nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 paź 2011, 08:35

Hej wszystkim. Znowu to jakoś pusto i cicho. U nas nocka super ekstra. Jak mały zasnął wieczorem to wstał dopiero tak jak tatuś po 5 rano :ico_szoking: zjadł i śpi do tej pory, a ja już nie mogę spać, już mi głowa boli, bo się przyzwyczaiłam do innego trybu hehe :ico_oczko:
martasz też tak czasem mam jak Ty, że jak mały się budzi, to myślę - ojej pospał może 20minut i pobudka a tu się okazuje, że ranek już :-P

ladybird mój Alanek też nie przepada na brzuszku, ale mimo wszystko kilka razy dziennie kładę go, żeby sobie poćwiczył i jak już się zmęczy po jakiś 10minutach to daje znać i go przekładam na plecki. I mój bardzo długo utrzymuje główkę, zresztą widać na zdjęciu :-), ale on od początku był bardzo silny pod tym względem. Jak leży na pleckach i wezmę go za obie dłonie to podciąga się aż do pozycji siedzącej taki siłach :ico_brawa_01:

zirafka super zdjęcia... Maja ma ekstra irokezik hehe. Współczuję kaszlu, oby Ci szybko przeszło! :ico_sorki:

[ Dodano: 11-10-2011, 10:43 ]
A moje dziecko dalej śpi ... szok po prostu :ico_szoking:

zirafka ja na taką pogodę zimniejszą nakładam w domku body z długim i spodenki i skarpetki, a jak idę na podwórko to tylko wkładam mu kombinezon i czapkę. Jeśli jest mocno zimno to adidaski mu nakładam albo kocykiem owijam nogi, bo nie chce mi się dziecka ubierać na cebulkę, bo potem zanim go z tego rozbiorę, to mi się rozbudzi, a tak jak przychodzimy to łatwiej mi go rozebrać, a on sobie dalej śpi. Na zimę będę więcej warstw pod kombinezon nakładać, a na razie jedna bluzeczka wystarcza mu, zresztą on i tak zawsze zgrzany przychodzi, bo to ciepły chłopach po tatusiu :-P

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

11 paź 2011, 11:01

Nina to super nocka :ico_brawa_01:
zirafka ja np.wczoraj założylam Małemu na body i polspiochy polarowe ogrodniczki i bluzę, a potem wsadziłam go do dosyć cieńkiego polarowego śpiworka. Jak wieczorem wracaliśmy to przykryłam go kocem. I czapkę oczywiście zakładam :-)

Faktycznie jakoś tu pusto i cicho :-( może z 5osób się udziela.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

11 paź 2011, 14:30

czesc, nadrobie obiecuje ale mam urwanie tyłka za przeproszeniem ;(
sor od fizyki mnie oblał, ośmieszył na całą klase, wyzwał od trendowatych... wgl zaczeło sie od tego ,że cała moja klasa miałą spr i ja poszłam żeby napisacz nimi bd mi raźniej.
I oddałam pierwsza bo wykułam sie na blache dokładnie całe tematy.
A on ,ze gała nie zaliczone. Pytam czemu ?
bo nie ma rysunków , wiec ja na to czy to plastyka czy fizyka ?
w poleceniu nie było nic o rysunkach tylko podaj def.siły lorentza i regułe lenza a o rysnkach wzmianki nie ma.
a on do mnie ,że jak dziecko zrobic umiałam to i czytac ze zrozumieniem powinnam umiec , jak nie to znaczy ,że jestem trendowata, az mi łzy staneły w oczach wyszłam i trzepnełam drzwiami zryczałam sie ze 3 godziny chyba, sorka od biolo mnie złapała na schodach zapłakana cała i pyta co jest malinka no to jej opowiedziałam a ona zebym do dyrka poszła z tym ale olałam to, jak mnie oleje na 2 spr z góry to wtedy zareaguje ale nie dyrem tylko kuratorium oświaty sprawa zaliczy. o i tak u mnie. nie spie nie jem same egzaminy, dzidziuchna mi ząbkuje ale nie jest źle, non stop spi albo cos gryzie i gaworzy, w nocy tez ok, rano najgorzej 1 posiłek bo boli ją widac jak cholerka...ale damy rade ;) dodam ,ze olał mnie dlatego ,że nie miałąm bluzki z dekoldem :)))
polscy nauczyciele ( nie obrażając innych ) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i dlatego ,że byłąm u niego 3 razy we wrzensiu po tematy na indywidualnyt a on ,że nie wie co to za nowy tok nauki i mam do niego chodzic na lekcje :ico_olaboga:
wiec ja poszłam do dyrki ,że sor nie wie co do indywidualne i prosze mu to wyjasnic bo mamy pażdziernik a on mi materiałów nie dał, tamta sie wydarła ,że wczesnije do niej nie poszłąm ooo i taka to moja szkołą.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 paź 2011, 15:20

zirafka a Maja jaka silna, dlugo sie tak utrzyma?

no tak z 7 minut to napewno i lubi tak leżeć bo wtedy wszystko sobie widzi a juz najbardzij to lubi na mnie leżeć i zebym do niej mówiła to będzie przeszczęśliwa :-D A jak zaczyna juz jej głowa lecieć na dól to zaczyna się denerwowac i koniec leżenia na brzuszku. I tak ze 3 x dziennie ją tak kłade , zeby sie trochę zmęczyła no i troche poćwiczyła.
zirafka super zdjęcia... Maja ma ekstra irokezik hehe
dzięki dzięki :-D no irokezik utrzymuje sie jej od urodzenia :ico_brawa_01:

A u nas dzis okropna jesienna pogoda brrrrrrrrrrrr pada i wieje i dlatego siedzimy w domu... teraz wybralam Kubulę i leżymy.
A co do uberania to tak samo ja ubieram i tez wolę jak Maja ma mniej rzeczy bo ona tez się denerwuje jak jest za grubo ubrana... wtedy owijam ją kocykiem i myslę, ze jest jej ciepło, za niedługo pewnie trzeba będzie wyciągnąć kombinezon zimowy.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 paź 2011, 17:31

malinka wspolczuje, ale jakby mi wyjechal z tekstem o robieniu dzieci to bym mu wygarnela o poszanowaniu mojej godnosci osobistej, co se nie mysli, a wogole co ma piernik do wiatraka :-/ moglas isc do dyrektorki, paly sie nie stawia za niedokonczenie zadania - nawet jakby mialy byc rysunki - skoro jednak mialas napisane..jakis dziad z niego :ico_zly:

a wytarly sie waszym dzieciakom wloski z tylu glowki?
moja Kalinka jak miala dlugie tak ma nadal :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 paź 2011, 21:12

wytarly sie waszym dzieciakom wloski z tylu glowki
u nas wcale się nie wytarły a pamiętam jak Kuba jak mial tyle co maja to był już całkiem łysy bo wszystkie włoski mu wypadły a miala ciemne a odrosły jasne i takie zostały :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

12 paź 2011, 09:45

u nas się wytarły na samym początku, a już od miesiąca odrastają

Hej dziewczyny u nas nocka cudna. Znów tak samo. Mały przesypia mi nocki. Dziś np spał bez żadnego przebudzenia 7godzin. Jak wstał to miałam tak twarde cycki, że aż bolały i co ciekawe wstał i zjadł tylko jedną pierś, do drugiej go nie dobudziłam i spał kolejne 4godziny :ico_szoking:.

Ale za to od kilku dni mamy mały problem, może któraś z was miała podobnie, albo orientuje się o co mojemu synkowi chodzi: Bo jak przystawiam go do lewej piersi to wszystko pięknie zjada, potem przekładam go na prawą rękę i do prawęj piersi a on w ryk. Więc ja myślę, że nie jest głodny, ale ten się drze w niebogłosy :506: . No to na sprawdzenie przystawiam go znów do lewej i znów pięknie je. Myślałam, że może coś z tą prawą piersią jest nie tak, ale potem przystawiam go do prawej ale nie przekładając go na prawą rękę, tylko tak jakby jadł lewą pierś, na lewej ręce no i pięknie je... nie wiem dlaczego nie pozwala mi się dostawić do piersi leżąc na prawej ręce. Strasznie niewygodnie mi się go karmi kiedy trzymam tylko jego głowę a cały zwisa na kanapie :/, nie wiem co mam zrobić, żeby znów zaczął jeść jak dawniej. A dodam, że jak jest zaspany czyli w nocy, to wtedy nie płacze, nie przeszkadza mu nic, i każda pozycja jest odpowiednia do jedzonka, więc nie rozumiem o co chodzi :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 paź 2011, 10:42

Nina myslę, ze po prostu jest mu tak wygodniej i tyle a w nocy jak jest zaspany to jest mu wszystko jedno... dzieciaczki sa już coraz mądrzejsze i zaczynaja rozumiec ze płaczem moga wymusic juz coś niecoś :ico_oczko:
U nas jest tak,ze jak ją nosze tak do odbicia a potem ją połążę to jest jeden ryk i nic nie pomaga dopiero jak ją od nowa wezmę na ręce to jest juz ok, z tym, ze nie przezwyczajam jej do noszenia i dlatego czasami po prostu daję sie jej wypłakać i jak widzi ze nic nie robie to się uspakaja i wystarczy jej wtedy, ze leże koło niej i mówię do niej.
U nas nocka tez niezła choć inna bo Maja obudzial sie po 24 i chciala jeśc dałam jej i usnęła do 6 , tak wię cchyba juz wystarcza jej jedno karmienie w nocy... super. Pamiętam jak Kuba budzil się co 2 godziny :ico_olaboga: koszmar wtedy był, ja w dzien szlam razem z nim spac zebym mogał normalnie funkcjonować.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

12 paź 2011, 11:01

zirafka możliwe, że jest tak jak mówisz, ale mój synek nigdy bez powodu nie grymasił, więc zastanawiam się czy nie ma w tym czegoś głębszego. No a jeśli to tylko wymuszanie i kombinowanie, to co zrobić, żeby znów zaczął jeść normalnie i się nie wykręcał i nie ryczał? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 paź 2011, 13:11

nina0226, - a nie hodzi o odwrócenie głowy w drugą strone? nie przekręca ci głowy czesto w prawo? mój tak ma i musze go pilnowac zeby głowe odkrcal tez w lewo . jak spi - to w która strone ma głowke?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość