NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 cze 2011, 18:19

aga216, Marcela na poczatku duzo na brzuszku lezala, ale teraz jej jakos nie odpowiada...
no i wlasnie dzwonil kurier nosidelko juz w drodze ;))
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tabogucka, dobrze, ze masz troszke spokoju i szkoda, ze przez jego siostre musicie sie klocic :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 cze 2011, 20:18

Sejanaoj pozarlismy sie strasznie... :ico_zly: :ico_placzek: :ico_olaboga: al :ico_olaboga: e widze ze sprawdza ceny biletow.... :ico_sorki: co prawda nie wiem na kiedy ale sie chyba jasno wyrazilam -poza tym cos tam w klotni burknal ze jak beda tanie to nawet zaraz zabookuje...Troche sie czulam przez chwile jedzowato...ale mysle ze mam racje !!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz tylko nie wiem jaka bedzie atmosfera jak siostra wroci od kolezanki bo ponoc z nia rozmawial...wiec pewnie powiedzial ze to ja sie chce jej koniecznie pozbyc!!! a zdrugiej strony...to mam to gdzies :ico_oczko: jeszcez tydzien wytrzymama -w najgorszym wypadku skocze do kumpeli i na troche do ciotki !!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 cze 2011, 08:44

oj masz racje tabogucka. Rozumiem spokojne odwiedziny, ale te dzieciaki Ci dom demoluja :ico_szoking: i najgorsze, ze Ty jestes jedyna osoba, ktora sie tym przejmuje...
A siostrze M. jest dobrze, bo jest na Waszym utrzymaniu.. Ale ludzie, niech pomysli, ze Wy przeciez malenstwo macie w domu :ico_olaboga: A M. niech jak najszybciej ten samolot bookuje...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 cze 2011, 09:05

Tabogucka ja tez uwazam ze dobrze zrobilas a ona powinna sie wstydzic gdzie sie do ciebie zwalac na tak dlugo jak ty dopiero co urodzilas przeciez malutki i ty potrzebujecie spokoju

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 cze 2011, 11:14

witam
Doczytam wszysstko jak dam rade a tymczasem trzymajcie kobietki za mnie kciuki bo jutro sadny dzień EGZAMIN na 9.30 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Oby sie udało bo z masazu sporo nie umiem bo nie zdązylam po prostu sie nauczyc

pozdrawiam

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 cze 2011, 11:28

Dzien dobry
Trzymam kciuki za Madzie 1614

Dzieki dziewczyny za wsparcie...naprawde duzo mi pomagacie bo to moje jedyne wsparcie.... :ico_sorki: siostra sie ponoc obrazila jak jej M.to wczoraj powiedzial...nie wiem czy na mnie czy na niego ...bo juz bylam w lozku jak ona wrocila i rozmawiali ...cos tam slyszalam piate przez dziesiate...ale nic istotnego...no nic...dzis M. ma wolne zobaczymy jak to bedzie...a jutro zmywam sie do kumpeli ..to odreaguje ta atmosfere... :ico_sorki:

[ Dodano: 16-06-2011, 11:33 ]
A ja Szymcia na chwilke na brzusio polozylam bo robilam kawke i mialam zaraz dac cyca ...a ten usnal i juz ze 25 minut tak spi...i teraz mam dylemat ...skoczyc do lazienki -czy zdaze sie umyc???? czy cvzekac az sie obudzi glodomorek...??? To jest pytanie... :ico_oczko:

[ Dodano: 16-06-2011, 12:19 ]
ah wyobrazcie sobie ze 2 razy wyszlam z sypialni i 2 razy powiedzialam jej czesc...i ...nic...zero odpowiedzi :ico_szoking: ...watpie zeby to byl przypadek...no jesli tak mamy sobie pogrywac to chyba osobiscie bilety na dzis wieczor zarezerwuje :ico_zly:

kurde to jest paranoja zeby mi sie tak goscie chamsko we wlasnym domu zachowywali :ico_puknij: Szczerze to mam dosc i zrobie kolejna awanture jesli bedzie trzeba bo lekece wazyc sie nie pozwole!!! A do mojego M. trace szacunek i zaufanie bo to ja i Niutek powinnismy byc dla niego najwazniejsi!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 cze 2011, 15:10

bo jutro sadny dzień EGZAMIN na 9.30
trzymam kochana... uda sie napewno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tabogucka, :ico_szoking: ale jego siostra ma tupet :ico_szoking: teraz pewnie gra obrazona dame co to nic nie zrobila... dziwna ona jakas :ico_olaboga:
mam nadzieje, ze po wyjezdzie siostry M. wszystko miedzy Toba a nim wroci do normy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 cze 2011, 18:49

trzymajcie kobietki za mnie kciuki bo jutro sadny dzień EGZAMIN na 9.30
bede trzymala powodzenia :)) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 cze 2011, 18:54

ah u mnie w domu jak na froncie ...byla kolejna afera...juz was nawet nie chce zanudzac ...siostra cos zle zrozumiala ...i bla bla...ja tez cos zle ponoc uslyszalam....okey mniejsza o wiekszosc...az sie boje teraz zapytac mojego M. czy zabookowal te bilety....bo z wczesniejszej rozmowy wynikalo ze najpredzej to 1 lipca :ico_szoking: ...nie bardzo wiem jak on sobie t :ico_szoking: o wyobraza ze w takiej atmosferze bez kolejnych fajerwerkow da sie wytrzymac nastepne 2 tyg...
nawet mojego wuja z Pl do rozmowy wciagnelam i wytlumaczyl M.ze to nie o siostre chodzi tylko o cala sytuacje...ize bilety bookowac czym predzej bo tak bedzie najlepiej...ale czy tak bedzie...nie wiem...teraz jestem w miare spokojna -wypilam neospazminke i inne kropeli uspokajajace....ale wcale nie chce mi sie z siostra gadac wiecej ...zwlaszcza ze robi z siebie pokrzywdzona i krzyczy... :ico_puknij:

[ Dodano: 16-06-2011, 18:58 ]
wiec sytuacja wyglada tak jak z malym w sypialni...a reszta w duzym pokoju...
a co dla mnie przepelnilo miarke to jak ...Alan -starszy syn siostry przyszedl do M. i sie pyta wujku cze,mu ciocia nas nie lubi??? :ico_olaboga: Zostawilam to bez komentarza ...ale to niepowazne zeby dzieci wykorzystywac w taki sposob!!! Chyba naprawde powinnam sobie ta cala sytuacje odposcic i przeczekac...bo jest ton ponizej mojego poziomu!!!

[ Dodano: 17-06-2011, 13:02 ]
Witam mamuski


Magda1614jak poszedl egzamin?

W domu "wzgledny"spokoj po cholrenej awanturze wczoraj popoludniu :ico_sorki: oszczedze wam szczegolow!!! Stanelo na tym ze trezba zabookowac bilety najlepi :ico_sorki: ej na srode ale ....dalej nie zabookowane.... :ico_noniewiem: zapytam grzecznie M. jak dzis z pracy przyjdzie....a potem chyba sama zabookuje ...trudno niech sie zloszcza .... :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 cze 2011, 13:17

witam
Ja po egzaminie ,zdałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super cieszę sie ale z oceny to nie jestem zadowolona bo dostalam 3+ :ico_zly:
Ale najwazniejsze ze zdany bo sama siebie podziwiam ze bedąc sama w domu z malutkim dzieckiem i 9latkiem to dałam rade sie nauczyć do tego egzaminu a powiem ze pytania nie trafione za bardzo kiepskie za to pytania kolegi były dla mnieproste ale to przewaznie tak jest.

W srode obrona pracy i w koncu koniec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 17-06-2011, 13:20 ]
tabogucka, troche poczytalam i widze ze u ciebie niespokojnie w domu :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 17-06-2011, 13:21 ]
A ja ide jutro chrzest mojego synka zalatwić na 24 lipca :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości