baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

31 paź 2011, 21:55

Hej dziewczyny , wpadłam dziś na forum bo chciałam sobie trochę ponarzekać ale widzę że wy macie gorzej i kolejne narzekania tu niepotrzebne. Powiem tylko że teściowe to potrafią podnieść ciśnienie maksymalnie.

Gwona jak dzidzia?
Blanka26 ja to na allegro wyprzedaje wszystko z czego Ala wyrosła i ciuchy po ciąży żeby kaskę mieć bo tu wychowawczy i lipa kasa się skończyła. Na nocki to będzie Ci naprawdę ciężko..
Gratuluję wszystkim zębatkom bo moje nadal w kategorii " dziąślaków"

i zaczynam się zastanawiać czy to moje dziecko nie za grube bo 8300 ostatnio ważyła taka pulpa się zrobiła a wcale jej dużo jeść nie daję - obżarte dziecko -wg mnie to też nie za dobrze taki grubas :/ podobno ten tłuszcz zostaje do końca życia co w dzieciństwie się nazbiera. No ale trudno, odchudzać jej nie będę choć nie ukrywam że wolała bym żeby tak nie tyła.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lis 2011, 11:28

Hej, cisza tu ostatnio...

Moje dzieci daja czadu, wiec i ja nie mam wiele czasu...
podobno ten tłuszcz zostaje do końca życia co w dzieciństwie się nazbiera
mhm, podobno tak jest, ze pozniej sklonnosci do tycia pozostaja...
Pola mysle wazy ok 7.5, gabriel w jej wieku wazyl bardzo podobnie, jak dla mnie wyglada idealnie :ico_noniewiem:
jezuuu jak ona sie drze, piszczy jakby trupa na wycieraczce zobaczyla, ze sie tak brzydko wyraze, no, ale trudno to inaczej opisac, taki wrzask, ze leb rozdziera...

ciekawe co u Gwony, kilka dni juz jej nie ma...

Barqada, ja z Twoim blogiem jestem na bierzaco, widze, ze szyjesz ostro :ico_oczko:

mi sie ta rybka najbardziej podoba :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

01 lis 2011, 12:04

wiecie nie zawsze tak jest ze jak dziecko teraz pulpecik to i pozniej bedzie moj kuzyn jak był mały to taki grubasek był a teraz za chudy az jest i mysle ze jak dzieci zaczna chodzic to wszystko wybiegają ;) Baraquda 8300? a moja o miesiac młodsza i 8500 miała na osttanim szczepieniu wiec teraz moze juz z 9kg ma ;/ ale mam to gdzies przeciez caly czas na cycku byla wiec jej nie rozepchałam ona bardziej ubita jest niz klucha zobaczymy jak zacznie chodzic ;)
u nas widac drugą dolna jedyneczke ale jeszcze chyba sie nie przebila do konca bo mala nadal marudna a wczoraj przed spaniem znowu akrobacje wyczyniala w lozeczku głowa ryla jakby chciala fikolka zrobic musiałam ja na lozku polozyc zeby sie wyszalala i dopiero jak sie zmeczyła zasneła ;p

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

01 lis 2011, 12:47

HEJ :ico_kawa:

mój Mikołaj dzisiaj rano http://www.youtube.com/watch?v=Y0jXwFa5So0 :ico_brawa_01:
podobno ten tłuszcz zostaje do końca życia co w dzieciństwie się nazbiera.
ja miałam długo długo niedowagę, a jakieś 4 lata teraz walczę z nadwag,a po skokach hormonalnych, także nie wiem ile w tym prawdy.. Mój tata jak się urodził 4800g, pączek długo a potem wyciągnął się w górę i był szczypior :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lis 2011, 13:07

pewnie, ze to nie regula, chodzi tylko o to, ze komorki tluszczowe, ktore sie utworza w okresie czieciecym nigdy nie znikaja, a jedynie zmniejszaja sie i pozniej latwiej jest przytyc... Kuby brat jak sie urodzil to mial tez 5 kilo, teraz ma prawie 2m wzrostu i jest chudzielec :ico_oczko: a wszystko i tak zalezy od diety i ruchu...

Inuno, widze, ze nonono pracuje :ico_haha_01: jak On sie smiesznie giba, Pola tez sie giba, ale nie tak zamaszyscie :ico_haha_01: Ona za to opracowala juz taka technike pelzania, ze zasuwa jak perszing, szybciej niz j´niejedno dziecko w czasie raczkowania, Poloze ja na dywanie w salonie i raz dwa jest w bawialni :ico_haha_01: ale nie siada jeszcze :ico_noniewiem: tylko w kapaniu siedzi-wanienki sie trzyma... Pamietam, ze Gabriel tez pelzal, a raczkowac zaczal dopiero jak usiadl...

Pola teraz spi :ico_sorki:
głowa ryla jakby chciala fikolka zrobic
Polka robi tak samo, musialabym nagrac kiedys co ona wyprawia od wyjecia z wanienki do momentu az cyca dostanie :ico_olaboga: nie moge jej ani pieluchy ubrac, aniu spiocha, czasami sobie smarowanie odpuszczam, bo nie moge sobie poradzic tak sie przewala i wlasnie glowa tak ryje, nie ma mozliwosci, zeby na plecach chwile chociaz polezala... w koncu ja przewracam na bok i sie tam gniezdze obok, zeby jej cyca dac to warczy na mnie i rekam i macha az moze mnie zlapac za ciuch, albo za cyca i ciagnie do siebie, dopiero jak sie dobrze zassie to sie uspokaja

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

01 lis 2011, 16:26

hej

Fintifluszka, u mnie tak samo piszczy niesamowicie mala az glowa boli :ico_olaboga:


Inuno, ale Mikołajek juz ladnie sobie radzi moja mala to do tylu pełza :-D

patrycjaaa, moja to przed spaniem na brzuch sie przefika i sie tak kreci no i mruczy sobie :-D


Ja sie dowiem niedlugo ile moja wazy :ico_noniewiem:
Jak ja sie urodzilam to wazylam 2500g to dopiero malo ale tak mi to zostalo bo nie mam sklonnosci do tycia .

A wogole to stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 7 miesieciecy Mai :-D

[ Dodano: 01-11-2011, 15:31 ]
Moja to juz teraz w sumie je dwa razy kaszke i zupke i serek a butelki to je moze 3 razy bo juz nie chce wcale za bardzo woli cos tresciwego :-D obżartuch :-D


Jakie herbatki lub soczki dajecie dzieciaczkom ? bo moja nic nie chce pic probuje wszystkich soczkow herbatek...
Wczoraj wcinala jabłko i soczek z niego ale sam soczek z jablka jej dawac...? po wczoraju dzis robila kupke 3 razy jak nigdy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

01 lis 2011, 19:27

A wogole to stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 7 miesieciecy Mai
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
woli cos tresciwego
mój butlę tylko w nocy, jakieś 2 - 3 razy, a w ciągnu dnia muszę kombinować co dać jeść.. :ico_noniewiem:
Jakie herbatki lub soczki dajecie dzieciaczkom
a próbowałaś malinową z dziką różą? Pyszna jest :-D

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

01 lis 2011, 20:55

Fintifluszka, z tym szyciem to wiesz ...korzystam jak Ala pozwala
A to piszczenie to chyba standard

patrycjaaa, wiem wiem , ale tak to jest że się ciągle człowiek czymś przy tych dzieciach martwi - za małe, za duże, za grube, za chude,chodzi, nie chodzi , mówi, nie mówi itd a byłam jakiś czas temu u koleżanki - ona miała taką kruszynkę ale w wieku 7 miesięcy to już biegała , zwinna była jak mała małpeczka i tak to słodko wyglądało a Ala klocek jeden tylko siedzi ( co prawda kumpela zamartwiała się niedowagą )

aneta11, mam to samo - próbowałam wody , różnych soczków i herbatek i nic. Pije tylko mleko a reszta feeee. Tylko jeśli jest głodna jest w stanie wypić jakiegoś soczku 20ml. Mam niedługo wizytę kontrolną ,chyba w następnym tygodniu, to zapytam się lekarz czy to normalne.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 lis 2011, 23:55

Ala klocek jeden tylko siedzi
a Szymek prawie kilo ciezszy kloceki nawet nie siedzi :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 lis 2011, 09:33

baraqada, dziekuje za fotki pluszaczkow dla dziewczynek, z niecierpliwoscia czekam na slonika dla Marcelinki :ico_sorki: :ico_sorki:
aneta, a dlaczego mala rehabilitujecie??

U nas bez zmian... Marcelina wstaje codziennie o 6.30, bo jeszcze zegarka sobie nie przestawila :ico_haha_01: :ico_haha_01: dalej na czworakach nie wstaje i na raczkach malo sie podnosi mimo, ze codziennie z nia cwicze :ico_olaboga: :ico_olaboga: dam jej czas do konca tygodnia, a potem smigamy do pediatry, moze ma jakies oslabienie miesniowe, czy cos innego.. sama juz nie wiem :ico_olaboga: no i nie pelza :ico_olaboga:
wogole to stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 7 miesieciecy Mai :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcelina 6 pazdziernika miala 8350g, wiec teraz ma napewno wiecej, sprobuje ja w domu zwazyc.. no i dluga jest, ciuszki na 74 zaczynaja byc za krotkie i juz na 80 ubieram

[ Dodano: 02-11-2011, 08:35 ]
no i kolezanka urodzila 4 dni temu coreczka... mala ma 5040g :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość