Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 cze 2011, 11:44

ewelcia1245, a jakie szczepienie macie mieć ? Drugie szczepienie już ?

tabogucka, oj współczuję :ico_sorki: no myślę,że możesz zacząć od tego właśnie,że Twoja mama była na 2 tygodnie i w zupełności wystarczyło :ico_noniewiem:
Trzymam kciuki,żeby Ci się udało go jakoś przekonać,że to nie najlepszy pomysł,żeby zostawali tak długo!! :ico_noniewiem:

Dziewczyny,a mam pytanko. Czy Wasze maluszki prężą nóżki i np. jak jest pionowo na rękach to też tak czasem bardzo mocno napina te nóżki i prostuje.
Martwię się troszkę czy to czasem nie wzmożone napięcie mięśniowe :ico_olaboga: bo szwagierki córa tak prężyła nóżki tylko dużo częściej i prawie w każdej sytuacji,a Martynka od czasu do czasu tak napina ale u tamtej małej stwierdzili wzmożone napięcie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 cze 2011, 12:52

Nie, Polcia sie tak nie napina, wiec nie wiem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 cze 2011, 15:30

Aniaaa, raczej moja się tak nie napina :ico_noniewiem:
my już po szczepieniu ,wszystko ok,nawet tak mocno nie płakała,wazy już 5 kg i mierzy 62 cm(4 tygodnie temu miała 55 cm)takze długą mam dziewuszkę :ico_oczko:
jeszcze tylko musze się zapisac do laryngologa na podciecie wędzidełka przy języczku
aaa płaciłam za szczepienie 120 zł i mam te 5 w1
togobuckanie wiem kochana co ci doradzic :ico_olaboga:
a nas upałów ciąg dalszy
maskara ,gdzie te deszcze co zapowiadali

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

07 cze 2011, 15:55

Aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Paulinki!!

Aniaaa u nas bedzie drugie szczepienie!! My tez szczepimy 5w1 za 120zł, co do tego prężenia to musze sprawdzic , ale wydaje mi sie że sie tak nie pręży :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 cze 2011, 15:56

ewelcia1245, my następne mamy za 6 tygodni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 cze 2011, 17:08

My też już po szczepieniu na pneumokoki. Martyśka waży 5600g ale nie wiem ile ma cm,bo nie mierzyli.
Denerwowałam się szczepieniem i zapomniałam zapytać o to prężenie nóżek :ico_puknij:
Za 3 tygodnie na kolejne szczepienie jeśli będzie już lek,bo u nas też nigdzie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie :ico_noniewiem: Receptę mam i muszę szukać.

Martynka biedna usnęła sobie ale płacze przez sen i ciągle podgina tą nóżkę co była ukłuta :ico_placzek: pewnie ją boli,bo podobno pneumokoki są bardziej bolesne niż zwykłe szczepionki :cry:
jeszcze tylko musze się zapisac do laryngologa na podciecie wędzidełka przy języczku
a co to jest ? :ico_wstydzioch:

ewelcia1245, aga216, my też szczepimy tą 5w1 i u nas po 111zł jest :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 cze 2011, 17:12

Aniaaa, pod języczkiem jest taka błonka,no i malutka ma ją za długą,na szczescie w jedzeniu to nie przeszkadza,ale mogłabym w póżniejszym czasie niewyraznie mówić np.L R i inne jeszcze a tak podetną troszke i bedzie ok,ponon nawet to nie krwawi,to leciutki zabieg,mam nadzieje :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

07 cze 2011, 21:34

Witam.

Wszystkie dzieciaczki przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja malutka tez ubieram tylko w boby z krotkim rekawkiem i nie przykrywam.

Tabogucka nie wiem co Ci poradzic.niestety Ci nie pomoge.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 cze 2011, 22:12

hej dziewczyny! :ico_buziaczki_big:
Dawno mnie nie było... ale teraz jakoś czasu mam mało na komputer.

Piękne wasze skarby są :ico_brawa_01: i jakie duże,
mój Wituś parę dni temu skończył 3 miesiączek :-) waży 6 kg

aga216, Ja też się zastanawiam czy mój nie ma tego wędzidełka takiego... a kto to u Twojej małej stwierdził?

ewelcia1245, ja miałam taką samą sytuację, tydzień przed szczepionką już chciałam zamówić i nie było w hurtowni w której apteka zamawia, ale parę dni potem moja mama poszła do innej apteki i tam od razu mieli na drugi dzień była.

Ale my przez ostatni tydzień chorzy z mężem oboje, i ta szczepionka małego (mogłam poczekać z tym tydzień) i po szczepieniu mały trochę chorował, miał katar straszny w nocy, gorączkował 2 dni. Ale już jest ok.

Ale upały teraz okropne, co nie :ico_sorki: nie wychodzę na spacery nawet bo tak gorąco. Teraz jestem u mamy a tutaj w domu jest przyjemnie chłodno, bo u nas w mieszkaniu to można ducha wyzionąć;)

Tabogucka też nie wiem jak Ci pomóc z tą sytuacją... Ciężka sprawa. Ja np. nie jestem asertywna i przez to też często gęsto też nie potrafię wyjść z różnych sytuacji, w które się wpakowałam nawet nie z własnej winy

Aniaaa nie wiem czy o to chodzi z tym napinaniem że tak wierzga nóżkami mocno? Bo mój Wituś to często po jedzeniu jest około godziny bardzo aktywny i czasami tak przebiera nogami i rączkami szybko, ja wtedy mówię, że on biega sobie :-) .
Ale jak czytałam o napięciu to tam chodzi głównie to no wyginanie ciała w literę C, albo częste ściskanie piąstek, czy odchylanie główki tylko w jedną stronę. Więc nie sądzę że takie prostowanie nóżek to to, tym bardziej że Twoja Martynka nie robi tego ciągle

[ Dodano: 07-06-2011, 22:13 ]
aga216, Piękne to zdjęcie Twojej Paulinki w opisie :579: :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 cze 2011, 08:21

Dobrusia, zauważyła to już położna jak przyszła do nas po porodzie,mówiła że jakby w szpitalu zauważyli to by to od razu zrobili,no a potem pediatrze pokazałam i potwierdziła :ico_sorki:
super że wpadłaś
aga216, Piękne to zdjęcie Twojej Paulinki w opisie
bardzo dziękuje
a ja czekam na przesyłke ma przyjsc świeca i i szatka i zaproszenia na chrzest
mała po szczepieniu dobrze spała
dziś pochmurno u nas

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości