buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 wrz 2011, 16:04

nie mam czasu Was doczytać, o pisaniu już nie mówiąc
to tak niestety jak ja :ico_sorki:
Krzyś broi na całego.
oj Adrian już tak jest nieznośny, ze nie wyrabiam :ico_placzek: , praca dom, i nieznośny ząbkujący kochany bąbel, duża pannica, która róznież wymaga dużej uwagi no i niezdany nadal egz z prawka, i to są niestety powody mojej nieobecności, choć bardzo bardzo tęsknie za forum :ico_sorki: , ale widze, że tu nadal pustki :ico_noniewiem:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 wrz 2011, 20:51

Hej Laseczki nie mam zbytnio czasu aby coś napisać ale wrzucę Wam kilka fotek Klauduni

Tak dziś usnęła na poranną drzemkę normalnie tak się przestraszyłam bo byłam w kuchni wchodzę do pokoju a ona leży taka nieprzytomna jak do niej doskoczyłam patrzę a ona sobie śpi w najlepsze przytulona do misia:

Obrazek


A tak już ślicznie siedzę sama :

Obrazek

Z koleżanką Amelką - o tydzień młodszą:

Obrazek

Miłego wieczorku Buziaki :***

[ Dodano: 17-09-2011, 20:52 ]
Źle podpisałam zdjęcie z Amelką ona jest o tydzień starsza a nie młodsza - tak to jest jak się jednocześnie 2 rzeczy na raz robi!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 wrz 2011, 10:06

Witaj Aga. Śliczne zdjęcia. Ale się wymęczyła Klaudunia, fajne są takie różne pozycje w których zasypiają takie bąble, pamiętam Oliwcie, też czasem tak zaskakiwała, a ja tylko nadsłuchiwałam czy ona oddycha :-D :ico_puknij:
No i to ostatnie zdjęcia z Amelką :ico_brawa_01: widać niedługo Klaudia będzie pewnie raczkować, o ile już nie raczkuje :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Adrianowi musieliśmy obniżyć łóżeczko na sam dół, bo ostatnio ulubioną zabawą jego jest chodzenie wkołó łóżeczka, i wole jak będzie niżej :ico_sorki: .
Zasnął właśnie, a ja powiedziałam, że nie będę nic robić, muszę się zrelaksować :ico_sorki: , bo okropnie ostatnio jestem przemęczona :ico_sorki: , no i zestresowana :ico_noniewiem: , ciągle się zloszcze o byle co, nie wiem co się ze mną dzieje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 wrz 2011, 15:49

hej :-D
Aga_86, ale Klaudia padła :ico_haha_01: u mnie to Gabi była mistrzynią w pozycjach do sasypiania :ico_haha_01: nawet na stojąco wciskając pupkę między kanapę a łóżeczko :ico_haha_01:
My mamy obniżone łóżeczko na sam dół już od ok miesiąca bo też Lili wstawała i było niebezpieczne teraz to chyba przewijak będe musiała niebawem zdjąć bo na niego wlezie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:
Kupiliśmy wczoraj pchacz i Lili sobie świetnie radzi chodzi przy nim tylko się ślizga bo mam panele i rozjeżdżają jej sie nogi :ico_haha_01: ubrałam jej buciki odpowiednie ale boi się ich :ico_haha_01: i chodzi jakby dwie cegły miała na nogach :ico_haha_01:

Znowu jest katar więc może górne jedynki wyjdą niebawem :ico_noniewiem:

buzok14, mówisz Adrianek nie chce jeść...kurcze ja też nic nie poradzę,jakoś nie miałam nigdy takiego problemu no Lili nie chciała ale jak miała 5 miesięcy a teraz wsuwa co dam tyle że ja nie gotuję jej tylko daję słoiczki tu są bardzo tanie i baaardzo różnorodne nie byłabym w stanie ugotować jej tego co jest w tych słoiczkach.Z papek już też zeszliśmy teraz je już grudkowe gdzie są całe groszki czy makaroniki,kawałeczki wszyskiego z resztą jak jemy obiad to nie popuści żeby podjeść od nas ziemniaczków czy ostatnio nawet łososia i dobrze sobie radzi więc się cieszę.Ale wiesz co?Pamiętam,że moja Zuzia na przykład za cholere nie chciała jak jej ugotowałam coś a słoiczki lubiła więc może spróbuj coś ze słoiczków albo chociaż owocki?A może troszkę mleczkiem domieszać żeby znajomy smak był,nie mam pojęcia.
Lili dopiero od niedawna je butelkę i już przestała robić cyrk zanim ją "chyciła" jak daję cyca to je cyca a jak butelkę to butelkę uf...
Dziś w środku nocy dałam butelkę pierwszy raz bo właśnie nie chciała no i zjadła na śpiku i za 2h znowu ale to już mąż wstał haha pierwszy raz :))

Aha i dostałam pierwszy raz okres matko jaka jestem zła tak dobrze było przez te 17 miesięcy przeszło nie licząc krwawienia po porodzie no ale cóż,Lili je więcej posiłków stałych więc i @ przyszła :ico_placzek:

buzok14, i prawko robisz mówisz? Ja właśnie się dokształcam,kodeks wkułam i rozwiązuję testy niby wszystko super tylko jazdę mam 30-go i zobaczymy ile tych godzin będę musiała wyjeździć bo ja nigdy za kierownicą nie siedziałam,nigdy auta nie uruchamiałam ech będzie instruktorka miała ze mną ciężko :ico_haha_01: za jednym zamachem i mój M się uczy razem będziemy zdawać raźniej i na wzajem się dopingujemy tylko niestety kosztownie :(
No a jak zdamy przyjdzie nam auto kupić rany kompletnie nei mam pojęcia jakie :ico_noniewiem:
Chcę duże najlepiej 7 osobowe ale żeby mało paliło haha najlepiej to nissan qaszquai ale nie stać mnie :ico_haha_01: ale to daleka przyszłość choć marzy mi się zdać prawko jeszcze zanim porządna zima uderzy :ico_noniewiem:

ale sie rozgadałam :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 wrz 2011, 22:44

My mamy obniżone łóżeczko na sam dół już od ok miesiąca
my mieliśmy od chyba 3 miesięcy obniżone na ten śreni poziom, a teraz przelożyliśmy na sam dół :ico_sorki:
więc może spróbuj coś ze słoiczków
od 4 do końca 6 m-ca mały zjadał sloiczki, potem zaczęłam gotować i wsuwał, że hoho, teraz coś mu się buzia zamknęła, ale ja tłumaczę to tym, że to pewnie zęby, bo jeszcze nie ma :ico_noniewiem:
choć marzy mi się zdać prawko jeszcze zanim porządna zima uderzy
życzę szczęścia, nie wiem jak jest u Was ale tu to jest naprawdę ciężko z tym zdaniem prawka :ico_placzek:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

22 wrz 2011, 12:17

A tu znów takie pustki meldować się dziewczyny:)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 wrz 2011, 13:25

A tu znów takie pustki meldować się dziewczyny:)
hehehe i kto to mówi :ico_nienie:
Ja zaglądam codziennie i jak widze, że mój ostatni post to nawe dalej nie wchodze :ico_noniewiem: , cisza tu okropna, nie ma z kim pogadać, ja też tak jak pisałam jestem zabiegana i dzięki temu że ostatnio dużo pracuje na kompterze, to zaglądam często :ico_sorki: a tu taka cisza :ico_olaboga:


Adrian już prawie chodzi :ico_noniewiem: łapie sie czegoś wstaje i trzymając się jedną ręką np łóżeczka schyla się po zabwkę :ico_noniewiem: , jak go prowadzamy (bo bardzo się tego domaga)to też już za jedną rękę potrafi chodzić :ico_sorki: . No i raczkuje jak szlony :ico_sorki:
Za to noce nadal nie przespane :ico_placzek: , zęba nie ma a w nocy tak na raty śpimy z mężem tak ok 3h :ico_placzek:

To tyle u mnie zmykam pisać plany :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

23 wrz 2011, 11:52

Oj pustki tu pustki.....

Buzoczku ja mam tak samo wchodzę prawie codziennie sprawdzam co tam u Was słychać a jak nie widzę nowych wpisów to też nic nie piszę!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za nowe osiągnięcia silny chłopczyk z niego a do tego taki słodziak!
O ząbki się nie martw w końcu się pojawią....!

My jeszcze śpimy na górnym poziomie bo moja zołza jeszcze się nie podnosi sama a mi jest łatwiej ją odkładać jak jest wyżej!

U na jakoś leci Klaudia już super sobie radzi z siedzeniem nie potrzeba już jej asekurować poduszkami, a do tego wystarczy dać jej palec a już na nóżki wstaje, a do tego do raczkowania ani ciut- ciut się nie bierze! Za to kula się po całym pokoju nie ma dla niej miejsca w które nie może się dostać!

Cały czas czekamy na ząbki u góry, już jest biała kropeczka ale jeszcze ząbka nie widać!

w przyszłą niedzielę lecimy do Polski jejku już nie mogę się doczekać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A po powrocie jeszcze mam tydzień wolnego i do roboty wracam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Z jednej strony fajnie będzie znów z ludźmi się spotkać a z drugiej już płaczę że będę musiała Klaudie zostawić z obcymi ludźmi!

Wiecie co mam do was pytanko ile dałyście kasy za Chrzest dla Księdza? Bo ja kompletnie nie wiem ile się płaci zawsze mówią co łaska ale ile to jest -co łaska? Tak myślałam dać 200zł ale znów nie wiem czy to nie za dużo?

Macie może jakiś kontakt z Agnieszką? Co tam u niej tak dawno nic nie pisała! Może jeśli któraś z Was ma do niej nr. to przypomnijcie jej o forum :)

Muszę kończyć bo moje szczęście wstało i chce się bawić :)

Buziaki :*

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 wrz 2011, 22:47

a do tego taki słodziak
hehe dzięki w imieniu małego :-D
a mi jest łatwiej ją odkładać jak jest wyżej
oj to była faktycznie wygoda :ico_sorki:
O ząbki się nie martw w końcu się pojawią...
oj strasznie długo ich nie ma, moja mama to już sie strasznie boi, bo w naszej rodzinie ze strony mojej mamy mamy była taka bardzo dawno temu sytuacja, że dziecko długo nie miało ząbków, i jak skończyło rok to zaczęły wychodzić wszystkie na raz no i główka nie wytrzymała i dziecko zmarło :ico_noniewiem:
Wiem, wiem, wiem, że teraz są inne czasy i medycyna jest inna...ale tak się boję, że będzie cierpiał bardzo jak zacznom wychodzić wszystkie na raz :ico_noniewiem: . Jak wyjdzie pierwszy wcześniej to stopniowo powolutku powychodzą kolejne, a nie tek wszystko na raz.
w przyszłą niedzielę lecimy do Polski jejku już nie mogę się doczekać
o to znowu będzie tu cisza :ico_olaboga:
Tak myślałam dać 200zł
my daliśmy 200zł
przypomnijcie jej o forum :
już przypominam :ico_sorki:
uciekam lulu :ico_spanko:

[ Dodano: 24-09-2011, 15:40 ]
Wrzuce kilka fotek małego
[img][img]http://images49.fotosik.pl/1088/61d76436a1bf8738med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 24-09-2011, 15:43 ]
[img][img]http://images38.fotosik.pl/1105/33154e22ffb6b807med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 24-09-2011, 15:46 ]
[img][img]http://images45.fotosik.pl/1115/009ea297e2470991med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 24-09-2011, 15:49 ]
[img][img]http://images47.fotosik.pl/1114/b223995dc1e2977dmed.jpg[/img][/img]

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

26 wrz 2011, 15:36

Piękne fotki Justynko - Aduś wymiata może Moja Klaudia za miesiąc go dogoni!

A masz jakieś wieści od Agnieszki?

A co tam u Madziorki ona pewnioe teraz się urlopuje bo coś pisała że mieli jechać na wczasy!Takiej to dobrze.... - tylko pozazdrościć takiego aktywnego życia - ja nie wiem skąd ona bierze czas i siłę aby być taką aktywną!

Aiulka też o nas zapomniała.....!!!!

Pusto tu pusto!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość