Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 paź 2011, 11:23

NowaSejana, tabogucka, dzięki :ico_sorki:
nie poszła do przedszkola, na dodatek dziś znów buzia wysypana :ico_placzek:
a my mamy juz 2 zabek
:ico_brawa_01:
no a łychy to wcina spore :ico_szoking:

Mat wczoraj jadł ze mną kurczaka, też mu smakował :ico_brawa_01:
trzecia noc gdzie sie budzi co godzine i je cyca :ico_szoking: i nawet mu sie nie ulewa :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_szoking: dawaj mu kaszkę na noc
Blanka26, a ona 1 rok chodzi do przedszkola???sprubój może tran podawać małej może to coś pomoże,ja Piotrusiowi w pewnym momencie zrobiłam kuracje Ribumonylem i zadziałało,do tego włąśńie jeszcze tran dawałam
tak pierwszy rok.po tranie ma zaparcia a rybomunyl czeka na nią i nie mam kiedy podać, bo ciągle chora :ico_placzek:


głowa mnie coś boli, mąż się obraził na mnie :ico_noniewiem: och mam go dosyć czasami, kto wymyślił małżeństwa :ico_puknij: nic nie robi cały dzień i jeszcze ma pretensje o wszystko, dziećmi w ogóle się nie zajmuje, nie rozmawia, nie bawi się, już mu kiedyś powiedziałam, że w przyszłości będą go miały gdzieś!!!!no zero jakiegokolwiek zaangażowania w życie rodzinne, tylko praca praca praca, nosz kur...ileż można. A mnie ciągle wytyka, ze nic nie robię :shock: wczoraj leżął plackiem cały dzień bo mu niedobrze było :shock: a ja miałam mdłości przez 4 miesiące i wszystsko robiłam i jakoś funkcjonowałam, a tego ledwo brzusio zaboli już umierający. I zawsze tak jest, że jak ma dzień wolny to albo komputer, albo umiera na brzuś lub gardełko!dzidzia maluśka. I ciągle podstaw pod nos, zabierz i pozmywaj. czasem mam ochotę się wyprowadzić i niech siedzi sam ze swoją kochaną pracą!Ja już wiem, że będę mieć przerąbane jak pójdę do pracy. będę musiała robić WSZYSTKO!ale ja też mam jakiś próg wytrzymałości fizycznej i psychicznej! szczerze to jak tylko znajdę pracę będę starać sie o mieszkanie, niech zazna normalnego życia, bo jak na razie to wszyscy dookoła robią za niego,a jemu tak wygodnie.przy okazji wyszedl kolejny minus wprowadzenia się do teściów :ico_nienie:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 paź 2011, 11:28

za 7 miesiecy Paulinki za 2 ząbek Marcelinki i Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
duzo zdrowka dla Olci biedactwo i duzo wytrwałsoci dla Magdy i Filipka ;/
a ja sie martwie dziewczyny bo mojej małej jakies dziwne krostki wyłażą ;/ najpierw na policzku koło uszka wczoraj juz 3 nastepne za uszkiem tak na głowce a dzis patrze a ma na rączce z 3 i na paluszku i pod szyjką jeden ale to nie sa takie male krostki tylko takie czerwone widoczne i takie wypukłe ;/ nie wiem co to moze byc a ostatnio podaal jej tych rzeczy i nie czekałam na reakcje i nie wiem od czego by to bylo siostra kazała mi kupic w aptece fenistil zel zeby złagodzic ewentualny swiąd w tych miejscach i wapno dla dzieci jesli to jest alergia nie ladnie to wyglada bo to takie wypukle jest i twarddawe w dotyku ;/ czy wasze tez kiedys miały takie krostki wyglada jakby ja cos ugryzło i spuchło no ale codziennie by ja gryzło ;/ :ico_sorki: :ico_sorki: dajcie znac jak najszybciej a ja polece do apteki a jak jutro wyjda nowe to pujde do pediatry ... i sie jeszcze z K pokłociłam bo kurcze wszystkiego zaczyna brakowac a my kasy nie mamy ;/ ja juz na debecie jeszcze nei dostalam wychowawczego musze rachunek za tel zaplacic i teraz do apteki pujsc i z debetu zabrac i jeszcze na ten gabinet kasy tez zabrakło zeby w środku wykonczyc dofinansowania nie dostalismy bo niby kasy nie mają i dopiero od przyszlego roku mozna sie starac wiec teraz zyje w stresie niech juz K zacznie zarabiac bo idze ze go tez to meczy
a mnie nzowu tesciowka wkurza nawet nie moge sobie ogladanoc tego co chce w tel wiecznie o cos jej chodzi musze od niej odpoczac K jedzie w srode juz do Wrocka na te egzaminy to pojade sobie na kilka dni do mamy mam juz to gdzies

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2011, 12:55

hej dziewczyny
sama nie wiem co mialam napisac...
Blanka26, oj niestety faceci tak maja :ico_zly: :ico_zly: po pracy zmeczony i oppoczywac musi, a kobieta to kiedy ma odpoczac?? kobieta niestety nie ma odpoczynku.. u nas tyle dobrze, ze P. wykapie blizniaczki m Marcelina sie zajmie jak poprosze :ico_oczko: ale co do prac domowych to sie nie rusza za bardzo... zreszta i dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

24 paź 2011, 15:10

hejka:)


NowaSejana, za 2 ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


tabogucka wlasnie pomysl z ta kaszka na noc moze sie odzwyczai od cyca pomalu,moja wogole juz nie ciagnie i spi cala noc.


Blanka26, tak juz jest z facetami wy narzekacie ze wasi leża a moj to tylko cos rpbi nawet na chwile odpoczac nie che jak wraca z pracy :ico_szoking: mi to sie czasem nie podoba ale lepiej ze jest taki chetny niz zeby lezal caly dzien :-D

NowaSejana, moj odkurza jak go poprosze :-D

patrycjaaa, ja do tesciow w zyciu bym nie poszla na razie mieszkam z Moimi rodzicami ale oni maja nowy budynek i juz koncza wiec ten dom bede miala dla mojej rodziny :-D
a co do krostek to nie mam pojcia co to :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: moze poprostu dz do lekarza jak bedzie wiecej lub jak Blanka bedzie marudna.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 paź 2011, 16:10

baraqada zapomniałam ci napisac źe śliczne te twoje maskotki,bardzo bardzo bardzo mi się podobają,myślę że napewno się będą podobać,troszkę niektóre takie jakby straszniaste,ale ogólnie dla mnie mega fajne :ico_oczko:

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

24 paź 2011, 17:12

Dzięki kochane za miłe słowa :)

U nas Ala nie ma jeszcze żadnego ząbka ale daje jej np pierwsze ciasteczka i sobie ciumka. Dostaje też jabłko - taki większy ogryzek żeby sobie mogła łatwo trzymać - i nie ma problemów z krztuszeniem się.

Ostatnio ma takie akcje że lubi leżeć sama w pokoiku - chyba ma mnie już dość hehe dlatego mam wreszcie chwilę żeby coś napisać

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2011, 17:23

Ostatnio ma takie akcje że lubi leżeć sama w pokoiku
Marcelina tez.. pol godziny przed pojsciem spac na noc, lezy w lozeczku, bawi sie karuzela.. i nikogo wtedy nie potrzebuje

a ja juz sobie u baraqada zamowilam 3 przytulanki dla dziewczynek :-D i juz sie nie moge ich doczekac, az beda gotowe :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 paź 2011, 18:47

wlasnie pomysl z ta kaszka na noc moze sie odzwyczai od cyca pomalu,moja wogole juz nie ciagnie i spi cala noc.

daje mu kaszke godzinke przed snem i to taka gestawa bo lyzeczka potem jeszcze cyca bo tak njaczesciej usypia ..a on i tak swoje... :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

[ Dodano: 24-10-2011, 18:48 ]
i ta kaszka to jaks tam specjalna na dobranoc z banankiem i....pupa!!!bo dziec dalej glodny...


tak jak magda1614ma problem zeby nakarmic Filipka tak ja nie moge dziecia oderwac od jedzenia :ico_olaboga:

[ Dodano: 24-10-2011, 18:49 ]
zamowilam 3 przytulanki dla dziewczynek :-D
Szymek ma juz kotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogonek dobrze wchodzi do buzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 paź 2011, 20:34

Baraquda jak tylko bede miala przyplyw gotowki to tez bede chciala zebys uszyla cos dla mojej Blaneczki jesli bedziesz miala czas oczywiscie ;)))
a z Blaneczka byłam u pediatry i mowił ze to raczej na tle alergi pokarmowej przepisal masc cutivate czy jakos tak i dwa syropy wlasciwie to jeden to wapno w syropie taki smak bananowy ma wiec Blaneczce smakuje zobaczymy czy pomoze mysle ze tak ;)
mooj Kteraz sie uczy bo ma egzaminy w tym tyg ale tak jak ma czas to lubi sprzatac i jak juz cos robi to musi byc dokladnie wiec kurze on sciera bo ja to po lebkach ;p czasem ja wiecej nabalaganie niz on i pozniej robi mi kazanie nie lubi jedynie zmywac ale pozatym sprząta ;))

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

24 paź 2011, 20:49

baraqada, fajne te twoje maskotki :-D :-)
moja mala ma tygryska i tez ludi jego ogonek :-)

tabogucka, no to ciezko tak jak glodny ciagle jest no i Ty sie przez to nie wysypiasz... sprobuj z woda,bo to ze on je w nocy cycka to mi sie wydaje ze to przyzwyczajenie tylko .

Moja to lubi bardzo towarzystwo i jej nie zostawiam samej :-) moj D. teraz wrocil a mala jeszcze nie spi odziwo i jak pokazal sie i zagadal i pozniej wyszedl do lazienki to zaczela plakac bo nie zostal z nia :-) cwaniara :-D

ide juz sie z nia polozyc bo ona ze mna usypia. Do jutra.

Dobranoc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości