Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

06 wrz 2011, 16:14

Witam nie zagladalam dlugo bo jakos nie mialam checi i czasu na pisanie :ico_noniewiem:
U nas wszystko dobrze pogoda piekna :ico_sorki: Nadia probuje swoich sil w chodziku jak narazie chodzi tylem :ico_smiechbig:
A powiedz mi kochana widzę że Naduśka ma bransoletkę na rączce nie boisz się że ją zerwie i zgubi albo jak się bawi że gdzieś zahaczy?
wiesz jak narazie prawie jej nie zauwaza :ico_sorki:

Madziorka sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gaga gratulacje za nastepnego zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2011, 12:15

co tu taka cisza :ico_noniewiem: ?
Ja się witam z choróbkami. Mały okropnie zakatarzony, zresztą cała reszta rodzinki również :ico_placzek:

Gaga dopóki nie mam nic na sumieniu to prokuratura mnie nie przeraża :-D , ale pewnie ciekawą masz tą pracę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 wrz 2011, 09:26

co tu taka cisza :ico_noniewiem: ?
hmmm, jakoś doba mi się ostatnio skróciła :-D
Mały okropnie zakatarzony, zresztą cała reszta rodzinki również :ico_placzek:
dużo zdrówka życzę :ico_sorki: u nas odpukać na razie wszyscy zdrowi.

Krzyś już zajarzył, że rano mama znika i strasznie mnie pilnuje, a jak wychodzimy z Bartkiem to oczywiście płacze. Po chwili oczywiście zapomina i normalnie się bawi, tylko, że straszny z niego łobuz :ico_sorki: dzisiaj rano wlazł na czworaka na piętro po schodach :ico_olaboga: oczywiście tata go z tyłu asekurował. Nie można go na moment spuścić z oka, bo wstaje wszędzie i się puszcza próbując stać bez trzymania. Przedwczoraj znów sobie nabił wielką śliwę na czole.
ale pewnie ciekawą masz tą pracę :ico_brawa_01:
no na brak urozmaicenia nie narzekam :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 wrz 2011, 20:41

tylko, że straszny z niego łobuz
hehe to tak jak Adrian :ico_olaboga: . Dziś go wlożyłam do fotelika do karmienia i jak zwykle przypiełam pasami, a ten tak kombinował, że się oswobodził z tych pasów hyc na kolana, odwrócił się do oparcia złapał za nie i na nogi, ale był z siebie dumny :-D , tylko ja już normalnie do WC nie mogę wyjść, bo go nawet na chilkę nie można zostawić :ico_sorki:
dzisiaj rano wlazł na czworaka na piętro po schodach
mój też się dobiera do schodów, ale ustawiam barykady, żeby nie miał do nich dostępu, bo mamy dość strome schody :ico_sorki:
bo wstaje wszędzie i się puszcza próbując stać bez trzymania
mój też tak robi, i okropnie mnie to denerwuje, bo trzeba ciągle przy nim przez to być :ico_olaboga:

U nas katary na całego :ico_zly:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 wrz 2011, 21:56

Cześć dziewczyny mnie to już pewnie nie pamiętacie :( :ico_sorki:
Nie będę obiecała znowu,że bedę pisała bo pewnie słowa nie dotrzymam,nie mam niestety tak czasu.Teraz szkoła chodzenie z dziećmi po dzieci często do koleżanki wstępuję bo Gabi kończy o 2 Zuza o 3 i musze tę godzinę czekać a pada a do domu nie tak blisko i się nie opłaca wracać.Później to już obiad i o 5 M wraca a wieczór to jakby jedna godzina...

Lilusia ma już 2 ząbki teraz niedawno wyszedł jej pierwszy a za dwa dni drugi.Najwcześniej z moich dzieci bo Zuza miała 12 a Gabi 13 miesięcy jak dostały 1 ząbek.
Trochę to Lili odchorowała dostała mocny katar,marudna była i tak chyba z tydzień ale już jest ok.
Niestety brzydko napiszę padam na pysk bo jak się chwaliłam,że śpi całe noce tak teraz nie spi...
Uczyłam ją do butelki żeby czasem trochę odsapnąć albo móc gdzies wyjść bez niej no i jakoś wywalczyłam,zaczęła doić butelkę choć zanim zassie to sprzeciw jest głośny ale je ją rano i przed spaniem tylko 2 razy na dobę .jak budzi się w nocy to chce cyca no i daję ale kurde ostatnio budzi się nawet 4 razy! Muszę zastosować terapię wstrząsową i po prostu nie dać,przetrzymać tylko szkoda mi w tygodniu bo dziewczyny się obudzą nie wyśpią a i tak źle im się rano wstaje więc teraz weekend zobaczymy czy się nie poddam.
W dzień to w ogóle jakby nie spała...ma 3 drzemki średnio ale góra po 15-20 minut.Ale w dzień to w dzień no ale w nocy mogłaby spać bo nie wyrabiam.

Długo nie siedziała zaczęła w zeszłym miesiącu i dzień za dniem od razu jak zaczęła sama siedzieć tak zaczęła sama siadać,raczkować,klękać i teraz już podnosi się na nóżki ,wstanie ale jeszcze jest "miękka" w nogach :ico_haha_01:

Piszecie,że wasze pocieszki na schody idą,ja tez musze pilnować choć mam drzwi do przedpokoju więc o tyle dobrze.Ale też ją asekurowałam i całkiem dobrze po schodkach jej szło.

I niby człowieka cieszy,że maluszek się dobrze rozwija,rośnie jest silny...ale mnie to jednak trochę dołuje bo tak szybko wyrasta,ucieka to co najsłodsze,nie zdążyłam się nacieszyć maluszkiem a tu już brzdąc się zrobił :ico_oczko:

Nie wiem co u was nie ma co się oszukiwac nie dam rady doczytać...tylko zdjęcia pooglądałam no i oczywiście cudowne sa wszystkie maluszki!
Trochę mi brakuje forum,pisze na fb z grupą ale nie o dzieciaczkach więc jednak brakuje mi poczytać o postępach Waszych maluszków no a niestety jakoś zawsze coś i nagle się okazuje,że już miesiąc tu nie byłam :(

Pozdrawiam was i całuję Wasze brzdące !

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 wrz 2011, 11:21

Cześć dziewczyny mnie to już pewnie nie pamiętacie
witaj Kochana, kogo jak kogo, ale Ciebie pamietamy :-D
nie mam niestety tak czasu
nie dziwie się przy trójce dzieci :ico_olaboga: , podziwiam :ico_sorki: , bo ja mam dwójkę i jak poszłam do pracy to nie wyrabiam się z niczym :ico_wstydzioch: , dobrze, że mam troszkę papierkowej roboty przy komputerze, to jak go włączam to i na forum na chwilkę wejdę, a tak to pewnie by mnie tu nie było juz długo :ico_noniewiem:
Lilusia ma już 2 ząbki
gratulacje :ico_brawa_01: , to widze, że juz tylko mój Adrian bezzębny :-D
Trochę to Lili odchorowała dostała mocny katar,marudna była i tak chyba z tydzień ale już jest ok.
mój Adrian ma teraz bardzo mocny katar i nie wyrabiam bo taki z niego maruda :ico_sorki: , więc może to te zęby :ico_sorki:
ostatnio budzi się nawet 4 razy
to tak jak u mnie, ale Twoja Lili to jakiś czas spała w nicy, a Adrian to od urodzenia to może 2 noce przespal całe, a teraz to już wogóle po 4razy się budzi, a najgorsze, że ranne pobudki takie już na dobre robi ok 4 rano czasem o 5 :ico_olaboga:
On dostaje butle na noc tak ok 20 budzi się ok 24, ale nie chce jeść tylko pomarudzi czasem dłużej czasem krócej, i przyśnie na godzinkę lub dwie i tak do rana, a butle dopiero zjada ok 3-4 rano :ico_noniewiem: , i albo jeszcze przyśnie na krótko, albo już marudzi i budzi caly dom :ico_puknij: . Czasem daje mu w nocy do picia len, bo moja doktorka powiedzila, żeby mu nie dawać w nocy jedzenia, ale jak to zrobić jeśli on wogóle nie śpi w nocy i jak odstawie nocną butle to wtedy będziemy całą noc chyba zabawy urządzać :ico_olaboga:
Długo nie siedziała zaczęła w zeszłym miesiącu i dzień za dniem od razu jak zaczęła sama siedzieć tak zaczęła sama siadać,raczkować,klękać i teraz już podnosi się na nóżki ,wstanie ale jeszcze jest "miękka" w nogach
:ico_brawa_01: fajne takie raczkujące bąble, ale normalnie naookolo głowy oczy trzeba mieć, bo wszędzie potrafią wejść :ico_sorki:
I niby człowieka cieszy,że maluszek się dobrze rozwija,rośnie jest silny...ale mnie to jednak trochę dołuje bo tak szybko wyrasta,ucieka to co najsłodsze,nie zdążyłam się nacieszyć maluszkiem a tu już brzdąc się zrobił
oj racja, mnie np okropnie szybko zlecialy te 8 miesięcy :ico_placzek:

A tak przy okazji dziewczyny częstować się torcikiem :ico_tort: mojego ośmiomiesięczniaka :ico_brawa_01:
pisze na fb z grupą
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: na fb masz czas a dla nas nie :ico_nienie:


A ja mam problem z Adrianem, co mam robić?
Od dwóch tyg wogóle nie chce mi jeść zupek, robię przeróżne a on ma odruch wymiotny i na wszystkie tak samo reaguje, nie wiem co robić, bo przecież na samych butelkach ośmiomiesięczne dziecko nie może być :ico_sorki: , czasem dotknie jakiegoś owoca, ale też nie chce :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 wrz 2011, 12:19

witaj zubelku milo zw zajrzalas :ico_oczko: dobrze ze u was wszystko ok
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy niuni
A tak przy okazji dziewczyny częstować się torcikiem :ico_tort: mojego ośmiomiesięczniaka :ico_brawa_01:
ja sie czestuje :ico_brawa_01: dla niego :ico_oczko:
A ja mam problem z Adrianem, co mam robić?
Od dwóch tyg wogóle nie chce mi jeść zupek, robię przeróżne a on ma odruch wymiotny i na wszystkie tak samo reaguje, nie wiem co robić, bo przecież na samych butelkach ośmiomiesięczne dziecko nie może być :ico_sorki: , czasem dotknie jakiegoś owoca, ale też nie chce :ico_placzek:

niestety nie pomoge nie mam pojecia czemu tak jest
a moze sa za duze grodki??
musisz probowac dalej nie mozesz sie poddac u nas Nadia tez przez jakis czas sie buntowala ale ja sie nie poddalam i juiz jest oki :ico_oczko:


U nas dobrze korzystamy z pogody ile sie da :ico_oczko:
Nadia rosnie jak na drozdzach ze wszystkiego wyrasta :ico_olaboga:
A tu fotka z dzis

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

PISZCIE DZIEWCZYNKI BO NASZE FORUM PODUPADA :ico_placzek: :ico_placzek:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

14 wrz 2011, 16:12

Cześć Mamuśki :)

Trochę mnie tu nie było ale jakoś chwili nie mam, co dzień coś do zrobienia - jak zawsze z resztą! Klaudia dokazuje mało co chce sama się bawić wiecznie z mama i na rękach i nawet nie mam jak pisać jak ona na kolanach siedzi!

Za dużo aby każdej po kolei odpisywać więc napiszę tak, brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich maluszków za nowe umiejętności, ząbki, zdjęcia śliczne!

Buzoczku pisałaś że Aduś nie chce jeść moja Klaudia ma tak samo jaki ja mam problem aby ją nakarmić, zje 3-4 łyżeczki i koniec buzie zamyka wykręca się ile ja muszę się na wygłupiać aby ona buzię otworzyła szczerze to już mam dość tego! Jedyne co je chętnie to są jogurty! Mleka z butelki w ogóle już nie chce pić, w nocy jedynie pije na śpiocha bo chyba nie wie że to mleko ! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mam nadzieję że już lepiej się czujecie bo pisałaś że choróbsko was dopadło!

Moja kwoka już coraz lepiej siedzi choć jeszcze się kiwa na boki i przewraca!
Gaduła jest niesamowita cały czas jest tylko baba i mama!
Idą nam górne jedynki i ciężko to przechodzi widać że ją swędzi i boli płacze często, i jest b. marudna jest o wiele gorzej niż z dolnymi ale mam nadzieję że długo to już nie potrwa i będzie spokój!

Za 2,5 tyg lecimy do PL na chrzciny Klaudusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już nie mogę się doczekać znów zobaczę wszystkich moich bliskich i przyjaciół! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz będzie o wiele łatwiej bo lecimy całą rodzinką tak że będą 2 dodatkowe ręce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: !

Nie mam jeszcze sukieneczki ale pojedziemy teraz w sobotę poszukać czegoś w sklepach a jak nie znajdziemy to zamawiam na eBay'u już mam upatrzoną

link usunięty przez obsługę forum

Jeszcze tylko potrzebuję czapeczkę i jakąś pelerynkę albo kurteczkę białą coś muszę wykombinować!

Dobra laseczki kończę bo moja córcia się obudziła!

Buziaczki i piszcie coś bo rzeczywiście tu cisza!
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2011, 22:58 przez Aga_86, łącznie zmieniany 1 raz.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 wrz 2011, 21:58

Witam!
Mam nadzieję że już lepiej się czujecie bo pisałaś że choróbsko was dopadło!
Ja już ok, ale Adrian jeszcze chodzi zasmarkany, ale już jest lepiej :ico_sorki:
A z jedzeniem nic się nie poprawilo okropny z niego niejadek się zrobił, ja zganiam na zęby, a tych jak nie bylo tak nie ma :ico_noniewiem:
Jedyne co je chętnie to są jogurty
dobrze, Ci, ze możesz jej dać, ja mojemu alergikowi to jogurta dam może jak skończy 13 miesięcy i to tak bardzo ostrożnie :ico_sorki:
już mam upatrzoną
Śliczna koniecznie czekamy na fotki :-D

No to trzymam kciuki za udaną imprekę :ico_sorki:
musisz probowac dalej nie mozesz sie poddac
pewnie, że daję, nie poddaję się, ale złości mnie to, że mama moja podrzuca mi swojskie koguciki, króliczki, ja gotuję i wszystko wywalam psiakowi :ico_zly:
A tu fotka z dzis
super kobietka z Naduni wyrasta :ico_brawa_01:


A Adrian oszalał już na całego. Jak poczuł smak raczkowania tak był już chyba w każdym kącie w domu :ico_sorki: , podchodzi do meblu, wstaje i trzymając się ich chodzi w kółko :ico_olaboga: . Normalnie brak sił przy takim łobuziaku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

17 wrz 2011, 09:16

Hej dziewczyny, ja tylko kropkę postawić nie mam czasu Was doczytać, o pisaniu już nie mówiąc. Mam w domu trzy ekipy fachowców robiących różne rzeczy :ico_olaboga: a do tego praca, także nie mam czasu na nic.

U nas wszystko ok, Krzyś broi na całego.
Jak się u mnie trochę uspokoi to będę częściej zaglądać

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość