beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 cze 2011, 20:52

zirafka,
Ale powiem wam, ze nie najlepiej się dzisiaj czuję chyba za duzo owoców jem i strasznie mnie rozdyma i brzuch mam twardy...
ja też mam za sobą dzisiaj czereśnie i truskawki. Czuje sie jak czołg pędzący po poligonie :ico_zly: Pokrzyczałam Dominka, bo nie chciał poskładac zabawek w pokoju i teraz jakos tak mnie kłuje w lewym boku albo pachwinie. Sama już kurde nie wiem.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 cze 2011, 13:34

Witam w niedzielne juz po południe. Co tu tak dzisiaj ucichło? JA mam spokój bo Kuba u mojej mamy od rana a mąz wybył oddać się swojej pasji :ico_oczko: a potem mamy pojechac na przejażdzkę na festyn . Pogoda wręcz idealna bo jest jakieś 23 stopnie ale wieje wiatr więc jest idealnie i tak mogłoby być przez najbliżesz 1,5 miesiaca bo tyle zostało mi do końca hihihi

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 cze 2011, 16:39

witam
a my wczoraj zrobilismy wielkie zakupy dla Dzidzi :ico_brawa_01: mam juz wszystko, nawet wozek :-D kaloderke i podusie tez juz wypralam, wiec teraz tylko jeszcze z tydz poczekam na rozlowenie lozeczka i wsio gotowe :ico_sorki: :-)
a dzisiaj jestesmy sami, bo moja mama zabrala Mile na calodniowa wycieczke..w zwiazku z tym mi sie nic nie chce..obiad zjedlismy u babci, teraz A drzemie, a ja zajadam arbuza :-D
a wiecie jaki byl wczoraj podniecony jak zobaczyl jak Mala mnie dwa razy kopnela..mialam ubaw, bo sie cieszyl jak dziecko i dzisiaj wszystkim opowiadal, jak to kalinka mnie kopnela i cala stopke widzial :ico_haha_01:

a wy wszystkie odpoczywacie?to milego wypoczynku :-)

[ Dodano: 12-06-2011, 17:00 ]
nina a jak to wam sasiad zastrzelil kota? :ico_szoking:
gosia a ty nie mialas nigdy alergii na siersc? to sie moze wziac tak nagle i zaatakowac? z drugiej strony jakby to bylo na siersc to nie jest to jedno czy na psa czy kota?
ja swojego kota przygarnelam, bo ta babka co mi go oddala twierdzila ze jej chlop ma uczulenie na jego siersc i nie moga go trzymac w domu, po czym kupili sobie Haskiego, a okazalo sie ze tez zrobili blad bo na jego siersc tez mial uczulenie :ico_puknij:
a ja w sumie tylko czekam az on zdechnie i nie chce miec wiecej zwierzat w domu, choc slyszalam ze dzieci co wychowuja sie ze zwierzetami - kotami czy psami w domu, nie sa pozniej alergikami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 cze 2011, 17:53

ano dzień dobry
ladybird23, - alergi mozna nabawić sie w każdej chwili .. ot - głównie obserwuje się takie skoki - na poczatku - czyli u dzieci - małe - do 3-4 roku moga wyjść z tego i potem koło 6-7 lat .. a potem po 30 :-) oo .. mó mąz " dostał " alergię na pyłki po 30 - wcześniej nigdy nie miał - ja teraz - ale tylo na kota - na psa nie mam ... Co do wychowywania dzieci ze zwierzetami - oczywiście lepiej - bo sie uodparniaja - ale to nie chroni przed ewentualną alergia ..
ja leze - mam zgage ... młody rozrabia jeen i drugi :-D a maz siedzi tez nad internetem - ot niedzielne popołudnie

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 cze 2011, 08:54

nina a jak to wam sasiad zastrzelil kota?
niestety takiego durnego sąsiada mamy który nie toleruje kotów. I zastrzelił ją ze śrutówki, a ona biedna umierała mi na rękach, bo już nic się nie dało zrobić i nie zdążyliśmy dojechać do weterynarza :ico_placzek:. Straszne to było, do tej pory ryczeć mi się chce jak sobie przypomne.

A co do alergii to można się jej jeszcze nabawić w okresie dojrzewania, kiedy hormony buzują i w okresie pokwitania.

A mnie mąż wkurzył od rana oooo bo że wszystko takie drogie dla małego dziecka ... boshe no drogie bo drogie ale narzekanie nic nie pomoże nooooooo

Mam nadzieję, że dziś będzie ładna pogoda, bo chcę sobie na plaży troszkę poleżeć i popływać w jeziorku, bo wkurza mnie pogoda, przez którą trzeba siedzieć w domu

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

13 cze 2011, 09:25

Cześć kobitki ale tu ciesza przez weekend zapadła
u mnie już gorąco od rana
wczoraj miałam bliskie spotkanie zkłami pewnego psa,skończyło się na parunastu szwach na ręku :< mam nadzieję,że na Alka to nie wpłynęło :<
wczoraj wieczorem wypadł mi czop :ico_wstydzioch: dziś idę do lekarza,ale strasznie się boję

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 cze 2011, 09:36

in.your.mouths, - np co ty?? pies cie pogryzł- jakiś zaznany??? wiesz bo jak nie - to wyduś od właściciela czy szczepiony i wogóle ....
co do czopa .. hmm ... jeszcze 1,5 m-ca .. nie ... hmmm - napewno czop ?? - duży? bo mi tez tak po troche cos tak .. ale jak po trochu toja jestm spokojna - szyjka zamknieta, rozwarcia brak -ale jak to rzeczywiscie to - to coż - bedziesz lezec pewnie i leki na podtrzymanie - bo niby moze wyjsc do 2 tyg przed - a tobie potzreba min 5-6 tyg ... hmm idz idz do lekarza.
a poza tym dzien dobry
ja mam dzis kiepski humor ... hmm jakos mi smutno? ... ech... wiecie na zasadzie maz mnie nie rozumie, nikt mnienie rozumie ... :-) a ja taka biedna jestem - o tak sie czuje :-)
ide ze starszym do lekarza -znowu!!!! ... katar 5 tydzień ??? ja pitole - mam dość - i ciagnie sie po tej infekcji - jakis koszmar ...mam dość - potem 2 lekarz - chirurg - kontrola - tej złamanej reki co miał .... wiec mam chwile - dla siebie - zaraz wezme sie rozmnazanie lodówki - pranie i do przedszkola po młodego - wczesniej - bo jedziemy do tego lekarza ...

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

13 cze 2011, 10:21

nina0226, biedny kocurek :( współczuje..
mój też narzeka ciągle tylko ,że drogie i drogie nic mu na to nie poradze :ico_sorki:
in.your.mouths, uuu pewnie bedziesz sobie lezec jak to czop..
i uwazaj na wszelkie infekcje, polecam tantum rosa do podmywania rano i wieczorem bo jak nie ma czopu to łatwo o bakterie w pochwie itd...
i zero seksu...
mi tam lekarz pozwolił ale tez ze 100% dbaniem o higiene bo ja chce ten poród przyspieszyc...
ale juz mi sie odechciało , nie mam ochoty na seks... jestem zmeczona tym spacerowaniem po schodach. a niech sie dzieje wola nieba, mam fatalny humor i w tylku wszystko o !
pozatym wczoraj byłam na grilu z mezem i rodzicami moimi...
albo mi kurczak zaszkodził z grila albo powoli organizm sie do porodu oczyszciza tak jak w necie czytałam bo znów mam wymioty i biegunke :ico_sorki:
miała tak któraś kobitka ?
chyba juz do konca ciazy nic nie zjem jak mam tak jak kot bełtac po wszystkim :ico_sorki:
Gosia A, tez mam kiepski humor. piąteczka kochana...
moze to alergiczny katar ? tak jak mój, jak trawe koszą :ico_olaboga: umieram... wtedy.
a mi sie nic dzis nie chce podziwiam za siłe i wytrwałość :ico_brawa_01: :*

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

13 cze 2011, 10:38

heh, ja mam biegunke i wymioty przynajmniej raz na tydzien. soatatnio myslalam ze normlanie porod sie zaczyna tak bardzo bolal brzuch ze nie moglam sie obrocic nawet , te wymioty cholera wie od czego sa.
teraz wyszlo mi uczulenie jakies na nogach,nic nie zmienilam, moze cos zjadlam niewiem sama.swedzace czerowne krostki,:/Zaczynac bede 8 miesiac boze tak szybko to leci ze czasem sama siedze i nie dowierzam ze to juz prawie..Ale ciesze sie okropnie na sama mysl o zakupach dla Gabrysia bo nic nie mam no poza jednymi bucikami ,skarpetkami , butelka i jednym ubrankiem ktore dostalismy dodatkowo do prezentu weselnego he:).
dopiero za 5 tygodni do ginekologa na badania dla sprawdzenia małego,Po ostatniej wizycie strasznie sie martwie. juz na wejsciu powiedzial ze niemozliwe ze ja 30( byl 28+5 dni) tydzien osoaglam jak mam brzuch na 3 miesiac. Juz nastraszyl..
Okazalo sie ze glowka malego ma wym na 30 tydzien a brzuszek na 28 tydzien i ze jest za maly. jedynie moze byc male dziecko.. heh.To ze male wporzadku, byle by nie bylo jakiejs wady,Moj maz ma duza glowe hehe, ale on powiedzial nam ze nie jest to wazne..no coz;)
teraz ide sprzatac mieszkanko , ktore remontujemy mam dosc :-)
Pozdrawiam dziołszki:)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

13 cze 2011, 10:42

martuśka, podziwiam ,że nie sfisiowałaś przez te wymioty i biegunke...
ale to bez znaczenia po czym :ico_sorki:
taka żywnosc produkowana ehh.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość