Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

06 paź 2011, 18:39

jutro zrobilam mu wolne bo mam kolejny wyjazd a nie mam ani jak go zaprowadzic ani odebrac
takze dluzszy weekend bedzie mial :ico_oczko:
to się synuś pewnie cieszy :-) no i z babcią na pewno lepiej niż w przedszkolu...moje uwielbiają siedzieć z babcią,bo wchodzą jej na głowę,a babcia z tego powodu szczęśliwa :-)

W pracy masakra :ico_placzek: :ico_zly: Jakaś dziwna ta menadżerka :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 paź 2011, 20:10

to się synuś pewnie cieszy
:ico_haha_01: pewnie nawet nie rozumie jeszcze :ico_oczko:
no i z babcią na pewno lepiej niż w przedszkolu..
oj nie wiem, wolalabym jednak zeby byl w przedszkolu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

06 paź 2011, 23:37

oj nie wiem, wolalabym jednak zeby byl w przedszkolu :ico_noniewiem:
przedszkole bardziej rozwija malucha,ale babcia lepiej dopilnuje,żeby nic się nie stało.
Ja też jestem za przedszkolem,ale od czasu do czasu babcia nie zaszkodzi :-D

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

07 paź 2011, 08:47

Heej
U nas już całkiem bez płaczu i oby tak zostało, chociaż zachwytu też nie ma, idzie uśmiechnięta,ale jakby miała wybór to chyba wolałaby zostać w domu.
Ja dziś mam dzień wolny. Po południu wyprawiamy przyjęcie urodzinowe Filipka dla kolegów w Magicznej Krainie. Upiekłam wczoraj tort i na szczęście zrobiłam wszystkie zakupy, bo dzisiejsze plany wzięły w łeb, bo Ania wymiotowała w nocy... I znowu dziś nie poszła do pkola...Dzwoniłam,żeby zgłosić,że nie przyjdzie i dowiedziałam się,żę sporo dzieci ma tego typu problem :ico_noniewiem: czyli wirus jakiś się przypętał.
Zulcia, widać Julcia potrzebuje troszkę więcej czasu,ale na pewno się przyzwyczai
JoannaS ja notorycznie zapominam o wizytach u ortodonty Filipa :ico_olaboga: dobrze,że on wszelkie dodatkowe zajęcia ma w ramach zajęć szkolnych, bo nie dałabym logistycznie rady
:ico_haha_01: pewnie nawet nie rozumie jeszcze :ico_oczko:
na pewno rozumie i Ci wygarnie za chwilę,że go nie docweeniałaś :-D

[ Dodano: 07-10-2011, 08:53 ]
W pracy masakra :ico_placzek: :ico_zly: Jakaś dziwna ta menadżerka :ico_noniewiem:
oj nie zazdroszczę, bo uważam,że jak jest dobra atmosfera w pracy to wszyscy chętniej i lepiej pracują. U mnie jedna pracownica poszła na tydzień na zastępstwo do naszej drugiej apteki i po powrocie przyszła do mnie i podziękowała mi za to,że u nas jest taka atmosfera i komfort pracy, przeżyłam szok, bo dla mnie to normalne,że staram się tak organizować pracę, by wszyscy byli zadowoleni, wiadomo,że wymagam i każdy ma swoje zadania, z których jest rozliczany i czasem po nosie mu się też dostanie,ale naprawdę można stworzyć miłą atmosferę i stworzyć zgrany zespół.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

07 paź 2011, 10:15

U nas już całkiem bez płaczu i oby tak zostało,
super :ico_brawa_01: dla Ani :-)
Ania wymiotowała w nocy... I znowu dziś nie poszła do pkola...Dzwoniłam,żeby zgłosić,że nie przyjdzie i dowiedziałam się,żę sporo dzieci ma tego typu problem :ico_noniewiem: czyli wirus jakiś się przypętał.
dużo zdrówka dla córeczki...Zuza wczoraj i dziś też do szkoły nie poszła,bo 38,2 miała i brzuch ją bolał ,mdłości miała.Dziś już trochę lepiej.
widać Julcia potrzebuje troszkę więcej czasu,ale na pewno się przyzwyczai
juz widzę oczami wyobraźni ryk do kwietnia albo maja :ico_noniewiem: W końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni...Zuza wyła do kwietnia.
oj nie zazdroszczę, bo uważam,że jak jest dobra atmosfera w pracy to wszyscy chętniej i lepiej pracują.
no właśnie...a u mnie to różnie jest z tą atmosferą...czas szukać czegoś nowego,bo psychicznie wysiądę jak tam będę długo pracowała

Moje dziecko dziś przeszło samą siebie...wyła chyba najbardziej z całego tygodnia,uciekała jak jej chciałam kurtkę założyć...byłam już bliska złamania się i zostawienia jej w domu(dziś 2 zmiana),ale jakbym jej uległa,to wiedziałaby,że rykiem zwojuje wszystko.I poszła.Ona wyje tylko w domu,w szatni ma podkóweczkę,a na sali już nie płacze,tylko leci do pani na ręce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 07-10-2011, 10:18 ]
Po południu wyprawiamy przyjęcie urodzinowe Filipka dla kolegów w Magicznej Krainie
Obrazek
Wszystkiego najlepszego dla Filipka :-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 paź 2011, 21:03

100 lat dla Filipka. :ico_tort:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

07 paź 2011, 22:07

hello

nareszcie weekend :-D :ico_brawa_01:

młodzież już śpi,a ja się zastanawiam co tu na kolacyjkę wciąć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

08 paź 2011, 06:59

hej

JoannaS, Zulcia, dzięki w imieniu Filipka, impreza udała się super,późnioej opiszę szczegóły
nareszcie weekend :-D :ico_brawa_01:
lkto ma weekend ten ma, ja zaraz wychodzę do pracy :ico_haha_01:
Miłej soboty
pozdrawiam

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 paź 2011, 08:06

laupina, nie musisz opisywać wystarczy fotki wstawić a my juz bedziemy wiedziały jak było :-D

Dzien dobry. Hania jeszcze śpi.
Maja buszuje po lodówce wiec czas zrobić jej śniadanko no i sobie. :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

08 paź 2011, 09:54

Witam
lkto ma weekend ten ma, ja zaraz wychodzę do pracy :ico_haha_01:
ja w przyszłą sobotę do pracy...przyjemnej pracy życzę :-)
Miłej soboty
dziękujemy i wzajemnie :-)
dzięki w imieniu Filipka, impreza udała się super,późnioej opiszę szczegóły
czekamy z niecierpliwością :-)
Dzien dobry. Hania jeszcze śpi.
Maja buszuje po lodówce wiec czas zrobić jej śniadanko no i sobie. :-D
smacznego...moje też budzą się w weekend przed 8...a specjalnie ją przetrzymałam wczoraj dłużej,żeby chociaż do 8.30 pospała

u nas dziś zimno,wyjdziemy na trochę na spacerek,a potem do dziewczynek ma przyjść moja mama,więc będą bardzo zajęte :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości