Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 paź 2011, 21:02

hmmm nie wiem czy wszytsko pamiętam co miałam napisać.
widzę, że mój przedostatni post z lekka został zmodyfikowany. wielki brat czuwa :-D

Aniaaa mnie te ostatnie 2 się podobają. Ja raczej nie kupię takiego krzesełka, bo nie mam gdzie tego trzymać.

Fintifluszka, jaka Ty zdolna jesteś. bardzo ładna ta narzutka .pewnie córka po mamie odziedziczyła zdolności :ico_oczko:

patrycjaaa
zmień klimat, wydaje mi się, że jesteś bardzo przemęczona. Jedź do mamy na kilka dni, odpoczniesz, ona nacieszy się wnuczką, a przy okazji oczyści się atmosfera. Bo konflikty będą u Was narastać. I jeśli mogę Ci coś doradzić z własnego doświadczenia. zaangażuj dziadków w wychowanie wnuczki. Widzisz już teraz nie możesz małej zostawić z nikim bo płacze. ja podobnie, zabierałam od maleńkiego Olę wszędzie ze sobą. I co ????dziś nie mogę nigdzie sie bez niej ruszyć, bo jest pisk i histeria. Na początku to nie przeszkadza, ale uwierz mi w pewnym momencie zacznie Cię to denerwować. przyzwyczaj Blankę do babci, nawet jak jesteś w domu, to podrzuć Blankę na kilka minut, niech mała z nią sie oswaja, nie leć od razu na ratunek jak mała zacznie płakać, tylko pozwól babci ją uspokoić. Pozwól babci poznać wnuczkę. Nie trzymaj małej pod kloszem, przyzwyczaj ją do hałąsów, bo skrzypnie podłoga a ona już się będzie budzić. Ja chodziłam na paluszkach jak Ola spała, z Matem robię inaczej i mu hałasy nie przeszkadzają. Oczywiście nie mówię tu o waleniu młotem w ścianę, ale np. swobodnym krzątaniu się po kuchni Czasem siedzę przed komputerem, a dziadek go nosi. jak jesteśmy same z teściową to siedzimy w jednym pokoju i pijemy herbatę, ona się z nim bawi. W ten sposób oni wiedzą jak zająć się małym, a ja bez problemu i stresu idę sama na zakupy, bo Ola w przedszkolu :ico_oczko: A wierz mi i babcia poczuje się potrzebna.I może między Wami obiema zrodzi się jakaś sympatia, czego Ci bardzo życzę. Pomyśl nad tym, bo jesteśmy w identycznych sytuacjach.

[ Dodano: 06-10-2011, 21:08 ]
Aniaaa Olcia tranu nie moze, bo ma po nim zaparcia :ico_noniewiem: ribomunyl dostaliśmy, ale musi najpierw wyzdrowieć, żeby to zacząć brać
co do chrzcin, ja nie kupowałam Matowi extra garnituru za 20 zł i cieszę się, bo teraz by wisiał. Był w koszulce i bawełnianych spodenkach. koszulki już nie wykorzystałam,ale ona 18 zł kosztowała, więc mi nie szkoda, a w spodenkach chodzi do dziś, bo wzięłam takie większe :-)

NowaSejana no spora panna ta Twoja córa :-) :ico_brawa_01:

tabogucka
no to trzymam kciuki za szybkie znalezienie fajnej pracy. Ale ceny w tej Anglii to powalone totalnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 21:15

A ja się tak cieszyłam,że będzie cisza i spokój i lipa :ico_noniewiem:
Karolinka zaczęła tak kaszleć mocno i długo,że obudziła Martynkę i nie śpią obydwie od 20 minut :ico_olaboga:

Blanka26, to chociaż spróbuj Rutinacea junior. Jest dostępna w tabletkach do ssania i syropku :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 paź 2011, 21:21

Karolinka zaczęła tak kaszleć mocno i długo,że obudziła Martynkę i nie śpią obydwie od 20 minut
Ola też strasznie wczorak kasłała przed zasnięciem. od dziś podaję jej flegaminę w kroplach. I nie wiem czy pomogła, czy Ola wykasłała wszystko wczoraj, bo dziś ani razu nie zakasłała :ico_sorki:
Blanka26, to chociaż spróbuj Rutinacea junior. Jest dostępna w tabletkach do ssania i syropku
syropki u nas niestety wszystkie odpadają, bo zawierają konserwanty, ale sprawdzę te tabletki :-) najpierw skład, bo jak mają barwniki to też odpadają :(

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 paź 2011, 22:02

Mi sie wlasnie te plastikowe krzeselka nie podobaja-to na okraglej nodze jest super, wyglada jak krzeslo golibrody :ico_haha_01: Tu w niemczech sa glownie takie drewniane, jak drabinka, malo miejsca zajmuja, ale jak mam po Gabciochu to nie bede nosem krecic...

A szyc owszem nauczylam sie od mamy, choc ona szyla raczej jakies spodniczki dla mnie :-)
i tego typu rzeczy, ale jeden z dzwiekow dziecinstwa to dla mnie stukot starego lucznika mojej mamy, zasypialam przy tym dzwieku :-) i tu mi bardzo maszyny brakowalo, rok temu dostalam o meza w prezencie i do tej pory nie mialam w ogole czasu do niej usiasc :ico_noniewiem:


Ja sie teraz ciesze resztkami bycia u siebie, zanim wrocimy do zatloczonego rozinnego domu, przeraza mnie to, ale decyzja juz podjeta :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

06 paź 2011, 23:16

witam
Ja znowu na chwilke :ico_sorki: :ico_sorki: odkad mąż pojechał doby mi nie starcza na wszystko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Kacper chory :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Filip nic przez tydzien nie przytył :ico_sorki: :ico_sorki: dalej 6450g
HEHE za to urósł przez 3tygodnie 3cm :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i teraz ma 71cm,no niesamowite i jak on ma przytyć coś jak sie wyciąga i ciągle jest ponizej 3 centyla a wzrostem goni jak szalony :-)


Jutro moze was doczytam bo padam na pysk
Dalej ulewa :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 23:17

Blanka26, a moja kurcze drugi tydzień już kaszle i przestać nie może :ico_olaboga:
Mogę Ci podać skład tych tabletek :-)
glukoza, kwas L - askorbinowy, rutozyd, oligosacharydy, aromat truskawkowy, glukonian cynku, stearynian magnezu (substancja do stosowania na powierzchnię), aspartam (substancja słodząca), acesulfam K (substancja słodząca), sacharynian sodu (substancja słodząca).

Fintifluszka, jak bym miała gdzie obejrzeć takie krzesełko (to na jednej nodze) to pewnie byśmy brali od razu,a tak to nie wiem. Spróbuje poszukać jakiś opinii o nim :-)

Kiedy wracacie ??

magda1614, dużo zdrówka dla Kacperka!!
No to nieźle Filipek goni ze wzrostem :ico_szoking: Nie ma się co dziwić,że waga stoi w miejscu jak on się tak rozciąga :-D Może jak troszkę przystopuje ze wzrostem to waga ruszy :ico_oczko:
Ja zawsze jak mąż wyjeżdża w trasę to później sama nie mogę się ogarnąć ze wszystkim :ico_noniewiem:

Dziewczyny na szczęście usnęły bez większego marudzenia, chociaż Martynka się przebudziła na chwilę, spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i padła na brzuszek i śpi :-D
Ja zjadłam późną kolację :-) wykąpałam się i uciekam do łóżeczka poczytać jakąś książkę to szybciej usnę :ico_haha_01:

Dobranoc :ico_papa:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

06 paź 2011, 23:32

uciekam do łóżeczka poczytać jakąś książkę to szybciej usnę :ico_haha_01:
ja zasypiam na stojąco i tylko idę sie wykapac zaprac ciuchy i pieluchy ulane bleble i spać,padam z nog i dzis straciłam sporo kasy 180zł szczepienie i 100pan profesor :ico_sorki: :ico_sorki:
normalnie musze zagrac w totka bo skąd nabrać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Fintifluszka fajna robótka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

07 paź 2011, 07:23

Aniaaa, moja to zjada butle bez problemu chyba rezygnacja z cyca dzis w nocy potrzymała w buzi odkręciła się i zasnęla i tyle...

patrycjaaa moja to musze na pobyjać w wozku i zasnie chodz ostatnio spala 20 min i polozylam ja do łóżeczka i tez spala... nauczyłam w wózku i tak mam :-D

A ja swoją mała moge zostawic z rodzicami swoimi,prababcią tez bo na super sie zajmuje mała a mała tylko cieszy sie jak ja widzi i bez problemu moge wyjsc na jakies zakupy z Moim D lub gdzies dalej jechać :-)

Pobudke dziś miałam o 6.30 :-D a moj D wyjechał już o 4 :ico_noniewiem:

Fintifluszka, ale pięknie szyjesz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-10-2011, 07:29 ]
A co do chrzcin to mała sie bałą bo duzo ludzi nieznajomych i była spiaca do kazania płakala j ja ciagle uspokajałam bo mój D mial stresa :-D a po kazaniu spała mi na rączkach az do konca mszy no i nawet jak ksiadz lał wodą to spałą :-D dobrze że to juz za mna :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 paź 2011, 08:46

hej dziewczyny
stawiam
Obrazek
za pol roczku Marcelinki :-D

Aniaaa, ja mam juz krzeselko do karmienia takie wlasnie z koszem na zabawki, gora z plastiku a nogi aluminiowe...

[ Dodano: 07-10-2011, 08:48 ]
aneta11, Marcelina chodzi o 19-19.30 spac i wstaje ok. 7 rano. Przez cala noc nic nie chce jesc, czasem kolo polnocy tylko troszke...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 paź 2011, 09:36

za pol roczku Marcelinki :-D
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Marcelina chodzi o 19-19.30 spac i wstaje ok. 7 rano
mój o 22 zasypia i 5.00 pobudka w sumie ja go tak nauczyłam,bo wczesniej to i 12 godzin spał
mała sie bałą bo duzo ludzi nieznajomych
a mój za to nikogo sie nie boi do wszystkich obcych sie smieje :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości