Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

16 lip 2011, 15:32

Witam

Oj dziewczynki z facetami to macie świętą rację :ico_sorki: :ico_sorki: , wiecznie zmęczeni bo pracują . Ja zawsze mojemu mówie, żeby chociaz na 2 dni sie ze mna zamienil, i jak wroce to tez ma byc posprzatane , wyprane, ugotowane i dzieci po spacerze maja byc i jestem przekonana , ze nawet w połowie nie byłoby to zrobione :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No niestety taka dziwna
"rasa" :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 lip 2011, 18:31

znalazłam was kilka u Agnieszki w znajomych i wyslalam zaproszenia ;) Ewelcia u Ciebie mialam co do ogladania 90 pare zdjec ;p ale ja tez mam duzo ;D musze Ci powiedziec ze jestes sliczną kobietą i dzieciaczki tez slodziutkie ;))

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 lip 2011, 20:54

a my niedawno wróciliśmy ze spacerku w trójkę. Mąż w poniedziałek już do pracy idzie, po dwutygodniowym urlopie :(

Dobrusia
, ale Wituś już duży i jak słodko sobie śpi. A Mat nie śpi nigdy na boku, tylko na brzuszku lub pleckach.
A ostatnio jego ulubionym zajęciem po przebudzeniu jest przekręcanie się z plecków na brzuszek i na odwrót :ico_haha_02:

aga216 to macie lepiej z tymi szczepionkami, u nas niestety samemu się kupuje.


patrycjaaa ja Ciebie też zapraszam i ewelcię i NowąSejanę też też :ico_oczko:

magda1614 a kiedy macie chrzciny, bo zapomniałam??? :ico_wstydzioch:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

16 lip 2011, 21:32

Hej dziewuszki :)

IMy właśnie niedawno wróciliśmy z nad jeziorka, Witek spał swoją piewrszą nockę pod namiotem :-D przespał dość ładnie, ale ja się nie wyspałam bo mało miejsca mieliśmy i co chwila się budziłam, bałam się , że małemu jest za zimno, choć miał takie fajne wdzianko jak misiu :)
Obrazek

A tutaj siedzi na leżaku jak lord :)
Obrazek

patrycjaaa co do kupek mój nie robi pienistych...
to fajnie, że smoczka zaakceptowała :ico_sorki:

NowaSejana super zdjęcia, dziewczynki jakie duże są, śliczne dziewczyny! wysłałam zaproszenie na fejsie :)

magda1614 to :ico_brawa_01: za zjedzony obiadek, Filipek pyzuni nie ma jeszcze, i przez to wygląda na starszego, dużego chłopaka :)

aga216 biedna :ico_pocieszyciel: faceci już tak mają, że często nie doceniają nas i tego co robimy dla nich i naszych pociech.
Mój Kamil też się wkręcił w te ryby i był okres co prawie cały wolny czas spędzał z kolegą nad jeziorem, ale nic nie mówiłam, stwierdziłam, że musi mieć jakieś hobby.

mój też ani razu w nocy nie wstał, ale ja mu odpuszczam, bo on jak w tygodniu idzie do pracy to wstaje o 5,15 rano... A w weekend to wiadomo chce odpocząć
A ostatnio jego ulubionym zajęciem po przebudzeniu jest przekręcanie się z plecków na brzuszek i na odwrót :ico_haha_02:
to ładnie :ico_brawa_01: mój się przekręca jedynie na boczki :-)
mi lekarka kazała go podnosić za rączki by się dźwigał ale on ani myśli to robić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 16-07-2011, 21:45 ]
wysłałam paru dziewczynom zaproszenia na nk, więc jak by co to ta Dobrawa Kubacka to ja :)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 lip 2011, 21:49

Blanka26, za tydzien chrzciny :ico_brawa_01:
Filipek pyzuni nie ma jeszcze, i przez to wygląda na starszego, dużego chłopaka
no tak jest ale pracujemy nad tym aby mu urosły policzka :-D
Dobrusia, a twój synulek duzy chlopak i zaraz z gondoli wyrośnie :ico_haha_02:
dziewczynki z facetami to macie świętą rację
to prawda :ico_sorki:
no nic uciekam bo ja tylko na chwilke :ico_sorki: :ico_sorki:

Jutro w koncy synuś wraca z kolonii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

16 lip 2011, 21:58

Patrycja , dziękuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewczyny fajnie Was tak zobaczyc na zdjęciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-07-2011, 22:23 ]
Blanka26 , a jak mam Cie znalezc na nk, jak mozesz to podaj dane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 lip 2011, 22:25

dziekuje za zaproszenia zgadzam sie z Ewelcia fajnie was tak poogladac ;)) sliczne zdjecia macie
Jutro w koncy synuś wraca z kolonii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pewno mama steskniona ;)))
Dobrusiu Witus slicznie wygladal w tym wdzianku napewno mu bylo cieplutko ;))
ja musialam gondolke wylozyc bo malej juz bylo w niej ciasno bo ja mam taki inny wozek ze ta gondolke mam wykladana no i teraz mam takie przedlozenie do wozka i wlozylam materacyk i jest wiecej miejsca ;))

[ Dodano: 17-07-2011, 07:40 ]
wczoraj mielismy grilla malutka wykapalismy z K o 20.30 zaasnela o 21.20 i dopiero cos pare min przed 7 dalam jej pic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiadomo w nocy ja nie spalam tak calej bo jak mala sie ryrala troszke to ja do niej wstaje i patrze czy jest ok ale cały czas miala oczka zamniete wiec jej nie bralam do karmienia a jak wstalam to piersi takie pełne i koszulka cala od mleka musialam sobie sciagnac po karmieniu malej
teraz lepiej spi jak sama zasypia ze smokiem ciesze sie ;))
ja jak mala kapie to K zawsze mi szykuje wode i reczniczek pozniej on wyciera glowke ja reszte pielegnacji po tem on mala kremuje i masuje a ostatnio pozwolilam mu ja wykapac wysuszyc ubrac do spania tez sie cieszyl ze moze przy malej zrobic a jak rano wstanie Blaneczka biore ja do nas do lozka to zawsze nas wita takimi usmiechami :ico_haha_02: moj K caly czas powtarza ze ja uwielbia i zwariowal na jej punkcie ;))

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 lip 2011, 08:10

Witam.
A my juz po chrzcinach.Pogoda dopisala :-)
Pozniej wstawie fotki bo teraz tylko na chwilke.

Dobrusia, wyslalam Ci zapr. na NK.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lip 2011, 16:12

Czesc dziewczyny...

Mielismy dzisiaj jechac do frankfurtu spotkac sie z kolega Kuby i po zoo polazic to sie ogoda popsula, od nocy deszcz leje i siedziemy w domu...
ale chociaz w piatek nam sie udalo od reki paszporty dla dzieci wyrobic w kolonii.

z Facetami zawsze to samo :ico_haha_01: jak jest jedno dziecko to tez jest inaczej-latwiej, nawet jak maz sie nie rwie do pomocy, ale jak pojawia sie kolejne dziecko to by sie przydala ta pomocna dlon, a okazuje sie, ze nie ma na co liczyc...
ja mojemu mezowi nie moge powiedziec, ze jak taki madry to niech sie zamieni choc na 2 dni, bo to raczej on mi zawsze mowi, ze jak mi tak zle to zebym szla pracowac, ja niestetty bez doswiadczenia zawodowego to mi tym raczej usta zamyka, bo nie wiem co bym musiala robic, zeby przynosic do domu tyle kaski co on :ico_noniewiem: ale pomoc by mogl czasami...

Dobrusia, ale klawe imie masz :-)

Polka do tej pory smoczka raczej nie uzywa, a wrecz ja wkurza jak probuje ja zatkac smokiem... a to tez ulatwienie, jak sobie mozna smoczkiem troche pomoc...

nooo i w szoku jestem, bo ewidentnie zeby jej ida :ico_olaboga: na dole widac oba pod dziaslem, ale z lewej strony ma spuchniete, wiec obstawiam, ze pierwszy bedzie wlasnie lewy... i czasami wsieka sie strasznie, bo ja swedza te dziaselka, potrafi sie za gacie zlapac i je sobie do buzi wepchac i zaciekle je gryzie i placze :ico_sorki: a jak jej palca dam to zaraz go do buzi wpycha i go tam obrabia ostro, a podobnie jak Gabcioch gardzi gryzakiem, wie jakos musimy przetrwac... ladnie juz lapie rozne rzeczy taka skupiona jest strasznie na tym...

Aga, pokaz jakies zdjecia z imprezki :-)

Patrycja z tymi zakupami z mezem to szokujace :ico_haha_01: moj nie cierpi zakupow :ico_oczko: a musi ze mna jechac, bo ja sobie sama nic nie umiem kupic, wiec zawsze cala wataha jedziemy :ico_oczko: i on wpada jak styista miedzy wieszaki, wybiera mi ubrania i mnie wygania do przymierzalni, ale ciagle ma przy tym ponura mine i jest niezadowolony, ze musi brnac przez centrum handlowe :ico_haha_01: a jakby jeszcze mial na mnie czekac w aucie... fiuuu, chyba by wscieklizny dostal :ico_haha_01:

Sejana, wy tam macie cos ciekawego w tym swoim miescie? jakies muzeum, atrakcje dla dzieci??

[ Dodano: 17-07-2011, 16:19 ]
Ewelcia, weszlam sobie na twoje zdjecia na nk... te pierwsze w blond wlosach :ico_szoking: zupelnie do siebie nie podobna jestes :ico_haha_01: i chyba okraglejsza troche niz teraz, prawda? :ico_oczko:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

17 lip 2011, 18:06

nooo i w szoku jestem, bo ewidentnie zeby jej ida
mójemu też, chyba już się przebija, bo dziś rano teściowa łyżeczką postukała,
no i płacze strasznie, chyba boli go :ico_sorki:
Dobrusia, ale klawe imie masz :-)
hehe, no moi dziadkowie takie dla mnie wymyślili ;p

my dziś na zakupach w galerii byliśmy, ale tylko K sobie kupił dwie pary spodni, krótkie i długie i prawie 300 zł wydane :ico_sorki:
mój to lubi chodzić po sklepach, ale jak ma coś sobie kupować :-) i to wszystko z górnej półki bierze :ico_sorki: odwrotnie do mnie :-D ja to tylko szukam przecen i promocji, i lubię po lumpach grzebać ;-)

też sobie właśnie oglądam Wasze zdjęcia na nk, jest co oglądać :-)
aga216 Piękne zdjęcia z wakacji :-) Zawsze chciałam do Chorwacji jechać, pięknie tam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości