magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 sie 2011, 21:52

moje dziecko etz nie wie jeszce ze ma stopki
no mój takze :-D
wszystkie te mamy ktore maja wiecej niz jedno dziecko podziwiam starsznie
no wiem co to znaczy,ja mam duza róznice wieku to jest mi lzej ale te mamy co mają maluchy to tez podziwiam

A my jutro do profesora na wizyte a we wtorek do gastrologa tez prywatnie,kurcze tylko za kieszen sie trzymac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniaaa, witaj ,jak rehabilitacja???

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 sie 2011, 22:18

hej
magda1614, trzymam za Was kciuki. Ja też mam w domu niejadka, moją córkę i powiem Ci, że jak czasem patrzę jak ona je to mnie żółta febra zbiera. najchętniej to by tylko lody jadała i płatki kukurydziane :ico_zly: nie mam na nią pomysłu :ico_noniewiem:

Aniaaa
to piorun popsuł Wam wszystkie sprzęty???w takim układzie mieliście niezły wydatek :ico_olaboga:

tabogucka no co Ty nie planujesz drugiej dzidzi??? :-D poradzisz sobie i z dwójką, kwestia wprawy :ico_oczko: co prawda więcej obowiązków i czasem na spacer trudno się zebrać, bo jedno pić drugie co innego, ale kocham te moje skarby nad życie i cieszę się, że mam dwójkę. najgorzej nie lubię wózka znosić ze schodów, bo muszę ściągać gondolę z małym i w częsciach wózek znosić. Jeździmy sobie w gondolce jeszcze i jest nam dobrze. A mam taki sam wózek co NowaSejana i aga216 i też mi przeszkadza, że rączka nie jest przekładana. a nie lubię jak obcy ludzie na ulicy gapią mi się na dziecko :ico_noniewiem:
i nie przejmuj się tak wszystkim :-)

patrycjaaa a jakie próbki dostałaś???ja dostałam już chyba wszytskie możliwe :-)

,ja mam duza róznice wieku to jest mi lzej ale te mamy co mają maluchy to tez podziwiam
właśnie ostatnio się nad tym zastanawiałam i zauważam duży plus w małej róznicy wieku. ja żałuję, że nie starałam się o Mata 2 lata wcześniej, bo dwoje odchowałabym ale teraz bez problemu poszła do pracy. A tak???siedzę już 5 lat w domu, mój spryt i rezolutność gdzieś zniknęły i pewnie z rok jeszcze posiedzę. także mamy które planują rodzeństwo dla swoich dzidzi nie czekajcie za długo. takie długie siedzenie w domu w roli kury domowej działa destrukcyjnie. mam nadzieję, że wróci moje dawne, pewne siebie "ja" gdy wpadnę w wir pracy. Już nie mogę się doczekać :-)

[ Dodano: 17-08-2011, 22:22 ]
Dobrusia właśnie obiejrzałam Twoje fotki. katujesz mnie swoją figurą :-D ślicznie wyglądasz
a Wituś lubi pływać????

aga216 piękne zdjęcia, zazdroszczę wypoczynku nad morzem. Paulinka jest urocza

[ Dodano: 17-08-2011, 22:25 ]
ewelcia1245 Oksanka jest przesłodka

agusia22 ale Roksanka już duża, śliczna jest, nie poznałam jej :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 sie 2011, 23:33

katujesz mnie swoją figurą :-D ślicznie wyglądasz
popieram zwlaszcza ze wcinam drugi kawalek szarlotki

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 sie 2011, 00:31

Hej :-)

magda1614, moja ostatnio przestała się nóżkami interesować. Kiedyś jeszcze łapała się za nóżki powyżej kolanka ale już tego nie robi, co najwyżej od czasu do czasu jak zobaczy kolanko to patrzy się na nie jak zaczarowana :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Teraz nie chodziłyśmy na rehabilitację niestety,bo babki nie było. Idziemy w poniedziałek,a za tydzień w czwartek do neurologa.
Trzymam mocno kciuki za wizytę!!! Oby Wam pomógł i powiedział coś konkretnego :ico_sorki:
Koniecznie daj znać jak było !!

Blanka26, jak piorun uderzył to wyłączyć się tv i coś w nim strzeliło, myślałam,że się popsuł ale nic się nie stało na szczęście. Za to spalił się livebox, wymienili bez problemu i okazało się,że wszystkim się te livebox'y palą podczas burz i teraz wymieniają na ulepszone. Mam nadzieję,że już się nie popsuje,bo bez tv i internetu jakoś dziwnie było :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mnie też najbardziej wkurza jak wychodzę z dziewczynami i muszę najpierw torbę do wózka znosić i sprowadzić Karolkę, później koła,a na końcu gondolę z małą. Umęczę się przy tym i już mi się odechciewa wychodzić :ico_noniewiem: Ale ogólnie fajnie jest :-D Nie mogę się już doczekać jak dziewczyny będą się razem bawiły :-D

Mój M. chciał się starać o drugie dziecko jak Karolcia miała rok ale nie byłam gotowa i teraz żałuję bardzo. Miała bym dziewczyny odchowane, mogła bym powoli rozglądać się za pracą,bo też mnie już zaczyna dobijać takie siedzenie w domu,a tak to muszę jeszcze przynajmniej 3 lata siedzieć w domu.

Nie chciała bym poprzestać na dwójce, marzy mi się troje albo czworo dzieci :ico_wstydzioch: :-)

ewelcia1245, śliczna Oksanka :ico_brawa_01: a jaki ma fajny kapelusik :-D

aga216, Paulinka też śliczniutka i jak fajnie stópkę wcina :ico_brawa_01:

Fintifluszka, oby Poli ząbek jak najszybciej wyszedł i nie dokuczał za bardzo :ico_sorki:

Dobrusia, no naprawdę zazdroszczę figurki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jak bym nie wiedziała,że Wituś to Twój synuś to bym powiedziała,że jesteś jego starszą siostrą :-D :-D :-D
katujesz mnie swoją figurą :-D ślicznie wyglądasz

popieram zwlaszcza ze wcinam drugi kawalek szarlotki
a ja właśnie skończyłam zajadać ciasteczka maślane :ico_wstydzioch:

Uciekam spać, dobranoc :ico_papa:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 sie 2011, 09:19

hej mamuski :-D
u nas mala bawi sie nozkami, ale do buzki jeszcze nie wklada..
wczoraj po szczepieniu miala podwyzszona temperature..
No i chcialam sie pochwalic, ze nozki juz prawie zdrowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale rehabilitantka zalecila zebysmy jeszcze z miesiac, dwa pochodzily.. a pozniej dopiero jak mala zacznie stawac na nozki, zeby zobaczyc czy czasem stopek do srodka nie stawia, wtedy tez beda rehabilitowac, ewentualnie dostanie wkladki ortopedyczne... ale w pozniejszym czasie nie bedzie ani sladu po tym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w przyszlym tygodniu idziemy na kontrole do ortopedy i on stwierdzi, czy dac nam dalej przekaz, czy juz wystarczy, bo wg rehabilitantki 5-6 mies. przerwy miedzy rehabilitacjami to zbyt dlugi czas i stan stopek moze sie pogorszyc...
Nie chciała bym poprzestać na dwójce, marzy mi się troje albo czworo dzieci
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja zawsze mowilam, ze bede miala tylko 2ke.. ale jak za jednym razem blizniaczki wyskoczyly i z ich biologicznym sie nie ulozylo to stwierdzilam, ze bedzie 3. Teraz jak mam 3ke to po 30tce chetnie bym jeszcze o 4 sie postarala :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale zobaczymy jak nam sie wszystko pouklada do tego czasu... ale drogi do kolejnego malucha sobie nie zamykam... bo wychowywanie dzieci to sama radosc, chociaz teraz mamy ciezka sytuacje finansowa i strasznie mnie to meczy, ze do pracy isc nie moge... Chociaz dostalam dokumenty, ze panstwo bedzie mi przez te 3 lata, ktore bede z mala w domu, placilo skladki na emeryture...

Jesli chodzi o zabki to u nas nic nie widac... dziewczynki mialy 1 zabka dopiero po 7 mies., wiec teraz tez sie szybko nie nastawiam...

[ Dodano: 18-08-2011, 09:25 ]
co prawda więcej obowiązków i czasem na spacer trudno się zebrać, bo jedno pić drugie co innego, ale kocham te moje skarby nad życie i cieszę się, że mam dwójkę.
w rzeczywistosci nie jest tak tragicznie jak sie innym wydaje... mi zawsze wszyscy mowia jak mi to jest pewnie ciezko z 3ka.. ale nie ma tragedii wogole... mala ostatnio grzeczna, dziewczynki coraz bardziej samodzielne... a na spacerkach chodza grzecznie przy wozku, nie uciekaja, wiec sama radosc miec takie skarby w domu...
Problemy pewnie przyjda, jak bedzie szkola, pozniej dojrzewanie, ale trzeba sie cieszyc tak jak Blanka mowi, bo niektore mamy musza bardzo cierpiec jak takich skarbow miec nie moga...
Czasem jest ciezko, ale ja jestem z nich dumna i mam w domu mimo wszystko czas na chwilke dla siebie, na ugotowanie i sprzatanie... i czas dla P. tez mam, bo o 21 juz wszystkie 3 sa w lozkach... tylko na prasowanie mi czasu brakuje, ale to z lenistwa, bo mi sie nie chce :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 sie 2011, 09:34

mimo wszystko czas na chwilke dla siebie
tez sobie zawsze ciutke czasu wykroje dla siebie ...glownie od 6 rano do 9 jak maly spi albo po 21ej(ale wtedy sam szybko padam :ico_haha_01: )
ale mi M. wogole w dom u nie pomaga ...(fakt ze czesto pracuje od 11 do 23ej !!!)i jeszcze musze po nim sprzatac :ico_zly:
a zupelnie nie wiem jak to inacezj zrobic bo jak tylko zwracam mu uwage to sie zaraz klocimy...i konczy sie tak ze i tak sam to musze zrobic a jeszcze sie zdenerwowalam awantura....
wasi panowie sami z wlasnej woli garna sie do prac domowych ????

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 sie 2011, 09:50

wasi panowie sami z wlasnej woli garna sie do prac domowych ????
czasami... ale faceci sa tacy, ze trzeba im powiedziec co maja zrobic i wtedy robia.. przynajmniej taki jest moj P.
Ale moj P. tez wyjezdza o 8 rano do pracy, jest w domu kolo 19-20, wiec nie wymagam, zeby cos zrobil bo ja spokojnie wszystko zdarze zrobic... a on ciezko pracuje, wiec nie chce go obciazac, a prace domowe lubie :-D

dostalam druga @... cykle 30dniowe sie zapowiadaja... i juz 2 raz dostalam wieczorem i wogole nie przeczuwalam, ze przyjdzie, bo nic mnie nie bolalo i rozdrazniona nie bylam i nie jestem... dopiero jak krew poleciala to zaczely mnie plecy bolec...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 sie 2011, 10:15

hej dziewczyny
ale naklikałyście chyba nie zapamiętam wszystkiego

ja z kawusią obiadek zrobię póżńiej
na basen po południu skoczymy na chwilę
i jeszcze na zakupy chciałam jechac

piotruś bawi się w pokoiku a paula leży obok na macie
i krecie się raz z brzuszka na plecki,za chcwilę z plecków na brzuszek i tak non stop
hehehe

NowaSejana, ja też musze powiedziec mojemu co ma zrobić
ale jak wraca wieczorem to przeważnie nie ma co do roboty
jedynie wanienke z woda mi do kuchnie przyniesie
i z małym się troche zabawi

Blanka26, u nas jest różńica 7 lat i jest fajnie bo Piotrus się sam sobą zajmie a i dużo mi pomoże :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 sie 2011, 10:17

aga216, mialas moze w przedszkolu problem u Piotrusia?? bo sasiadki syn bije moje dziewczyny :ico_olaboga: :ico_olaboga:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 38#5556638

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

18 sie 2011, 10:18

Witajcie!!!

Co do stópek to moja narazie tylko oglada.
wasi panowie sami z wlasnej woli garna sie do prac domowych ????
_________________
na mojego nie moge narzekac.Na codzien raczej nie pomaga bo tez prawie caly dzien w pracy ale jak ma wolne lub szybciej skonczy prace to pomoze lub zajmnie sie dziecmi zebym ja mogla zajac sie domem.

Jesli chodzi o 2 dzieci to ja nigdy nie chcialam duzej roznicy.zawsze mowilam ze chce 2 lub 3 lata roznicy i tak mam i sie z tego bardzo ciesze.
dostalam druga @... cykle 30dniowe sie zapowiadaja... i juz 2 raz dostalam wieczorem i wogole nie przeczuwalam, ze przyjdzie, bo nic mnie nie bolalo i rozdrazniona nie bylam i nie jestem... dopiero jak krew poleciala to zaczely mnie plecy bolec...
to fajnie ze tak bezbolesnie.ja jeszcze nie mam i super mi z tym :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość