Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

07 lis 2011, 11:40

Witam!!!
Ale urodzinki nam sie posypaly - ale nasze dzieciaczki rosna - caluski i buziaczki dla wszystkich solenizantow tych spoznionych i tych co dopiero beda WSZYSTKIEGO NAJ NAJ ....
matikasia, JA MAM DOCELOWE 58 KG DO KTORYCH JESZCZE DUZO MI BRAKUJE ..... :( , ale tez jestem na diecie 1000 kcal tylko jakos efektow nie widac pierwsze pare dni bylo ok a teraz waga stoi jak zakleta .....

A TAK W OGOLE TO NIE WIEM CZY PISALAM ALE MAM PRZEPUKLINE PEPKOWA :(

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 lis 2011, 18:31

Sabcia ja mam przepuklinę jelitową, rozworu przełykowego i przecięty mięsień prosty. Dlatego ten brzuch tak pewnie u mnie wygląda.
A ile już czasu jesteś na tej diecie? masz tygodniowe stałe menu??
U mnie w zeszłym roku też było tak że po miesiącu ta waga spadała wolniej i jak dobiłam 54 kg to odpuściłam, ale pilnowałam się oczywiście.
Niestety po roku przybyło 4 kg :ico_szoking:
Na dzień dzisiejszy postanowiłam ćwiczyć. Codziennie 500 skakanek i 100 brzuszków. Oczywiście w miarę bez podjadania, a słodkości tylko przy okazji. Z tych przepisów z dietki na 1000 kcal mam zamiar przyrządzać posiłki dla całej rodzinki. Zobaczymy czy po miesiącu będzie efekt. Nie chciałabym się katować żadną dietą tak ściśle bo nie wymagam aż tego. Jednak widzę po swoim organizmie, że muszę się pilnować....

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 lis 2011, 20:19

Matikasia ja jestem na dosyć ostrej diecie i robie
-100 brzuszków dziennie, planuje zwiększyć,
-godzina szybkiego spaceru dziennie
-ćwiczenia na uda,
-dwa razy w tyg planuje chodzic REGULARNIE na fitness, ale do końca karnetu, potem na bodyspace,
a tak to jeszcze lubie bardzo coś co mam na linku i nie moge tu wysłać, ale wysle Ci na fejsie, chcesz?
No, a efekty, póki co krótko tak ćwicze, ale widze małe efekty.
Ciało mam bardziej poddatne na ćwiczenia, mniej się męcze.
A na diecie schudłam w 3 ostatnie dni z 56kg do 53.7.

Macie piękne zdjęcia z urodzinek!!! :) Widać, że super zabawa. ;)
Ja wszystkie zdjęcia wstawiam na photobloga. ;)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 lis 2011, 21:18

Kasia pewnie wyślij co tam masz :ico_haha_01: a co to za dieta?

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 lis 2011, 11:19


Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 lis 2011, 12:19

hejka

widzę że temat diet nie mija, ja już się poddałam
nie katuję sie , nie mam czasu na sport :ico_wstydzioch:
chociaż w sobote byłam na kijkach i miałam postanowienie chodzis ale dziewczyny już 2 dzień nie mogą a samej to nieprzyjemnie po lesie chodzić i nonono :ico_placzek:

wyobraźcie sobie że Lolek sam odstawił cycusia,
już kilka razy mówił że mleczka nie ma i drugi dzień czeka na tate wieczorem , a że P przyjeżdza o koło 21-22 to tyle czeka ,
dziś w dzień już wogóle nie chciał a jak nadeszła pora spania to był taki marudny i płaczliwy że już myslałam że zwariuję ,
jak pytałam czy chce się przytulić do didusia to mówił nie , aż padł :ico_haha_02:
tak więc moje dziecko samo odstawiło sie i jakoś mi tak dziwnie , bo ucioł tak chop siup i już :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lis 2011, 16:07

Wiolaw przyzwyczaisz się szybko. Pozostaje mi tylko pogratulować, że karmiłaś 2 lata. Moim zdaniem to już i tak na maksa tyle czasu także kochana pozostaje Ci się cieszyć bo odejdzie Ci oduczanie i płacz z tym związane. Dziecko samo powiedziało dość.

[ Dodano: 08-11-2011, 15:09 ]
Sabcia to ile już ją stosujesz? rozumiem że wciąż jesz te same posiłki z tej listy tak?

Kasia90 dzięki za ćwiczenia.
Ja jednak nie skupiam się na stałości. Wariujemy z dziećmi. Wszystko trwa około pół godziny. Brzuszki, skakanka trochę z Matim i ok. 500 sama.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 lis 2011, 18:06

matikasia, no ja na poczatku bylam na diecie oczyszczajacej gdziie glownie byly koktajle a na tej jestem jakies 1,5 miesiaca do tego cwicze shreda 30 days z jilian michaels to ta babka co byla trenerka the biggest loser (duzo do stracenia) bardzo fajne cwiczenia polecam :) no i orbiterek i mimo wszystko klapa po calosci wszyscy w kolo chudna tylko ja mam problem - ale nie poddaje sie moze w koncu ruszy cos znowu, a posilki jem te same bo jak narazie mi sie nie znudzily

[ Dodano: 08-11-2011, 17:11 ]
a zapomnialam Wam napisac ze moj mezus kupil sobie akwarium taki dosc spory na 100l :-D mielismy zalozyc morskie rybki ale jak poczytalam ile z tym roboty to zdecydowalismy sie na tropicalne :) no i chcialam sie pochwalic ze mamy 25 malych rybek nasze babiki heheheh :ico_brawa_01: ciesze sie jak glupia

I tak w ogole to kto z Was planuje jeszcze dzidziusia ???? bo ja bardzo bym chciala ale za jakies 2 latka i tak wlasnie czytalam na necie czy mozliwy jest naturalny porod po dwoch cesarkach - no i wszedzie pisza ze NIE a na jednej stronce znalazlam ze koniety rodza naturalnie po dwoch cesarkach tylko ze lekarze sie boja i tak im latwiej - jezeli nie ma przeciwskazan to jest to calkiem mozliwe ...... a wy znacie jakies takie przypadki ???

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lis 2011, 20:54

Sabcia faktycznie ta dietka jest bardzo urozmaicona. Ciekawe są posiłki i tak naprawdę to nie jest żadna dietka tylko zdrowy sposób odżywiania, który powinno się prowadzić.
A może Ty już za długo na niej jesteś co?? i dlatego ta waga stanęła. Mam znajomą to przez 7 miesięcy schudła 20 kg, a druga 27 kg.

Co do kolejnego dzidziusia to moje takie marzenia, ale jednak nie zdecydujemy się świadomie :ico_haha_01: dużo jest powodów.
Co do porodu, to ja nie słyszałam żeby po 2 cesarkach 3 był naturalny i czasem rozmyślam nad tym czy też już drugiego nie mogłam spróbować normalnie. Jednak lekarz skierował mnie od razu na cesarkę też z powodu mojej przepukliny. Wysiłek odpadał.

Mój mężuś też chce właśnie akwarium zrobić. Ja tak do końca nie wiem. Kolejny obowiązek choć nie ukrywam, że dzieci by się bardzo cieszyły. Uwielbiają patrzeć na rybki bo moi rodzice mają.
Teraz robimy przed domen taką dużą altanę i myślimy o małym kotku na jesień żeby mu tam spanie zrobić.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 lis 2011, 21:18

hej to ja
wkoncu wyszlysmy, mialysmy wyjsc wczoraj ale oli w niedziele w nocy wymiotowała i obstałysmy.
ale juz na szczescie jestesmy, w czwartek jedziemy do wawy
odezwe sie jutro bo ide odsypiac szpital

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość