Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 cze 2011, 18:23

Sierpniówka na odległość to ciężko. Tamta dziewczyna faktycznie nie za bardzo podeszła do sprawy. Najlepiej jakbyś sobie kupiła np. j.niemiecki w 30 dni, tam jest dużo ćwiczeń. Jeśli chcesz to ja mogę powysyłać ci na maila sporo ćwiczeń, które robię dla uczniów. Wszystkie są mojego wykonania. Możesz rozwiązać i mi odesłać jeśli masz ochotę. Sprawdzę, ale nie obiecuję, że w trybie natychmiastowym. Jak już wakacje będą to prędzej.
A co do przeprowadzek, to nasze 6 miejsce zamieszkania i dość już :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

07 cze 2011, 21:18

co do przeprowadzek, to nasze 6 miejsce zamieszkania i dość już
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: podziwiam!!
o mamo ja jednej mailam dosyc...zmiana miejsca zmiana sposobu zycia itp.Zwiazane to jest z praca Twojego męża?

Jeżeli masz w formie elektronicznej te zadania to chetnierozwiąże i milobedzie jakbys na to spojrzała... :) Z gory dziekuje.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 cze 2011, 07:31

matikasia ja też lubię Wrocław i od zawsze mi się podobał, tylko męczą mnie te wszystkie budowy wokół osiedla, na którym mieszkam (stadion, obwodnica, szybki tramwaj :ico_olaboga: ), a do Legnicy chodziłam do liceum :-D Wcześniej mieszkałam 20 km od Legnicy :-D .

Ledwo żyję już od tych upałów. Dobrze, że w pracy klima, ale już widzę, że zaczyna mi się kata, wiec klima jest fajna do czasu.
Zosia też coś zakatarzona, ale moze przez to ,że w żłobku ukrop, wychodzimy później na plac zabaw koło żłobka, Zosia spocona, na dworze wieje wiaterek i niewiele trzeba by był katar :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 cze 2011, 19:35

to ja :)
my juz po wizycie u ortopedy
wyjechałysmy rano o 5 (oli sie obudziła i juz nie zasneła) w rejestracji od 7 w kolejce - i dobrze bo byłam 2!
a pozniej, dziewczyny co tam sie działo :ico_olaboga: pani w okienku kazała sobie zając kolejke
lekarz miał przyjmowac od 9 w dwóch gabnetach (zabiegowogipsowym i normalnym) zrobiły sie dwie kolejki do jednego lekarza, i nie wiadomo kto ma racje (jak dobrze ze bylam 2 :ico_sorki: )
lekarz potem przyszedł i zaczął przyjmować z gipsami (tych co przyszli dobrze po 9) a my od 7 czekamy, wkoncu babki sie wkurzyły i lekarz przyszedł przyjąć kilka osób z gabinetu w tym mnie pierwszą bo juz była 10 oliś marudna śpiąca wiec aby szybciej i do domu
wole nie mysleć co tam sie pozniej z tą kolejką działo :ico_olaboga:
u nas stopy ok, ale nóżki nie idą w X jak to przeważnie u tak małych dzieci sie robi tylko idą w O
dostaliśmy wkładki "pronujące stępy" musze się zorientować gdzie i za ile je kupie (najpierw zobacze w łukowie a jak nie to rusze na siedlce lub warszawe)

a tak z innej beczki wiecie z czego ta opaska u tej dziewczyny ze zdjęcia była zrobiona? ze wstążki usztywnianej drucikami :ico_szoking: zakupiłam sobie już taką wstążkę i szukam kogoś kto mi ją ładnie ułoży :] :ico_brawa_01: może do kwiaciarni pojde :ico_noniewiem: tam babki cuda ze wstążek robią

rozglądałam się też za kwiatami to mi powiedzieli od 250 zł za 2 bukiety - myślałam że padne :ico_olaboga:
ale znalazłam fajną kwiaciarenke co mi zrobią 2 za 50 - małe i skromne

i to juz chyba wszystko
do rana

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 cze 2011, 21:53

Isia trzeba mieć zdrowie żeby iść do lekarza. Ile człowiek się tam naczeka szok!!!
No widziasz jaka Ty zdolna jesteś. Ile kaski w kieszeni, a ze wstążką czemu nie? może te kobietki Ci tam coś ułożą :ico_haha_01:

Magda33 widzisz jaki świat mały. To pewnie wiesz gdzie jest w Legnicy osiedle wojskowe. Tam mieszkaliśmy.

Sierpniówka
podaj maila to podeślę, ale wiesz to szkoła podstawowa. Może Ty to wszystko potrafisz. Może ode mnie jesteś lepsza. Może mnie poduczysz :ico_haha_01:

U nas dzieci kończą kaszel. Jutro mamy kontrol.

Dziś cały dzień u babci. W tamtą stronę mała 2 razy zwymiotowała, ale nie aż tak dużo i większość złapałam do miski. Z powrotem już lepiej.
Ja padam na pysk. Opieka nad babcią i 2 dzieci, jest przepotwornie ciężka, a i tak człowiek ma niedosyt, że chciałby więcej. Na dodatek te upały.

W sobotę na 9 mam egzamin na certyfikat. Nie mam nawet siły się uczyć...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 cze 2011, 23:43

witam kobitki

dawno mnie nie było,ale wogóle nie mam czasu na kompa :ico_wstydzioch:
jestem tak padnieta po całym dniu, że jak tylko odpalam kompa to zaraz zasypaim , a dzisiaj czekam na wyschnięcie włosów i możenie padnę :ico_oczko:

u nas wszystko dobrze , Lolek jednynie przechodzi samego siebie , łobuzuje ile wlezie
ale dajemy radę
całe dnie spędzamy na dworze , jak nie pracuję przy pazurkach to bierzemy rower i jeździmy , Lolek to uwielbia :ico_haha_02:
odwczoraj Lolek sam na siebie mówi " ika" i jak ktoś się go zapyta jak się nazywa to mówi IKAA :ico_oczko:
oprócz tego co już wcześniej mówił jakoś tam po swojemu trajkocze , ale bez rewelacji

zaczeliśmy nocnikowanie i musze go pochwalić , bo już drugi dzień ładnie zrobił kupkę , dziś co prawda posaziłam go na nocnikbo chciał sam ale nie spodziewałam się że coś zrobi i poszłam sama do toalety aon przybiega zadowolony i woła upa, upa ja się zaśmiałam i nie wziełam tego poważnie idziemy do pokoju a tam w nocniku kupa , taki był z siebie dumny a ja mu nie uwierzyłam :ico_wstydzioch:

co jeszcze
gorąc niesamowity, u nas na podwórku to fajny chłodek jest , ale jak trzeba wyjść na ulicę to nie do wytrzymania :ico_noniewiem:
ale może toilepiejniż zimno i deszczowo

matikasia, oj masz sie z tą chorobą lokomocyjną , dobrze że u nas dzieciaki moga jeździć bez takich awarii

a jak z babcią lepiej?

już niedługo masz wakacje , fajniemaja nauczciele, idealny zawód dla kobiety :ico_haha_02:

isiawarszawa, oj lekarze to porażka :ico_noniewiem:
widzę że u Ciebie przygotowanie do ślubu pełna parą idą :ico_haha_02:

sierpniówka, witam nową koleżankę :ico_haha_02:

Magda33, klima jak wszystko ma plusy i minusy :ico_noniewiem:

u nas też ostatnio pokazałasię katar ,ale był taki lejący i podałam wapno i zyrtek i po dwóch dniach nie było sladu ,musiało cos ostro pylić i to by łkatar alergiczny ,
umówiłam Lolka do allergologa na 12 lipca , bo to zpalenie oskrzeli nie było takie normalne :ico_noniewiem:

hmm co jeszcze
a wczoraj byłam na zakupach ubraniowych , dostałam kaskę od męża,żeby wydać na siebie i poszłam do Orseya, bo tomój ulubiony sklep, ciuchyna mnie szyte i zaszalałam :ico_wstydzioch:
a że miałam jeszcze bon na -30% to 2 bluzki i pasek miałąm darmo :ico_oczko:
jeszcze tylko buty muszę dokupić , bo nie znalazłam takich jak chciałam

no i z grubsza to wszystko , postaram się zaglądać częściej :ico_haha_02:

a jszcze jedno
dziewczyny prosze zagłosujcie na Łaskarzew w akcji Nive i place zabaw
Link usunięty przez moderatora !
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 16:18 przez wiolaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 cze 2011, 08:55

Witam i ja. Dziś ciut dłużej pospaliśmy choć o 6 już mleczko było. Ogólnie łażę zmęczona.

Wiolaw
dla kobiety fakt idealny zawód, ale uwierz w ciągu roku trzeba się zmagać z tyloma problemami z dziećmi, że czasem sił nie ma i te wakacje są w pełni zasłużone.
Teraz z dziećmi jest wiele problemów wychowawczych, do tego wszystkiego dochodzą lekcje. Nie raz ręce opadają.
BRAWA za udane zakupki :ico_brawa_01:

Lecę robić śniadanko, a potem do lidla jedziemy oddać już drugi raz Matiego konsolę do gierek. Znów jakaś wadliwa, teraz to już kasę biorę.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 cze 2011, 23:06

witam jak zwykle nocniakowo
BRAWA za udane zakupki
dzięki , ale dziś znowu zaszalałam kupiłam buty i torebkę :ico_wstydzioch:
dawno nie kupiłam tak drogich butów (249), ale jak je zobaczyłam to już wszystkie inne tylko do nich porównywałm i wszystkie były brzydkie i po długich namysłach i namowach P zaszalałam :ico_oczko:

Lolek oczywiście dalej mówi na siebie Ika :-D

matikasia, wszystkie zawody maja swoje plusy i minusy, ale tyle wolnego nie ma się w innej pracy , więc można odpocząć :ico_haha_02:

właśnie pomalowałam sobie pazurki u stóp i czekam az troche podeschną żeby nic się nie ogdniotło :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

10 cze 2011, 09:31

Chciałam przesunąć spam/wirus do kubełka i usuneło mi sie 2 posty matikasia i isiawarszawa :ico_wstydzioch:

Skopiuje je tutaj :
matikasia napisała dziś o 7.47posta o treści :
Witam z ranka.

Wiolaw masz rację. Najlepszy zawód dla kobiety. Dzieci w wieku szkolnym na świetlicę nie muszą chodzić. A jak się pracuje na zmiany lub do 15.30 to już muszą.
Wklejaj tu nam fotkę takich drogich bucików. Aż jestem ciekawa.

A co za wirus się wkleił????

A ja nastawiłam sobie budzik na 7.25 bo czasem Milenka ma przebłyski, ale gdzie tam o 6.00 już mleko robiłam. W ten weekend nie będzie szans na odpoczynek....

Wczoraj dostałam wyniki z egzaminu próbnego. 56 punktów na 60 możliwych. Żeby zdać trzeba mieć 36 punktów. Oby jutro mi tak poszło

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

a isiawarszawa napisała dziś posta o 9.00 o treści :

hej ja dzis warszawnie :)
na 12.30 jedziemy do sklepu achilles na bemowie - tam czeka nas drugie badanie nóżek i dobór wkładek - badanie bezpłatne. wiolaw słyszałaś o tym sklepie? a moze tam jezdziesz? bo czytałam w necie same dobre opinie. wkładki 110 zł ale im szybciej tym lepiej
dzis zimno a ja mam tylko cienkie długie ubrania - mam nadzieje ze oli nie wróci znow chora.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Przepraszam dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 cze 2011, 10:19

Witam się piątkowo,
niestety dla mnie piątek zaczął się smutno. Dzis rano zmarł Zosi pradziadek (dziadek mojego P) :ico_noniewiem: Tydzień temu miał zawał i był cały czas nieprzytomny. Wczoraj mieli go wybudzać, a dzis zmarł. Smutno mi, choć byliśmy na to przygotowani, bo lekarz nadziei nie dawał, a poza tym dziadek miał 95 lat... Ech życie.

Wiolaw ale zaszalałaś, dawaj tu zdjecie, będziemy podziwiać :-) Ja szukam dla siebie jakis fajnych sandałków, ale nic mi się nie podoba. Tzn. podobają mi sie na obcasie, ale przy moim wzroście obcasy odpadają...ostatnio kupiłam takei na koturnie i P powiedział, że jak z nim wychodzę to w innym butach, bo jestem w nich od niego wyzsza :-D

isia pewnie, że lepiej szybciej kupić te wkładki i niech Oli nosi. Ja przedwczoraj kupiłam Zosi butki profilaktyczne w Bartku. Zaraz wkleję fotkę.

[ Dodano: 10-06-2011, 10:28 ]
[img][img]http://images40.fotosik.pl/899/b4c2ae5f91131215med.jpg[/img][/img]

takie buciki kupilam ZOsieńce

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość