magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 gru 2011, 21:13

aneta11, wiem wiem dlatego jest napewno duza poprawa u na :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tu widze cichutko przed swietami :ico_haha_01:
no no wszyscy kasiore w sklepach wydaja :-D :-D :-D
wskocze jak maly usnie i ubiore choineczke :-D
fajnie a my dalej bez planów jaka choinka i co na swieta :ico_sorki:
.Wiktorek chory
bidulek to duzo zdrówka dla niego

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 gru 2011, 21:59

wpadłam zobaczyć jak rozmowa piątkowa przebiegła. I widzę, że żadnych rewelacyjnych wieści :ico_noniewiem:
tabogucka Ty ich pogoń jakoś, moze na to jest jakiś paragraf :ico_noniewiem: Ty cały zcas jesteś normalnie tam zatrudniona tak??????

ja miałąm dziś bardzo nostalgiczny dzień :ico_noniewiem:
chyba dopada mnie depresja i jak po nowym roku nie wezmę się za siebie porządnie w garść, to będzie źle ze mną.
kompletnie nic mi się nie chce, wyglądam tylko nocy, jak budzę się rano, to sobie myślę, znowu długi dzień.....przytłacza mnie wszystko....nigdy tak nie miałam :ico_noniewiem:

magda1614, przykro mi, mam nadzieję,że to jednorazowe. Zobacz, że już rzadko ulewa prawda????
Zabawka świetna, kiedyś olci ja planowaliśmy, ale w końcu kupiliśmy coś innego. A teraz na pewno wielkiej zabawki już nie kupię, bo nie mam gdzie tego trzymać


No właśnie....ostatnio mam coś takiego, ze wszytsko mi w pokoju przeszkadza i najchętniej wywaliłabym wszytsko, tylko łóżka zostawiła :ico_olaboga:


agusia22 współczuję astmy. Macie na to wziewy???




i tyle pamiętam :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 gru 2011, 22:19

agusia22 współczuję astmy. Macie na to wziewy???
mamy.Na codzien dostaje flixotide a jak ma zaostrzenie to jeszcze do tego ventolin.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 gru 2011, 23:25

mamy.Na codzien dostaje flixotide a jak ma zaostrzenie to jeszcze do tego ventolin.
oby szybko minęło :ico_sorki: dużo zdrowia dla Wiktorka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 gru 2011, 00:47

kompletnie nic mi się nie chce, wyglądam tylko nocy, jak budzę się rano, to sobie myślę, znowu długi dzień.....przytłacza mnie wszystko..
oh witaj w moim swiecie, jakbym sama to napisala po prostu...

Hej dziewczyny...

Gwona, wspolczucia :ico_sorki: ja pierdziele, no w twojej sytuacji to trudno znalexc teraz jakies dobre wyjscie, chyba pozostaje ci na prawde zacisnac zeby jakos przetrwac...

huhu, prezenty wszystkie fajne, Gabriel ma tyle zabawek, ze nie mam pomyslu nawet co mu dac :ico_puknij: wszedzie sie tego szmelcu wala, kuba mi obiecal, ze zrobimy przegrzebki i wywalimy czesc...

Moje dzieci tez szaleja za tata, wiec jakos sila rzeczy musi sie nimi zajmowac, choc robi wlasciwie tylko tyle ile musi, czasami najchetniej z pozycji siedzacej na kanapie :ico_noniewiem: ale rozumiem, ze czasami mu sie po prostu nie hce, bo on ciagle tylko w pracy siedzi...

Sejana, Pola tez ma takie klocuchy w wiaderku, na razie nimi wali w podloge i gryzie je :ico_oczko:

tabogucka, dobra managerka :ico_puknij: moze ona tam na jakims stazu jest

ja jutro troche ogarne chatke, a w poniedzialek duze sprzatanie, bo we wtorek rano moja mama przyjedzie, przebukowala bilet i pobedzie u nas 3 dni dluzej :ico_sorki:

ja sobie wieczorami patchworkuje ostatnio, ale czasu mam tak malo, ze jedna kolderke 2 tygodnie mecze

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 gru 2011, 00:50

Witajcie :-)

Świetne prezenciki dla dzieciaczków!! Aż by się chciało wszystko kupić :ico_haha_01:

b]agusia22[/b], współczuję pogorszenia zdrówka Wiktorka :ico_sorki:
Karola też dostaje 2x dziennie flixotide, aerius i singular,a jak ma duszności to ventolin :ico_olaboga:
No i niestety w czwartek wypisałam Karole z przedszkola :ico_noniewiem: nie chodziła już od 2,5 miesiąca i do 10 stycznia na pewno by nie poszła, więc szkoda kaskę co miesiąc płacić. Od września chyba już do zerówki pójdzie,bo będzie miała 5,5 roku ale to się jeszcze zobaczy.

Blanka26, powiem Ci,że jakiś czas temu też tak miałam,że mnie wszystko dołowało i drażniło i jak tylko wstawałam to marzyłam,żeby już był wieczór,a jak się kładłam to znów się denerwowałam,że zaraz będzie kolejny dzień :ico_olaboga: na szczęście szybko minęło. Oby u Ciebie też tak było!!! :ico_sorki:

magda1614, super,że u Was już tak fajnie z jedzonkiem :ico_brawa_01: a tym jednym ulaniem nie ma się co denerwować :ico_sorki:

aneta11, oj też bym zjadła chińczyka :ico_haha_02:

Gwona, moja też dywany lubi i pozwalam jej się bawić ale jak tylko do buzi chce brać to krzyknę 'nie wolno', popatrzy na mnie i jak widzi,że mam powazną minę to przeważnie nie weźmie ale czasem ma mnie gdzieś :ico_haha_01: i pakuje to buzi ale wtedy zabieram ją gdzie indziej i jak nie pokaże równie interesującej rzeczy to też płacze ale tylko przez chwilkę :-D

tabogucka, kurcze to widzę,że dalej nic nie wiadomo :ico_noniewiem: na co w ogóle była ta rozmowa !? :ico_olaboga: może liczą na to,że sama powiesz,że odchodzisz i nic od niech nie chcesz :ico_puknij:
Brawa dla Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agateczka, witaj :-D

NowaSejana/b], super,że dziewczynki już się lepiej czują!! :ico_brawa_01: a Marcelinka się uchroniła ??

Inuno, wiem,że niektóre dzieci ciężko przechodzą ząbkowanie ale kurcze Mikołaje już dość długo płacze Ci w nocy, więc może jest jeszcze inny powód płaczu !? Dawałaś mu jakieś czopki czy coś,żeby sprawdzić jaka będzie nocka ?? Co na to lekarz ??

Dawno Dobrusi nie było i patrycjaaa, nie zagląda, Dziewczyny gdzie jesteście ??? :569:

A ja zamówiłam tydzień temu choinkę sztuczną 160cm - zawsze mieliśmy żywą ale Martynka pewnie by chciała zjadać igły,a wiadomo jakie są wszędobylskie - i kurcze do tej pory jej nie ma :ico_zly: :ico_zly: mam nadzieję,że dojdzie do Świąt :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Uciekam spać, dobranoc :ico_papa:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 gru 2011, 09:23

Boziu a ja po nie przespanej nocce,istana tragedia :ico_spanko: Ju z nie pamiętam żeby Nadia spała aż tak źle :ico_sorki: Uratuje mnie tylko kawaaaa.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 gru 2011, 10:56

dzien dobry :-D
zdrowka dla Wiktorka :ico_sorki: a moze by mu ;lekarz zmienil leki ? moze byloby lepiej?

magad1614za Filipka trzymam kciuki to napewno jednorazowe :ico_sorki:


Gwonaoj nieciekawie te Twoje swieta z jednej strony wygladaja...ale z drugiej spedzisz pierwsze Swieta ze swoja niunia :-D a i u babci P. odpoczniesz od mamy i domowych awantur ...a jak oni sami do sytolu zasiada to moze im sie przykro zrobi i cos sobie przemysla.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
co do nocki to i Szymek kombinowal ...ale ja go zawszena brzuszek albo z brzuszkla na plecki przerzucam bo to na ogol o to chodiz ze mu co s zdretwialo a sam rozespany nie pamieta jak sie porzekrecic :ico_sorki:


uwaga ide po dzieciai ide mu ubrana choinke po raz pierwszy pokazac :ico_brawa_01:

[ Dodano: 18-12-2011, 10:44 ]
Szymek wogole nie zainteresowany choinka...normalnie olal drzewko :ico_szoking:


praca tak jestem normalnie zatrudniona....tylko ze on we wtorek ma ostatni dzien dzialanosci ...wiec podejrzewam ze samo to ze tak pozno i to z mojej inicjatywy wynikly te rozmowy o zwolnieniu jest juz aalamanie m prawa i moge go ciagac do sadu o breech of contract!!!! ale czy mi sie chce???? nie wiem....


ciekawa jestem ile pieniedzy mi dadza...potem zadzwonie do doradcy prawnego i sprawdzimy czy dali przynajmniej tyle ile mi sie nalezy :ico_sorki: ....czyli prawne minimum....czy nawet z tego chca sie wymigac :ico_nienie:

jutro sadny dzien!!!

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

18 gru 2011, 12:48

Witam :)

Blanka26, tez miałam taki czas ze było mi źle i czułam sie okropna nie lubiłam patrzec na siebie,czesto mam taki czas kiedy jestem przed @ wtedy nic mi sie nie podoba i nie chce płacze bez powodu.... :ico_noniewiem:
A ja zamówiłam tydzień temu choinkę sztuczną 160cm - zawsze mieliśmy żywą ale Martynka pewnie by chciała zjadać igły,
Ja będę miała żywą 150cm i będzie stała na stoliku wiec mala nie siegnie tam :) i igły będą spadac na stolik :-D

Gwona, no to współczuje moze zęby ida,mojej beda chyba tez szly bo dzis obudzila sie z wielkim krzykiem w nocy wziełam ja z łóżeczka na łóżko i spała :-)
jutro sadny dzien!!!
Trzymam kciuki :-)

Szymek wogole nie zainteresowany choinka...normalnie olal drzewko
Może w nocy jak bedzie sie swieciła ladnie to bedzie zainteresowany :-D

A my wstaliśmy po 8 i dopiero kawke pije :ico_kawa: :-)
Wczoraj sie nasprzątałam sporo,a dzis az miło ze tak wszystko wyczyszczone :-D
Ale i tak do świat zbierze sie kurz ale co ważniejsze to zrobione :-)
okna umyte firaneczki i zasłony odswerzone :-)
Mala spi zaraz sie szykuje bo dzis do teściow jedziemy :-)

Miłej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 gru 2011, 13:19

aneta11 Moja to nawet ze mną nie spała :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość