tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 paź 2011, 20:52

pokłociłam bo kurcze wszystkiego zaczyna brakowac a my kasy nie mamy
my tez ale jakos sie toczy ...i wcale nie jest tak najgorzej takze to napewno przejsciowe problemy finansowe :-)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 paź 2011, 21:14

NowaSejana tabogucka Za kolejne ząbki dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-10-2011, 21:15 ]
aga216 Za 7 miesięcy Paulinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-10-2011, 21:21 ]
Blanka26 hehe <przepraszam za śmiech> ale skąd ja to znam. U mnie P. wiecznie zaś w domu nie było po całych dniach. I było to samo,że wiecznie zmęczony,senny,że czasu nie ma dla dziecka itd. :ico_zly: Potrafią myśleć tylko o sobie ale pomóc trochę w obowiązkach domowych to już nie... Napisze brzydko "Do zaj....ia jeden krok!"

[ Dodano: 24-10-2011, 21:30 ]
patrycjaaa Kurcze zawsze są kłótnie jeśli chodzi o finanse :ico_olaboga: Oby krosteczki przeszły jak najszybciej... :ico_sorki:


A ja dziś szok przeżyłam. P.przywiózł dziś małej zakupy...a jutro przywiezie resztę :ico_szoking: Miał z kolegą wypadek samochodowy. Wielkie limo pod okiem zostało z tego co widziałam. Może go oświeciło..? Albo pierd.... go w końcu porządnie w łeb!! Sorki,że tak ostro piszę ale inaczej nie mogę o nim napisać. I nawet oświadczył,że jak wyjedzie do Niemiec to pieniądze mi zostawi :ico_szoking: Ale oczywiście mój pozew alimentacyjny jest nie odwołalny. Nie dam sobie już chwilowo oczów zamydlić :ico_puknij: A moja już wózeczku siedzi. Jak chce ją położyć to jest jeden wielki lament i płacz. Nie wiem ale ogólnie mam dziś dobry dzień...Nadia poszła grzecznie spać i mam czas dla siebie :ico_haha_02:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 paź 2011, 21:46

a Szymek placze i placze ..a juz od godizny powinnien spac :ico_olaboga: i ani na rekach ani w lozeczku.... padne... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 paź 2011, 21:56

tabogucka :ico_pocieszyciel: czyżby zabki....

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 paź 2011, 22:11

czyżby zabki....
moze.....ale te 2 poprzednie wyszly bez az takich hec....

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 paź 2011, 22:20

tabogucka Oby się wyciszył... :ico_sorki: kurcze może boli go coś :ico_pocieszyciel: właśnie najgorsze jest to,że taka kruszynka nie powie,że coś go boli. Kiedyś Nadia też miała taki wieczór płaczliwy aż zadzwoniłam do przychodni całodobowej bo już nie wiedziałam co mam robić i płakałam razem z nią... okazało się,że zatrzymały się jej gazy...dostała czopka i po 30min był spokój. Może zjadł coś co mu nie odpowiadało...bo tak to nie wiem. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 paź 2011, 22:26

Gwona, no ja mam taką nadzieję, ze Ty już nie dasz się nabrać na te jego gierki :ico_nienie: oczywiście to Twoja decyzja,ale ja bym temu człowiekowi już nigdy nie ufała :ico_nienie:

patrycjaaa
dobrze, ze pokazałaś tę wysypkę lekarzowi. Po cutivate wszystko ładnie zniknie, ale za kilka dni może znów się pojawić nie załamuj się. Ostrożnie z tą maścią, no i przypomnij sobie jakie obiadki mała jadła, poczytaj ich skład. z warzyw może uczulać seler, pietruszka, choć moją Olcie uczulał ziemniak. tak poza tym w tych wszystkich obiadkach jest praktycznie to samo, tylko nazwy zmienione. Przeważa marchew ziemniak,, pietruszka. Z jakiej firmy podawałaś małej słoiczki? bobovita pakuje selera praktycznie do każdego dania.

tabogucka czyli po prostu masz małego żarłoczka. Przyzwyczajaj go do butelki, czasem picie w nocy może załagodzić sprawę

barraqada super te maskotki, wzory nie wszytskie mi się podobają, ale wykonanie i pomysł na 5!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 paź 2011, 22:52

Przyzwyczajaj go do butelki,
no zaczne mu dawac wode w nocy z butliu ...ale to bedzie problem bo on wogole z butli nie umie..nawet w dzien mojego odciagnietego mleczka z butli nie chce.... :ico_nienie:

[ Dodano: 24-10-2011, 22:53 ]
okazało się,że zatrzymały się jej gazy.
oooo..a na jakiej podstawie to stwierdzili????

[ Dodano: 24-10-2011, 22:54 ]
a i zapomnialam dodac ze usnal oczywiscie jak dalam cyca :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 24-10-2011, 22:57 ]
masz małego żarłoczka.
raczej wielkiego i zaczyna sie to powoli robic problem

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 paź 2011, 00:10

Hej dziewczyny.
My wybylismy na weekend, mojego meza jakies zatrucie dopadlo i dzisiaj w domu dogorewal...

Te maskotki super, ja bardzo lubie szyc, ale nie mam czasu :ico_sorki: materialow nakupowalam, bo maszyne od meza rok temu dostalam i tak lezy wszystko...

Ja cie krece, ale Marcelina futruje makaron :ico_szoking: Polka sie krztusi wszystkim... Ale ja jej jeszcze od nas z talerza nie daje :ico_noniewiem:
A Ona teraz strasznie do Ciebie podobna, oczka i usteczka ma identyczne-zwlaszcza oczy :-)

wlasnei Pole te wysypalo juz z tydzien temu, ale tu lekarze przyjmuja jak na wczasach, a ja w tygodniu nie mam po prostu jak isc z nia do pediatry, bo wiecznie gabriel chory i w domu trzeba siezdiec, a moj maz pracuje bez przerwy :ico_noniewiem: i tez nie wiem od czego ja tak wysypalo :ico_olaboga: caly boczek jeden ma chropowaty... moze to ta pietrucha nieszczesna, bo jej dalam troszke do jedzonka :ico_sorki: a ona sloikow nie chce jesc absolutnie...

Magda, biedna ty Mamo... Ze tez ten Twoj ancymonek tak jesc nie chce, toz to mozna osiwiec...

Gwona, Ty sie nie daj dziewczyno, bo ten twoj chlop widze dobrze kombinuje jak mu troche strach w dupke zajzy...

Tabogucka, Pola tez sie budzi na cycka w nocy, czasami to i dwa zjada o ile wczesniej nie zasne i jej podam do buziola druga piers :ico_oczko: a jada kaszke przed spaniem i to taka gesta... wiec to chyba taki urok :ico_oczko:

jeju, jak pozno, lece spac...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2011, 08:29

Ja cie krece, ale Marcelina futruje makaron :ico_szoking: Polka sie krztusi wszystkim... Ale ja jej jeszcze od nas z talerza nie daje :ico_noniewiem:
A Ona teraz strasznie do Ciebie podobna, oczka i usteczka ma identyczne-zwlaszcza oczy :-)
dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: jak bede miala czas to pokaze Wam fotke jak mialam rok i zobaczycie czy faktycznie podobne jestesmy :-)
a ona sloikow nie chce jesc absolutnie...
Marcelina tez nie, dlatgeo daje jej nasze jedzonko... wczoraj zajadala sie pomidorowka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Marcela ma pod szyjka takie 2 suche plamy... juz ponad 2 tygodnie :ico_szoking:
jak bylysmy na bilansie to lekarka to widziala, ale nic nie mowila :ico_noniewiem:

pisalam Wm kiedys, ze moj ojciec pije...
dzwonilam wczoraj do mamy i ona mowi, ze ojciec juz od miesiaca pije, schudl ok 20kg, bo nic nie je, ostatnio nawet chciala pogotowie wzywac, bo sie przewracal, trzymal za serce... no i on powiedzial jej, ze tak juz bedzie robil do samego konca :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
czy Ci ludzie zawsze tak koncza?? Czy to juz naprawde JEGO koniec?? :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość