tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 paź 2011, 10:39

wiec to chyba taki urok :ico_oczko:
co godzine z placzem sie budzic na cyca ????i nic tylko cyco uspokaja.... wczoraj probowalam dac wode ....a gdzie tam pluje smoczkiem od butelki io juz wiec sobie nawet nie da do buzi wsadzic :ico_olaboga:

rece mi opadaja
dzis juz nie wytrzymalam i "spalam"na sofie ...tyle ze niewygodnie i zmarzlam wiec tez nie jestem wyspana... :ico_sorki: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 paź 2011, 10:54

Witajcie dziewczyny :-)

U nas choroby dalej :ico_olaboga: Martynka ciągle na antybiotyku, ja też od dzisiaj,a Karolinka już skończyła ale kaszle nadal i ma katar okropny :ico_olaboga:
W październiku w przedszkolu była 3 razy :ico_szoking: :ico_olaboga:

Miałam tyle stron do przeczytania,że mało co pamiętam :ico_wstydzioch:

serniczka, gratuluję ciąży !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, w szoku jestem,że Marcelinka już makaron wcina :ico_szoking: wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej :-D :-D

Gwona, tak jak pisze Blanka, nie daj się znów wciągnąć w te jego gierki :ico_nienie: :ico_nienie:

magda1614, jak już było tak dobrze,że Filipek nie ulewał to może odstaw mu to mleczko. Kurcze dziwne to z tym jego ulewaniem,a w nocy co mu podajesz do jedzonka ??

barraqada, prześliczne te maskotki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: myślę,że śmiało możesz je sprzedawać :-D

tabogucka, słodki Szymuś na tej "skakance" :-D Widać,że mu się bardzo podoba :ico_haha_01:

Dla wszystkich dzieciaczków wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne miesiące i żabki :-D :-D :-D :-D :-D

Martynce idą teraz dwójki na dole i na górze i górne jedynki... Jest jeden wielki płacz :ico_placzek: :ico_olaboga: Wpycha wszystko ze złością do buzi, trze po twarzy zabawkami albo o podłogę :ico_olaboga: albo czasem w nerwach za cyca szarpie jak je :ico_chory: A dziąsła ma napuchnięte okropnie :ico_noniewiem:
Lekarka kazała jej podawać leki przeciwbólowe i próbować różne preparaty na ząbkowanie,żeby jej ulżyć trochę :ico_olaboga: Ciekawe kiedy te ząbki wyjdą :ico_noniewiem:

A ja jeszcze chciałam Wam pokazać co Martynka robi od weekendu :ico_szoking:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz już skubana wstaję przy wszystkim i nigdzie nie mogę jej zostawić samej :ico_olaboga: i musi w łóżeczku piętro niżej zejść,bo strach,że wyleci :ico_olaboga:

Idę ją teraz spróbować uśpić,bo przecież wstała o 8 :ico_noniewiem:
Nie wiem jeszcze jak to zrobię,bo jak tylko ją włożę do łóżeczka to staje :ico_zly: :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-10-2011, 11:00 ]
Jeszcze napiszę,że moja tylko na cycu jest,bo nie chce nic innego jeść :ico_olaboga:
Jak tylko zbliżam się z łyżeczka do zaciska usta,a jak uda mi się jej coś wsadzic do pyszczka to wypluwa i zaczyna płakać :ico_noniewiem: Nie wiem już co robić,bo przecież tak ładnie zajadała obiadki i kaszkę. Może zęby są winne :ico_noniewiem:

A te szorstkie plamy raz są bardzo czerwone, raz blade,a jem ciągle to samo, więc juz nie wiem od czego to. Lekarka cały czas przepisuje coś innego,żeby jej podawać,a nie wiem od czego to :ico_puknij:
Jak się uda to jadę dziś z małą do dermatologa,a 8 listopada jak będziemy u alergologa poproszę go,żeby zrobił Martynce testy z krwi na alergię.
Za długo to już trwa,a lekarka jakoś się tym nie interesuje, tylko ciągle mi wmawia,że to moja wina,bo coś jem czego nie powinnam albo piorę ciuszki w jakiś proszkach nie dla dzieci i stąd te plamy :ico_olaboga: :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2011, 11:16

Aniaaa, ale skubana jest silna :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja chyba z -marcelina za 2 tygodnie do pediatry pojde, bo ona jakos w rozwoju stanela...
az tyle zabkow jej na raz idzie :ico_szoking: oj bidulka :ico_olaboga:
u nas na gorze nic sie nie szykuje, calkiem plasko jest

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

25 paź 2011, 12:44

hej, padam na pysk.. doczytam Was później, bo Mały się właśnie obudził i marudzi... Jeść trzeba dać :ico_sorki: Miłego popołudnia :*

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

25 paź 2011, 13:10

Aniaaa Martynka jest niesamowita. Ala jest leniem - woli się wydrzeć no to matka przyjdzie poda , weźmie na ręce itd.... A drzeć się potrafi nieprzeciętnie.
tabogucka a próbowałaś jakiegoś przeciwbólowego czopka dać? ja tam czasem daję jak Ala jest nie do wytrzymania - nie ma co dziecka męczyć bólem.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 paź 2011, 13:19

a próbowałaś jakiegoś przeciwbólowego czopka dać?
daje Calpol i Dentinox na brzusio... efekt zaden...czopkow w uk nie stosuja :ico_nienie:

[ Dodano: 25-10-2011, 13:20 ]
zreaszta to nie wyglada na to ze go boli tylko ze glodny ...co godzine :ico_szoking:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

25 paź 2011, 14:00

Hej.
Nie mam ostatnio czasu na forum.

Aniaaa, Martynka jest niesamowita.Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej.
zreaszta to nie wyglada na to ze go boli tylko ze glodny ...co godzine :ico_szoking:
_________________
wspolczuje :ico_sorki:
moja tez jest strasznym glodomorkiem.Mimo ze jest na butli to 2 razy budzi sie w nocy i wypija 250 mililitrow mleka.Kiedys probowalam jej dac zamiast mleka wody to wypila ta wode i plakala dopuki nie dostala jeszcze mleka.

baraqada, pluszaki slodkie.Masz talent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 paź 2011, 18:58

brawa dla Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja probuje pomalu jak jest na czworaczkach tylek podnosic i na kolankach siadac moze jej sie pomalu uda przemieszczac bo jak ni moze siegnac czegos do rączki to placze ale chce zeby sie troszke wysiliła sama
moja je wszystko co jej dam nie jest wybredna dzis na deser sloiczek jablka z bananami zjadła calusienki a tak obiadki to daje po pół sloiczka
te krostki tak jakby pomalu sie bledsze robiły
Blanka lubi tezz stac na nozkach jak ja chce posadzic to prostuje nozki i patrzy an mnie ztaka mina jakby chciala powiedziec zobaczcie ja stoje ;))) ale nie chce jej tak stawiac bo przeciez nawet jeszcze sama nie siada wiec kregoslupika nie mozna przeciazac
Gwona uwazaj naa niego bo widze ze sie chyba zaczyna bac i kombinuje ale nie daj sie nabrac tacy ludzie sie neistety niezmieniaja
i SEJANO przykro mi z powodu twojego taty kto wymyslil ten piep.... alkohol :ico_zly:
mi zawsze w tym wszystkim bylo szkoda mamy bo ja wiedzialam ze kiedys pujde z tąd i siostry tez i ona sama z nim zostanie ;/ a chciałabym zeby ja gdzies kiedys zabrał tez sie jej przeciez jeszcze od zycia cos nalezy :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 paź 2011, 18:59

Aniaaazdrowka dla Was dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Martynka taka spryciulka ze az trudno uwierzyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ja dzis wplacilam pierwsza rate depozytu niance :ico_brawa_01: i ze starchem mysle o drugiej i jak to bedzie az do lutego... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

poza tym usiluje ogarnac dom przed przyjazdem mojej mamy...ale jestem tak nieprzytomna ze glownie krece sie wkolko a roboty nie ubywa :ico_szoking:

napisalm tez maila do pracy zeby podeslali moje payslipy ...no i tak wogole sie przypomnialam ciekawa jestem czy zareaguja i beda chcieli wysadaowac czy sie zwolnie sama... :ico_nienie:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 paź 2011, 18:59

moja teraz spi mam nadzieje ze jak sie obudzi to po kąpaniu bedzie chciala spac ;) a i jutro jade na kilka dni do mamy wiec moze mnie tu nie byc ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość