NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 sie 2011, 08:26

ktoras z was juz tak jezdzi???
my jezdzimy spacerowka i obie jestesmy zadowolone :-D

Co do jedzonka to Marcelina bardziej woli kaszke niz mleko :ico_olaboga: Ile razy dziennie mozna kaszke podawac?? Bo ja jej daje tak 2-3razy... a jak chce podac mleko to sie wkurza :ico_olaboga: Ostatnio jak Marceline postawilam na nozkach trzymajac ja pod paszkami to tak fajnie stala, nozki twardo trzymala :-)

moja poducha tez cala we wlosach.. juz 3 tydzien biore tabletki.. ale efekty podobno widac dopiero po 2-3 mies. regularnego brania :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sie 2011, 08:40

ale efekty podobno widac dopiero po 2-3 mies.
ale ja biore te cholerne witaminy cala ciaze i po ciazy dzien w dzien i wlosy i tak teraz zaczely mi leciec.....
a jakie Ty Sejana bierzesz????

[ Dodano: 10-08-2011, 08:41 ]
my jezdzimy spacerowka i obie jestesmy zadowolone
to tez tate namowie zeby nam zrobil z gondolki spaceroiwke bo nie wiem jak sie za to zabrac.... :ico_wstydzioch:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 sie 2011, 09:03

a jakie Ty Sejana bierzesz????
ja biore niemieckie na skore, wlosy i paznokcie... firmy Schaebens
to tez tate namowie zeby nam zrobil z gondolki spaceroiwke bo nie wiem jak sie za to zabrac.... :ico_wstydzioch:
nam tez troche zeszlo :ico_wstydzioch: glupio, bo raczki przelozyc nie moge i nie widze malej, ale najwazniejsze, ze ona zadowolona... :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sie 2011, 10:04

niemieckie na skore, wlosy i paznokcie
ale to nie sa takie dla karmiacych matek tylko taki zwykly zestaw dla kobiet tak?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 sie 2011, 10:06

ale to nie sa takie dla karmiacych matek tylko taki zwykly zestaw dla kobiet tak?
tak, tak.. taki zwykly..
ja juz nie karmie Marceli cycem

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sie 2011, 10:15

aaaa...no wlasnie bo na wiekszosci tych zwyklych witamin jest napisane ze nie wolno przy karmieniu piersia!!!! hmmmm.....bede lysa... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 10-08-2011, 10:37 ]
a moje dziecko zjadlo o 5 rano i spi dalej ...to juz 4,5 godziny ...juz oba cyce mam pelne :ico_noniewiem: nie wiem czemu tak rzadko teraz je....
chociaz moze to i dobrze bo dieta mu nie zaszkodz :ico_haha_01: i na ostatnim wazeniu prawie 4 tyg temu mial 6865g :ico_szoking: wiec w 2 tygodnie przytyl 750g :ico_sorki: wiec mysle ze teraz spokojnie wazy 7500g

mamy szczepienie w piatek to moze go zwaza...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 sie 2011, 11:45

Witajcie :-)

tabogucka, co do wypadania włosów to ja już dziewczynom też się żaliłam bardzo,że mi lecą okropnie. Wszędzie ich pełno. Całe łóżko we włosach, wszędzie na podłogach, szczotka od odkurzacza ma zablokowane koła,bo tyle włosów się w nie wkręciło :ico_olaboga: przy czesaniu lecą baaaardzo, a jak myje głowę to cały odpływ jest zapchany i tyle włosów mi wypada,że do dwóch rąk trzeba je zbierać :ico_placzek: :ico_placzek:
Mam łyse miejsca na głowie i jak gdzieś wychodzę to muszę się napracować,żeby jakoś te łyse miejsca zasłonić tym co zostało :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Mi lekarka i gin mówili,że przyjmowanie jakichkolwiek preparatów nic nie da. Muszą wypaść włosy te które w ciąży nie wypadły i te co normalnie by wypadały. Wydaje się tego bardzo dużo i ma się wrażenie, że się wyłysieje ale podobno nie ma takiej możliwości i po prostu trzeba to przeczekać.

Do pół roku wszystko się unormuje.
Mi już dobry miesiąc wylatują i już widzę,że leci ich troszeczkę mniej. Mam nadzieję,że jeszcze 1,5 miesiąca i powinno wszystko wrócić do normy :-)

Ojej ale masz przeprawy z tą siostrą M. ... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Współczuję bardzo :ico_pocieszyciel:

Fajnie,że Szymuś robi sobie takie długie przerwy w jedzeniu i wagę ma super :ico_brawa_01:
Martynka to bardzo różnie zajada. Raz chce co godzinę, czasem co 2-3 ale zawsze je króciutko,bo tylko 5minut, za to w nocy na szczęście długie przerwy ma i wyspać się mogę :-)

NowaSejana, ja nie wiem ile razy można dawać kaszkę ale myślę,że jeśli nie ma problemów z brzuszkiem i kupką to spokojnie te 2-3 razy może jeść :-)

magda1614, no właśnie, co ile je Filipek ?

Fintifluszka, Martynka tak samo tylko pierś zajada i nic poza tym. Herbatek też nie chce,bo zaraz ma odruch wymiotny :ico_noniewiem: A jak próbuje jej dać coś ze słoiczka to pluje i też ją na wymioty zbiera :ico_noniewiem:

Inuno, a może Ci podczas porodu kość ogonowa pękła lub wygięła się za bardzo ? Lepiej idź do lekarza,żeby się nie pogorszyło.
A co po wrastającego paznokcia to współczuję bardzo. Mi jakiś czas temu tak wrastał,że musieli mi usuwać... :ico_chory: Na samą myśl ciarki mnie przechodzą :ico_olaboga:
Super zdjęcie Mikołajka :ico_brawa_01:

aga216, super,że pogoda dopisała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zdjęcia śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wagę Blaneczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agusia22, jak tam Wiktorek się czuje ? Ciekawe z jakiego powodu ta gorączka :ico_noniewiem:
Jak tam Roksanka po szczepieniu ?

My jutro idziemy na szczepienie. Coś mi się wydaje,że Martynka mało przybrała. Tyle tych kupek ostatnio narobiła,że szok :ico_szoking:
No nic, okaże się jutro.

Wczoraj byłyśmy na kontrolnym usg bioderek i wszystko jest super :ico_brawa_01: nawet doktor powiedział,że bardzo szybko jej się wszystko wykształciło i ciemiączko ma troszkę mniejsze niż być powinno ale mówił,żeby dawać dalej 1 kapsułkę dziennie wit. D.

A w poniedziałek byłyśmy na rehabilitacji i jest lepiej,bo to napięcie na ciałku już się zmniejszyło ale teraz zrobił jej się jakiś przykurcz na szyjce z lewej strony i główkę ma cały czas przekrzywioną w lewo... Pokazała nam rehabilitantka jak mamy ćwiczyć w domu ale i tak mało to daje, trzeba to dobrze rozmasować,żeby się główka wyprostowała :ico_noniewiem: Mówiła,że przez to napięcie ma główkę z tyłu i jednego boku spłaszczoną :cry: Mam nadzieję,że jeszcze nabierze kształtów :ico_sorki:
No i rączki i stópki jeszcze ma napięte,bo nie opiera się na otwartych dłoniach, tylko ma paluszki zgięte i na całej stópce też się nie opiera, tylko tak samo paluszki ma podwinięte.
Jeszcze nas dużo pracy czeka ale mam nadzieję,że szybko będą efekty.

[ Dodano: 10-08-2011, 11:45 ]
Ale się rozpisałam :ico_szoking:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

10 sie 2011, 12:30

tabogucka, sorki , ze podczzytuje, mialam tez problem z wypadaniem wlosów po porodzie, wypadały garściami i w końcu pomógł mi szampon DERMENA. juz po kilku myciach bylo lepiej :) choc fakt drogi ten szampon jest ;)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sie 2011, 14:32

pomógł mi szampon DERMENA. ju
dzieki dzieki !!!zobacze czy jakas apteka internetowa to sprowadza bo rozumiem ze to polski szampon???a jak nie to ktos mi moze z Pl p[rzywiezie bo teraz znajomi jezdza w ta i spowrotem bo to wakacje.... :ico_sorki:

[ Dodano: 10-08-2011, 14:37 ]
tyłu i jednego boku spłaszczoną :cry:
ale moj Szymek tez tak ma ...i nic pediatra w Polsce nie powiedzia lna ten temat... :ico_noniewiem:

wogole generalnie pani doktor byla zdania ze zdrowy jak rydz.... :ico_sorki: wiec ja sie poprostu ciesze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
bo z ta angielska sluzba zdrowia to nawet jakby cos nie tak bylo to i tak nie wiadomo czy by uchwycili w pore....Szymek tylko raz widzial lekarza od urodzenia !!!! i bylam z nim 2 razy u healt visitora(ale to nie jest obowiazkowe)

a nie sorry bylam z nim ze 3 razy u lekarza pierwszego kontaktu jak byl przeziebiony !!!zreszta tu nawet nie ma pediatry....przyjmuje go normalnie moj lekarz!!!

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

10 sie 2011, 15:00

aga216 Piękne zdjęcia :ico_brawa_01: super, że pogoda dopisała, i współczucia tych korków :ico_olaboga:

tabogucka no nie dziwię się, że cię tak strach obleciał, ja też bym spanikowała pewnie. Ale dobrze, że główka cała, oby się szybko to wchłonęło :ico_sorki:
z siostrą szkoda słów... Ale nie możesz się nią tak przejmować, ja też jestem taka, że od razu do siebie wszystko biorę, ale na takich ludzi szkoda zdrowia...

co do zupek, ja podaje jarzynową, i ostatnio zjadł nawet z mięskiem.

A spacerówkę też już mamy, ja mam taką co można przodem i tyłem ustawić, jest na płakso ustawiona i mały w niej śpi w dzień

Inuno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiąc
ale super zdjęcie :-D umorusany ale szczęśliwy :D
u mnie w nocy pierwsza pobudka ok 3,4 potem za 2 godziny i o 7 na nogi :ico_sorki:
Daj mu pospać w dzień ile chce, myślę, że to nie będzie miało takiego wpływu na noc, mój niesyty śpi jednorazowo w dzień tylko godzinkę ;-) i tak około 3 razy dziennie.

magda1614 no szczuplutki ale ważne że przybiera :ico_sorki: masz kłopot z trym jego niejedzeniem... Nie wiem nawet co Ci poradzić


NowaSejana mój też woli kaszkę, ale ja mu daje zazwyczaj raz dziennie i potem kleik na noc. Ale ostatnio się wsieka przy butli z mlekiem... i mało wypija przez to...

Aniaaa, ważne że są postępy po rehabilitacji, wszystko się w końcu unormuje :ico_sorki:
I Wituś też ma lekko spłaszczoną główkę z tyłu z jednej strony tylko ... Bo on tylko na wznak śpi, choć ostatnio zasypia na boku ale w nocy się przewraca na plecy i tak śpi do rana, w dzień jak zasypia to też na plecach...

o włosach też nie będe mówić bo szkoda gadać :p ale ja nic nie biorę nawet, odrosną w końcu :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość