyny jak to ladnie rozwiazac...jak dac moze siostrze do zrozumienia ze miesiac to i tak dosc dlugo....poradzcie bo nie chce jakiejs afery rozpetac....

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 cze 2011, 22:47

nowasejana no co ty????? popatrz jaki ten świat mały,ja ogólnie w Raciborzu mieszkam już w sumie 10 lat,a pochodzę z Kużni Raciborskiej :ico_oczko: kiedy będziesz w Polsce?
Aniaaa, twoje pociechy również fajniutkie w podpisie
my jutro na szczepienie,już się boje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 cze 2011, 23:17

aga216, dziękuję :-D
A na co się szczepicie ??

tabogucka, kurcze głupia sprawa z tą siostrą M.,bo faktycznie jak byś chciała jej coś powiedzieć,że Tobie nie pasuje,żeby tak długo byli to może być afera, tym bardziej,że M. nie ma nic przeciwko. A może byś z nim pogadała i On by coś jej powiedział na ten temat ?
A co Szymusiowi jest ? Katarek go męczy czy coś więcej ?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 cze 2011, 00:33

kurcze nie mam kiedy usiasc i napisac... Gabriel zakatarzony, ja zapalenie piersi mialam jakies drobne, bo goraczka tylko 1 dzien i jakos przeszlo, tylko piers troche jeszcze boli...

Sejana, pytalas czy mi przyznali na Gabriela kindergeld-w kwietniu mi juz wyplacili zalegly, dzieki czemu po narodzinach Poli kuba mogl troche z nami w domu posiedziec, teraz juz co miesiac dostaje.

Ja Pole tez klade w body ostanio, ale z dl rekawkiem, bo raczki jej marzna inaczej, dzisiaj jej tez skarpetki ubralam, czesto jak ja w nocy biore juz do siebie to jej spiochy ubieram bo ma chlodne stopki.
Karmie wtedy kiedy Pola ma ochote, nie potrafie nawet okreslic co ile :ico_noniewiem: po prostu jak chce to dostaje...

sliczne te Wasze maluchy, kazde jedno juz takie pucki ma :ico_haha_01: te opaski na glowy boskie sa, u nas szukalam to jakies kilka sztuk znalazlam do chrztu z takimi wymyslnymi kokardami na pol glowy :ico_haha_01: moze jak bede w pl to gdzies znajde...

Tabogucka, przerabane masz z ta goscina, ja ci nie doradze, bo ja jedza jestem generalnie, jak juz bym sie zgodzila na takie odwiedziny to na pewno bym szybko postawila sprawe jasno, ze mi sie to nie podoba i zeby sie zmywali predko :ico_haha_01: ja po prostu nie lubie osob trzecich w moim domu, odwiedziny do 7 dni wskazane, dluzej to juz naduzycie :ico_oczko:

Pola ostatnio wazyla troszke ponad 5.5kg mysle, ze bedzie rownac do rowiesnikow, bo inaczej by zostala paczkiem strasznym :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

07 cze 2011, 08:15

Aniaaa ten plasterek to takie znieczulenie skóry!!! Przyklejasz go jakos kilka godzin przed ukłuciem!!! :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 cze 2011, 09:43

Dzien dobry
Aniaaa Szymek ma kaszel i katar -taki z zabami az do ust od ponad tygodnia....byl taki momentze glos jakby stracil .....(nie wiem zapalenie krtani)....ale to wszystko bez goraczki i raczej nie byl marudny...dopiero teraz zaczyna wiecej palkyusiac ...mysle ze dlatego ze na lezaco ciezko mu oddychac...idziemy dzis na 11:35 do lekarza


A co do M.i jego siostry...nie wiem jakbym miala z nim ta rozmowe przeprowadzic ...bo on sie cieszy ze siostra jest(oni sie 5lat nie widzieli i to ja go namawialam zeby byl w kontakcie z nia-ale to bylo za nim zaszlam w ciaze....)wiec teraz to jest na zasadzie wg niego ze przeciez sama chcialam.... :ico_noniewiem:
ale ja naprawde nie wytrzymam dluzej niz miesiac...bo chlopaki jakto dzieci chalusuja i balagania ...wiem ze to samolubne co napisze ale nowe sciane sa juz umazane i podloga strasznie zniszczona....itp.a to nasz nowy domek...i chcialam sie takim ladnym nacieszyc zanim Szymus urosnie i sam dokona zniszczen!!!

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

07 cze 2011, 09:50

Dziewczyny ja sie własnie dowiedziałam , że u nas w aptekach nie ma szczepionki i szczepienie z czwartku mam narazie odłożone , mam czekac na telefon :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 cze 2011, 09:55

ja najchetniej zrobilabym jak fintifluszka...7dni i do domu...ale fakt ze zgodzilam sie na ten przyjazd a nigdy zgory nie ustalilismy na jak dlugo....-moja wina...ale mysle ze miesiac to i tak baaaaaaaaardzo dlugo i naprawde wykazuje sie dobra wola....ale dluzej nie wytrzymam!!!
chyba dam sobie tydzien...i zaczne dzien po dniu malymi kroczkami nad M.pracowac...tylko nie wiem jak ....jedy ne co mi na razie do glowy przychodzi jako argument to to ze nawet moja mama-byla tylko 2tygodnie...i tez mielismy juz dosc!!!

doradzcie prosze jak macie jakies pomysly ...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości