lilo

19 lip 2011, 13:51

jestem tu by dzielić się swoim doświadczeniem,
Cieszymy się bardzo i przecież nikt nie kwestionuje twojej obecności czy przydatności na forum. Jak najbardziej czekamy na porady od fachowca ale tutaj a nie na innych stronach.

Też nie rozumiem czemu cię to tak zabolało. Moderatorzy są po to, żeby pilnować przestrzegania regulaminu więc nie traktuje tego osobiście.

Hodowla zwierząt to też rodzaj działalności handlowej. Może nie jest tak w twoim przypadku i pozwalasz swoim kotkom się rozmnażać żeby utrzymać je w zdrowiu i dobrym samopoczuciu tylko i wyłącznie, ale my tego nie wiemy bo cię jeszcze nie znamy.

Ja jestem straszną kociarą, zawsze byłam i czuję sympatię do wszystkich podobnych osób :ico_oczko:

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Perła
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2011, 23:09

19 lip 2011, 13:59

dlaczego mnie to ruszyło, bo jestem osobą wrażliwą, bo koty to moja pasja i dzielę się nią chętnie z każdym, bo poświęcam swój czas nie tylko osobom zainteresowanym kotkiem, ale każdemu, kto potrzebuje pomocy, wiedzy, czy wsparcia psychicznego również
dużo ludzi do mnie pisze w różnych sprawach i zawsze znajduje dla nich czas

jak to ktoś napisał w tym wątku należę do kociozakręconych, ale u mnie to zdrowe, nie bójcie się, hihihi hehehe :ico_haha_01:

hodowla to nie jest działalność handlowa, gdyby taką się stała to hodowla nie mogła by być zarejestrowana w Stowarzyszeniu Miłośników Kotów, które to tylko i wyłącznie zrzesza hobbystów. Stanowi o tym regulamin największej na świecie kociej organizacji, czyli FIFe

a kocięta są sprzedawane ponieważ raz że muszą mieć nowe domki a dwa, że trzeba za te pieniążki utrzymać stado, wyżywić, badać, normalne koszta utrzymania kotów

nie ma tu zarobków, nie ma dochodu jedynie rotacja pieniądza, a handel to działalność dochodowa

a co do mnie, myślę, ze dużo Wam powie Księga Gości :) zapraszam do poczytania

[ Dodano: 19-07-2011, 14:11 ]
i jeszcze dlatego zabolało, bo ludziom się wydaje, ze to dochodowy biznes, a często nawet z rotacji pieniążków zabraknie i trzeba z wielu rzeczy dla siebie zrezygnować, by dołożyć
podobnie z czasem wolnym, czasem dla siebie, który można by wykorzystać na wyjazdy, wycieczki, czy inne a trzeba go więcej poświęcić kotkom

to ogrom pracy i wyrzeczeń, by potem móc zobaczyć radość w oczach nowego opiekuna, by zasłużyć na wzruszające, piękne słowa w Księdze Gości

kocham to i tyle :ico_haha_02:

[ Dodano: 19-07-2011, 14:54 ]
a teraz trochę zdjęć :)

ja i Sanjita z wystawy w Olsztynie
Obrazek

Snjita to ogromny pieszczoch. Wystarczy, ze usiądę w fotelu, czy położę się na sofie ona obudzi się z najgłębszego snu, gramoli się zaraz na mnie i ugniata mrucząc rozkosznie

a to moja średnia córka Dominika i najmłodsze moje kocię dziecię Zidan Dakshi

Obrazek
Obrazek

jak widać oboje lubią się uczyć i do tego w łóżeczku :)
Ostatnio zmieniony 19 lip 2011, 20:33 przez Perła, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lip 2011, 15:39

Perła fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: koteczki też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka tak kociaki to pieszczochy,szczególnie czarny :-D

Awatar użytkownika
Perła
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2011, 23:09

19 lip 2011, 15:45

ania dziękuję g:DD

[ Dodano: 19-07-2011, 15:47 ]
każda z moich córek ma ulubionego kota, które jest z nami na stałe

mamy też chomisię pandę i świnkę, a właściwie Pana świnka rozetka :)
były trzy, też każda miała swoja ukochana, ale niestety przychodzi kiedyś ten czas....

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

19 lip 2011, 16:09

Perła, cudne zdjeciaa :ico_brawa_01: matko jakie te kotki maja wielkie uszy heheh :-D

Awatar użytkownika
Perła
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2011, 23:09

19 lip 2011, 16:24

dzięki ramonka
tak, powinny być duże i szerokie u podstawy

a zdjęcia naszej chomisi wstawiłam w chomikowym wątku :)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

19 lip 2011, 16:34

a zdjęcia naszej chomisi wstawiłam w chomikowym wątku :)
:ico_brawa_01: miałam kiedys chomiki :-D ale teraz to nierealne
a jak koty zyja z nim?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 lip 2011, 17:02

PerłaWitam
tak jak pisze ramonka w tej chwili nie jestem wstanie powiedzieć które zdjęcie jest z której hodowli, ale z tego co pamiętam to na jakieś stronie były zestawione zdjecia kotów i były podpisy że z takich i takich hodowli i stamtąd również zaczerpnęłam zdjęcia.
Przepraszam za moje niedopatrzenie, nie miałam złych intencji :ico_sorki: :ico_sorki:

jak znajdę wolną chwilę to edytuję tamten post...

Awatar użytkownika
Perła
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2011, 23:09

19 lip 2011, 20:43

moni dziękuję :)

nie mam pretensji, chciałam tylko to wyjaśnić, bo tam nie ma moich kotków więc podpis nie odnosi się do żadnego ze zdjęć :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 lip 2011, 22:53

kupować kotu podroby i zburzyć się, że pierś z kurczaka za droga
:ico_noniewiem: nie rozumiem co złego w podrobach, druga sprawa-kupujesz czasami mięsko w sklepie? Jeśli tak wiesz ile taka pierś kosztuje zapewne i uwierz, że czasami jest tak, że ludzie nie mają co do garnka włożyć, i nie będą kupować kotu tego co dziecko jaka raz na jakiś czas. Nie wiem czy wzięłaś to pod uwagę.

[ Dodano: 19-07-2011, 22:58 ]
Perła fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: koteczki też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka tak kociaki to pieszczochy,szczególnie czarny :-D
Oj to znajdzie szybko dom ;-)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość