tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 paź 2011, 09:38

czesc
oj Magad1614znow macie przejscia ...a nie moze sz tego mleczka dosladzac mu ze wzgledu na zeby???bo cukier i kalorie to chyba dobrzez dla Filibka ??? czy on ma np unikac cukrow ??? a duzo bialka i weglowodanow???

a wogole to czemu zmienilas mleczko??? przeciez na poprzednim nie ulewal wiec chyba bylo okey????
a moze to te nowe leki mu jednak nie sluza????

[ Dodano: 21-10-2011, 09:50 ]
oj rany a my znow mamy noc z budzeniem sie plakaniem ..tak gdzies ze 4 razy...jestem nieprzytomna :ico_placzek: bo to juz trwa ze 2 tygodnie....


dziewczyny te co cycem karmia ile razy na dobe dajcie dzieciaczkom cyca????

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 paź 2011, 11:08

hej :)

Żyję.. ale masakra jakaś... dzisiaj już lepiej, wczoraj po zabiegu to myślałam że będę po ścianie biegać :ico_olaboga: nie zerwali mi paznokcia.. wycięli "dzikie mięcho", paznokcia po bokach i... wepchnęli po obu stronach paznokcia (pod paznokcia) gaziki.. i tak mam zmieniać opatrunki aż mi paznokieć odrośnie, żeby go wyprowadzić na dobry tor rośnięcia :ico_olaboga: to pulsowanie jest najgorsze, no ale jakoś trzeba to znieść :ico_noniewiem:

Gwona, nie obraź się, ale on jakiś nienormalny chyba :ico_szoking: ja bym go zaciągnęła do sądu żeby go wsadzili.. nie znoszę ludzi, którzy czują się nie objęci prawem i niszczą innych :ico_zly: a z tą siekierą to już nie żarty :ico_puknij:

Fintifluszka, super filmiki :ico_brawa_01: jak się dzieciaki fajnie razem bawią :-D

tabogucka, Mały klopsik :ico_brawa_01: mój Mały je mleczko z kaszką w nocy, tak to rano i wieczorem kaszka, na drugie śniadanie jogurt, na obiad to zależy, albo zupka albo ziemniaczek, marchewka mięsko, ostatnio dostał buraka, to myślałam że spadnie z krzesełka tak sie wyrywał żeby jeszcze zjeść :D później na podwieczorek jakiś owoc :)

aneta11, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614 , kurczę tak już ładnie było, a może to mleczko które mu teraz dajesz jednak mu szkodzi, bo przecież te kilka dni co nie ulewał był bez mleka, nie?
oj rany a my znow mamy noc z budzeniem sie plakaniem ..tak gdzies ze 4 razy...jestem nieprzytomna :ico_placzek: bo to juz trwa ze 2 tygodnie....
:ico_sorki: oj masakra, ja już tak mam miesiąc, dzisiaj M. wstawał, to troche poleżałam :D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 paź 2011, 11:21

hej***
Paula śpi,jak wstanie to na spacer idziemy,a Piotruniek idzie dziś na nocke do babci :ico_oczko:
Chce jeszcze dziś wieczorem do galeri wyskoczyc po jaiś ciuszek,bo jutro do psiapsióki jedziemy wieczorekiem a ja niemam się w co ubrać :ico_sorki:

Finfituszka super filmiki,dzieciaczki extra,a malutka super zdloniacha,mój Piotrunia też tak potrafi paule rozbawic,wogóle uwielbiam patrzec jak się ze sobą bawią :ico_sorki: :ico_sorki:
Inuno, jak czytam o tym paznokciu to aż mi ciary chodzą,potrafię sobie wyobrazic jaki to ból :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: współczuję :ico_olaboga:

tabogucka, ja jak policzyłam to wychodzi że ok 7-8 razy,ale czasami tylko chwile possie więc to tylko takie memlanie,spróbuje jej wieczorem dac mm mleczna
wieczorem,zobacze jak to będzie,i powoli bede ją chciała przestawiac na butle :ico_sorki:

hmmmm reszty nie pamiętam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 paź 2011, 12:03

Hej, Hej

Tabogucka, czym ty sobie kobieto glowe zawracasz :ico_oczko: Ja karmie Polke jak Ona ma ochote, a poza tym dostaje ok 13-14godz jakis obiadek i wieczorem na godzine przed kapaniem daje jej kaszke, a i tak do spania mnie opija z mleka... Kazde dziecko jest inne, nie sluchaj, ze ma 3/3 jest i juz...
a swoja droga to klocuch jak sie patrzy z Szymka :ico_olaboga:

Polce tak zab dokucza, ze juz po scianach chodze, a rece mam do podlogi, teraz gadzina usnela w koncu...

Gabriel ja nakarmil kulkami znieczulajacymi :ico_haha_01: tak ladnie odliczyl 5 sztuk i po jednej jej wkladal, a ona tak slodko dziubka otwierala

Inuno, ja pierdziele, wspolczuje, a co ci sie dzialo z tym paznokciem, ze az takie rzeczy ci robili?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 paź 2011, 12:21

Inuno, ja pierdziele, wspolczuje, a co ci sie dzialo z tym paznokciem, ze az takie rzeczy ci robili??
najpierw zaczął mi wrastać, zaczęłam go obcinać i niby było ok.. potem zaczął ropieć, oczyściłam go, obcięłam i też było ok.. a potem kilka razy grzmotnęłam nim o wózek, byłam na dwóch koncertach (rockowych) to mi podeptali i nie dość że mi wrastał normalnie to zrobił się uraz mechaniczny, potem kosmetyczka mi schrzaniła, bo chciała "pomóc" no i chirurg już na pewno zrobił dobrze, bo to jeden z lepszych lekarzy :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 paź 2011, 12:32

hej dziewczynki
jak mala zasnie to postaram sie Was doczytac..
bylam dzisiaj z Marcelina na kontroli u ortopedy i z raczka i ramieniem jest wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas wychodzi 2 jedynka i na dniach powinna byc, a mala nerwowa na maxa :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-10-2011, 12:36 ]
Gwona, mozesz mu rowniez zrobic sadowny zakaz zblizania sie do Ciebie jesli sie go boisz.. moja sasiadka tak zrobila, bo ex maz ja caly czas dreczyl i teraz ma juz spokoj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: uda sie wszystko.. on tylko tak straszy.. moj ex w sadzie udawal anilka i dobrego tate a jak wyszlismy z sali to powiedzial, ze mam sobie isc do komornika, bo on nie ma zamiaru nic placic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 paź 2011, 12:38

bylam dzisiaj z Marcelina na kontroli u ortopedy i z raczka i ramieniem jest wszystko ok
no to super! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas wychodzi 2 jedynka i na dniach powinna byc, a mala nerwowa na maxa
cierpliwości :ico_sorki: a u nas dalej nic :ico_noniewiem: mama się śmieje, że jak już pierwszy wyjdzie, to potem wszystkie naraz pójdą :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 paź 2011, 13:19

sejana o to super ze malej nic nie jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Inunoo matko !!!auc samo czytanie boli.... :ico_placzek: ale mi tez wrasta i tez sie chyba bede musiala do lekarza zglosic .... :ico_olaboga:
a swoja droga to klocuch jak sie patrzy z Szymka
ano jest paczek jeden zwlaszcza ze taki szczupaczek byl jak sie urodzil z 2.7 kg

to wychodzi że ok 7-8 razy,ale czasami tylko chwile possie więc to tylko takie memlanie,spróbuje jej wieczorem dac mm mleczna
no to u nas tak samo ...

ja mu daje oprocz tego rano owoc
popoludniu sloiczek a wieczorem kaszke ale on i tak je tyle samo razy w nocy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-10-2011, 13:19 ]
Mały klopsik
no wlasnie dlatego tez mysle ze sie nie rwie do chodzenia bo mu ciezko :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 21-10-2011, 13:20 ]
Gabriel ja nakarmil kulkami znieczulajacymi :ico_haha_01: tak ladnie odliczyl 5 sztuk i po jednej jej wkladal, a ona tak slodko dziubka otwierala
oni wogole sie razem bardzo ladnie bawia ...tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-10-2011, 13:28 ]
a to jedyne cwiczenia ktore dziec toleruje a nawet lubi :-)
http://www.youtube.com/watch?v=gBpcCiLChJw

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 paź 2011, 13:30

tabogucka, ja tak samo jak ty rano owocek potem obiadaek a wieczorem kaszke a w nocy i tak wstaje na jedzenie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-10-2011, 13:32 ]
tabogucka, ale on jest super i jak fajnie hopsia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 paź 2011, 13:36

tabogucka, super filmik, ale fajnie sobie podskakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość