Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 sie 2011, 21:37

widze ze agnieszka nie odpisala szkoda mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze :ico_sorki:
A tu jak zwykle pustki na kazdym forum cos sie dzieje tylko nie u nas szkoda :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 sie 2011, 21:45

widze ze agnieszka nie odpisala szkoda mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze
sorki, jakoś tak mi zeszlo i nie odpisałam. Agnieszka odpisala, ale niestety nie doszła mi jej cała wiadomość, ucieło troszkę, ale obiecała, że jak znajdzie chwilkę to zajrzy do nas :ico_sorki: . Pisała, ze coś ma nie tak z netem, bo nie mogła się ostatnio zalogować na forum :ico_noniewiem:

A jak Nadia? Wogóle co u Was?

Ja dziś śpie sama, bo córa uprosiła tate, żeby z nią spał :ico_haha_01: , a ten jej nie potrafi odmówić. Ciekawe do której Adrian będzie spał :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 sie 2011, 22:22

A u nas dobrze Nadia spi od godzinki a my pijemy piwko i sie relaksujemy hehe

mam nadzieje za Agnieszka szybko do nas zajrzy :ico_sorki:

buzok to dzis czeka cie samotna noc :ico_noniewiem: ja jakos bez meza zasnac nie moge :ico_nienie: dobra ucieekam bo wzywaja mnie obowiazki malzenskie hehe dobranoc

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

08 sie 2011, 22:38

Hej dziewczynki ja nie piszę bo nic się nie dzieje ale czytam was na bieżąco! To fakt że na tym naszym forum malo się dzieje ale to i dlatego że mało nas tu pisze! Jak byłyśmy w ciąży to więcej czasu było a teraz to cały wolny czas zajmują dzieciaczki!

My dziś myłyśmy na szczepieniu mała dostałą 3 zastrzyki dzielna była zapłakała tylko podczas wkłucia a potem był spokój! Za to tak jak była taka cudowna i o 7 szła spać tak wczoraj i dziś po 9 dopiero zasnęła W sumie z 5 min temu odleciała! Mam nadzieję że znów wróci do swojej starej pory zasypiania!

U nas pogoda do nonono nie ma gdzie wyjść i wzięłam się ostatnio za sprzątanie chatki takie generalne co dzień staram się zrobić jedno pomieszczenie wiecie jak to jest niby się sprząta ogólnie i z wierzchu aby nic nie leżało nie zagracało a po kontach pełno kurzu! No i się wzięłam i robię wszędzie porządki wywalam to co nie potrzebne, zbędne, układam w szafach, szufladach itp. itd.
Od razu lepiej jak jest tak ładnie posprzątane! Nie wiem czy wy też tak macie ale ja strasznie nie lubię jak mam bałagan w domu i w ogóle strasznie mnie denerwuje jak w każdej dziurze coś leży jak np. mój T został w domu z Klaudią a ja pojechałam na paznokcie to jak wróciłam to się mało nie przeżegnałam taki był syf w domu po prostu wszędzie wszystko! No i pierwsze co to musiałam posprzątać! Jedyne czego nie cierpię robić to odkurzać oj jak mam machać tą rurą to wolę stertę garów zmyć! :ico_zly: I dlatego my z moim T od początku naszego związku się dogadaliśmy że to on odkurza a ja myję gary i powiem Wam szczerze że bardzo mi ten układ pasuje i przez 6,5 roku może odkurzałam z 3x! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Aniulka gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nadusi za 2-go ząbka u nas wychodzi wychodzi ale go jeszcze nie ma! Ale tak czuję ze lada dzień się pojawi!

Buzoczku Kochana nie wie co mam Ci poradzić a'propo spania bo moja Klaudia jak już zaśnie to śpi do rana fakt tak jak pisałam wcześniej ma od 2 dni problemy z zasypianiem ale później jest ok budzi się tylko 2x na flachę i śpi dalej tak że trwa to z 15min i wracam do wyrka! Być może że on tak właśnie ząbki przechodzi jak mu już wyjdą to będzie spokojniejszy!

Gaga Krzyś jest niesamowity :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cudownie jest patrzeć jak dzieci rosną i się rozwijają i nabywają nowych umiejętności! Na nasze skarby też przyjdzie pora! Penie gdy nasze szkrabki zaczną raczkować to Krzyś już zacznie chodzić! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Dobra lecę już jeszcze muszę butlę na noc przygotować i spać!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 sie 2011, 11:50

ja jakos bez meza zasnac nie moge
ja jak wiem, że jest za ścianą to ok :ico_sorki: , ale jak wyjedzie gdzieś dalej to też nie moge zasnąć :ico_noniewiem: , takie jakieś przyzwyczajenie :-D . Zobaczysz jak Ci córa urośnie i powoli "odbije "Ci męża :-D . Moja Oliwia to czasem tak w żartach mówi: "mamusia tatuś jest moim mężem a nie Twoim" :-D .
dobra ucieekam bo wzywaja mnie obowiazki malzenskie hehe dobranoc
hehe takie obowiązki to można spełniać :-D

Witaj Aga> Pisz czasem nawet jak nic ciekawego się nie dzieje :ico_sorki:
dostałą 3 zastrzyki
dzielna dziewczynka, my idziemy w tym tygodniu na szczepienie. Ile mała Waży? pochwalcie się wagą maluchów.
o 7 szła spać tak wczoraj i dziś po 9 dopiero zasnęła
to może Ci dłużej rano pośpi :ico_noniewiem:
ząbki przechodzi jak mu już wyjdą to będzie spokojniejszy!
oj czekam ale ząbków nie widać :ico_zly:

Rozłożyłam kocyk na podłodze i moje maluchy wariują :ico_brawa_01: , aż milo popatrzeć, Adrian siedzi bez asekuracji :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 sie 2011, 10:39

Cześć dziewczyny, u mnie ostatnio doba za krótka :ico_oczko:
Krzyś już pałęta się po całym domu, no i zaczęła się wojna o zabawki :ico_olaboga: do tej pory Bartek dał małemu to co sam chciał i jego zdaniem było ok, a teraz Krzysiu sobie i łazi i sam bierze co chce, przy czyn najchętniej są to zabawki Bartka, Bartek zaczyna się drzeć i leci mu zabierać, po czym zaczyna drzeć się Krzysiu, bo Bartek mu zabrał, mówię Wam masakra :-D

A poza tym Krzysiowi pcha się górna lewa jedynka i jest niemożliwy,

Właśnie była akcja ratownicza, bo próbował wleźć za Bartkiem na schody.

buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za samodzielne siedzenie

Aga ale z Klaudii dzielna dziewczynka :ico_brawa_01:
Penie gdy nasze szkrabki zaczną raczkować to Krzyś już zacznie chodzić! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie sądzę, najczęściej dzieci które raczkują nie śpieszą się do chodzenia, bo potrafią się już przemieszczać i dojść tam gdzie chcą. Ja mam nadzieję, że nie zacznie chodzić zanim skończy 10 miesięcy

Zmykam, bo Krzyś znowu lezie za BArtkiem na schody

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

10 sie 2011, 12:53

Hej dziewczynki a ja ze złymi wieściami dziś do Was przychodzę moja córcia załapała jakąś infekcję uszka wczoraj miała temp 37,4 dałam jej Ibum i przeszło a dziś rano obudziła się cała rozpalona zmierzyłam jej tem. i miała 38,4 zaraz pojechałam z nią do lekarza i wykrył że ma coś z uszkiem nie mam pojęcia od czego to może być! Zawsze jest cieplutko ubrana nie było możliwości aby ją przewiało! Może to od ząbka bo drugi na dole jej idzie, jak myślicie od czego taki maluszek może załapać taką infekcję! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Męczy się strasznie cały czas płacze, widać ze ją boli! A do tego nie chce w ogóle wypić antybiotyku 2x jej podałam po 5ml tak jak lekarz kazał i 2x wszystko zwymiotowała! Za 3-cim razem dałam jej na 3x pomieszałam z kleikiem i jakoś przeszło! Ale muszę jej podawać 3x dziennie po 5ml i najgorzej będzie w nocy wiem że się rozbudzi jak będę chciała jej podać! Masakra już czuję co to będzie przez kilka najbliższych nocy! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ale też mam nadzieję że szybko jej to przejdzie bidulka moja mała! Najgorsze jest to że nie można pomóc takiemu maluszkowi bo nie wiadomo jak!

To jej 2-ga choroba a ja jestem załamana tak mi jej szkoda!

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 sie 2011, 14:51

Cześć dziewczyny, u mnie ostatnio doba za krótka
hehe przy takich dwóch rozrabiakach to faktycznie urwanie głowy, dobrze, że się jeszcze nie biją o te zabawki, choć niedługo pewnie i do tego dojdzie :-D . Oliwia jak narazie się ładnie z Adrianem bawi, choć ona jest starsza i jakoś inaczej podchodzi do tego :ico_noniewiem: , jest taka opiekuńcza :ico_brawa_01: . Choć czasem jak mały bardzo marudzi, to mówi, że ona jednak woli jak jest spokojny :-D
Hej dziewczynki a ja ze złymi wieściami
niestety i takie bywają :ico_sorki:
37,4 dałam jej Ibum
a nie mówił Ci kiedyś jakiś pediatra, że dziecku nie podaje się nic na temp, dopuki nie osiągnie 38.3, ponieważ organizm sam musi nauczyć się zwalczać temp :ico_noniewiem: , no i w ten sposób lepiej broni się przed chorobą :ico_sorki:
Może to od ząbka bo drugi na dole jej idzie,
możliwe,mojej siostry synek to na kazdego ząbka chorował :ico_sorki: , a to uszko złapał, a to gardło, a to gorączka, ciągle coś, i jak mu zęby wyszły to i choroby się skończyły :ico_noniewiem:
To jej 2-ga choroba a ja jestem załamana tak mi jej szkoda!
Oj ja też przeżywam każdą chorobę małego, zresztą Oliwki też. Tak już jest z nami rodzicami. Mój P jak mały był ostatnio chory na tą trzydniówkę i był taki rozpalony, to ciągle powtarzał, że jakby się dało to wziąłby to co złe z nigo na siebie, bo żal patrzeć jak dziecko cierpi :ico_placzek:

A my dziś znów wyszykowaliśmy się na szczepienie i znów mały nie dostal tego szczepienia :ico_zly: , jak powiedziałam doktorce, ze w zeszłym tyg miał trzydniówkę, to powiedziała, ze szczepienie dopiero za 3 tyg :ico_noniewiem: , zważyli mi go tylko i waży 8700 :ico_brawa_01: pulpecik mały. Z ciekawości zerknęłam w książeczkę Oliwii i jak miała 6,5 miesiąca to ważyła 10.13 :ico_szoking: :ico_olaboga:

[ Dodano: 10-08-2011, 14:53 ]
No i częstyjcie się :ico_tort: za 7 miesięcy Arianka :ico_brawa_01:

Aga daj znać jak malutka :ico_sorki: , ucałuj ja ode mnie i niech szybciutko wraca do zdrówka :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

10 sie 2011, 17:16

Czesc dziewczyny przepraszam was ale ja naprawde nie mam jak zaglądac . Nawet was nie doczytuje nie wiem ile mam czasu. :ico_oczko: Wiktorek ostatnio tak daje czadu!!!! :ico_olaboga: Niewiem czy to te Zęby czy ma porostu taki temperament( po mamusi) :-D
U nas to tak się dużo działo ostatnio wakacje nad tym nieszczęsny morzem, w sumie to tylko jeden dzień padało ale blada wróciłam :-D Wiktor wodą nie był zachwycony :ico_noniewiem: Najbardziej to mu się podobało noszenie w nosidełku i wózek beee... :-D Nie chcę siedziec już wcale taką wiochę robi że odpuszczam nie siedzi jeszcze sam trzeba go podtrzymywac lub opiera się na rączkach wiec myslę że jak usiądzie wkońcu to i wózku posiedzi. U mnie bez zmian chciała bym już do pracy wracać a tu lippa ślepa!~Wiktor je jak opętany marudzi i bryka jak szalany na podłodze. W ten wekend znów mamy wyjazd do karpacza :ico_brawa_01: Kończe bo już miałczy mój jojeczek kochany nudaaaaa mówi :ico_oczko: Obiecuje że jutro cos więcej popiszę i doczytam was...

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

10 sie 2011, 22:20

Hej Aga fajnie że wpadłaś czekamy na więcej info. a teraz wszystkie nasze dzieciaczki dokazują nie tylko Twój zbój! :)

U nas jakby lepiej mała przed spaniem miała już taką chłodną główkę a nie rozpaloną jak cały dzień więc i temp. chyba spadła nie mierzyłam jej bo mam termometr do nonono a ona zasnęła przy flaszce i nie chciałam już jej tarmosić aby jej pod paszkę pchać termom.!

Dostała 2 dawki antyb. i paracetamolu też 2 dawki! Kolejną powinnam podać jej o 2 w nocy ale chyba pominę ją niech się wyśpi i rano jak się obudzi to jej podam!

Buziaki idę mleczko na noc przygotować!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość