tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 paź 2011, 09:33

Wasze tez tak robia?
Jest chwila ostrzezenia a potem wlacza syrene na maxa...i nawet sie lzami potrafi zalac i dostac czkawki z rozpaczy... :ico_olaboga:
o wlasnei zaczyna marudzic ...lece dac cyca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

20 paź 2011, 10:52

hej, mocna kawa z rana... w nocy się ledwo z łóżka zwlekałam, jestem ciekawa jak dzisiaj będzie, bo jadę po południu do chirurga na wycięcie wrastającego paznokcia id nogi i chyba niespecjalnie będę mogła chodzić :ico_noniewiem:

Gwona, ciężka sprawa, ale wydaje mi się, że dobrze zrobiłaś, nie można przecież tak żyć w ciągłym strachu :ico_olaboga: trzymam kciuki za wszystko!! :ico_pocieszyciel:

aneta11, ojoj.. mi się okres spóźniał 2tyg., trzy testy zrobiłam w międzyczasie, ale na szczęście dostałam@.. a też miałam cesarkę, więc wiem co czujesz :ico_sorki: marzy mi się drugi maluszek, ale tak za rok-dwa :ico_wstydzioch:

tabogucka , ja też wczoraj w ciastkach siedziałam :ico_wstydzioch: miałam przejść wreszcie na dietę, ale nie idzie nooo.. :ico_zly:

agusia22, a ja myślałam, że tylko mój w histerie wpada jak się nudzi :ico_haha_01:

idę bo się obudził, trzeba dać jeść i witaminki :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2011, 11:36

hej
aneta11 niestety u nas też brzydko, pochmurno.
ach czyli Ty najstarsza jesteś :-) no i widzisz jaką masz super pomoc przy malutkiej :ico_brawa_01: dasz radę nic się nie martw.

agusia22 tak. Mateusz robi identycznie jak Roksanka :-)
jadę po południu do chirurga na wycięcie wrastającego paznokcia id nogi i chyba niespecjalnie będę mogła chodzić :ico_noniewiem:
ojoj to powodzenia.
tabogucka , ja też wczoraj w ciastkach siedziałam :ico_wstydzioch: miałam przejść wreszcie na dietę, ale nie idzie nooo.. :ico_zly:
ojoj kiedy ja ostatni raz ciastko jadłam :ico_olaboga: nie pamietam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 paź 2011, 13:27

Boziu usypiam dzisiaj :ico_spanko: :ico_spanko: Jutro też ma być tak zimno ja nie wiem jak się pozbieram z małą żeby w taką pogodę wybrać się do tego sądu. W ostateczności wybiorę się w poniedziałek. Muszę się zebrać w kupę i pozałatwiać wszystko jak najszybciej.

Wczoraj moja przyjaciółka zadzwoniła do P. ( i nawet o tym nie wiedziałam ) ale nie mam do niej o to żalu. Później dostałam sms od niej : " Gabi masakra. Pozbaw go praw rodzicielskich." Rozmawiałyśmy później i to co usłyszałam...myślałam,że reszta włosów mi wypadnie. Powiedział,że jeśli pójdę do sądu to będę miała prz.....ane <dosłownie>. Że on i tak pojedzie sobie za granice to ch..a mu zrobią. Że skoro tatuś wziął mnie do siebie to ma mnie i dziecko utrzymywać. No,że wrócę do jutra <czyli do dzisiaj> do niego to pieniądze będę miała..a jak nie to nie dostane nawet złotówki. Dziewczyny no powiedzcie przecież to jest chory człowiek. Jak mogłam żyć z kimś takim :ico_placzek: Jestem wykończona psychicznie. Mam już dość tego wszystkiego. Mam nadzieję,że ten koszmar się kiedyś skończy. :ico_sorki:

[ Dodano: 20-10-2011, 13:32 ]
agusia22 Moja mała ma to samo chwile zajmie się zabawkami,chwile posiedzi w bujaczku,chwile na macie. A po 5 min.jęczy ,zaczyna krzyczeć i jak nikt nie reaguje to płacze,że aż potrafi się zanieść. Hmm..chyba taki urok.

Inuno Kurcze ten zabieg nie brzmi przyjemnie. Aż mi ciarki przeszły. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 paź 2011, 14:17

Czesc dziewczyny!! nie wiem czemu mi powiadomienia nie przychdza, a wy piszecie jak szalone, przeczytalam tylko czesc...

Patrycja. W ostrowie moj kuba startowal w klubie motocyklowym, pozniej sie przeniosl do wroclawskiego oddziau, ale mamy tam znajomych :-)

Aneta; jak tam sytuacja na froncie? :ico_oczko:

Ania, male dzidzie sa takie elystyczne chyba na wszelki wypadek :ico_sorki: wazne, ze sie nic nie stalo...
My dzisiaj sie nie moglismy zwlec z lozka-na szczescie mamy tylko lezacy na podlodze materac :ico_haha_01: a polka sie krecila miedzy nami, i tez nagle uslyszalam lomot i zerwalam sie zaraz na rowne nogi, ale u nas jest nisko i Polka nawet nie zaplakala, malo tego zaczela sie smiac jak ja podnioslam :ico_haha_01: z reszta kilka razy juz z asekuracja schodzila ladnie, bo raczki ma na tyle silne, ze sie na nich opiera i zeslizguje, no, ale bywa tez i tak, ze spadnie...

Gwona :ico_sorki: kobieto, szkoda Twojego zdrowia, nerwow... zycia szkoda!!! cala ciaze sie z tym oslem meczylas, a jak on ci jakies ultimatum stawia i sie tak zachowuje :ico_olaboga: zero skruchy... zrob z tym porzadek i zacznij zyc normalnie, ja od poczatku trzymam za ciebie kciuki, dasz sobie rade. Pamietaj, ze lepiej wam bedzie samym nawet jak na poczatku bedzie ciezko, dzidzia odrosnie i wszystko sie zacznie ukladac... niz z takim dupkiem sie meczyc cale zycie-toz to nigdy by lepiej nie bylo, a nie daj boze jeszcze bys znowu z nim w ciaze zaszla :ico_sorki: i pozamiatane...

Ja Gabriela w domu trzymam, bo przeciez od sierpnia tylko chory wiecznie, w koncu antybiotyk nowy dostal i wyzdrowial, chcialam go do p-kola wyslac, ale jelitowka zaatakowala, wiec go trzymam w domu, bo ostatnie czego mi trzeba to teraz jelitowka w domu.

Ha Pola sie obudzila, lece do niej

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 paź 2011, 14:30

Moja w miare sie zabawi dluzej ale pozniej jak sie znudzi to marudzi i krzyk :ico_szoking: :-D

Inuno, wspólczuje ja w ciazy mialam zrywanego duzego paznokcia u nogi juz drugi raz :ico_noniewiem: nie mogłam chodzic w butach wogole przez miesiac ale dobrze ze bylo cieplo to w klapkach zasuwalam a bol? niesamowity .... meczarnie sa z tym.

Blanka26, ja tez nie przepadam za slodyczami od czasu do czasu zjem cos albo od D. wezme gryza batona jak je i starczy mi :-D

Fintifluszka, nie mam nadal okresu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga:

Gwona, ale Ty sie nadenerwujesz :ico_noniewiem: szybko z nim zalatw zeby juz byl spokoj zycze Ci powodzenia :ico_sorki: :ico_sorki:

Mala spi a ja zaraz ide ogarnac sobie w domu. Mam taki katar i mala sie zarazi jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 paź 2011, 15:37

moja tez sie złosci i marudzi jaksie nudzi i czasem tak perfidnie zapłacze a łezk anie pujdzie wiem ze udaje ale cwaniara z niej ;)
dzis z nowu pobudka o 24 po 2 po5 i o 7 juz koniec spania jestem nieprzytomna i do tego ta pogoda pada i pada ani na dwor nie mozna wyjsc nudy na pudy a małej chyba beda ząbki kolejne wychodzic bo tak pcha wszystko znowu do buzki
Gwona trzymam kciuki napewno wszystko sie uda ale tez jestem w szoku ze takie ultimatum Ci stawia co byłoby pozniej kawał chama na twoim miejscu juz nic bym nie chciała miec z nim wspolnego i tez odebrałabym mu prawa rodzicielskie a ja tylko bedzie Cie straszył albo chciał jeszcze kiedys uderzyc to poszłabym na policje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 paź 2011, 15:44

odebrałabym mu prawa rodzicielskie
to jest jedna z wazniejszych rzeczy o ktore musisz zawalczyc, bo to pozniej potrafi mocno zycie utrudnic!!!

[ Dodano: 20-10-2011, 15:46 ]
ja to weszlam teraz wlasciwie filmiki nasze wstawic
http://www.youtube.com/watch?v=7AXI9Gxn2kY

http://www.youtube.com/watch?v=1AdSnldQ-8A

heheh, co do braku miesiaczki-ja to nie wiem czy juz mialam czy nie, przez te moje plamienia... w kazdym razie Kubie wczoraj powiedzialam, ze musimy do sklepu rosyjskiego po ser jechac, bo pierogi za mna chodza, a on nagle stanal wyprostowany tak powaznie na mnie spojzal i mowi-jak to chodza za toba pierogi, miska, wez sie nie wyglupiaj :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-10-2011, 15:47 ]
czy wasze dzieci tez walcza jak lwy o kawalek chusteczki, recznika papierowego, gazety ect... celem pogryzienia go i czesciowego pozarcia? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 paź 2011, 16:19

Fintifluszka Na pewno będę walczyć o odebranie mu praw. Nie chce mieć z nim nic wspólnego...Jestem rozbita jak nie wiem bo zostałam bez grosza przy zyciu :ico_olaboga: Moi rodzice też pomóc mi nie mogą bo w remoncie jest drugi dom i tam "ładują" wszystkie pieniądze...nie wiem co z tym zrobić. A on już zapowiedział,że pieniędzy nie dostane. Tfu..tfu..na szczęście nie dałam sobie zrobić drugiego dziecka. Z resztą ja już nie pamiętam co to sex heh...więc i o ciąży niema mowy.

Oglądałam filmiki. Super są :ico_brawa_01: I jak Pola śmiga po parkiecie :ico_szoking: Mała spryciula.Jest niesamowita :ico_brawa_01: Moja jeszcze takich wyczynów nie potrafi :-D

Nadia walczy zawsze o reklamówkę byle by była kolorowa i szeleściła. I ślini się na widok podgrzewacza. Czasami się zastanawiam co w nim jest fajnego :-)

[ Dodano: 20-10-2011, 16:23 ]
patrycjaaa Po tym jak uderzył mnie dwa razy zapowiedziałam,że zgłoszę wszystko na policje a on na to : "mam to w ch..u" więc na niego to nie działa. Jak i z resztą wszystko. Dla niego liczy sie dobry % i narkotyk. Chociaż mówił mi,że już nie bierze. Ale daje sobie rękę uciąć,że jak siedzi w Niemczech to dalej ćpa. Boże gorzej trafić nie mogłam... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 paź 2011, 17:25

Fintifluszka, no moja jak zobaczy chusteczke to od razu placze bo chce wziac albo pilot do tv :-D :-D i od razu do buzi :-)

Pola ładnie juz daje sobie rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :-D

patrycjaaa, wspolczuje nocy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a ja ide podgrzac obiad mojemu D. :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość