tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 sie 2011, 11:27

Co do tych pitów to ja bym zadzwoniła i powiedziała,że już wysłane. Może wtedy szybciej się za to wezmą i cofną tą kwotę.
kurde ja to odkladam bo to nigdy nie jest przyjemna rozmowa...ale masz racje....moze dzis popoludniu zadzwonie a najpozniej jutro rano :ico_sorki:
A kiedy tą pocztę odbierzesz ze starego mieszkania,bo może coś istotnego z tego urzędu przysłali ?
najchetniej to wcale....nie wiem bo to 2 godziny drogi od nas ...kiedy M.podjedzie...ale jesli to urzad to tylko takie potwierdzenie ze zaplacilam bo 3 razy podawalam nowy adres a oni itak nie zanotowali...ale to ten sam urzad od tej £740 kwoty...tylko inny dzial a Ci pisza na dobry adres...zwariowac mozna....


troche sie tez cykam ze to moze za ten bilet pociagowy ale co ???tak po poltora roku by naghle napisali???!!! watpie....


ah zanim zaszlam w ciaze to bylam nieodpowiedzioalna strasznie...tak z dnia na dzien zylam...a teraz wszystko robie tak jak byc powinno i najgorsze jest to ze mnie ciagle cos z przeszlosci zawsze dogoni....a tak sie starm i strasznie mnie to teraz doluje :ico_placzek:

no nic jakos to bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 sie 2011, 11:30

szczerze to jedno mi sie cisnie na usta glupia c**a :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Powiem Ci,że głupia c**a to były pierwsze moje słowa jak wyszłam z gabinetu!!
Myślałam właśnie nad tym czy by tego nie zgłosić.

magda1614, oby to był ten refluks, bo przynajmniej będziesz wiedziała jak mu pomóc. Trzymam kciuki,żeby leki pomogły :ico_sorki: :ico_sorki:
A jak się bada czy to faktycznie ten refluks ??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 sie 2011, 11:34

magda1614trzymam kciuki....mojew dziecko tez sie tak czasem wygina i jestem pewna ze mu wtedy mleko podchodzi ale nie wiem czemu????bo to jest czasami nie zawsze....
czasem tez zacika piastki ,robi sie purpurowy na buzi i podnosi raczki w zwolnionym tepie do gorey z takim okrzykiem wysilku/cierpienia....


ale przybiera mocno na wadze wiec tu mi mowia ze to raczej niedogodnosc niz prawdziwy problem medyczny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 sie 2011, 11:36

Aniu co za glupia ta baba az sie sama zdenerwowalam jak czytałam kretynka jakas :ico_zly: mam nadzieje ze wyniki beda coraz lepsze ;)
za 5 miesiecy Filipka i ogromne brawa za to ze przytyl teraz bedzie coraz lepiej oby w szpitalu rozpoznali dlaczego nie chce jesc bo najgorsze to nie wiedziec ...
ehh mi wlosy tez wypadaja najgorzej po umyciu jak wyczesuje okropne ilosci wylaża ale bylam ostanio mu siostry i poradzila mi swietna odzywke kupila w aptece za 30 zl a wiec cena przytsepna dla osob po chemioterapi raz nalozylam i po wysuszeniu takie leciutkie te wlosy a wczesniej takie sztywne mialam ja sie 30 min trzyma na glowie i szybciej wlosy niby odrastaja tez sobie chce kupic

Inunio Mikolajek przesliczny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 sie 2011, 11:44

magda1614, tabogucka, Martynka tez czasem się tak okropnie wygina do tyłu aż się boję,że mi spadnie z rąk, wydaje mi się, że brzuszek jej dokucza. Najpierw ją noszę,bo czasem męczy ją powietrze w brzuszku i musi odbić porządnie,a jak to nie pomoże to podaje jej ok. 10 kropli espumisanu i jak ręką odjął. Zaraz puszcza bączki i jest spokój.
W prawdzie kiepsko przybiera na wadzę ale myślę,że to wina takiej ilości kupek :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze wyniki beda coraz lepsze ;)
też mam taką nadzieję :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 sie 2011, 13:14

Aniaaa, ale durna lekarka :ico_olaboga: i ona przysiege hipokratesa niby skladala?? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
magda1614, super, ze juz cos sie wyjasnilo :ico_sorki: :ico_sorki: oby juz bylo tylko lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 sie 2011, 13:39

Aniaaa, o matko przeczytałam ale straszna lekarka ja to bym na nią skargę napisała :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 22-08-2011, 13:42 ]
kiepsko przybiera na wadzę ale myślę,że to wina takiej ilości kupek :ico_noniewiem:
ja tez tak myślę :ico_sorki:

A włosy mi tez wypadaja strasznie biore jak na razie skrzyp no i trszke niby mniej ale bede dzis w aptece to kupię moze jakis szampon :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 sie 2011, 14:48

dobra widomosc :ico_sorki: zadzwonilam tam do urzedu i rzezcywisiecie mam poczekac az rozpatrza te moje pity bo otrzymali ale nie wszystko maja w systemie i jesi sie wszystko zgadza to rzeczywiscie cofna ta kwote :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to kupię moze jakis szampon :ico_sorki:
ja mam szampon Aspecin czy jakos tak ...ale poprawe widze minimalana i tez nie wiem czy to tak naprawde nie dlatego mniej wylatuje bo juz nie ma co wylatywac... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 sie 2011, 15:35

zadzwonilam tam do urzedu
widzisz, trzeba bylo tak od razu zrobic zamiast sie zamartwiac

U nas upaaaaallll straszny, koszmar, duchota, leje sie ze mnie :ico_sorki: na tym zas***ym poddaszu sie nagrzewa jak diabli, mimo, ze zewnetrzne rolety pozaslanialam

Gabriel dalej zasmarkany, ale juz jest lepiej.

Ania, ja pierdziele, normalnie brak slow na taka lekarke... ja mam okropnego nerwa na takie bezczelne bestie i sie nie umiem chamowac, wiec albo bym jej do sluchu powiedziala, albo poszla na skarge :ico_zly:

magda, kiepsko, ze to refluks, ale szczescie, ze nie cos gorszego i wazne, ze juz jest zdiagnozowany i cos sie zaczyna dziac, a on szybko z tego wyrosnie i o wszystkim zapomnicie za jakis czas, trzymam kciuki, zeby rosl jak däb :ico_oczko:

mi tez koszmarnie wrecz leca wlosy, wlasnie po myciu glownie, ale ja przy gabrielu tez tak mialam, wiec przyjmuje to "na klate" wtedy obcielam wlosy z takich do polowy plecow po takie do ucha, zeby to jakos lepiej zniesc...

Tabogucka, kreci ci sie w glowie czasami??? mi tez wlasnie i nie wiem co jest grane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 sie 2011, 15:47

mi kreci sie w głowie jak wstane i teraz przez te upały jestem tez taka osłabiona i do tego doszla @ ehh nie mam sil i czuje sie czesto taka anemiczna mała wszystko chyba ze mnie wyciaga a tez tak macie ze jak jestescie glodne to az wam nie dobrze? ja jak czegos bym nie zjadła to bym chyba wymiotowala ;/ tak mnie skreca nigdy wczesniej tak nie mialam
ale ten moj K jest kochany widziala ze sie zle czuje to bez gadania sam z siebie zabrał mala na spacer zebym mogła polezec chcialam zasnac ale poltota godz sie meczyłam i nie dało rady nie umiem w dzien spac za duzo mysle ...
Sliczne zdjecie Polci i Gabcia :ico_brawa_01:
Tabogucka dobrze ze sie tam wszystko powyjasnialo nie potrzebnie aby sie stresowalas
a u Filipka zgadzam sie z Fintifluszką bedzie dobrze jakos to przetrwacie dobrze ze nic powazniejszego

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość