Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 paź 2011, 14:25

i ja chora :ico_olaboga:

reszte napisze wieczorem jak Mat twardo zaśnie

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 paź 2011, 14:46

oj zdrowka dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aneta11witaj :ico_oczko:
ja daje gluten bo jest prawie we wszystkich sloiczkach po 6miesiacu

za wage Poli i Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Pola juz tak umie na czworakach????fajnie... :ico_brawa_01: moj dziec to len i wogole ruch jakpo taki go nie interesuje chyba ze wcelu chwycenia czegos do jedzenia typu chrupek to nawet sie ruszy ciut :ico_haha_01:

[ Dodano: 06-10-2011, 14:47 ]
ja wyszlam na 1,5 godzinki zakupo-spacer i zmarzlam jak diabli...na drugi spacer obowiazkowo kozaczki wciagam...takie do kostek :ico_sorki:

[ Dodano: 06-10-2011, 14:48 ]
a z praca to powoli sie juz rzeczywiscie rozejrze to i bezstresowo i sa szanse ze trafie cos blisko domu :ico_sorki:

[ Dodano: 06-10-2011, 15:05 ]
Aniaaaa nie chce byc pielegniarka bo tego nie lubie... :ico_placzek: wykonywalam ten zawod przez 5lat w roznych miejscach i jest to dla mnie katorga...natomiast odkad zaszlam w ciaze przenioslam sie na recepcje i....jakby nowe zycie we mnie wstapilo...az sie ludzie zaczeli pytac co ja taka szczesliwa??? :ico_oczko:
wiec juz wiem ze to bym robila chetnie... :ico_sorki:
poza tym zeby pracowac jako pielegniarka musialabym zaplacic £170 zeby moc wykonywac zawod -obowiazkowa rejestracja czyli 867 zl zanim zaczne zarabiac plus w lipcu znow musialbym zaplacic£140 za reejestracje na nowy rok czyli 714zl
czyli w ciagu kilku miesiecy luty-lipec musialabym zainwestowac 1581zl w cos czego nie znosze robic :ico_nienie:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 paź 2011, 15:36

to i ja na chwilę
słońce u nas ładne,ale wieje jak cholera,chyba będzie zmiana pogody,idzie prawdziwa jeśień :ico_sorki: :ico_sorki:
mała zasneła wiec na chwilę spokój,nocka dziś lepsza :ico_sorki:

Blanka26, zdróweńka życzę,u nas narazie tfu tfu po chorobach :ico_sorki:
tabogucka, ja jeszcze glutenu nie wprowadziłam,chyba będe musiała to zrobić tylko jak ???mogę dodać do kaszki wieczorem?
finfituszka ale zdolniacha z ciebie bravo,ja nie umiem szyć,ledwo co skarpetę zaceruje :ico_sorki:
a pola super dziewczynka ,ona chyba szybko będzie raczkowac :ico_sorki:

moja narazie na przednich łapkach sie podnosi,dupki jeszcze nie dzwigła :ico_oczko:

sejanko za wagę Marcelinki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 paź 2011, 15:36

Fintifluszka, ale Pola zdolniacha, a mlodsza od mojej :ico_szoking: Marcelina nie potrafi wogole utrzymac sie na dloniach, jak probuje to nie bardzo jej to wychodzi... kregoslup miekki.. ale lekarka mowila, ze wszystko wporzadku, ze mala ma jeszcze czas, wiec tego sie trzymam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Pytalam, czy to moze przez to, ze taka ciezka jest, ale lekarka mowi, ze jak na jej wzrost ma idealna wage i nie ma sie czym przejmowac...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 paź 2011, 15:46

chyba będe musiała to zrobić tylko jak ??
ja sprawdzalam sloiczki i te od 6miesiaca zawieraja gluten...a Szymek je juz je... :ico_sorki:
teraz sie musze rozejrzec za taka kaszka 6plus i pewnie tez juz bedzie z glutenem...natomiast chrupki kukurydziane mimo ze 7+ nie zawieraja glutenu....

[ Dodano: 06-10-2011, 15:47 ]
Marcelina nie potrafi wogole utrzymac sie na dloniach,

:ico_haha_01: :ico_haha_01: Szymek nawet nie probuje jesli sie za tym nie kryje szansa zjedzenia chrupka...

[ Dodano: 06-10-2011, 15:49 ]
Aga216ja teraz jeszcze patrze ze mam ciasteczka pszenne 7+ i tez sa z glutenem ..maly tam moze ze 2 sobie pociumkal...ale zawsze to gluten :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 16:19

Blanka26, dużo zdrówka dla Ciebie!!!

tabogucka, o kurcze to kasę ściągają niezłą :ico_noniewiem: pewnie, nie ma się co męczyć jako pielęgniarka skoro tego nie lubisz.
W takim razie trzymam kciuki za jakiś wolny etacik na recepcji blisko domku :ico_oczko: :-D

aga216, u nas też wietrzysko i niby słońce jest ale zimnica :ico_noniewiem:

NowaSejana, nie ma się co martwić, moja tez najpierw prostowała nogi i nonono do góry podnosiła,a na rączkach nie miała siły się wyprostować,a teraz już bez problemu się utrzymuje na obydwu rączkach, więc Marcelinka już niedługo też da radę :-)

Martynka już powoli łapie o co chodzi z raczkowaniem i umie przenieść nóżkę do przodu i jak chce rączkę przestawić to przeważnie leci na brzuch,bo nie ma na tyle siły w jednej rączce,żeby się utrzymać :-)
A najlepsza jest jak leży w łóżeczku. Jest na tym wyższym podwieszanym poziomie i on się rusza, więc jak się ustawi na czworaka to zaczyna się bujać do przodu i do tyłu i normalnie całe łóżeczko się rusza,a ta ma radochę :ico_haha_01:
Spróbuję kiedyś nagrać filmik :-D

Karolcia poszła z dziadkami na spacer, mam nadzieję,że jej nie wywieje za bardzo,a Martynka śpi.
Muszę się Wam pochwalić,bo dziś zjadła ze smakiem pół słoiczka dyni z marchewką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Rozglądam się powoli za krzesełkiem do karmienia.
Takie mi się podobają:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 06-10-2011, 16:23 ]
Te dwa pierwsze fajnie wyglądają ale tak sobie myślę,że chyba praktyczniejsze będzie coś tego typu jak te dwa ostatnie. Jest kosz na zabawki, kółka, można złożyć i mało miejsca zajmują ale i tak bardzo mi się podoba ten drugi :-D
Muszę to z M. przedyskutować,bo w sumie prawie tyle samo kosztuje co te dwa ostatnie.
A co Wy myślicie ?

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 16:45

Aniaaa, te dwa ostatnie zdecydowanie takie :-)

moja mała umie siepodnosic na prostych raczkach podnosi juz dupke troche i sie przesuwa w bok tak wkolko :) smieszne to i wcale nie chce leżec na pleckach tylko zaraz hop na brzuszek :-D

ja ten gluten tez dodam ale moze jutro bo na noc jej nie bede dawac.

tak czytam i dobrze ze moja nie ma alergii bo to katastrofa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 06-10-2011, 16:46 ]
a u mnie ładna pogoda nie wieje swieci sloneczko :-D wlasnie wrocilam ze spacerku :-D

[ Dodano: 06-10-2011, 16:48 ]
tabogucka, o nie przeczytalam to gluten tez jest w zupkach co jej daje?te w sloiczku?

[ Dodano: 06-10-2011, 16:51 ]
Aniaaa, a Martynka juz dobrze siedzi? bo ja tez wlasnie ostatnio ogladalam krzeselka

[ Dodano: 06-10-2011, 17:00 ]
a jesli chodzi o zabki to juz cos widac :) sa nabrzmiale te dziaselka jej czyli niedlugo wyjda :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 17:02

aneta11, Martynka w ogóle nie siedzi ale w tych krzesełkach można oparcie do tyłu odchylić i dziecko jest prawie w takiej pozycji jak w foteliku samochodowym, dlatego już się rozglądam,bo teraz jak jej daje jakieś jedzonko to albo ja ją trzymam, albo mój tata albo leży na brzuszku, a jak raz ją w foteliku samochodowym karmiłam to wszystko w koło było brudne :ico_haha_02:
A krzesełko raz dwa się umyje i po sprawie :-)

Pamiętam jak Karolinka mi usypiała w tym krzesełku zawsze przy jedzonku i czasami lądowała buzią w misce :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Sprzedaliśmy krzesełko po niej i trochę żałuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 17:05

Aniaaa, no szkoda by Ci sie teraz przydalo :)

no ja moja karmie w foteliku to caly brudny :-D dlatego tez patrze za krzeselkami i z ta regulacja sa wlasnie dobre :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 17:10

no ja moja karmie w foteliku to caly brudny :-D
ja własnie dlatego nie chce w nim karmić,bo często gdzieś jeżdżę z małą,a jak np. pieluszką przykryję to mała i tak ją zaraz ściąga i do buzi pcha i później ta pieluszka i tak brudzi wszystko :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Boję sie trochę przez internet zamawiać krzesełko,bo nie wiadomo w jakim stanie dotrze ale jak sobie porównywałam ceny w sklepach i allegro to w szoku byłam :ico_szoking:
Nawet 100zł różnicy i w fotelikach samochodowych tak samo :ico_noniewiem:
Starszej będziemy wymieniać fotelik i na allegro są po 550zł,a w sklepie 660zł :ico_puknij:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości