Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 wrz 2011, 14:42

Nadia taka marudna jest od paru dni,nie przesypia nocy. Jestem wykończona :ico_olaboga: Ząbki wielkimi krokami się zbliżają. A dziś wybieram się z małą do "teściowej" na weekend,babcia posiedzi z małą a ja się trochę rozerwę bo już mnie trafia przez tą marudę i strasznie zaczynam się denerwować :ico_sorki: A P.jeszcze w niemczech siedzi takze nie mam nawet godz.odpoczynku bo Nadia nawet za dnia nie jest chętna spać :ico_olaboga:

tabogucka Chętnie zagłosuję,zajrzałam na stronkę tylko nie bardzo wiem jak to zrobić :ico_sorki:

Lecę na :ico_kawa: bo zaraz się uśpię na siedząco. Miłego weekendu dziewczyny :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 wrz 2011, 16:29

tylko nie bardzo wiem jak to zrobić
na glownej stronie www.bounty.co.uk czwarty kwadrat od gory z napisem face of bounty kliknac
w okienko wpisac Simon B. i search
pod zdjeciem napis rate kliknac
potem kliknac please log in to rate
i w niebieskim okienku login wypelnic swoj email adres i haslo


wielkie dzieki :ico_sorki:

[ Dodano: 02-09-2011, 16:33 ]
gwona moje dziecie tez okrutnie marudne dzien i noc dzis w nocy miedzy 23:30 a 5:30 obudzil sie 5 razy na cyca ...jestem na nogach od 5:30 i jak zaraz nie przestanie sie wydzierac ...to wkaldam zatyczki do uszu bop leb mi peka ... :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2011, 20:34 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 wrz 2011, 17:27

ja tez zaglosuje tylko mala chyba sie obudziła wiec pozniej to zrobię ;) a co do kupek to teraz robi nawet ladne i ale kieys tez robiła takie śmierdzące ze szok a teraz ma takie suche policzka az sie miejscami skora luszczy pokremowalam jej kremikiem
hehe i nadal jak gaworzy to takim grubym chrapliwym głosem czesto hahah smiesznie to sie słucha ;D

[ Dodano: 02-09-2011, 18:44 ]
a jedzonko czy mleczko dajecie przed czy po kapieli ??

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 wrz 2011, 19:31

witam
potem doczytam was :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 wrz 2011, 19:49

ja daje jej kaszke po kapieli i klade spac ale jak bedzie wieksza i bedzie miala ząbki to najpierw bedzie kolacja mycie ząbków a pozniej kąpiel bajeczki i spanie teraz juz zasypia sobie w lozeczku pewno sie troszke pokreci bo do 20 ma czas ;p dzis probowalam dac kaszke przed kąpielom ale nie za bardzo szło ;))

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 wrz 2011, 21:22

a jedzonko czy mleczko dajecie przed czy po kapieli ??
Jesli Polka jest bardzo glodna to musze jej przed wlozeniem do wanny dac cyca, zeby nie plakala w kapaniu, ale po ubraniu w pizamke ja jeszcze raz przystawiam, bo jesli jest mocno zmeczona to zasypia przy piersi i usypiako z glowy ;) a tak ogolnie to po kapaniu karmie jednak, bo ona sie nie lubi wycierac i ubierac, wiec po tym wszystkim sie przy piersi wycisza...

dalam jej dzisiaj polowe porcji ryzowej kaszki z gruszkami i bananem, zjadla wszystko :ico_noniewiem:

ktoras pytala z jaka czestotliwoscia pokar my inne dawac, wiec ja sobie od kilku dni dopiero pozwalam i robie to raz dziennie w sumie to tylko kaszka u nas na razie, wczoraj jej dalam kilka lyzeczek marchewki, bo dostalam z bebivity paczuszke dla maluszka, ale chyba jej nie smakowalo i dzisiaj tak cisnela kupke, ze az warczala i sie czerwona robila, a nic nie wyszlo :ico_olaboga: wiec sobie odpuszcze jednak warzywka, poczekam az faktycznie 5 miesiecy skonczy i sprobujemy jeszcze raz...
ale skubana strasznie sie drze do lyzki jak my jemy :ico_sorki: i dziuba tez ladnie do jedzenia otwiera...

No i Polka ostatnio mialczek jest, ja czasami zapominam, ze to taka duza dziewczyna juz i sie nudzi po prostu :ico_oczko: najbardziej lubi jak idziemy do Gabriela do pokoju, on ma na calej podlodze wykladzine w ulice i miasteczko, rzucam jej gumowa kaczke, jakiegos drewnianego klocka i pluszaka i ma takie zajecie ze hej :ico_haha_01: tylko sie zawsze boje, ze jak sie na plecy bedzie okrecac to sie o cos walnie, a skubana tak sie potrafi okrecac wokol wlasnej osi i sie czolgac-gabriel w jej wieku to byl leniuch jednak, on chyba w ogole etap czolgania pominal... w kazdym razie trzeba uwazac, no i mamy z kuba zaplanowany juz przesiew zabawek, musimy takie malutki elementy z lego i playmobila pochowac gdzeis "na lepsze czasy" bo przeciez teraz wszystko do buzi musi dziecko wlozyc, a jak zacznie raczkowac to dopiero bedzie...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 wrz 2011, 21:50

hej

tabogucka kurcze chciałam zagłosować, ale nie mogę znaleźć tego face and bounty :ico_olaboga:

a co do jedzonka i kup. banana ja bym odstawiła, bo nie dość, że uczula to i zapiera. zacznij od owoców sezonowych, np jabłko, gruszka. Próbowałaś???no i warzywa, ale nie marchew, inne. Ja zaczęłam rozszerzać dietę od jabłka, potem marchew, ziemniak, gruszka.
Jak mały ma zaparcie to daj mu trochę soku jabłkowego rozcieńczonego wodą. Albo podrasuj swoją dietę, jedz dużo kasz, gryczana, jęczmienna, zawierają dużo błonnika.

Inuno trzymam kciuki za szybkie pojawienie się okresu. też bym się bardzo stresowała na Twoim miejscu :ico_olaboga: nie wyobrażam sobie być teraz w ciąży :ico_olaboga:
ktoras pytala z jaka czestotliwoscia pokar my inne dawac,
ja jedną nowość wprowadzam raz na tydzień. Z tym, że u nas jest ryzyko alergii.
ale skubana strasznie sie drze do lyzki jak my jemy :ico_sorki: i dziuba tez ladnie do jedzenia otwiera...
u nas podobnie :-D

patrycjaaa, kaszkę bananową możesz małej dawać. Ona raczej mało wspólnego ma z bananami :ico_oczko:

Gwona, udanego weekendu i wypoczynku :-)

magda1614
fajną atrakcję wymyślili dla dzieci na początek roku :-)


No i Polka ostatnio mialczek jest, ja czasami zapominam, ze to taka duza dziewczyna juz i sie nudzi po prostu
dzieci rosną tak szybko, że nawet nie wiemy kiedy :-)


NowaSejana powiedz co z tym chłopcem z przedszkola, który bił dzieci???Bo w grupie Oli neistety też taki jest. Chodzi od dwóch dni, jeszcze normalne zajęcia się nie zaczęły, a ten już pokazuje pazurki. Jest bardzo agresywny, pod koniec zabawy wywalił wszytskie klocki na dywan :ico_olaboga: swoją drogą zastanawiam się skąd niektóre dzieci mają w sobie tyle agresji????Od kogo uczą się bić???? :ico_noniewiem: od rodziców???? :ico_noniewiem:


dobra. głodna po raz kolejny idę spać!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 wrz 2011, 21:56

Fintifluszka napisał/a:
ktoras pytala z jaka czestotliwoscia pokar my inne dawac,

ja jedną nowość wprowadzam raz na tydzień. Z tym, że u nas jest ryzyko alergii.
oj, do wprowadzania nowosci to sie zgodze-nie wszystko na raz, bo sie musi brzusio przyzwyczaic i jakby cos sie dzialo to skad wiedziec od czego
w grupie Oli neistety też taki jest.
wlasnie u Gabriela tez jed´st taki jeden, Gabriel mowi na niego, ze to niedobry chlopak, zawsze mi opowiada kogo dzisiaj zbil, albo co zlego zrobil :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 wrz 2011, 22:07

ja zaczynaalm od marcheweczki ...i jest okey tylko ten banan...bo ostatni dawalam wszystko z bananem ...np jablko banan ,gruszka banan, (jablko i gruszka wczesniej przetestowane) banan mango...hmmmm no chyba ze mango ale to tylko raz dostal !!!

mnie pasuje ten banan....

dzis znow kupy nie bylo... :ico_olaboga:


jak jutro tez rano nie bedzie to dam soczek jabkowy i zobaczymy.... :ico_sorki:


a co do lobuzow w przedszkolu to wkazdym jest jeden ...Jerek moj cioteczny brat 3 latek tez ma Kylona w przedszkolu ktory dzieciom dokucza....i jest to dla niego ucielesnienie wszelkiego zla ....wystarczy go wspomniec i zaraz sie Jerek wzdryga i krzywi!!!
a ja sie boje ze to moje nawet nie roczne dziecie tez trafi na takiego lobuza w przedszkolu i nawet sie n ie bedzie umailao poskarzyc mamusi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 02-09-2011, 22:12 ]
ale jestem zmeczona...troche szkoda mi isc spac bo jest u nas dopiero 21:10nale padam na pysk oczy same mi sie zmaykaja....
a moj dzien dzis i tak trwajuz prawie 16 godzin :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:


i jeszcze tak goraco dzis bylo az mi nogi slonce na czerwono przysmazylo :ico_szoking:

[ Dodano: 02-09-2011, 22:15 ]
Dobranoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

03 wrz 2011, 10:01

hej ;)

jak dajecie cos co zatrzymuje kupe to potem soczek z jablka - u nas pomaga i maly zajada sie bananami i jagodkami ;) ostatnio 2-3 kupy dziennie ;p

Jezeli chodzi o schemat zywienia to u nas o 8 sniadanie (kleik z owocem albo kaszka), ok. 10-11 mleczko, ok. 13 obiadek, potem zalezy jak maly spi i jak jest glodny to mleczko ew. jakis deserek, no i po kapaniu kolacja - tez kaszka albo kleik :) w miedzyczasie herbatki i soczki zeby ta kupe rozluznic. No i w nocy obowiazkowo butla. :ico_haha_01

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości