Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lis 2011, 23:19

tabogucka, aż tak wieje???my uszczelniliśmy taką gąbkową uszczelką, takie to i efekt jest a też okno mamy nieszczelne w pokoju
a z pracą to chyba musisz uzbroić się w cierpliowść :ico_noniewiem: ale grosz już by się przydał
ylko ze my mamty taki antybiotyk nie do połykania tylko taka zawiesina w takiej buteleczce proszek byl i tzreba go bylo z woda rozrobic cos na zasadzie nastatyny
Ola miała summamed a Mat ospamox i podobnie się sporządzało. Chyba wszystkie antybiotyki dla dzieciaczków są w postaci proszku do sporządzenia zawiesiny. ten summamed okropnie smakuje i jest bardzo gęsty, za to ospamox Mateuszowi smakował :-)
dobrze że pomaga i z malutką lepiej.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2011, 23:58

hej dziewczyny...

ja dawno nie mialam klopotow z kaska to sie doloze, bo dzisaj wyrok dostalismy z naszej sprawy po tym wypadku mojego meza i po podliczeniu wszystkich kosztow jakies 5 tys.€ chca od nas :ico_placzek: szkoda gadac... najgorsze jest to, ze ze wzgledu na to gnojstwo nie bedziemy mogli wrcac do Polski na wiosne, bo jak-z pustymi kieszeniami?? niech sie ktoraspochwali nowym autem, albo butami chociaz, zeby finansowa atmosfere poprawic :ico_sorki:
jeszcze nam sie aparat popsul :ico_placzek:
ale lustrzanka dziala na szczesie, tylko to tyle wyciagania

Taboguska, kombinuj kobieto, to zalezy od okiem, a w uk wszystko jakie inne :ico_oczko: to ci nie doradze konkretnie, ale mysle, ze trzebaby uszczelke zalozyc :ico_sorki: bo rozumiem, ze to miedzy skrzydlem a rama wieje??? czy szyby macie nieszczelne?

Kurde Blanka, ja Ci wspolczuje i wcale Ci sie nie dziwie :ico_sorki: pilnujcie sie teraz, wlasnie mysle, ze takie probiotyki na jelitka jak sie przy antybiotykach bierze powinny mu pomoc :ico_sorki: a przedszkole to przeklenstwo chorobowe, Moj syn pierwszy raz sie na 1 urodziny zaziebil, a pierwszy antybiotyk po 2 urodzinach dostal, a odkad do przedszkola poszedl nic tylko choruje i Pola zasmarkany, ale i tak sie trzyma dzielnie :ico_sorki: choc wczoraj kaszlala, to bylam w szoku, bo nigdy nie slyszalam jak taki bobas kaszle :ico_noniewiem: ale dzisiaj juz jest ok, wiec mysle, ze nic sie nie wykluje, a mlody w pon do przedszkola idzie, bo ja musze do okulisty :ico_sorki: pediatra mnie zapewnia, ze to do 5 miesiecy potrwa i przestanie tak chorowac-trzymam go za slowo, ze po nowym roku bedzie spokoj

[ Dodano: 26-11-2011, 22:59 ]
i sie zgodze, ze dla maluchow to te antybiotyki wszystie takie w zawisinie-proszek do rozrabiania, bo my tu takie same mamy

[ Dodano: 26-11-2011, 23:19 ]
szylam sobie wieczorem dla relaksu, zerznelam od Baraqady troche, ale ja tak prywatnie dla swojego dziecia osobistego to mam nadzieje, ze sie nie obrazi :ico_oczko:

zasnal z tym tworem dzisiaj, wyrwalam mu spod pachy, zeby wam pokazac :ico_haha_01:
Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 lis 2011, 10:17

wyrwalam mu spod pachy, zeby wam pokazac
o prosze niektorzy maja talent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzebaby uszczelke zalozyc
uszczelka jest ale ...nieszszelna tak jakby nie dochodzi w katy okna to 1)
2)ramy sa okrutnie waskie no moze na centymeter i z aluminium a to jest zimny material
3)okna sie tak jakby nie domykaja ze jak zamkne lufcik to miedzy nim a rama okna jest przerwa od 0.5do 1cm :ico_szoking:

[ Dodano: 27-11-2011, 09:19 ]
po podliczeniu wszystkich kosztow jakies 5 tys.€ chca od nas
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale za co to przezciez na Twojego meza auto wjechalo to on ma metalaowa szyne w nodze???
nie rozumiem na jakiej podstawie chca od was pieniadze ...a juz tyle :ico_puknij:

[ Dodano: 27-11-2011, 09:21 ]
antybiotyki wszystie takie w zawisinie-p
ufff ...my na szczescie nic nie wiemy na ten temat .... :ico_sorki:
ale ponoc Polska jest krajem gdzie daje sie najwieksza liczeb antybiotykow dzieciom :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

jak Szymek maial 7 tygodni i byl strasznie chory to mu nic nie dali i tak 6 tygodni kichal prychalk i leddwo oddychal ...ale przeszlo samo :ico_oczko:

[ Dodano: 27-11-2011, 09:22 ]
taką gąbkową uszczelką,
a to sie kupuje na wymiara czy taka jaks psikana w sprayu ze dookola ramy sobie lecisz????

[ Dodano: 27-11-2011, 09:23 ]
albo butami chociaz,
ja mam nowa bluzke :ico_oczko: taka w panterke ... :-D ale zastanawiam sie czy jej nie oddac bo mi szkod akasy i na to .... :ico_puknij:a chyba wole ja zamienic na brazowe botki :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-11-2011, 09:24 ]
nie bedziemy mogli wrcac do Polski na wiosne,
to kiedy ????chyba mocno wam plany pokrzyzowalo...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 lis 2011, 15:18

witam u nas jako tako
moze cos doczytam potem i cos napisze

jak na razie to nie ogarniam tego domu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

27 lis 2011, 21:02

dobry wieczór :D

UWAGA!!!! UWAGA!!!!! STAWIAM
Obrazek
ZA PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 lis 2011, 22:05

Fintifluszka, co za niesprawiedliwość. Za co Wy musicie płacić :ico_zly: to oni powinni zapłacić :ico_puknij:
a dobrą sytuacją finansową ja pochwalić się nie mogę niestety, jesteśmy spłukani na minus.
pediatra mnie zapewnia, ze to do 5 miesiecy potrwa i przestanie tak chorowac-trzymam go za slowo, ze po nowym roku bedzie spokoj
oj też bym chciała :ico_sorki:

świetna ta żyrafka.
dziewczyny jakie Wy jesteście utalentowane :ico_brawa_01:
a to sie kupuje na wymiara czy taka jaks psikana w sprayu ze dookola ramy sobie lecisz????
jest pakowana po 5 metrów. Taka rolka gąbki samoprzylepnej. Nas cały koszt ocieplenia okna wyniósł 12 zł :-) a też czułąm wiatr w pokoju :ico_olaboga: teraz jest cieplusio
jak na razie to nie ogarniam tego domu :ico_sorki:
i tak zazdroszczę, ze go masz :-D
ZA PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
to chyba tylko mój Mat został bezzębny :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 lis 2011, 23:45

ZA PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!!!!!!
gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widzialam newsa na fb :ico_oczko:

[ Dodano: 27-11-2011, 22:46 ]
to chyba tylko mój Mat został bezzębny :ico_noniewiem:
eeee...barygady Ala te znie ma zebiskow :ico_sorki:

[ Dodano: 27-11-2011, 22:48 ]
Nas cały koszt ocieplenia okna wyniósł 12 zł
o suuuuuper tylko pewnie w Uk tego nie ma ale rozejrze sie za czyms podobnym skoro juz wiem czego szukac :-D

[ Dodano: 27-11-2011, 22:50 ]
i tak zazdroszczę, ze go masz :-D
ale to dla mnie ciut za duzo ona ma bidulka 140m2 ...do sprzatania...nie wyobrazam sobie tego :ico_olaboga: ale fakt wlasny dom to jednak wlasny dom :ico_brawa_01:

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

27 lis 2011, 23:54

zasnal z tym tworem dzisiaj, wyrwalam mu spod pachy, zeby wam pokazac :ico_haha_01:
super wyszła :) takie rzeczy są dla mnie najfajniejsze bo od serca i takie swoje ...
no i oczywiście, że się nie obrażę bo niby o co? że talent masz? :ico_brawa_01:

Ja powiem wam dziewczyny zaczynam myśleć o ucieczce z domu i powrocie do pracy. (tzn nie do tej w której byłam wcześniej bo tam jakaś masakra była ale do nowej ) Na razie na brak kasy nie narzekam bo wcześniej trochę odłożyliśmy ( między innymi z mojego rzucenia palenia jak tylko się dowiedziałam o ciąży a to jakieś 400 zł miesięcznie było )
serce mnie będzie bolało zostawiać Ale ale zaraz jakiegoś zajoba dostanę w domu. Mam tego pecha że wszyscy daleko mieszkają z rodziny , znajomi też nie blisko a jedyna kumpela która była blisko się wyprowadziła. Nie ma do kogo się nawet odezwać :(
A ja potrzebuje kontaktu z ludźmi. Wcześniej planowałam iść do pracy jak ona roczek skończy a teraz to już nie wiem. Niby nie dobrze zostawiać maluszka za wcześnie ale czy sflustrowana i nieszczęśliwa matka to dobre dla dziecka? Rozdarta jestem na maksa. No nic, może jeszcze troszkę posiedzę z nią ale zacznę już powoli szukać nowej pracy.
Inuno, Gratulujemy ząbka
Blanka26, Alka też bezzębna

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

28 lis 2011, 01:26


agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

28 lis 2011, 10:48

Inuno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabek.Nareszczcie sie doczekalas.

baraqada, ja tez tak mam ze czasem bym chciala isc juz do pracy ale jednak poczekam jeszcze troszke i pojde chyba po zimie.

magda1614, ja tez zazdroszcze Ci swojego domku.

[ Dodano: 28-11-2011, 09:50 ]
Blanka26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesiecy Mateuszka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość