CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

10 sie 2011, 15:20

czy jakas apteka internetowa to sprowadza bo rozumiem ze to polski szampon??
tak z Polski

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sie 2011, 16:46

mam
http://nova-farm.com/osc/product_info.p ... cts_id=540

no faktycznie cene ma spora ...a i butelka wyglada na malutka ale chyba sprobuje... :ico_sorki:

[ Dodano: 10-08-2011, 16:48 ]
Aniaaadobrze ze mala ma rehabilitacje...napewno pomoze :ico_sorki: trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki!!!

a Sejana stopki Marcelinki jak???bo tez mialas cwieczenia/masaze...?

[ Dodano: 10-08-2011, 16:54 ]
a co do spania w dzien...to Szymkowi w Pl sie wszystko poprzestawialo....wogole nie mogl zlapac rutyny a w Londynie jest zupelnie inaczej...
pierwszy spacer kolo 11-1pm i maly spi niekoniecznie caly czas ale wiekszosc...
i teraz po poludniu klade go do lozeczka (i zostawiam wlaczona karuzelke i sam usypia :ico_brawa_01: ) :ico_brawa_01: tak kolo 3pm i spi roznie jak na spacerze to i 2godzinki a w domu krocej...
potem czasem mu sie zdarza zdrzemnac kolo 7 wieczorem tak 30 -45minut
a na dobre idzie spac miedzy 21 a 22...i spi do 10 rano :-D oczywiscie z przerwami na cyca i czasem sobie lezy kolo 7 rano przez godzinke ale nie placze i potem sam zasypia

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 sie 2011, 17:02

dziś zjadł kaszke przez 1.5 godziny 100ml i ulał wszystko a on jakby sam chcciał jesc z głodu to co 6 godzin 40 ml tylko to by byl jeszcze chudszy to ja mu po prostu co 3 ,4 godziny sama daje jesc czy chce czy nie on wypluwa ja mu daje i tak w kólko i tylko dlatego cos przybiera :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jestem załamana tym jego jedzeniem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 10-08-2011, 17:02 ]
tabogucka, fajny twój synek ,ja sie zastanawiam czy mój wogóle jakieś policzki grubasne bedzie mial jak twój :ico_sorki:

[ Dodano: 10-08-2011, 20:30 ]
powiem wam ze dzis jadl tyle ile chcial i bylo to 120ml mleka przez caly dzien :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
masakra......................... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Z tydzien w piatek do szpitala idziemy na badania bo ja juz nie wytrzymam psychicznie i ide mu wciskac kaszke bo inaczej sie nie da

[ Dodano: 10-08-2011, 21:04 ]
no i dałam mu kaszke i wszystko wyzygał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ???????????????????????? i nie wiem ,dół mam straszny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

10 sie 2011, 21:39

Witam wieczorową porą :)

tabogucka, tak szampon, są tez odżywki do psikania

http://www.farmona.pl/sklep/farmona-rad ... t/110.html

jest tani no ale mówię, mi pomaga ;]

NowaSejana, ja daję rano i wieczorem.. dzisiaj dałam kaszkę hippa na noc z biszkoptem, Mikołaj wpieprzał aż się cały trząsł, a jak się skończyło to histeria xD Myślałam, że ze śmiechu padnę :ico_haha_01: my też spacerówką jeździmy, bo mój wózek to właściwie od początku spacerówka, tylko wkładaną gondolkę miał (raczej taki śpiworek usztywniany), rączka przekładana, więc nie ma problemu :) A sadzacie dzieciaki?? Bo mój to najchętniej by siedział, ale boje się, czy mu to nie zaszkodzi :ico_noniewiem:

Aniaaa, no właśnie nie wiem, bo w sumie miałam kontrolę u gina po porodzie to nic nie mówił, a mnie jeszcze aż tak nie bolało.. gadałam z koleżanką, mówi że to mięśnie wokół kości i bolą od przeciążenia kręgosłupa i ponoć samo kiedyś przejdzie :ico_olaboga: i tak pogadam z lekarzem, bo teraz jakoś na kontrolę powinnam iść :ico_sorki:

jeżeli chodzi o małe ciemiączko, to ja z Mikołajem od początku mam ten problem, teraz mi lekarka odstawiła d3, bo w mleku które daję jest..
no i dałam mu kaszke i wszystko wyzygał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ???????????????????????? i nie wiem ,dół mam straszny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jej Magda, bądź dzielna :ico_pocieszyciel: nie wiem, co Ci poradzić.. może spróbuj Małego przegłodzić i wtedy spróbować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

10 sie 2011, 22:16

Madziu mi polozna jak malej sie tak wiecej ulewalo kazała podawac lakcid to na jelitka kupilam ale nie podawalam jej wkoncu bo pozniej juz bylo lepiej
wlosy mi tez dziewczyny strasznie wypadaja i tez mam swoje cienkie a biore witaminy te co bralam w ciazy i nic ;/ chyba trzeba pzreczekac ...
mi sie cos B;anka ostatnio w nocy czesto wybudza nie placze tylko sie budzi wloze jej smoka przewruce nA bok i spi dalej a tak karmie o ok 1 4 7 ale od 2 dni budzi sie czesciej nie wiem czy to przez te dziaselka ... a karmie tylko piersia ale czesto pije wkoncu widac po wadze cale 7100 ty sie Madziu przejmujesz ze maly za malo przybiera a ja sie zastanawiam czy moja czasem nie za duzo kazdy sie dziwi ze ma dopiero 3,5 miesiaca ze wyglada na wiecej
Tabogucka Inunio sliczne zdjecia chlopcow jak jedza słodkie umorusane buzki ;p ja mojej chyba tez bede poznbiej podawala bo czytalam gdziess ze jak sie karmi naturalnie to zeby wprowadzac posilki nie przedzej niz w 5-6 miesiacu ale to wszystko i tak zalezy od matki ;) ok ide spac do jutra kobitki
no i WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJ DLA DOBRUSI Z OKAZJI URODZIN :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 sie 2011, 22:46

spróbuj Małego przegłodzić
własnie dzis próbowalam i zjadł przez cały dzień 120ml :ico_sorki:

[ Dodano: 10-08-2011, 22:47 ]
WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJ DLA DOBRUSI Z OKAZJI URODZIN :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 sie 2011, 07:58

Magda1614 a jak Twoj maz karmi Filipka to tez taki niejadek???? bo Ty rezczywiscie pewnie jestes zestresowana i maly to wyczuwa....i skoro dla Cie bie kazdy posilek jest taka meczarnia to i malemu zle sie kojarzy....

[ Dodano: 11-08-2011, 08:04 ]
A na ulewanie tez dostalam od lekarza pediatry alergologa w PL Latopic w saszetkach....jedna dziennie ale tez nie zdazylam uzyc wiec nie wiem czy dobre...
natomiast ja zauwazylam ze Szymek ulewa jak go podnosze po jedzeniu nawet do odbekniecia...a jak w nocy sobie p[oprostu usypia przy cycu to ani kropelka mu sie nie wraca... :ico_noniewiem:
albo jak go zaraz po karmieniu w fotelik wsadzam ...a inaczej to zawsze uleje !!!czasem troszke na sliniaczku sie zatrzyma ....a czasem fontanna az do stopek ,na mnie i jescze na podloge...

[ Dodano: 11-08-2011, 08:05 ]
zeby wprowadzac posilki nie przedzej niz w 5-6 miesiacu
tez sie nad tym zastanawialam ....bo maly je cyca ...ale to jest tak duzy chlopak i tak mu smakuje ...ze az milo patrzec....widac juz byl gotowy :ico_brawa_01:

zreszta dostaje pol sloiczka raz dziennie....wiec mu nie zaszkodzi a ma wielka radoche :ico_sorki:

[ Dodano: 11-08-2011, 08:08 ]
Dobrusia sto lat :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 11-08-2011, 08:13 ]
a mi maly w nocy plakal ....myslalm ze bez powodu ...a on po godzinie byl glodny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:znow jakos dziwnie je w nocy


o 20ej
o 00:48
o 2:02
i po 5 ej
ateraz spi ....
a ja musze pod prysznic i na strych ...poszukac tych papierkow do zaleglych pitow!!! wiekszosc wypelnilam !mam nadzieje ze bez bledow :ico_sorki: teraz tylko tylko jakies tam numerki z payslipow musze powpisywac o ile je znajde :ico_olaboga:

trzymajcie kciuki!!! bo chce to wyslac asap i miec w koncu z glowy :ico_sorki:

a do kumpeli nie pojechalam ...ale wydaje sie byc juz spokojnie na ulicach Londynu :ico_sorki:

[ Dodano: 11-08-2011, 08:15 ]
,ja sie zastanawiam czy mój wogóle jakieś policzki grubasne bedzie mial jak twój
mnie natom,iast moja mama iciotka stresuja ze maly grubasek.... :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

11 sie 2011, 09:05

i spi do 10 rano :-D
wow, zazdroszczę.... ja jestem straszny śpioch, więc pobudka codziennie o 7 rano to dla mnie koszmar ;)

magda1614, biedna :ico_sorki: idz z nim do lekarza może coś poradzi...

Dzięki dziewczyny za życzenia :-D

A znacie jakąś dobrą maść na suchą skórę?? Bo Wituś ma na stópkach na zewnętrznej stronie w zgięciach strasznie suchą skórę, smaruje mu 2 razy dziennie Atoperalem, ale to nie pomaga za bardzo.. Ta skórka jest aż taka szorstka i zaczerwieniona.

I dziś pierwszy raz się sam z plecków na brzuch przekulał i rączkę wyjął z pod siebie, heh wasz pewnie już dawno to zrobiły ;-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 sie 2011, 09:16

A znacie jakąś dobrą maść na suchą skórę?

Szymek tez mial sucha skorke jak uzywalam do kapieli Johnsona a potem ich odzywki ...(az sie luszczyl)

teraz wlewam do kapieli Oilatum i myje w zelu Emolium a smaruje zwykla Ziajka (oliwka)po i ma piekna skorke ....to Emolium polecila mi pediatra w PL

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 sie 2011, 09:30

A sadzacie dzieciaki?? Bo mój to najchętniej by siedział, ale boje się, czy mu to nie zaszkodzi :ico_noniewiem:
ja jej podnosze minimalnie glowke do gory, bo zauwazylam, ze jej tak fajnie...
A znacie jakąś dobrą maść na suchą skórę?? Bo Wituś ma na stópkach na zewnętrznej stronie w zgięciach strasznie suchą skórę, smaruje mu 2 razy dziennie Atoperalem, ale to nie pomaga za bardzo.. Ta skórka jest aż taka szorstka i zaczerwieniona.
Marcelina ma bardzo wrazliwa skore i tez nie wiem czym ja smarowac, bo sama oliwka nic nie daje :ico_olaboga:
a Sejana stopki Marcelinki jak???bo tez mialas cwieczenia/masaze...?
na szczescie coraz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: co tydzien jezdzimy na rehabilitacje...

a Marcelina zwariowala.. caly czas jadla tak 120-150ml.. a juz chyba 4 dzien na praktycznie kazdym karmieniu po 180 do 200ml zajada :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość