Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 cze 2011, 22:02

to mnie kryzys "wieku sredniego" :-P jeszcze nie dopadl,bo nie mam zadnych takich ekstrymalnych marzen :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 cze 2011, 09:24

hmmm,pomyslmy - ulozone zony i matki marza o skoku na bungy i ze spadochronem,nie :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

29 cze 2011, 09:52

Witam ponownie. Przepraszam ze po jednym poście znowu zamilkłam , ale weekend byliśmy w górach świętokrzyskich u teściów. A w niedziele wieczorem dostałam gorączki :ico_chory: i w sumie dopiero dziś gorączka spadła, ale tak mnie wymęczyła że teraz mam 35,5.O tyle dobrze że moje dziecko niechciało wracać do domu i został u babci do niedzieli.W domu bałagan straszny a ja nie mam siły sprzątac :ico_placzek:
Dziewczynki gratuleuje odwagi ja chyba bym się nie odważyła skoczyć na bangi lub ze spadachronem .
Tatuaże podobają mi się jakieś małe , ale u kogoś . Sama chyba bym niechciała mieć

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 cze 2011, 12:05

Hej Dziewczynki :-)

Moją duchową odskocznią jest Przystanek Woodstock, ale w tym roku z racji brzuuuuszka nas tam nie będzie, uuuu....
A, no i koncerty :ico_oczko: Ale w sumie w tym roku też jeszcze nie byliśmy na żadnym :ico_noniewiem:
W piątek mamy w Tarnowie Scorpionsów, ale jakoś mnie nie drze :ico_noniewiem:

No więc Dziewczyny skaczcie ze spadochronem i na bungee :ico_brawa_01:
A potem mi opowiecie, bo ja bym się chyba bała :ico_wstydzioch:
Tatuaże lubię, ale przy moim niezdecydowaniu to nie wiedziałabym jaki wybrać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 cze 2011, 12:49

ja odkąd pamiętam to spadochron to moje marzenie od wczesnego dzieciństwa, więc ciężko to nazwać kryzysem hehe. Raczej nie wyrosłam z dziecięcych marzeń :ico_oczko:
lala, zdrowiej a bałaganem się nie przejmuj, ja w listopadzie leżałam kilka dni z gorączka ponad 40st i brudem zarosło wszystko wokół mnie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 cze 2011, 13:13

o dokładnie zgadzam się z Gabi żaden wiek redni mnie też nie dopadł, marzenia sprzed wielu wielu lat, które były nie dozrealizowania z innych względów np. finansoweych, bo wiadomo mając lat 18 nie ma się kasy jak nie ma się pracy:) A skoro dopiero dziś mając lat 30 mogę pozwolić sobie na odłożenie 800 zł na skok spadochronowy to dlaczego tego nie zrobić? Mam na starość żałować, że nie zrobiłam czegoś o czym marzyłam od młodych lat???? A
hmmm,pomyslmy - ulozone zony i matki marza o skoku na bungy i ze spadochronem,nie :-D :-D :-D :-D
wszyscy których znam co skaczą nawet już zawodowo, to są ułożeni ludzie, mają dzieci, żony, mężów itp itd. Spełniają swoje pasje, a że akurat mają takie, lepsze takie jak żadne:):)):):)

A 30 lat to nie starość trzeba korzystać, bo jeżeli patrzeć, że może mi się coś stać a mam dzieci, hmmm to jest chore, bo moge wyjść z dziećmi na spacer i potrąci mnie samochód i co, i umrę i nie będę wiedzieć jak to było skoczyć w chmurach głową w dół:):):) Takie marzenia uważam za odwazne a nie złe;) Ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie:)

Ja się doczekać już nie mogę;)

Tatuaże akurat też marzenia młodości, 10 lat dorastałam do tej decyzji, no nawet więcej bo pierwszy raz miałam robić w wieku 19 lat ale wzoru nie byłam pewna i zajęło mi poszukiwanie go 10 lat, wiec też uważam, że do takich decyzji należy dojrzeć i tatuowanie traktuję jak artyzm, oczywiście nie mówię o bylejakich napisach na całym ciele, ale o sztuce, narysować coś pięknego na ciele - fantastyczne, mogłabym całe ciało zamalować i patrzeć na to dzieło od pierwszej kropeczki, jakbym była w 100% pewna że chcę takie wzory a nie inne. Mam Lwa na łopatce i róże na nodze i jestem z tego dumna i z wykonawców:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 cze 2011, 18:28

aha :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 cze 2011, 08:34

pewno, jednej podobają się tatuaże innej kolczyki innej tipsy i ich ozdabianie;):):)
ale warto spełniać swoje marzenia:)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 cze 2011, 09:20

no ja oprócz uszu jeszcze mam w pępku ale to już jakieś 10 lat:)

Podoba mi się w chrząstce usznej i miałam ale tak się źle goiło, że wyjęłam, miałam dość babrania się, i niestety nigdy więcej nie zrobię kolczyków bo goi mi się okrutnie, no i brew mam przekutą;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 cze 2011, 09:40

ja tez po jednej,chociaz byl taki czas,ze bardzo chcialam w jezyku :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość