Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 lis 2011, 11:36

hej dziewczyny!!!!
ja się jakoś od rana krzątam
piorę,zakupy już zrobiłam po 7,kapustę już ugotowałam na gołąbki
mała teraz zasneła

wczoraj mi dała popalic
nie spała cały dzień,i cały dzień marudziła
już mi wczoraj nerwów brakowało
zasneła o 20 30 i spała do 4
zjadła cyca i spała jak zwykle do 7 :ico_oczko:

na pływaniu nie byłam z nią w niedziele bo się jeszcze smarka
nam już wszysztkim przeszło
ale zamiasta pływania z paulnką
pojechałam z piotruniem i poszalałam
a i jakuzi się zrelaksowałam a mały pływał obok :ico_oczko:

ja już mam dośc tej pogody
raz wyciągam kombinezon
a na drugi dzień jest ciepło i znowu kurtkę szykuje dla małej
nie dziwię się że dzieci chorują
gdzie ta zima

jak już chce śnieg i na narty :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Fintifluszka, w moją wstąpiło to samo wczoraj,sił już mi brakowało i cierpliwości

NowaSejana, trzymam kciuku,ale ja myślę że to poprostu rozregulowany cykl i napewno @ się pojawi :-D
magda1614, super!!!!

aneta11, moja teraz zasneła.ale ile pośpi???? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 lis 2011, 11:48

NowaSejana, trzymam kciuku,ale ja myślę że to poprostu rozregulowany cykl i napewno @ się pojawi :-D
nie kupuje testu..
wpadlo mi do glowy zeby szyjke zbadac, jest miekka, nisko i otwarta, wiec okres powinien sie pojawic lada dzien...
a w styczniu mam termin i spirale zaloze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

moja ostatnio tez szaleje, marudzi na maxa :ico_olaboga:

[ Dodano: 29-11-2011, 10:50 ]
aniawlkp, nie mam mozliwosci zeby tutaj u siebie kupic test... musze do miasta jechac a to tylko wtedy jak male odbieram z przedszkola...
aneta, moj P. robi remonty - tapetowanie, malowanie, kladzie panele, plytkuje itd... do tego czesto robi prace ogrodnika :ico_oczko: ile klientow tyle zarobku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 lis 2011, 11:53

NowaSejana, no to pewnie za niedługo się pojawi
ja jeszcze @ nie dostałam od porodu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

29 lis 2011, 12:32

hej dziewczyny u nas mała juz lepiej ale w nocy jeszcze pare razy sie budzi
brawa za 9 miesiecy Mateuszka za ząbek Mikolajka i za to ze tak slicznie juz wstaje w łozeczku ps. śliczna posciel ;) ja mam turystyczne łózeczko wiec nie wiem czy mala da rade sie tak podnosic ;/ i ona chyba nie bedzie raczkowac tylko od razu wstanie bo nie patrzy sie przemieszczac tylko jak jest w pozycji do raczkowania to unosi pupe wysoko do góry i nogi całe prostuje ale zobaczymy ma jeszcze czas ;)
fajnie ze Filipek nie ulewał teraz i tez zazdroszcze ci własnego mieszkania
co do braku kasy to juz wam pisalam K ma od czasu do czasu pacjenta ale nadal nie mamy na wykonczenie gabinetu i narazie dojezdza do pacjentow ale musi czekac az jego tata wroci z pracy po 15 bo nie mmay samochodu planujemy w przyszłym roku jakis kupic moze uda sie cos wykombinowac bo jest naprawde ciezko
a ja w domu tez nie moge wysiedziec tak m isie nudzi potrzebuje wyjsc do ludzi ;/
mnie zaczeło cos pobierac mam katar kicham i gardlo boli :ico_chory: chce juz na spacer wyjsc puki mała chora to nigdzie jej nie bralam juz mnie cos szczela od tego siedzenia w domu :ico_zly:
a fINTIFLUSZKO piekna ta zyrafka ale macie talent z Baraqudą tez bym tak chciała umiec ;))) musze sie mojej mamy spytac czy by nie umiała wkoncu jest i pracuje w zawodzie krawcowej ;p tylko ze onateraz szyje obicia do tapicerek i takie ciezsze materiały ale zobaczymy...
a co do tego wypadku i tej kwoty co macie zapłacici to jestem w szoku czlowiek poturbowany a oni chca odszkodowanie za saamochód masakra co za sprawiedliwosc :ico_zly:
ok mała sie obudziła pozniej wpadne ;))

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

29 lis 2011, 13:55

aga216, ja nie lubie sniegu :ico_zly: ale moglby byc chociaz troche niech popada :-) moja spi drugi raz juz godzine dobrze ze spi ma w dzien ładnie no i w nocy super :ico_sorki:

NowaSejana, powiem Ci ze dobra praca :-D moj D. chce isc na kierowce i po nowym roku robi E bo C juz ma. A ja nawet B nie mam :ico_haha_01:

patrycjaaa, moj D. to jak zaczal chorowac to robil sobie mleko do tego 2 lub 3 zabki czosnku i miód :-D chyba tyle bo ja takich rzeczy nie lubie :-D i przeszlo mu szybko :-) Nam tez by sie przydal samochod nowy tyle dobrze ze mamy w tym gaz bo jakby byl diesel to drogie to :ico_szoking:

Jak mala wstanie to idziemy na spacer :-) cieplo dzis :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 lis 2011, 15:37

Czesc mamuski


Fintifluszkadzieki za linki :ico_brawa_01: ..pierwszy sie nie otwiera a drugi oki ... :ico_sorki: ale tez cos podobnego M. znalazl w jednym z tych 2 pozostalaych marketow domowych :ico_sorki:

mi wycieli znamie ...auc....
duuuuuuzo znieczulenia mi dali bo az 4 zastrzyki :ico_szoking:
dziure tez musze miec niezla bo mam az 5 szwow do zjecia za 2 tygodnie
niestetyzaczyna bolec bo to tak zaraz nad pupa i przy kazdym ruchu sie naciaga ...oprezcz tez nie bardzo sie moge bo boli :ico_placzek: a najgorsze ze malego mam zakaz podnosic zeby sie to wszystko nie rozlecialao tak jak po cesarce :ico_olaboga:

dzis M. mam wolne ale jutro juz sama z dzieciem zostaje ...oj cienko to widze :ico_noniewiem:

baragadatez chce do ludzi bo widze ze glupieje :ico_szoking: i w jednym z poradnikow dla rodzicow przeczytalam ze rodzic pracujacy to jest plus bo wracasz do dziecka z wieksza przyjemnoscia i ten czas ktory spedzasz z dzieckiem to naprawde z nim spedzasz :ico_sorki: posiwcasz mu 100%swojej uwagi
ja Szymkowi znalazlam opiekunke nie bylo latwo ale mysle ze bedziemy zadowoleni i ja i Szymek :ico_brawa_01:
macierzynski mi sie konczy 13 lutego ale bardzo bym chciala zaczac prace na poczatku marca bo szkoda mi jeszcze robaczka zostawiac

a finansowo ...to generalnie jak sie zastanowilam tak powaznie to u nas nie jest tak zle... wszystko mamy poplacone wyskakujemy sobie raz w miesiacu do restauracji i do znajomych na imprezke ....jakas bluzke czy inny ciuch zawsze mi sie uda wcisnac w budzet :ico_oczko: poza tym kochamy dobre czerwone winko :ico_oczko: a teraz sie rozpoczla sezon na grzane... :ico_oczko: ....

hmmm nie bede juz narzekac ..chcoiaz rachunki mamy strasznie wysokie i tak jak pisalam zzeraja 90% pensji M. ale ona ma jeszce sporo napiwkow poza tym mamy oszczednosci ktorych na razie udalo nam sie nie ruszyc :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-11-2011, 14:41 ]
:ico_brawa_01: magad1614 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe umiejetnosci

Sejanatrzymam kciuki za @ :ico_oczko:

aneta11dzieki no chyba tez tak zrobimy


Fintifluszkaja to naprawde nie mam slow (jak omine przeklenstwa) na ten wyrok sadu.... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: a tej glupiej babie adwokat nic bym nie zaplacila...a wogole jej sie cos nalezy ???przeciez sparwe przegrala!!! u nas w UK sa w wiekszosci takie serwisy ze jak nie wygra adwokat to nie dostaje wynagrodzenia wiec sie bardziej staraja :ico_sorki:

[ Dodano: 29-11-2011, 14:51 ]
plus uwaga wlsnie wyslalam maila do pracy z zapytaniem czy i kiedy mnie zwolnia !!!
tutaj te zprosze trzymac kciuki zeby poszlo po mojej mysli :ico_sorki:

[ Dodano: 29-11-2011, 17:30 ]
no wyobrazcie sobie ze dostalam odpowiedz z pracy ... :ico_szoking:
od niby managerki :ico_haha_01:
ze szefa nie ma i ona nie jest w stanie udzierlic mi odpowiedzi dopoki on nie wroci i nie skontaktuja sie z adwokatem. :ico_szoking: :ico_puknij:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lis 2011, 21:54

oj, mam nadzieje, ze moderator tego zaraz nie skasuje-tabogucka tu masz takie uszczelki...albo takie...
czyli wiesz że nie można zamieszczać linków :ico_oczko: i masz nadzieję że nie zauważymy :ico_nienie: na przyszłość wklej fotkę.
Klikasz na zdjecie prawym przyciskiem myszki wybierasz informacje o obrazku i tam masz adres i ten adres wklejasz na forum i gotowe :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 lis 2011, 22:08

czyli wiesz że nie można zamieszczać linków :ico_oczko: i masz nadzieję że nie zauważymy :ico_nienie:
nie, nie o to chodzilo :ico_haha_01: a raczej o to, ze tabogucka nie mogla znalezc owej uszczelki, wiec musialam podac adres http w uk, zeby ja naprowadzic, ze tam tez takie maja :ico_oczko: nie chcialam sie tu absolutnie spod regulaminu wychylac :-)



W tym ze teraz tak zimno, mnie wkurza, ze ubranie dzieci tyle czasu zajmuje, Pola przy tym wrzeszczy strasznie, zawsze ubieram najpierw siebie i Gabriela a Polke na koniec, bo jak juz est ubrana to szybko trzeba wychodzic z domu..

dzwnilam dzisiaj do przychodni, Polka nie ma zadnej alergii-zupelnie na nic :ico_szoking: okazalo sie, ze to problemy z watroba :ico_olaboga: ma podwyzszony cukier i czegos za wiele w watrobie, nie wiem czego, bo przez telefon po niemiecku :ico_puknij: jutro na 17ta ide do przychodni porozmawiac z pediatra, bo powiedzial, ze musimy najpierw porozmawiac, nie wiem, moze to moja wina, moze dieta?? eh, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 lis 2011, 22:29

hej. już myślałam, ze ten mój maluch dziś nie zaśnie, krecił sie i kręcił złośnik :ico_noniewiem:

przeczytałam Was i jakoś mi się tak dużo wydało.

tabogucka ja też powinnam sobie wyciąć pieprz. Może się zdecyduję :ico_noniewiem:
to właśnie taką uszczelką uszczelniliśmy okno jak Fintifluszka pokazała

NowaSejana, ale jak sobie zbadałaś szyjkę???? :ico_szoking:

aneta11 ja też nie cierpię zimy :ico_oczko:
ze szefa nie ma i ona nie jest w stanie udzierlic mi odpowiedzi dopoki on nie wroci i nie skontaktuja sie z adwokatem. :ico_szoking:
czyli ile wiedziałaś tyle wiesz :ico_noniewiem: jakaś opieszała ta firma :ico_olaboga:
magda1614 :ico_brawa_01: dla Filipka
dzwnilam dzisiaj do przychodni, Polka nie ma zadnej alergii-zupelnie na nic
bo to super. byleby tylko z tą wątrobą wszystko wróciło do normy

[ Dodano: 29-11-2011, 21:30 ]
aga216, jacuzzi mrrr Tobie to dobrze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

29 lis 2011, 22:41

Fintifluszka, ja to samo robie najpierw siebie potem Maje tak się wypina i złości he he :-D
Dobrze że nie alergia i trzymam kciuki żeby tam nic sie nie działo z wątrobą :ico_sorki:

tabogucka, :ico_szoking: że wogole odpisali heh :-)

Maja zasnęła po 20 a ja czekam na D. z kolacją :-D zaraz ma być .
Mała dzis sie bawila moimi włosami i zasnęła :) czego to dzieci nie wymyśla :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość