Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

19 lis 2011, 23:31

Aniafs to cudownie, w koncu!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje ze niedlugo do nas wpadnie juz szczesliwa i bez zmartwien, wielkie usciski dla niej!!
u nas to samo, wczoraj zostawilam ja na plecach i poszlam do łazienki , przychodze a ona przewrócona na brzuszku
Oli tez juz od jakiegos czasu sie sam obraca, jakies 1-2 dni od kiedy zaczal zajelo mu zeby wykumac jak raczke wyciagac i teraz jest tak, ze sie obroce zeby cos zrobic na sekunde a on juz na brzuszku :-D nudzi mu sie na plecach. wczoraj pierwsza noc przespal cala na brzuszku :ico_szoking:

Malinka my tez mamy kamerke ciagle pod reka zeby w razie czego nagrac jego 'pierwszy nowy raz', 3 razy nam sie juz udalo :D swietnie sie to pozniej oglada, no i super jak sie uda wylapac nowa rzecz, taka duma :ico_brawa_01:
Mój maluch też jest rozkoszny. Nawija na okrągło aguuuu, arrrrr i aweeeeeeeee itp. Ja do niego mówię a ten mi odpowiada pełnymi zdaniami.
fajnie tak, jak juz Maluszek coraz bardziej kumaty, tez mam wrazenie ze Olis patrzy tak coraz 'madrzej', doslownie z dnia na dzien, no cuuuudo :ico_brawa_01:
A może tatuś się rozkręci jak będzie musiał i zacznie dawać z siebie więcej zajmując się córcią
tez mi sie tak wydaje, poki Ty jestes to pewnie uwaza ze sie nia lepiej zajmujesz, M tez czasami mysli ze ja robie cos lepiej i dlatego po prostu tego nie robi, ale jak zostanie z Kalinka sam to zobaczysz jak sie rozkreci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 lis 2011, 23:38

Super!brawa dla Julcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

22 lis 2011, 22:34

Cześć babeczki, kurcze jak mnie to wnerwia, że teraz się nie pojawiają powiadomienia, że ktos napisał na naszym wątku!! Riterka wiesz od czego to może zalezy, da się coś zrobić??? Dziewczyny a jak u Was, tez nie macie powiadomien?

U mnie Filipcio jest przesłodki, przewraca się z plecków na brzuszek i odwrotnie, no i oczywiście masakra z tym siadaniem. Jak tylko go połoze na pleckach to zaraz chce siadać, podnosi sie. trzymam go tak chwilke i kłade na chama z powrotem.
Ale kurcze od kilku dni jest niespokojny, budzi mi się w nocy i popłakuje. Nie wiem czy to ząbki czy jak. Cały czas tak jak u Was rączki ciagle czegos szukają w buzi i ślinotok na maxa hahahaha :-D
I nie wiem co za cholera, ale strasznie drapie się po główce, zakładam mu na noc rękawiczki bo by sie podprapał do krwi chyba :ico_szoking: Ciagle ma taka sucha skóre na główce, wyglada dosłownie jak łupież. Musi go to swędziec jak szlag (tak mi się wydaje)

Dziewczyny, sliczne zdjęcia powklejałyście!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 lis 2011, 22:57

beti przychodzą powiadomienia mam w tym wątku zaznaczony kwadracik na dole pod oknem szybkiej odpowiedzi "powiadom mnie gdy ktoś odpowie" i działa ;-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

22 lis 2011, 22:59

martasz ale jaja, no teraz mnie oświeciłaś! :ico_sorki: :ico_sorki: Przez przypadek musiałam odznaczyć czy co? Ale ze mnie rasowa blondi hyhy Zaznaczyłam i mam nadzieje, ze teraz bede w końcu na bieżaco.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

22 lis 2011, 23:48

beti, a czy to nie ciemieniuszka?? Skoro to taki strupkowaty łupieżowy plac to ciemieniucha. Oliwka, szczotka z naturalnego wlosia i ściagasz.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

23 lis 2011, 00:00

Beti no tez mialam pisac, ze moze ciemieniucha? sprobuj wyczesac z oliwka. A Oli sie drapie tak po buzi caly czas, to znaczy zadrapuje.. co dzien inna 'szrama' az do krwi, juz nie wiem jak mu te pazurki obcinac, staram sie zeby nie bylo nic ostrego ale tylko odrobinke odrosna i on juz ma cala buzie podrapana :(
"powiadom mnie gdy ktoś odpowie" i działa ;-)
a jak to dziala? bo ja sobie po prostu strone odswiezam, a jak to wlacze to co bedzie, jakis dzwiek czy komunikat?

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

23 lis 2011, 00:01

Na maila przychodzi powiadomienie :)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

23 lis 2011, 00:13

i to tak wygodnie? :ico_szoking: to ja wylaczam bo mi zaraz cala skrzynke zawali :D a mam otwarte po prostu karty w mozilli i jak wchodze na kompa to odswiezam i tyle, zawsze pokazuje mi sie od ostatniej czytanej wiadomosci wiec nie musze szukac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

23 lis 2011, 00:20

W jesiennym tego nie mam :D Tutaj kiedyś zaznaczyłam (w sumie przypadkiem) jak mało się działo i rzadko zaglądałam :) Ale to powiadomienie nie przychodzi po każdym poście. Póki nie zajrzysz do wątku kolejne nie przyjdzie :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości