Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

04 wrz 2011, 16:01

za 6 miesiecy Witusia :ico_brawa_01:
Magda moja tez ma plesniawki ale na policzkach i podniebieniu i nie umiem sie ich pozbyc
a Blanka wczoraj wieczorem tak mi plakala caly dzien kupki nie zrobila i chyba to prze te kaszki ;/ pomagalam jej i dalam ten czopek glicerynowy a ponziej to i przeciwbolowy ale i tak plakała kupki wycisła tyle o ile tak mi jej szkoda bylo ze ponziej sama plakalam ze moze cos nie tak jej daje moze nie te pory moze nie te ilosci nie wiem jak juz zaczelam K plakac to o wszystko :ico_placzek: chyba sie nazbierało czasem musze sie wyryczec zeby ulżylo
mam wogole tez propozycje pracy wczesnie pracowalam przez 3lata jako asystentka kierownika w supermarkecie Dino nie bylo zle a potem poszlam do Wrocka do K mieszkac i rok tam siedzielismy pozniej wrocilismy ja pracy nie moglam znalezsc gadalam z tym kierownikiem i mnie zatrudnil i bylam tam moze z 1,5 miesiaca i poszłam na zwolnienie ale to na kasie wtedy siedzialam ale dzieki niemu mialam wszystkie te macierzynskie itp no i teraz proponuje ze bedzie do biura potzrebowal a to raptem 1km od nas ten sklep i wogole ale z drugiej str nie chce małej zostawiac z tesciową to ja chce ja wychowac a nie ze pol dnia ze mna a pol z babcią ja mam inne metody wychowawcze niz ona :ico_placzek:
chyba kupie ten soczek jablkowy bo dzis tez nie robiła kupy :ico_sorki: oby nie plakała ale czy ten soczek mozna dawac wczesniej bo wasze to juz po 6 miesiecy maja a moja tylko 4
Aniu dobrze ze wyniku wporzadku :ico_brawa_01: brawa dla Karolci ze taka dzielna w tym przedszkolu a siostrzyczka teskni nie dziwie sie ;))

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 wrz 2011, 18:07

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Witka za pol roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-09-2011, 18:08 ]
Aniaaa ufffffff...to sobie odetchnelas skoro wszystko okey z wynikami!!! I brawa dla Karolci straszej siostry ze taka dzielna w przedszkolu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-09-2011, 18:11 ]
a my zmoklismy cala trojka wracajac ze sklepu :ico_olaboga: tzn Szymek nie bo mial folie na wozku ale my z tata do suchej nitki....(dziwne powiedzenie) atearz piekne slonce a nam sie juz wyjsc nie chce ...i jeszcze mnie glowa okrutnie boli chyba sie nie obejdzie bez tabletki... :ico_sorki:

[ Dodano: 04-09-2011, 18:35 ]
a kupki byly dzis dwie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jedna smierdzaca okrutnie a druga tera ztaka mini kupka a le te zsmrodek ....ja mysle ze jabluszko ma na niego dobry wplyw....wczoraj jadl jablko z jagodami a przedwczoraj jablko z gruszka....


glutenja znalazlam sloiczek z glutenem ale on jest 6mcy +...wiec chyba dam Szymkowi tak pod koniec 5ego miesiaca

[ Dodano: 04-09-2011, 18:36 ]
a tu moje dziecie sobie popkrzykuje i to calkiem glosno :ico_oczko:
http://www.youtube.com/watch?v=-11lsGwIHvc

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 wrz 2011, 19:08

tabogucka, no mały krzykacz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa, mój plewniawki na gardle ma i na podniebieniu i wczoraj nic nie mówił bo miał taką chrypke ze szok ale dzis juz lepiej

No i dzis z jedzeniem ok bo nie ulewał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniasuper ze wyniczki dobre i rehabilitacja pomaga bardzo sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oh ci lekarze to są straszni ja własnie bede zmieniac przychdnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dla Witka za pol roku :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania no córcia duza i miezry tyle co mój Filipo :ico_brawa_01: my jutro na wazenie ale watpie zeby cos przez tydzien przytył bo duzo ulewał ostatnio wazył 5700g :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 04-09-2011, 19:11 ]
tabogucka, on zjada juz wszystko co moze i gluten tez mu wprowadzilam i jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jutro odetchne duzy synek do szkoły to troche spokoju bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla niego tez dobrze zawsze to z dziecmi


A nam zalozyli skrzynke nowa z pradem i juz blizej do przeprowadzki ale licze na listopad :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 04-09-2011, 19:12 ]
wczoraj jadl jablko z jagodami
jagody chyba powoduja zaparcia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 wrz 2011, 21:07

witam

Aniaaa super, że u Was lepiej i że dziewczynki zdrowe :ico_brawa_01:

tabogucka, :ico_brawa_01: za postępy Szymka.ładnie gada :-D a tatuś ma fajny tatuaż :-D
jagody tez mogą powodowac zaparcia

patrycjaaa, bo te kaszki ryżowe zapierają. rób rzadszą. ja robię taką, że mały przez smoczek ciągnie
co do pracy, hmmm musisz porządnie się zastanowić. Ja pewnie przyjęłabym tę propozycję. Ale ja jestem w zupełnie innej sytuacji niż Ty. ja siedzę w domu już 4 lata, co szczerze mi się znudziło, mam prawie 30 lat, no i to mój drugi bobas.
rozumiem Cię doskonale, że chcesz po swojemu wychować Blankę, przy pierwszym dziecku człowiek jest taki bardziej przejęty swoją rolą. Też tak miałam. Teraz gdyby mi teściowa powiedziała, że zajmie się Mateuszem, nie zastanawiałabym się. weź pod uwag ę także Wasze finanse. trzymam kciuki za słuszną decyzję

magda1614, a idziecie do szpitala teraz na dniach z Filipem, żeby leczyć refluks???
a na pleśniawki najlepsza nystatyna.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 wrz 2011, 21:14

jagody tez mogą powodowac zaparcia
ale chyba nie u Szymcia bo wczoraj zjadl a dzis po 2 dnaich bez kupy uwalil dwie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 04-09-2011, 21:51 ]
Maly spi :-D Chyba tez sie bede powoli zbierac do lozka :ico_sorki:

Patrycjaaapraca....ja bym sie chyba zgodzila.....ale przedyskutuj to z K i moze wspolnie bedzie wam latwiej podjac ta decyzje...a Blaneczce napewno przez te pol dnia bedzie z babcia fajnie tylko zgory ustal sztywne zasady ze tego nie to i tamto mozna ,co i o ktorej ma babcia z mala robic....mozesz tez szykowac odpowiednie ubranka na dany dzien i jedzonko ktore mala ma zjesc tego dnia...a skoro ten sklep tylko jest km od Was to nawet babcia moze na sekunde wpasc z mala w ciagu dnia :-D

[ Dodano: 04-09-2011, 21:52 ]
No i dzis z jedzeniem ok bo nie ulewał
to super!!! ciekawe od czego to zalezy ze raz ulewa a raz nie??? a Ty cycem karmisz???czy tylko formula???

[ Dodano: 04-09-2011, 21:53 ]
a tatuś ma fajny tatuaż
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a jakie nozki ....wlochate :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 wrz 2011, 22:02

oto pare nowych fotek niejadka mojego

mój mały akrobata
Obrazek

a to my :ico_haha_02:
Obrazek

moje spiochy :-D :-D :-D

Obrazek
Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 04-09-2011, 22:04 ]
magda1614 napisał/a:
No i dzis z jedzeniem ok bo nie ulewał
napisalam nie w pore bo ulał kolacje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
na pleśniawki najlepsza nystatyna.
wiem ale dostał inny syrop p/grzybiczy bo w gardle głęboko ma

[ Dodano: 04-09-2011, 22:06 ]
idziecie do szpitala teraz na dniach z Filipem, żeby leczyć refluks???
idziemy za tydzien w poniedzialek na diagnostykę chorób przewodu pokarmowego, bo podejrzewaja refluks ale moze byc tez np jakie nadzerki czy co innego,zobaczymy i juz sie nie moge doczrekac bo bym wiedziała juz cos :ico_sorki:

[ Dodano: 04-09-2011, 22:06 ]
oj ide posprzatc i spać
papa
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2011, 22:58 przez magda1614, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 wrz 2011, 22:09

.a skoro ten sklep tylko jest km od Was to nawet babcia moze na sekunde wpasc z mala w ciagu dnia :-D
dokładnie
Blanka26 napisał/a:
a tatuś ma fajny tatuaż

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a jakie nozki ....wlochate :ico_haha_01:
:-D :-D :-D

magda1614, hmmm czy ta waga na której ważysz Filipa się nie myli??? :ico_szoking: on na zdjęciach wydaje się duży. I wcale nie jest takim chuderlakiem. spójrz na jego rączki na ostatnim zdjęciu. A jak siedzicie oboje to kawał chłopaka. faktycznie długi jest :-) i jak słodko sobie śpi z nóziami pod kocykiem. słodki jest :-)

[ Dodano: 04-09-2011, 22:10 ]
magda1614, i trzymam za Was kciuki!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 wrz 2011, 22:28

Magad1614 mi sie tez wydaje ze Filipek taki chudzienki to nie jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: napewno nie na zdjeciach....

[ Dodano: 04-09-2011, 22:29 ]
i coraz bardziej podobny do Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 wrz 2011, 22:55

Magad1614 mi sie tez wydaje ze Filipek taki chudzienki to nie jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: napewno nie na zdjeciach....
no wlasnie na zdjeciach to jakos grubiej wyglada i te rączki to mu się grubaśne zrobiły troszkę:-)

[ Dodano: 04-09-2011, 23:00 ]
czy ta waga na której ważysz Filipa się nie myli???
wiesz co waze go w przychodni na takiej starej bo wczesnie to wazyłam go u profesora na elektronicznej,to nie wiem jak to sie ma,nibt dzieci powinny byź=c wazone na tej samej wadze cały czas ale tak ie nie da.Jutro wazenie to się okaze :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 04-09-2011, 23:03 ]
no ni cja uciekam poskładac ciuszki moich łobuziaków i spac

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 wrz 2011, 08:15

dla Witka za pol roku :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hej dziewczyny
tez nie wiem co komu odpisac...
pozniej moze uda mi sie podczytac...
Ja Marceli daje sloiczek z jablkiem, bananem i keksami, jest od 4 miesiaca i poczytaam wczoraj, ze jest w nim gluten.

no i ucze Marceline wyciagania raczek jak chce na rece.. i juz troche podlapala i za kazdym razem tak jakby sie wstydzila, ale wyciaga :-D

W piatek bylysmy u ortopedy, powiedzial, ze z nozkami jest ogromna poprawa i dal nam kolejnych 6 rehabilitacji, zeby to teraz utrwalic :ico_sorki: , zeby sie nie pogorszylo, bo tak mogloby byc jakby nam wiecej nie dal :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 05-09-2011, 08:16 ]
magda1614, sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Filipek faktycznie na sporego chlopczyka wyglada.. i jak Cislicznie zasneli :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości