Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

14 paź 2011, 10:57

hej, siedzę z mega wielkim kubkiem kawy póki mały cicho leży w łóżeczku... Mam po mału dość tego wycia... od wczoraj, prawie cały dzień i prawie całą noc, zwariować można :ico_zly:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:dla Oksanki za zabek - niewiarygodne jak jej szybko to idzie :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Roksanki :):)
Dobra wiadomosc niania Sarah zgodzila sie na nasze warunki czyli 25 godzin minimum i depozyt w 2 ratach!!!
super! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czy jest jakis sposob przyspieszenia tego np o miesiac...
no chyba że za porozumieniem stron ;)
Dzis ulał tylko raz
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kolejana fajna rzecz Szpital Guys w ktorym sie uczylam a teraz szukam tam znow pracy ma przedszkole dla pracownikow...malutkie bo 42 miejsca ...ale napewno duzo tansze niz nianaka i mailabym malego na wyciagniecie reki ...moglabym do nie go w lunch wpadac na godzinke
to jest fajna sprawa na pewno :) a jest u Was coś takiego, że jak się karmi piersią to przysługuje wyjście z pracy na karmienie??
a moj dziec tylko i wyacznie mama mamam czy placze czy sie smieje to zawsze matki wina /zasluga .
mojemu wychodzi mama tylko jak się wścieka :ico_haha_01:
i znowu karmienie w strachu od rana
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
P. to zawsze mowi: damy rade
mój M. też..
dzisiaj u nas termometr pokazuj 4 stopnie...
brrr.. a ja nawet nie wiem ile u nas, nie chce mi się nawet sprawdzić..
to Marceline w kombinezon ubiore
ja też juz ubieram, bo strasznie zimno jest :ico_chory: co prawda wczoraj musiałam mu ubrać misio-owcę (zdjecie w podpisie) bo 2 kombinezony jakie ma były uwalone chrupkami i się suszą po praniu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

14 paź 2011, 11:27

Witam mamusie :-D

ale Oksance szybko ząbki wychodzą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas tez dzis zimno a my na 9.30 mialysmy na rehabilitacje to tez ubrałam ja cieplo :)

Moja mala tez mama mówi ale jak cos chce zlapac albo jak jest marudna :-D

A ze spaniem jest ze ona spi tak ok 9 godzinke,potem miedzy 12-13 ze 40 min i tak po 16 moze nawet 2 godziny :) mam wiecej luzu jak tak spi :-D

W tym pośpiechu nie zdazylam kawki wypic ide sobie zrobic teraz :-)

[ Dodano: 14-10-2011, 11:29 ]
Aniaaa dawno Cie nie bylo :-D :-D :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 paź 2011, 14:59

hejka
U mnie mały spi na dworku a ja na chwilkę sobie odetchnę
mysle nad firanami bo bede szyć z woalu białego zakonczonego gipiurką :ico_sorki: ciekawe jak mi wyjdzie dodam ze juz szyłam 2 i ładnie wyszły :-D

[ Dodano: 14-10-2011, 15:02 ]
a to beda 2 takie firaneczki
Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 paź 2011, 15:56

magda1614, wow, przepiekne firanki... Ja niestety nie potrafie szyc :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 paź 2011, 16:23

przepiekne firanki
no wiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 paź 2011, 20:55

ale mam zaleglosci ale z tego co pamietam to
brawa za 1 ząbek Marcelinki i kolejny chyba juz 6 Oksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i brawa dla Roksanki ktora juz sama usiadła i dla Filipka ze mniej ulewa oby tak dalej ;)
moja w nocy tez sie budzi ale daje jej smoczka i spi dalej ale i tak musze ja karmic z 2 razy w ciagu dnia spi z 4 razy ale tak po 40min niedłuzej niestety
ale teraz jest grzeczna bo ładnie sie bawi w bujaczku czy jak lezy na brzuszku a jak z nia gdzies jade to kazdy ja chwali bo taka grzeczna jest i nie płacze ale tez najchetniej to za mna by cały czas patrzała dzis bylismy np u mojej cioci i K sobie wypił kilka drinkow z wujkiem i musiałam z powrotem jechac a K z mała siedział z tyłu to cała droge płakała a jak tylko dojechalismy i ją wziełam to juz było dobrze
z jedenj str ciesze sie ze mała jest taka za mna ale z drugiej nie chce zeby płakała jak tylko ja bede chciała z kims zostawic
ok ja ide sie wykapac i sie poloze dobranoc ;)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 paź 2011, 22:18

dla Filipka ze mniej ulewa oby tak dalej ;)
nie ma co się cieszyc stwierdzilam bo wieczorem własnie prawie nic nie zjadł a ulał ze 4 razy i kolejne przebierania ,ja juz nie daje rady z nim :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jestem psychicznie wykonczona tym niejedzeniem i ulewaniem non stop,chyba wybiore sie do psychologa na jakąs rozmowe bo nie daję rady naprawde dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

15 paź 2011, 07:17

hejka :)

Ja juz od 6 nie spie :) polozylam sie z mala o 20 spac na lozku i razem zasnelysmy bo moj D wrocil dopiero ok 3 :ico_zly:


magda1614, śliczne firanki :) szkoda mi Ciebie że Filipek tak ciagle ulewa i nie chce jesc.. :ico_pocieszyciel: Wyobrazam sobie jakie to meczace jest ... Trzymam kciuki aby sie poprawilo. Moze niedlugo mu to samo przejdzie :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 paź 2011, 10:50

Moze niedlugo mu to samo przejdzie :ico_noniewiem:
oby mam tez taka nadzieję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

15 paź 2011, 14:42

Magda firanki śliczne mi tez szkoda ze sie tak meczysz a oprucz tego nie jedzenia i ulewania to Filipek jak sie zachowuje jest żywym dzieckiem? czy taki spokojniutki
i jesli by to było az takie niebezpieczne dla niego to chyba by go nie wypuscili lekarze ze szpitala? ja wiem ze to moze byc meczace dla Ciebie ale dla Filipka jeszcze bardziej on nie wie co sie z nim dzieje trzymam kciuki zeby wkoncu bylo dobrze i zebyscie obydwoje odpoczeli sobie moze z tego wyrosnie ...
my za chwilke jedziemy do mojej mamy w odwiedzinki pogoda dopisuje nawet bo slonko świeci ;))

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość