Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 cze 2011, 11:15

Nowa, Koroneczka dzięki za wyjaśnienie. Ja to się w tym już nie łapię, kiedyś jak częściej chodziłam na zajęcia to byłam na bieżąco. Teraz to co chwila słyszę o jakiś nowych (dla mnie) zajęciach. No ale za jakiś czas mam nadzieję, że nadrobię zaległości nie tylko teoretycznie... :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 cze 2011, 11:21

to ciekawe czy do mnie przyjdzie ta pielegniarka, nigdy u nas nie byla

[ Dodano: 14-06-2011, 11:23 ]
dzis moj P ma urodziny, w sumie to nic nie robie, tzn. biszkopta z galaretka i truskawkami, no i tort kupimy, ale P go sam odbierze, bo ja sie nie odwaze z dziecmi jechac do miasta :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 cze 2011, 11:23

Pawełek śpi już prawie 3 godzinki ja sobie posprzatałam, zjedliśmy drugie sniadanie, zwęziłam sobie staniczek do karmienia bo za szeroki w obwodzie i chyba idę się kąpać. Póżniej jakiś spacerek zaliczymy :-D
Dla mnie to głupota bo przecież gdyby było coś nie tak to położna ma obowiązek i musi to zgłosić.
No właśnie :ico_puknij: Ja jestem ciekawa jak u mnie będzie wyglądała wizyta położnej. Będzie jutro ok 10-11. Coś czuję że tak samo jak przed ciążą skończy się na jednej wizycie bo to ta sama babeczka :ico_oczko:

U mnie wkładki firmy właśnie Penaten spisują się najlepiej. Bella do niczego.

emilia7895, na ciemieniuchę najlepiej oliwka 20 min przed kapielą, wytrzeć pieluszką albo szczotką o miękkim włosiu, potem umyć główkę najlepiej w Oilatum. I znów wyczesać.

Ja narazie smoczka nie daję, nie ma takiej potrzeby :-) Jest grzeczniutki i jak chce ssać to przeważnie chce poprostu jeść. Karmię przeważnie co 3 godziny czasami domaga się wcześniej ale wtedy mniej wypije, pewnie chce się piciu :ico_oczko:
jutro na szczepienie
Powodzenia! Bądżcie dzielne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 11:42

dzis moj P ma urodziny
wszystkiego najlepszego dla męża :ico_prezent:
bo ja sie nie odwaze z dziecmi jechac do miasta :ico_olaboga:
kiedyś na pewno się odważysz :ico_sorki:
Powodzenia! Bądżcie dzielne :ico_sorki:
dzięki,przyda się,bo pewnie będę płakać razem z Milenką :ico_wstydzioch:
Karmię przeważnie co 3 godziny czasami domaga się wcześniej ale wtedy mniej wypije, pewnie chce się piciu :ico_oczko:
to bardzo ładnie je :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 cze 2011, 11:44

emilia7895, na ciemieniuchę najlepiej oliwka 20 min przed kapielą, wytrzeć pieluszką albo szczotką o miękkim włosiu, potem umyć główkę najlepiej w Oilatum. I znów wyczesać.
Ja właśnie tak robię tylko myć muszę 2xOilatum bo po oliwce to tłuste włoski i raz nie wystarczy. Emilia i spłukuj czysta wodą, nie tą z kąpieli.

[ Dodano: 14-06-2011, 11:47 ]
dzis moj P ma urodziny
wszystkiego najlepszego dla męża :ico_prezent:
Ja się dołączam do życzeń.
Powodzenia! Bądżcie dzielne :ico_sorki:
dzięki,przyda się,bo pewnie będę płakać razem z Milenką :ico_wstydzioch:
My też jutro mamy szczepienie i zapewne będę wyć tak jak Ty Aniu. Idę z D bo sama nie chcę.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 cze 2011, 12:02

cześć :-D

chyba ktoś mi wczoraj dziecko podmienił :ico_oczko: je co 2-2,5h przez max 20min i śpi :ico_brawa_01: w nocy pięknie spał, tylko 2 pobudki :ico_brawa_01:

Wkładki Penaten i Johnons są identyczne, bo jedne i drugie robi ta sama firma. Belli używałam w ciąży i były ok, ale teraz przeciekają. Penaten zostawia faktycznie czasem kłaczki na brodawkach, ale i tak najbardziej mi one odpowiadają. Lansinoh są podobne do baby ono i wg mnie nie przepuszczają za bardzo powietrza.

NOWA Krzysiu smoczka nie chce, krzywi się i od razu pluje. Mąż śpi ze mną i nawet w nocy się nie budzi jak wstaję do małego, bo Krzysiu nie płacze jak jest głodny, tylko na mnie cmoka :-D

Motylek dla Pawełka za skończony tydzień :ico_brawa_01:

Nika super, że synek przesypia 6h ciągiem :ico_brawa_01:

Ania powodzenia na szczepieniu :ico_sorki:

Murchinson kazałam mężowi kupić Oilatum właśnie ten z importu, ale nie było :ico_sorki:

Wiola czyli jednak skaza :ico_sorki: oby po mleczku przeszło.

Koroneczka to ładnie idziecie z budową :ico_brawa_01:

Emilia wszystkiego najlepszego dla męża :ico_prezent:

[ Dodano: 2011-06-14, 12:12 ]
Ania chcę karmić wyłącznie piersią 3 miesiące, a później 2 miesiące karmienie mieszane z czasem sama butelka, bo wracam do pracy po macierzyńskim i nie chcę już wtedy karmić, bo w pracy nie będę miała warunków do odciągania pokarmu.

Murchinson pisałaś, że teściowa ciumka do Mateuszka i Cię wkurza :ico_sorki: moja mama wczoraj mnie strasznie wkurzyła, bo mały spał, ale stękał sobie coś tam przez sen, to ta co chwilę tam biegała do niego i do mnie mówi, że mały nie śpi i że na pewno głodny jest, a on spał, to w końcu zaczęła go rozbierać i sprawdzać pieluchę, to wtedy już się naprawdę obudził i był wrzask :ico_zly:

[ Dodano: 2011-06-14, 12:13 ]
za 2 tygodnie mojego słoneczka :ico_tort:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 cze 2011, 12:47

Witam się i ja :-)

myślała któraś z was nad nauką pływania dla noworodków??? ja się nad tym zastanawiam żeby zachować naturalny instynkt małego...

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 cze 2011, 13:20

dziekuje dziewczyny za zyczenia dla meza

Murchinson, herbatki doszly, dziekuje
chyba ktoś mi wczoraj dziecko podmienił :ico_oczko: je co 2-2,5h przez max 20min i śpi :ico_brawa_01: w nocy pięknie spał, tylko 2 pobudki :ico_brawa_01:
wystarczy troche ponarzekac i zobacz :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak zostalo :ico_brawa_01:
myślała któraś z was nad nauką pływania dla noworodków??? ja się nad tym zastanawiam żeby zachować naturalny instynkt małego...
ja nie myslalam

z dwojka dzieci i w dodatku samemu, ciezko sie jakos zorganizowac narazie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 13:27

My też jutro mamy szczepienie i zapewne będę wyć tak jak Ty Aniu. Idę z D bo sama nie chcę.
ja też idę z A :ico_sorki:
Ania chcę karmić wyłącznie piersią 3 miesiące, a później 2 miesiące karmienie mieszane z czasem sama butelka, bo wracam do pracy po macierzyńskim i nie chcę już wtedy karmić, bo w pracy nie będę miała warunków do odciągania pokarmu.
to fajny plan :-) a mieszane przecież możesz mieć jeszcze jak będziesz pracować,np jak wrócisz z pracy przystawić do cycusia,no ale to twoja decyzja :-)
za 2 tygodnie mojego słoneczka :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba ktoś mi wczoraj dziecko podmienił :ico_oczko: je co 2-2,5h przez max 20min i śpi :ico_brawa_01: w nocy pięknie spał, tylko 2 pobudki :ico_brawa_01:
to super :ico_brawa_01:
myślała któraś z was nad nauką pływania dla noworodków??? ja się nad tym zastanawiam żeby zachować naturalny instynkt małego...
chciałabym ale mam za daleko do basenu :ico_sorki:

właśnie moja mama dzwoniła,że brat wyszedł na warunkowe z więzienia :ico_sorki:

a moja niunia leży na łóżku i chyba zasypia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-06-2011, 13:28 ]
z dwojka dzieci i w dodatku samemu, ciezko sie jakos zorganizowac narazie :ico_olaboga:
wiem coś o tym :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 cze 2011, 14:26

Ja się położyłam z małym, Filipek dpo nas przyszedł i też zasnął. Spaliśmy w trójkę na jego materacu 80 cm. :-D Nie wiem jak się zmieściliśmy.Dzieciaczki jeszcze śpią a ja już nie mogę zasnąć, jakoś parno się u nas zrobiło. Jak się obudzą to na spacerek pójdziemy wszyscy razem. :ico_brawa_01:

markotka, to między naszymi dzieciaczkami równo tydzień różnicy :-)
myślała któraś z was nad nauką pływania dla noworodków??? ja się nad tym zastanawiam żeby zachować naturalny instynkt małego...
_________________
My z mężem bardzo chcieliśmy ale jednak nie stać nas na to. W Warszawie strasznie dużo to kosztuje :ico_sorki:
emilia7895 napisał/a:
z dwojka dzieci i w dodatku samemu, ciezko sie jakos zorganizowac narazie


wiem coś o tym
_________________
Ja jeszcze nie wiem jak to bez mężusia będzie, jak on jest to jest super bo starszym się zajmie i posprząta czy coś. Pierwszy dzień sama będę w czwartek.
właśnie moja mama dzwoniła,że brat wyszedł na warunkowe z więzienia
Pewnie się cieszysz, a co się stało że jest w więzieniu jeśli mogę spytać?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość