Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 cze 2011, 10:17

cos nam watek obumiera :ico_placzek: :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 cze 2011, 12:27

cos nam watek obumiera :ico_placzek: :ico_placzek:
na to wygląda :ico_placzek: :ico_placzek:

witam,

ja zaglądam, ale nie ma z kim pisać :(,

u nas upały, korzystamy z pogody,
wczoraj byliśmy nad jeziorem, bo u nas targi promocyjne były, no i motorówki , bo
w ten weekend są Motorowodne Mistrzostwa Świta i Europy, także jest trochę atrakcji,

a co u Was?

Pozdrawiam! Miłej niedzieli!

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 cze 2011, 12:56

my wczoraj bylismy na paradzie smoków..super ale strasznie goraco

dzis tez sa jakies atrakcje na miescie ale wyjdziemy dopiero popołudniu bo smaży niemiłosiernie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 cze 2011, 14:39

ale wyjdziemy dopiero popołudniu bo smaży niemiłosiernie
u nas też gorąco, ale dziś jest wiaterek, także nawet przyjemnie,

ale w domu masakra :ico_olaboga: , mamy 29st :ico_szoking: ,

Szymek śpi , jak wstanie to skoczymy do babci,

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 cze 2011, 07:11

hej hej
ja wrocilam d pracy, szefowa mnie poprosila no i postawlam jej warunek - ze bedzie mi regularnie placic. no zobaczymy.

z moim mezem coraz gorzej, juz wkroczylismy chyba na wojenna sciezke, no ale co mozna poradzic jak sie wyszlo za maminsynka i na dokladke teciowa wklada nos w kazda dziure... :ico_olaboga: ostatnio bylismy na komunii, szkoda gadac co sie dzialo :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly: dodam tylko ze wyszlam po 20minutach :ico_zly:

dzis ide do pracy na 14,30 wiec jak tylko mlody sie obudzi to lecimy na spacerek.

a Dawid jest ak niegrzeczny i nieusluchany ze szok. nic co do niego mowie sie nie liczy, wogole sie ani mnie ani nikogo nie slucha, brakuje mi juz nerwow, w takich przypadkach dziekuje za to ze pracuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no i dokanczam kurs prawa jazdy, nie chce mi sie ale najwyzsza poa zeby go skonczyc.

trzymajcie sie kochane!

ps.szkoda ze nas tu coraz mniej i coraz rzadziej piszemy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

06 cze 2011, 07:33

witam z poranna :ico_kawa:
z moim mezem coraz gorzej, juz wkroczylismy chyba na wojenna sciezke, no ale co mozna poradzic jak sie wyszlo za maminsynka i na dokladke teciowa wklada nos w kazda dziure...
oj to nieciekawie..moj naraqzie sie stara..ale nie chce chwalic zeby nie zapeszyc
a wrocilam d pracy, szefowa mnie poprosila no i postawlam jej warunek - ze bedzie mi regularnie placic. no zobaczymy.
to trzymam kciuki zeby sie wywiązała z danego słowa
no i dokanczam kurs prawa jazdy, nie chce mi sie ale najwyzsza poa zeby go skonczyc.
no to mobilizuj sie i koncz..ja bez tego bym zyc nie mogła .. :ico_oczko:

a mnie czeka dzis stanie w kolejce w urzedzie miasta - musze tacie samochod przerejestrowac..uffff ale mi sie nie chce..biore ksiązke zeby mi sie nie nudziło :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 cze 2011, 11:25

witam :)

u nas od wczoraj pada,
byłam rano z Szymkiem w Biedronce, zaczęło lać i zmokliśmy, teraz siedzimy w domku,
pogadałam z bratem na Skype,
zaraz ogarnę trochę mieszkanko, obiorę ziemniaki na obiad,

teściowa wczoraj dała nam koszyk truskawek, tak myślę co z nimi zrobić :ico_noniewiem: , placek już 2 razy robiłam, także się przejadłam, na koktajl ich szkoda, chyba je zjemy z cukrem i śmietaną::)),

a tak w ogóle to chyba jutro kupię 2kg i zrobię dżemy :)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 cze 2011, 16:55

hej
My odpoczełyśmy na wsi. Tam jest fajnie, mogłabym siedziec bez konca. Młoda cały dzien na zewnątrz wokól domu. Fajnie bo nie trzeba sie specjalnie ubierac zeby wyjsc z nią na zewnatrz.
Dzisiaj wróciłysmy musze torbe rozpakowac i spakować ponownie bo jutro rano jedziemy do rodziców P na weekend. Na dodatek bratowa własnie przyniosła mi taki duży kosz wiklinowy truskawek :ico_olaboga: masakra chyba z 10kg musze obrać, zrobie koktajl, ciasto a reszte pomroze na zime do ciasta bo przecież tego nie zjemy a szkoda zeby sie zmarnowało.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 cze 2011, 08:16

witam :)
dziś zapowiada się ładna pogoda, słonko jest, oby nie wiało, bo wczoraj myślałm, że ten wiatr głowy pourywa :ico_olaboga: ,

Asia super, że wypoczeliście i życzę miłego weekendu :)

my wczoraj byliśmy na zjeździe militariów, Szymek poskakał po tych pałacach dmuchany, nawet wchodził na ten najwyższy i zjeżdżał :)), potem pojechaliśmy do kuzynostwa i popołudnie zleciało,

dziś mąż w pracy, ja zaraz skoczę na małe zakupy, a potem do mamy, muszę ją zawieź na pociąg, bo jedzie do babci, a za tydzień mąż po nie pojedzie, babcia już się przeprowadza na stałe,
wieczorem chyba skoczymy do teściów na działkę i zrobimy ognisko :),

aa no i namówiłam mojego braciszka do przylotu, także przylatuje 19lipca na tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-06-2011, 21:54 ]
ale tu pustki :ico_placzek: :ico_placzek:

co tam u Was i u Waszych pociech słychać??? odezwijcie się!

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

16 cze 2011, 09:55

hej
U nas wszystko ok. Pogoda ładna wiec spacerujemy na maxa, odwiedzamy wszystkie pobliskie placyki zabaw po kolei. U nas na osiedlu są domki i w jednym chodują koze. Mlodej tak sie spodobała wiec codziennie musi ja odwiedzić :-)
Teraz na weekend jedziemy znowu do rodziców P a potem na długi weekend w Bieszczady na rajd. Wiec ja stale w trybie pakowanie - rozpakowywanie :-D Bo jak wrócimy to znowu jedziemy na wies a potem ok 2 tygodnie luzu i wyjezdzamy nad morze tak jak w zeszłym roku.

[ Dodano: 21-06-2011, 13:05 ]
hej
Wypoczywacie juz?

Młoda dostała sie do złobka wiec od września będzie chodzić. :-D Super bardzo sie ciesze ze sie nam udało

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość