baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

24 lis 2011, 21:04

Hej dziewczyny. Nie mam czasu nawet dobrze przeczytać. Alka u mnie taka niedobra, że masakra. Ciekawe po kim to ma ten mały nerwus i awanturnik. A teraz jeszcze obie zasmarkane i lekko podziębione jesteśmy to ona całkowicie jest niedobra. My zębów dalej nie mamy.
Fintifluszka, no to teraz musisz mieć oczy dookoła głowy :)
aga216, super zdjęcia.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

24 lis 2011, 21:18

hej, Mikołaj padł tak się wymęczył... Wlazł mi do miski z praniem, wstał przy bujaczku i chciał się wdrapać na niego :ico_szoking: potem na pampersy wlazł i w ostatniej chwili go złapałam jak chciał się na plecy odwrócić :ico_olaboga: Dobrze że wszystkie meble mam wysoko :ico_sorki:

Co do jogurtów ja daję małemu danonki, bo są sporo tańsze od tych jogurcików dla dzieci :P Chciałam mu dawać od czasu do czasu zwykły naturalny jogurt, ale ma rozwolnienie potem więc odstawiłam :ico_sorki:

Zdrówka wszystkim zakatarzonym, my się odpukać trzymamy na razie, Mikołaj nie miał nawet katarku :ico_brawa_01: Tylko te zęby... Ajj.. zobaczymy jak dzisiaj...

W ogóle znowu mamy jazdę z teściami... Chcieliśmy zrobić wigilię u siebie, ale ze w pierwszy dzień świąt mamy chrzciny, to powiedzielismy i moim rodzicom i teściom, że przyjedziemy rano podzielic się opłatkiem, chwilę posiedzimy, a wieczorem sobie sami z Mikołajkiem siądziemy do kolacji, żeby się nacieszyc soba w końcu... Moi rodzice, że ok, że widzimy się w takim razie na chrzcinach.. a tesciowa, że ona sie kategorycznie nie zgadza, że co my sobie wyobrażamy że jesteśmy nienormalni itp. Potem zadzwoniła jeszcze siostra M. i powiedziała, że mamy przestać się wygłupiać, bo to co robimy to jest olewanie rodziny... :ico_szoking: Chory klimat :/ W sobotę znowu mamy rodzinny obiad i znowu mnie trzęsie.. ech... chciałam żyć z teściami w zgodzie, ale chyba nie da rady... M. chodzi tak potwornie przez nich przygnebiony, że aż mi się płakać chce, tak mi go szkoda :(

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2011, 21:48

Inuno, my 2 lata temu do Polski na swieta zjechalismy dla rodziny, chcielismy wspolna wigilie zrobic, a tu moj ojciec nie bedzie z moja matka, kuby matka, kuby ojca na oczy nie chce widziec i jak glupki wigilie w 4 innych miejscach spedzalismy, najezdzilismy sie, kasy kupe wydalismy... w zeszlym roku powiedzielismy, ze mamy gdzies... spedzilismy te swieta sami i to byly najlepsze swieta jakie pamietam... w tym roku mamy takie same plany, tylko, ze moja mama przyjedzie do nas :-D az na 2 tygodnie
Wydaje mi sie, ze Twoj maz za bardzo sie przejmuje rodzicami-znaczy, wiadomo, ze trzeba sie przejmowac, bo to w koncu rodzice, ale bez przesady...
Wlazł mi do miski z praniem, wstał przy bujaczku i chciał się wdrapać na niego
Polka robi dokladnie to samo :ico_haha_01: wchodzenie na lezaczek to jeszcze rozumiem, ale czego ona sie do prania pcha?? czy brudne czy mokre, pcha sie do tej miski :ico_sorki:

ladnie dzisiaj zasnela, ona generalnie kochana jest i grzeczna i zeby jak jej ida to jakos dzielnie to znosi, ale ona jest taka narwana, nie idzie jej upilnowac, ja sie po prostu boje, ze sobie krzywde zrobi, wlasnie to jest straszne, ze wstac potrafi, a usiasc pozniej juz nie bardzo i lece zawsze wrecz slizgiem na ostatnie sekundy reke wystawiam jak w filmach akcji, zeby ja przytrzymac jak leci, dzisiaj sie tak wywinela, chwycilam ja za ramie, malo jej reki nie urwalam, bo tak niefortunnie leciala :ico_sorki: ale nie upadla, a ten lepek juz ma taki poobijany :ico_noniewiem:

Magda-wiec to jednak refluks? i to widze calkiem powazny :ico_olaboga: ale z tego sie wyrasta, prawda??


my tak horujemy przez Gabiela przedszkole, ciagle cos przyniesie :ico_sorki: na nk wstawilam zebaty usmiech Polki, wstawie jeszcze tu, bo nie mam was wszystkich na nk, czy fb, a zabalkami sie trzeba pochwalic

[ Dodano: 24-11-2011, 20:49 ]
baraqada... uszyj dinozaura :-D albo smoka :-D mysle, ze to calkiem wdzieczny temat, bo wiesz ja z tymi twoimi przytulankami jestem na bierzaco :ico_oczko:

[ Dodano: 24-11-2011, 20:51 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

24 lis 2011, 22:31

Ale Pola ma śliczny uśmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wydaje mi sie, ze Twoj maz za bardzo sie przejmuje rodzicami-znaczy, wiadomo, ze trzeba sie przejmowac, bo to w koncu rodzice, ale bez przesady...
Próbuje, ale to jest tak, że co on zrobi, jest zawsze źle, znalazł wreszcie pracę, to mu ojciec powiedział, że jest śmieszny i ma szukać czegoś innego :ico_szoking: A M. trochę juz szuka :( Straszne pranie mózgu mu robią, myśleliśmy że jak się wyprowadzimy, to troche odetchniemy, ale nam nie pozwalają :/
spedzilismy te swieta sami i to byly najlepsze swieta jakie pamietam...
chciałabym te święta spędzić tak rodzinnie włąśnie z M. i Mikołajem.. Chcemy się nacieszyc maluchem jak będzie otwierał prezenty, chcemy sobie pospiewać kolędy przy choince, a tu wieczne pretensje z ich strony... I pewnie znowu będzie na mnie, bo przecież to ja jestem głównie ta zła w ich oczach :ico_haha_01: :(
pcha sie do tej miski
haha no właśnie ja nie wiem co dzieciaki mają z tym praniem :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lis 2011, 10:05

hej dziewczyny
mam nadzieje, ze pozniej Was doczytam :ico_oczko:
my jedziemy na Boze Narodzenie do Polski :ico_oczko:

znowu czekam na @ :ico_szoking: kazdy cykl po porodzie mam inny :ico_zly: najpierw 30 dni, pozniej 36, ostatnio 31 a teraz juz 32 dzien leci... :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

25 lis 2011, 10:39

Sejanko u mnie podobnie z @, mam nadzieję, że się ureguluje ;)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 lis 2011, 12:00

hej :-)

Inuno, My tez jedziemy do tesciow podzielic sie oplatkiem posiedziec troche i do domu :-) Do Moich rodzicow mamy blisko i tez do nich na kawalek a takto chcemy sami z Mają :-D

Fintifluszka, ale Pola ma super uśmiech :ico_brawa_01: :-D
My z mężem tez zasmarkani chodzimy ale Maja nic jak na razie :ico_sorki:

No u mnie z @ jest w miare dobrze,tylko przed ciaza wiedzialam kiedy mi sie zacznie bo piersi bolaly itd a teraz nic ale ja wiem bo swoim humorze :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 lis 2011, 19:48

czesc :-D


zdrowka dla chorych :ico_sorki:

aga216 :ico_brawa_01: za foteczki Paulinka slicznie siedzi :ico_brawa_01:

ale Pola ma perelek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 25-11-2011, 19:24 ]
znowu czekam na @

hi hi ja od porodu mialam jedna@ ale az sie boje co to bedzie jak przestane brac Cerazette

[ Dodano: 25-11-2011, 19:27 ]
A co do owocow to Szymek chyba nie lubi tylko tych firmy Hipp plastikowych pojemniczkow z przecierem owocowym :ico_noniewiem:
dzis wcinal az mu sie uszy trzesly mango i banan mus owocowy z ryzem firmy Organix

ale dalej ulewa po kazdym posilku ...zwlaszcza cycu to juz 4 dzien :ico_szoking: chociaz nie jest tego bardzo wiele to jednak jest to uciazliwe i nie wiem czy samo przejdzie ... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 25-11-2011, 19:27 ]
Ciekawe po kim
po mamusi jak w morde strzelil :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 lis 2011, 20:36

hej dziewczyny sory, że nie zaglądam, ale miałam takie urwanie głowy, że :ico_olaboga: dzieci wracaj ą do zdrowia, uchroniliśmy się prxzed szpitalem, ale swoje wypłakałam, mały przez tydzień miał zastrzyki :ico_placzek:
masę pieniędzy wydałam na leki, niestety nie starczyło na rachunki i zablokowali nam internet. ech nawet nie chcę pisać skąd czerpiemy neta :ico_olaboga:

pzodrawiam!!!

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 lis 2011, 21:10

Blanka tak mi przykro ale dobrze ze juz zdrowiejecie my tez lewo ledwo z kasą jakims cudem starcza ale nie wiem jak długo
byłam z mała u lekarza ale czekałam 1,5 godz :ico_zly: no i kurcze okazuje sie ze słusznie podejrezwałam ze cos z gardełkiem bo poczatek anginy i ma cos na migdałkach biedulka to przez to nie chciała jesc a w nocy budziła sie co 2 godz mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej przepisał antybiotyk taką zawiesine do podawania takie cos do psikania do gardełka i lakcid zeby dawac po antybiotyku zeby nie miała biegunki czy jakos tak
wogole ten lekarz dziwny taki mruczał cos pod nosem ledwo go rozumiałam co mówi :ico_sorki: dobrze ze juz przynajmniej wiemy co i mam cos co moze jej ulzyc :ico_sorki: za tydzien w środe mamy sie zgłosic i zobaczymy czy leki cos dały a w poniedziałek miałam isc na szczepienie ale musimy przesunąć na inny dzien

[ Dodano: 25-11-2011, 20:12 ]
biedulka jak jej dalam te leki to od razu zwymiotowała :ico_sorki: nic przyjemnego i w łozeczku sie kreciła zanim zasneła ale juz chyba jej troszke pomogło bo wczesniej jak ja kładłam do lozeczka to ryk był jak nie wiem a teraz zasneła sama oby pomogło :ico_sorki:
a Polcia juz pisałam na nk usmiech ma sliczny i tyle juz ząbkow a myjecie ząbki? ja ta szczoteczka silikonową niby po kazdym jedzeniu powinno sie ale mi sie czasem zapomni :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość