Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 cze 2011, 07:40

hejka !

nocka dzis duzo gorsza niz zwykle.....wstawałam chyba z 8 razy do córci bo była bardzo niespokojna....
Tymonek wysypke ma juz mniejsza :ico_sorki: faktycznie to ten dzem :ico_puknij: a mi skaze wmawiaja....a i pomaga zwykły krem bambino....po emolium buzia robi sie cala czerwona... :ico_olaboga:

wczoraj siedzielismy jednak w domu bo padało......
dzis na 11.00 ide z córa do teatru ........ale bedzie piszczała ze szczescia....w zeszłą niedziele była z moja mamą na czerwonym kapturku do tej pory opowiada ze wilk zjadł babcie :-D
a po południu idziemy sie przejsc na te dni radomska.pewnie Nataszka zaliczy jakąs karuzele :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 cze 2011, 10:25

Witam niedzielnie,
ale tu cisza dzisiaj :ico_szoking:
My wczoraj pojechaliśmy na tę imprezę-było bardzo fajnie. Szykowane było na 450 osób a przyszła może 1/3-pewnie przez pogodę bo cały czas było pochmurno i raz trochę pokropiło ale były namioty więc nikt nie był mokry. Cała impreza w pobliżu wody na terenie Arturówka w ośrodku zamkniętym. Atrakcji szczególnie dla dzieciaków mnóstwo-korzystali też z nich dorośli i nie wiem kto miał więcej radości z tego, jedzenia mnóstwo (nawet jeśli byliby wszyscy).
Mateusz zbudził się raz na jedzenie, zmianę pieluszki i spał cały czas. Byliśmy tam w sumie z 5 godz. i dopiero w drodze powrotnej się zbudził na kolejną flachę mleka, i znowu zasnął.

U mnie pochmurno i zimno. Idę wypić kawę bo inaczej usnę.Miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 cze 2011, 10:53

Hejka :-)

U nas nocka jak marzenie :ico_brawa_01: Pawełęk spał od 21 obudził się o 2.30 najadł się i spał dalej do 6 znów cycuszek i spanko jeszcze do 9 :ico_brawa_01: Jestem mega wyspana :-)

Pupka już odratowana, nie piecze więc lepiej mu się śpi, oczko też coraz lepiej wygląda.

My 16 lipca mamy wesele syna męża mojej mamy. Dosyć daleko a zamierzamy jechać z dziećmi. Będzie tam możliwość wynajęcia pokoju i tak zrobimy. Jak dzieci będą miały dosyć to pójdziemy sobie do pokoju. Jedzie jeszcze moja siostra z mężem i z Gabi więc Filip będzie miał z kim tańcować :ico_haha_01:

Murchinson, Super że impreza się udała :ico_brawa_01:

zoola27, współczuję nocki :ico_sorki: ja miałam podobną wczoraj :ico_sorki: Dobrze że to nie skaza tylko ten dżemik. Zawsze łatwiej zrezygnować z jednego dzemu niż z nabiału.
Widzę że dziś mimo nieprzespanej nocki humorek lepszy :-D Udało się włoski zafarbować?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 cze 2011, 11:23

Hej dziewczyny!
U nas też pogoda taka sobie, ale wyspana jestem przynajmniej, spałam z Maksiem do 9.30 :-) Mąż na giełdzie jak co niedziela, więc siedzimy sobie sami!
Co do pieluszek my się przerzuciliśmy na zwykłe Pampersa New Baby. Według mnie lepsze od tych Premium Care, chłoną tak samo, ale mają szersze gumki po bokach więc lepsza ochrona. Premium Care rzeczywiście do pupki się przywierają.

Motylek22, super, że Pawełek już odparzenia nie ma, oby już nie wracało :ico_sorki:

Zoola to ciekawy dzień Ci się zapowiada, miłego dnia życzę!

Murchinson, ja też lubię takie imprezy :-) fajnie, że się troszkę rozerwaliście :-)

Aniu pokaż nam sukienkę Milenki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 cze 2011, 11:48

Jestem wykończona fizycznie i psychicznie :ico_sorki: nie wiem co się młodemu znowu z jedzeniem porobiło :ico_olaboga: je co 2h, w nocy też, a nad ranem co 1h :ico_olaboga: cycki to mi zaraz odpadną :ico_sorki: są wymemłane na wszystkie strony :ico_sorki: wysłałam męża po bebilon, chcę mu raz podać i zobaczyć czy się nie najada moim mlekiem czy o coś innego chodzi.

Murchinson to fajnie, że imprezka się udała :ico_brawa_01: my poszliśmy wczoraj na chwilę na dni Konina, ale było za głośno, Krzysiu zaczął się kręcić i musieliśmy się zwijać.

Motylek zazdroszczę nocki :ico_sorki: ja wyglądam dzisiaj jak zombie :500:
a jeżeli chodzi o pieluszki, to ja Krzysiowi zmieniam od razu jak jest kupka, chyba że akurat śpi, to wtedy nie, żeby go nie rozbudzić i jak ta kupka jest dłużej w pieluszce, to faktycznie się troszkę przykleja, ale nie mamy odparzeń.

no to sobie popisałam...

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 cze 2011, 12:56

motylek pytasz o włosy........hm ufarbowałam ale jaka była przy tym gimnastyka......młody spał jak farbe nałozyłam a pozniej juz nie chciał tylko na raczkach myslałam ze sobie te kudełki spale......jak zmywałam to w ekspresowym tempie bo tak krzyczał ze hej .......no ale efekt zadawalający :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tuska przeszcześliwa.......bardzo jej soe w teatrze podobało.....weszła na scene i tanczyła z dziecmi szkoda ze nie wziełam aparatu.....

markotka, no i jak po bebilonie ???

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 cze 2011, 13:00

hej dziewczyny

stawiam :ico_tort: za skonczony drugi miesiac Filipa

strasznie szybko teraz to wszystko leci, a dopiero sie dowiedzialam ze w ciazy jestem :ico_noniewiem:

markotka, maluchy tak czasem maja. Filip na bebilonie a dzisiejsza noc mial bardzo podobna. R wyslal mnie do sypialni zebym troche odpoczela a sam spal z nim dzis w nocy i jak go rano zobaczylam to sie przestraszylam, wygladal jak upior bo Filip tez chcial jesc co 2 godz a juz tak ladnie spal w nocy z jedna tylko pobudka. Ciekawe jak teraz R w pracy daje rade...

Murchinson, zazdroszcze, tez bym sie wybrala na taka imprezke, a R mial jedna jak 8 lat pracuje. System motywacyjny prawie jak u mnie dziala :ico_oczko:

zoola27, to aktywny dzien sie Wam zapowiada :-) a na co dzis idziecie?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 cze 2011, 13:10

zoola27, to aktywny dzien sie Wam zapowiada :-) a na co dzis idziecie?
po południu na wesołe miasteczko.tuska bedzie miec raj.......a wieczorem na Kasie Kowalską babcia zaopiekuje sie dziecmi :-D :-D (zycze powodzenia )
no ale połozymy je spac wiec da rade jak co to jestem pod telefonem :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 cze 2011, 13:13

babcia zaopiekuje sie dziecmi :-D :-D (zycze powodzenia )
moze nie bedzie tak zle, moje dziecko u dziadkow jest jak aniolek i pozniej wszyscy sie zastanawiaja co ja od niego chce :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 cze 2011, 15:16

Zoola no to super, że Nataszce się podobało w teatrze i że idziecie na festyn.
Patrycja ta pediatra to mnie ostatnio wnerwiła, nawet małego dobrze nie obejrzała i nic poza wypominaniem mi, że karmię sztucznie nie usłyszałam. Do niej to tylko już po szczepionki będę chodzić, a w razie czego podjedziemy do Medicover'u w Łodzi skoro mamy tam abonament.
My 16 lipca mamy wesele syna męża mojej mamy.
To tez fajnie, odskocznia się przyda.
Murchinson, ja też lubię takie imprezy :-) fajnie, że się troszkę rozerwaliście
Zawsze to inaczej niż siedzieć w domu.
wysłałam męża po bebilon, chcę mu raz podać i zobaczyć czy się nie najada moim mlekiem czy o coś innego chodzi.
I jak nie dojada na Twoim czy bez zmiany? Może spróbuj odciągnąć swoje i podać z butelki-wtedy zobaczysz ile zje i na ile czasu mu to starczy. Jeśli przejdziesz na sztuczne to może być na początku problem z kupą. Pamiętaj by na takim mleku Krzysia więcej dopajać (nawet samą wodą). My od początku (po wyjściu ze szpitala) na bebilonie jesteśmy. A pamiętaj, że po wymieszaniu z wodą mleko musi być zużyte w ciągu godziny.

Murchinson to fajnie, że imprezka się udała :ico_brawa_01: my poszliśmy wczoraj na chwilę na dni Konina, ale było za głośno, Krzysiu zaczął się kręcić i musieliśmy się zwijać.[/quote]
Smerfikowi nie przeszkadzała głośna muzyka, piszczące dzieci, głośny animator. On to jak zaśnie to armata może huknąć koło ucha a go nie zbudzi :ico_oczko: Jedyne co go może obudzić to brzydki zapach i mokra pieluszka. On jak zrobi siku czy kupę to od razu alarm podnosi.
moze nie bedzie tak zle, moje dziecko u dziadkow jest jak aniolek i pozniej wszyscy sie zastanawiaja co ja od niego chce :ico_oczko:
Bo dziadkowie to i tak robią co wnuczek/wnuczka chce a rodziców się testuje.
U nas młody już się nauczył, że tatuś na więcej pozwala niż mama.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość