Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 sie 2011, 10:01

Witam!!!
Wlasnie zaczelam czytac co piszecie a Nikola tak zaczela brykac na biurku - bo zawsze siedzi kolo mnie na blacie i kredkuje, tym razem tak brykala ze z polki spadl mi na glowe metalowy pojemnik z mazakami :) trzymam sie za glowe i pytam ja co robi a ona "wstydze sie" :ico_brawa_01:
i jak Niki? To chyba pierwsza jej choroba z tego co pamietam
chorowala mi tak ostatnio chyba w styczniu :( , no ale teraz to jest masakra, chyba zarazila sie ode mnie, w nocy temperatura doszla do 40,5 stopnia - byla dzielna nie plakala - robilam jej oklady, wstala dzisiaj o 4.30 :ico_olaboga: dalam jej tabletki i wypocila sie do 8.00 nie wstawala z lozeczka - jest juz troszke lepiej ale temperatura wraca. Babka powiedziala ze gardelko ma leciutko zaczerwienione a tak jest ok takze przeziebienie jakies cholerne .....

Magda33, niezly ten lekarz nie ma co :ico_noniewiem: , teraz juz wiesz ze masz tam nie chodzic :-) szerokim lukiem od tego miejsca hehe

Co do pampkowania no to jak gdzies idziemy to zakladam bo jeszcze sie boje ze mi sie gdzies posika ale tak w domu caly dzien w majtusiach jak narazie bez wpadki, wczoraj zreszta tez - na noc pampka zakladamy tym bardziej ze goraczkuje w nocy to nawet nie chce jej meczyc .... tak w ogole to chce sie zapytac bo ja Nike odsiaduje od czasu do czasu no i pytam czy chce i czasami mi powie ze tak a czasami poprostu odsiaduje i robi i tak sie zastanawiam czy nie robie zle czy nie powinna sama komunikowac - czy moze narazie robic tak jak robie a z czasem zobaczymy ?????

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 sie 2011, 10:11

teraz juz wiesz ze masz tam nie chodzic
to akurat było w przychodni, ktora ma dyżur w niedzielę i świea, wiec wyboru nie było, a tak to chodzimy tylko do swojej pediatry :-)
Nike odsiaduje od czasu do czasu no i pytam czy chce i czasami mi powie ze tak
ja Zosi nie pytam, bo ona zaciska nogi i krzyczy siku siku :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 sie 2011, 12:53

mi oli tez woła sisi albo poprostu idzie i siada na nocnik
ale zdarza sie tez ze jak jest zajęta zabawą to poprostu sie pytam (przypominam) a ona albo tak albo nie

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 sie 2011, 07:53

Witam,
ale mam dziś doła. Zosia poszła dzis po przerwie do żłobka i powiem Wam, że jeszcze nie słyszałam i nie widziałam żeby moje dziecko tak strasznie płakało. Chciała wybiec z sali, a opiekunkę odpychała i strasznie krzyczała mama, mama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Znowu będzie miala gardziołko zdarte. Miałam ochotę ją stamtąd zabrać. Nie wspomnę już o tym ,że się poryczałam, ale Zosia tego nie widziała i całe szczęście. Spotkałam jej dawną ulubioną opiekunkę i mówiła, że Zosia płacze tylko rano, a tak to ładnie się bawi i czasem obserwują ją sobie na placu zabaw przez okno i jest super :ico_noniewiem: i niby te nowe panie też Zosię chwalą, ale ja mam mieszane uczucia :ico_puknij: Rozmawiałam też z mamą chłopca, ktory został przeniesiony razem z Zosieńką i jest to samo. Pierwsze dni spokojne, a teraz płacze już w samochodzie, gdy jadą do żłobka. Nie wiem jak ja dzisiaj wytrzymam w pracy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 sie 2011, 10:31

Witam!!!
A my kolejna noc z goraczka 40,5 stopnia - masakra jakas - jak dzis poprawy nie bedzie to jutro znowu ide do lekarza
Wczoraj jak poszla spac o 12,00 tak spala do 19.00 i nie wstala z lozka nawet na sekunde takze dzien pampka wczoraj byl :ico_noniewiem:

no nic ide do niej bo placze ze lezy sama

[ Dodano: 17-08-2011, 10:37 ]
Magda33, wspolczuje - nie wiem co ci powiedziec ale wyobrazam sobie co musisz przechodzic

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 sie 2011, 11:50

A my kolejna noc z goraczka 40,5 stopnia
matko jedyna, ale się Niki rozchorowała. Mam nadzieję, ze szybciutko jej przejdzie i nie będzie się męczyła :ico_pocieszyciel:
wspolczuje
dziękuję :ico_placzek:
wyobrazam sobie co musisz przechodzic
siedzę w pracy i ryczę, ale jak nie dzwonią to chyba nic się strasznego nie dzieje :ico_noniewiem: aż się boję jutrzejszego dnia :ico_placzek:

boję się, że z tego stresu nie będzie chciała siadać na nocnik i zowu trzeba będzie wszystko zaczynać od nowa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-08-2011, 12:56 ]
Żeby nie myśleć o dzisiejszym dniu Zosi w złobku, wzięłam się za wystawianie rzeczy na allegro. Jeden kombinezon sprzedany :ico_brawa_01: , teraz pozostaje czekać na kaske i wysyłać :ico_oczko: Wrzuciłam jeszcze jeden. Chyba zaczyna się sezon na zimowe rzeczy :-)

[ Dodano: 17-08-2011, 13:59 ]
matikasia masz już łóżko w domu? Pytam, bo chcę zamówić, ale nie mogę się zdecydować na wzór :ico_wstydzioch: Moze mi pomożecie Mamuśki ? :-D
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 18-08-2011, 07:26 ]
a tu znowu pusto i cicho :ico_placzek:
dziś Zosieńka dużo lepiej, płakała wprawdzie, ale nie tak strasznie jak wczoraj :ico_brawa_01: i w żłobku wczoraj cały dzień w majtaskach chodziła i nie było wpadki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja sprzedałam drugi zimowy kombinezon :ico_brawa_01:

[ Dodano: 18-08-2011, 07:27 ]
aha i mamy drugą piątkę - tym razem gorna prawa :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 sie 2011, 11:24

Magda33, :ico_brawa_01: za 5
mi sie podoba bardziej to z misiem
jakie wymiary ma to łóżeczko? i ile kosztuje?
mi sie bardzo podoba takie
Obrazek
u nas odpieluchowana juz oli totalnie
od kilku dni nawet obserwuje suchą pieluchę rano. jak myslicie kiedy spróbować nocną pieluchę zdjąć? juz czy poczekać?
matikasia a mila jaką pieluchę ma rano?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 sie 2011, 11:34

isia z przesyłką 300 zł (płatność z góry), 340 zł (za pobraniem), a wymiary to: 144x74 (materaz 140x70)
jak myslicie kiedy spróbować nocną pieluchę zdjąć?
jak masz podkład pod prześcieradłem to spróbuj dzisiejszej nocy :-)

[ Dodano: 18-08-2011, 11:35 ]
mi sie podoba bardziej to z misiem
mojemu P też to z misiem. Ze słonikiem jest trochę pstrokate :-D ale wzięlam je pod uwagę dlatego, że dwie ściany w Zosi pokoiku są zielone :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 sie 2011, 11:47

jak masz podkład pod prześcieradłem to spróbuj dzisiejszej nocy
no właśnie tak sie zastanawiam bo oli śpi ze mną, niby moge jej pod tyłeczek położyc ale ona sie tak wierci :ico_noniewiem: moze w weekend zobacze, wtedy spi w łóżeczku bo tatuś jest...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 sie 2011, 13:56

Witam!!!
U nas dzis lepiej :) mala bryka od rana, w nocy goraczki nie bylo mimo ze nic jej nie dalam - rano o 5 miala 38 stopni - jak narazie bez goraczki :-D

No ale musze Wam powiedziec ze przez te dwa dni w pampku byla non stop bo nawet lozka nie opuszczala - ale od jutra juz sie skonczy :ico_nienie: mam nadzieje ze bedzie chciala sikac do nocnika :-)
Magda33, Mi sie podoba z Misiem - jest przesliczne
isiawarszawa, te lozeczko co wkleilas tez jest cudne :-)

[ Dodano: 18-08-2011, 13:57 ]
A mam jeszcze pytanko czy wasze pociechy uzywaja jeszcze smoczki - bo Nika do spania na noc, teraz jak byla chora to chciala wiecej no ale juz jej odcielam na dzien zeby sie nie przyzwyczaila - po powrocie z pl usuwamy smoka na noc :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość