buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 lip 2011, 09:34

Witam z ranka :-)
Gaga dzięki za linki. Na forum sobie wejde jak małego uśpie, a zdjęcia już oglądałam :ico_sorki: Widze, że bardzo w taki nowoczesnym stylu urządziliście domek :ico_brawa_01: , ślicznie, boardzo mi się podoba, a zwłaszcza to, ze wszędzie masz ta dużo miejsca :ico_brawa_01: . Kuchnia super, całkiem podobna do kuchni mojej siorki, ona też tak ma dużo przestrzeni w domciu :ico_sorki: . My mamy domek po dziadkach mojego P (zresztą jesze z nami mieszkają, zostawiliśmy im dwa pomieszczenia na dole). Mieszkamy tu od 5 lat i tak powolutku remontujemy :ico_sorki: . Domek całkiem spory i murowany, nie tak jak dawniej były drewniane, więc na chwile obecną domek całkiem fajnie wygląda :ico_brawa_01: . Zrobiliśmy sobie poddasze, na którym mamy sypialnie i pokoik dla Oliwci, jak mały dorośnie to mamy zamiar zrobić małą zmiane, czyli z sypialni przerobić malemu pokoik, a sami będziemy mieś sypialnie na dole :ico_brawa_01: , dzieci będą razem na poddaszu. Zazdroszcze takiego nowego domku :ico_sorki: , no ale cóż ciesze się, że mam to co mam :ico_sorki: .
to mi się obaj "ruchowcy" trafili
może chłopcy tacy energiczni :ico_brawa_01: , choć pewnie na to też reguły nie ma :ico_noniewiem:

Gaga powiedz mi jeszcze czy ta blondyneczka to Ty? Jakoś nigdy nam się tu na forum nie ujawniałaś :ico_noniewiem: .

Ja jestem załamana, bo wczoraj była u mnie fryzjerka, i kazałam jej zrobić coś co mnie troszke odmieni, bo znudziłam mi się ciągle taka sama fryzurka, więc mi zmieniła kolorek i jakoś ścięła, no i nie wiem,może to kwestia przyzwyczajenia, ale jak narazie unikam lusterek :ico_placzek: , choć koleżanka wczoraj też u mnie była i twierdzi, że bardzo ładnie wyglądam :ico_noniewiem: .

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

06 lip 2011, 09:55

Witam babeczki z :ico_kawa: z gory przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam podczytuje was od czasu do czasu ale brk chwili nie pozwala na odpisanie :ico_noniewiem:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczkow za wszystkie postepy :ico_oczko:

u nas tez Nadia szaleje od wczoraj jezdzi w spacerowce bo gondola za ciasna a poza tym tak bardzo probuje siadac ze z gondolki moglaby wypasc aparatka mala hehe
jak zrzuce fotki na kompa to cos wstawie

buzok napewno nie jest tak strasznie :ico_nienie: :ico_oczko: prosze o fotke

Ja tez scielam wloski no i nawet mi sie podoba hehe

Nic wiecej nie pamietam :ico_wstydzioch: musze troche was doczytac
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 lip 2011, 10:37

buzok najważniejsze, że jesteście u siebie, a stare domy też mają swój urok, no i kredytu nie macie. My mamy na 25 lat, ale jakoś na razie nam nie ciąży.
A styl jest faktycznie całkowicie nowoczesny. Rewelacyjnie się sprząta, bo nie mam nigdzie dywanów i "durnostojek" jak mój kolega nazywa zbędne szpargały, które tylko kurz zbierają.
Gaga powiedz mi jeszcze czy ta blondyneczka to Ty? Jakoś nigdy nam się tu na forum nie ujawniałaś :ico_noniewiem: .
tak to ja. A nie ujawniłam się, bo jestem przeciwniczką wklejania swoich zdjęć na forum, takie mam skrzywienie zawodowe :ico_oczko:

A co fryzury, to musisz się po prostu przyzwyczaić. Ja kiedyś za jednym zamachem zrobiłam sobie grzywkę i zafarbowałam się na ciemny brąz to normalnie jakaś obca baba na mnie z lusterka patrzyła :-D

Aniula no rośnie Ci panienka i tak długo w gondoli wytrzymała. My już od dawna w spacerówce. W sumie to prawie od początku, bo ja gondoli nawet nie miałam. Tylko przez dwa miesiące jak jeszcze w mieście mieszkaliśmy to chłopaków w podwójnym wózku woziłam.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 lip 2011, 12:15

buzok napewno nie jest tak strasznie prosze o fotke
musze się sama z tym czymś na głowie oswoić, a nie całemu światu pokazywac :ico_haha_01:
jezdzi w spacerowce
Adrian już jak skończył 4 miesiące to w spaceróce jeździ, na początku była zlożona na płasko, a teraz to już od dawna na siedzienie, bo inaczej nie chce :ico_noniewiem: . Koniecznie nam pokaż Nadunie, bo pewnie już duża z niej pannica :ico_brawa_01:
Ja tez scielam wloski no i nawet mi sie podoba hehe
no to Ty się pierwasza pokaż to może i ja się odważe :-D
stare domy też mają swój urok
no tak z zwenątrz to go zrobiliśmy na taki góralski domek, a w środku to w zasadzie wszystko drewniane, drzwi, meble, w taki stary styl poszliśmy bo nam sie taki podoba :ico_sorki:
tak to ja
fajna kobietka z Ciebie :ico_brawa_01:

Kurcze dziewczyny okropnie leje u nas, tak szaro i ponuro jest normalnie spać mi się chce :ico_spanko:

[ Dodano: 06-07-2011, 14:42 ]
Adrianek przez tą pogodę siedzi przy komputerze razem z mamą :-D
[img][img]http://images50.fotosik.pl/971/b755ce8134ee21e2med.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 lip 2011, 16:49

uf doczytałam :ico_haha_01:
Gaga gratuluję 2 ząbków! jeden za drugim jak pięknie :ico_brawa_01:

U nas ani jednego no ale Zuza miała 12m a Gabi 13miesięcy jak dostały pierwszy ząbek więc i u Lili nie spodziewam sie wcześniej :ico_haha_01: tyle,że one to tak bez problemowo ząbkowały Lili tez nie ma żadnych problemów,nie marudzi,nie gryzie więc jest ok.

Siedzieć też nie siedzi.Gabi już siedziała Zuzi nie pamiętam :ico_haha_01:
Kiedyś taki ortopeda mówił,że naturalne jest ,że dziecko najpierw pełza,raczkuje i dopiero siada z tego raczkowania więc widzę u niektórych z was taką kolejność a więc to normalne :ico_oczko:
Lili trochę pełza po kołderce bo maty nie kupowałam,no i obraca się już jak chce ale nie siedzi i ja jej nawet nie sadzam bo później nie poleży :ico_haha_01: a tak ja kładę i mam z pół godziny spokój jak się bawi :ico_oczko:
Ach jeszcze się nabiegamy za nimi :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no a co do antykoncepcji to też na razie tylko na gumkach,jeszcze też nie miesiączkuję.
Ale myślałam o Mirenie mam znajome co mają i są zadowolone.
Jak ktoś przy pigułkach hormonalnych tyje to i przy spirali hormonalnej moze tyć choć ma mniej tego hormonu.ja przy jedych pigułkach tylko tyłam więc nie wiem jakby to było.Plastry,implant czy pigułki to też hormony więc jeden czort :ico_haha_01: ja wolałabym spirale bo niestety nie mam głowy i zapominam o pigułkach ,pomijam.
a zwykła miedziana ma większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę więc już bym wolała hormonalną.tu mamy za darmo to duży plus :-D
ale pewna niczego nie jestem,boję się każdej metody :ico_haha_01: każda może zawieść,no wtedy to już trudno :ico_oczko:
leżałam w szpitalu z dziewczyną co zaszła w cążę ze spiralą ,wiem tylko że nie powinno się jej wtedy wyciągać bo można poronić jakoś przy porodzie chyba dopiero wyjmują wtedy.ale też nie wierzę żeby gdzieś dziecku wrosła! w końcu jest w szyjce macicy a gdzie tam jeszcze łożysko,worek owodniowy i dziecko...
ale nie wymądrzam się bo sama muszę rozeznanie zrobić co dla mnie najlepsze,ginekolog mi powiedziała na kontroli po porodzie,że osobiście poleca mi właśnie mirenę.może w końcu nad tym pomyślę choć z gumkaki też nie jest tak źle :ico_oczko:

u nas cieplej al o lecie nie ma mowy puki co :ico_noniewiem:
ale za tydzień lecimy do Hiszpanii,tak spontanicznie wyskoczyliśmy i na ostatnią chwilę męczyliśmy babkę w biurze podróży żeby coś dla nas znalazła bo tu ta pogoda doprowadza nas do szału! No i na 7 dni lecimy do Hiszpanii cieszę się jak dziecko bo nigdy nie byłam nigdzie na wakacjach :ico_noniewiem: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-07-2011, 17:30 ]
Hej :)
cisza.............................

stawiam za 6 miesięcy Lilusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 lip 2011, 08:29

Witaj Zubelek.
Ale tu znowu cisza :ico_noniewiem:
Ja się witam z :ico_kawa:
Gaga dzięki za kolejne fotki. Domek naprawde super :ico_brawa_01:.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lip 2011, 10:34

zubelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lili za pół roczku, ale ten czas zleciał.

buzok widzę, że mały komputerowiec ci rośnie :ico_oczko:

A u nas wczoraj była super pogoda i chłopaki pluskali się w basenie na tarasie. Ale mieli radochę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Dziś już tak ładnie nie jest, w nocy była burza, a Bartek od rana pokazuje na basen, że chce się kąpać :-D


Dziewczyny zakwalifikowaliśmy się z Krzysiem do kampanii Streetcom dla Pampers i dostaliśmy do testowania pieluszki Premium Care jako eksperci Streetcom.

Założyłam nowy temat, żeby nie powtarzać
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 25#5534625

Czy słyszałyście o tych pieluszkach ? a jeżeli używałyście to proszę o wyrażenie opinii co o nich sadzicie.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 lip 2011, 11:04

OOO przepraszam Zubelek przeoczyłam,że Lili skończyła pół roczku :ico_sorki: . Ogromne brawa dla córuni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , jej jeszcze pamiętam jak gratulowałyśmy sobie 6-tego miesiąca ciąży :-D , a tu nasze bobasy po kolei bedą kończyć pół roczku :ico_brawa_01:

Gaga niestety nie używałam tych piwluszek. Do tej pory używałam tylko tych pampersów niebiesko zielonych, nie pamiętam jak się nazywały, a teraz już przeszłam na Dada biedronkowe, i raczej tak zostane, bo finansowo są do wytrzymania, a mało co sie różnią od oryginalnych :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

08 lip 2011, 23:03

Hej dziewczyny

Z góry sorki za to że mnie tak długo nie było ale jakoś tak cały czas zajęta byłam ale czytałam was na bieżąco! Dziś wolniejszy dzień to mogę coś popisać!

Dzięki za opinie na temat mireny - i jednak chyba się nie zdecyduję - pozostanę przy tabletkach bo prezerwatywy nie cierpię (używałam jej może 2x w życiu i o 2 za dużo :) ) aktualnie biorę Cilest brałam go przed ciążą i nie mam po nim żadnych skutków ubocznych, dobre są jeszcze Jasmin one nie zatrzymują wody w organizmie więc się po nich nie tyje!

Agnieszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wkusia za 7cm a o siadanie i ząbki się nie martw i na niego przyjdzie pora w końcu to wcześniak!
A jak tam badania masz jakieś nowe wiadomości?

Buzoczku Po pierwsze GRATULACJE zdania egzaminu bo chyba dziewczyny nie doczytały :)
Z opisu masz super chatkę, my też jak Klaudia podrośnie to zamienimy pokoje i jej damy naszą największą sypialnie a my pójdziemy spać do małego pokoju gdzie teraz ona ma swój kącik do kąpania i szafę z ciuszkami:)
A co ze zdjęciem nowej fryzurki pisałaś że zmieniłaś image :) Wrzuć coś z Adriankiem - czekam :)
Śliczny pucuś Ci rośnie - Oj przystojniak z niego będzie... :)
Gaga Brawoooo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za wyczyny moja koza jeszcze nie umie się przewrócić z brzuszka na plecki odwrotnie zajmuje jej 1s ale z powrotem ciężko leniuszek mały ;)
A i ja też chętnie obejrzę twój domek jeśli nie masz nic przeciwko :)

Aniula My jeszcze w gondolce jeździmy albo fotelik samochodowy na koła zaczepiam bo spacerówka od kompletu jest tak duża że małej w niej nie widać :)
Aniulka a co z Twoją fotką czekam :)

Zubelku miło że wpadłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lilusi za pół roczku :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A co u nas mamy problem z pralką nie wiem czy wam pisałam ze nam się popsuła przed wyjazdem do PL i kupiliśmy nową! Z tym że aby zaoszczędzić wybraliśmy używaną ale odnowioną no i chcąc zaoszczędzić mam w domu 3-go złoma i czekam na kogoś kto po nią przyjedzie i i odda mi kasę i kupimy nową ze sklepu z gwarancją niestety nie da się na takich rzeczach zaoszczędzić!

Wymyśliłam sobie że otworzę biznes w PL z moją bratową i będziemy sprzedawać ciuszki dziecięce z UK! U nas w mieście jest tzw. rynek w każdy wtorek i piątek, a nie ma tam nic takiego więc mam nadzieję że ciuszki szybko znikną :)
Po mojej wizycie w PL jak zobaczyłam ile kosztują ciuszki to się przeraziłam i tak sobie wymyśliłam że skoro ja mam po Klaudii już tyle ciuszków to można je opchnąć i dokupiłam jeszcze trochę na carbootach i jeszcze cały komplet dla chłopca od koleżanki po jej synku i w pon. wysyłam paczkę do PL i ruszamy może za 2 tyg. ciekawe czy mi wyjdzie mój biznes :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Wiecie co mam do Was pytanie jak usypiacie swoje maluszki ? Bo moja Klaudia najczęściej zasypia po kąpieli przy butli u mamusi w ramionach a potem ją odkładam do wózka czasem jeszcze trochę polulam, a jak nie zaśnie to kładę ją w wózku i lulam (tzn. jeżdżę tylko w przód i w tył, nie kołyszę na boki)!

A drugie to chciałabym nauczyć Klaudunie zasypiania bez lulania w gondoli (bo już dużo miejsca to jej nie zostało). I chciałabym ją odkładać do łóżeczka posiedzieć z nią potrzymać za rączkę albo nóżkę i wyjść a ona by sama zasnęła! Ale nie wiem jak to zrobić! Może wy mi zdradzicie jakieś metody i jak wy macie zamiar to zrobić?

Oj długi ten mój liścik sorki dziewczyny że musicie tyle na raz czytać no ale uzbierało mi się trochę za ten czas co mnie nie było!

Buziaki i miłej nocki życzę!

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 lip 2011, 09:36

Cześć dziewczyny, u nas dziś piękna pogoda :-)

Po południu przychodzą do nas znajomi na grila. Mają syna dwa lata starszego od Bartka. Zobaczymy czy chłopaki będą się bić czy bawić :-D
Buzoczku Po pierwsze GRATULACJE zdania egzaminu bo chyba dziewczyny nie doczytały :)
o cholercia faktycznie przeoczyłam :ico_wstydzioch: buzok wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A i ja też chętnie obejrzę twój domek jeśli nie masz nic przeciwko :)
ależ proszę bardzo, prześlę Ci linka na pw :-)

Aga a co do pomysłu na biznesik, to powinien się udać. Ja sprzedałam Allegro część ciuszków, które były już za małe na Krzysia i kilka stówek wpadło. Sądząc po zdjęciach masz dla Klaudii bardzo ładne rzeczy i bardzo dobry gust, także ubranka powinny sprzedać się bez problemu.

A co do usypiania, to Krzyś od jakichś dwóch miesięcy zasypia sam w łóżeczku. Bo wcześniej to zasypiał najczęściej na cycusiu. Wkładam go do łóżeczka ze smoczkiem i pieluszką tetrową, włączam karuzelę i żółwia z bijącym serem i wychodzę z pokoju, a on zasypia. Czasami jak marudzi i nie chce zasnąć to wracam do niego, głaszczę po policzku i czekam aż zaśnie.

Jeżeli chcesz żeby Klaudia sama zasypiała w łóżeczku to zrób to jak najprędzej, ponieważ im będzie starsza tum trudniej będzie Ci to wprowadzić. Przygotuj się na to, że będzie płakała, bo to już mądra dziewczynka, ale jak już zaczniesz to musisz być konsekwentna. NA początku może nawet długo płakać, ale z każdym dniem będzie lepiej. Siedź przy niej, trzymaj za rączkę, jak chcesz to śpiewaj piosenki, ale nie wyjmuj jej z łóżeczka. W końcu się przyzwyczai i zacznie zasypiać sama.

buzok a co do pieluszek Dada to ja używałam ich trochę z Bartkiem, ale one są bardzo twarde i jak zaczął raczkować to musiałam przestać, bo go obcierały. Wróciłam wtedy do tych niebieskich pampków i używaliśmy ich do końca. Z Krzysiem też ich używamy. Pilnuję tylko żeby zawsze kupować na promocjach w Realu lub innym markecie jak są po 40-43 zł i wtedy wychodzą cenowo tak jak Dada, bo chłonność jednak mają trochę lepszą.

No też niezłego posta wysmarowałam :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości