Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 gru 2011, 13:46

Aniaaa, wracając do kzresełek, zapomniałam zapytać. Masz takie samo jak mnie sie podoba. Powiedz mi ile za nie zpałąciłaś???Na allegro kosztuje 255 zł. I czy ta tapicerka jest w identycznym kolorze jak na zdjęciu????W sensie, nie jest za bardzo jaskrawa na żywo????
ja bym chciałą takie z liskiem, ale nigdzie już nie ma :ico_placzek:
nie chodziła już od 2,5 miesiąca i do 10 stycznia na pewno by nie poszła, więc szkoda kaskę co miesiąc płacić.
to podobnie jak u nas. Olcię planuję dać od marca. Rzeczy jej zostawiłam w przedszkolu, więc drzwi na zawsze nie zamknęłam :ico_haha_02:
Od stycznia podam jej szczepionkę uodparniającą :ico_sorki:
A ja zamówiłam tydzień temu choinkę sztuczną 160cm - zawsze mieliśmy żywą ale Martynka pewnie by chciała zjadać igły,a wiadomo jakie są wszędobylskie - i kurcze do tej pory jej nie ma :ico_zly: :ico_zly: mam nadzieję,że dojdzie do Świąt :ico_noniewiem:
oby doszłą :ico_sorki:
Blanka26, tez miałam taki czas ze było mi źle i czułam sie okropna nie lubiłam patrzec na siebie,czesto mam taki czas kiedy jestem przed @ wtedy nic mi sie nie podoba i nie chce płacze bez powodu.... :ico_noniewiem:
tylko, że ja już tak mam od miesiąca :ico_placzek:

mały wstał i od razu śpiewa :-D jemu to dobrze :ico_haha_01:

tabogucka, skoro jesteś normalnie zatrudniona to powinnaś dostać pensję co miesiąc tak??????Bo urlop macierzyński dawno Ci się skończył. czy jesteś na wychowawczym????
wszedzie sie tego szmelcu wala, kuba mi obiecal, ze zrobimy przegrzebki i wywalimy czesc...
i u mnie sie tak wszystko poniewiera. Choć zrobiłam już sorting, ale i tak dużo zostało :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 gru 2011, 14:17

skoro jesteś normalnie zatrudniona to powinnaś dostać pensję co miesiąc tak??????Bo urlop macierzyński dawno Ci się skończył. czy jesteś na wychowawczym????
jestem na macierzynskim ...w UK jest 52 tygodnie (w tym 39 platnych po smiesznej kwocie wszystkim takiej samej co nawet nie wychodzilo 1/3 mojej pensji a i tak sie skonczylo w listopadzie)

z tym ze na macierzynskim prawnei zwalniajac mnie powinni mi cos innego zaproponowac w sensie pracy za nie mniejsze wynagrodzenie niz moje sprzed macierzynskiego...a jesli nie to moge ich ciagac po sadach ....w sumie mi sie nie chce zobaczymy co mi dadza dobrowolnie....
a prawne minimum ktore mi sie nalezy to :

2 tygodnie odprawy +
9-10 dni platnych wakacji +
2 tygodnie wypowiedzenia platnego po mojej normalnej stawce!!!! ale zobaczymy czy im to samo wyszlo.... :ico_noniewiem:


blanka26 co do depresji.....ja mysle ze to szaro-bura zima poprostu.... mi sie tez nawet umyc nie chce rano.... i najchetniej bym kisla na sofie caly dzien..

chociaz u mnie to moze byc spowodowane brakiem czekolady w systemie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 gru 2011, 15:14

hej dziewczyny
jutro sporbuje Was doczytac..
u nas 4 zabek, prawa gorna jedynka... a dwojka prawa nadal sie nie przebila :ico_olaboga:
cos smieszna kolejnosc maja nasze zabki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

my tez w tym roku mamy sztuczna choinke, wczoraj ja przystroilismy :-D

Aniaaa, tak, Marcelina na szczescie sie grypa zoladkowa nie zarazila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas nocki narazie ok, na szczescie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale za dnia mala daje ostro popalic, nie mam nawet czasu na sprzatanie :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 gru 2011, 16:58

skoro jesteś normalnie zatrudniona to powinnaś dostać pensję co miesiąc tak??????Bo urlop macierzyński dawno Ci się skończył. czy jesteś na wychowawczym????
jestem na macierzynskim ...w UK jest 52 tygodnie (w tym 39 platnych po smiesznej kwocie wszystkim takiej samej co nawet nie wychodzilo 1/3 mojej pensji a i tak sie skonczylo w listopadzie)

z tym ze na macierzynskim prawnie zwalniajac mnie powinni mi cos innego zaproponowac w sensie pracy za nie mniejsze wynagrodzenie niz moje sprzed macierzynskiego...a jesli nie to moge ich ciagac po sadach ....w sumie mi sie nie chce zobaczymy co mi dadza dobrowolnie....
a prawne minimum ktore mi sie nalezy to :

2 tygodnie odprawy +
9-10 dni platnych wakacji +
2 tygodnie wypowiedzenia platnego po mojej normalnej stawce!!!! ale zobaczymy czy im to samo wyszlo.... :ico_noniewiem:


blanka26 co do depresji.....ja mysle ze to szaro-bura zima poprostu.... mi sie tez nawet umyc nie chce rano.... i najchetniej bym kisla na sofie caly dzien..

chociaz u mnie to moze byc spowodowane brakiem czekolady w systemie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 18-12-2011, 18:03 ]
o prosze 2 razy tego samego posta wyswietlio :ico_szoking:
ja dzis z pozytecznych rzezcy kupilam gwiazdke na czubek choineczki i wytarlam kurz z zaluzji ( nienawidze tego robic!!!!) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 gru 2011, 21:24

Jakie tu pustki :ico_olaboga: hallo,hallo dziewczyny!
tabogucka Oby wszystko rozwiązało się z tą pracą po Twojej myśli! :ico_sorki:
NowaSejana :ico_brawa_01: za kolejny ząbek.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 gru 2011, 22:27

witam
ja na chwilke bo padam z nóg synki spia a ja musze dalej sprzatac sypialnie bo jutro nam w koncu mebelki przywiozą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miłego wieczorka,nawet nie mam kiedy doczytac :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 gru 2011, 23:15

Jakie tu pustki :ico_olaboga: hallo,hallo dziewczyny!
jestem jestem ...tez stwierdzam pustki :ico_szoking:
Oby wszystko rozwiązało się z tą pracą po Twojej myśli!
hi hi dzieki po mojej mysli to jest prawne minimum plus cos extra i moge sie zwolnic na ochotnika :-D ale nawet to co wypunktowalam wczesneij mnie zadowala bo to spora kwota razem wyjdzie ...o ile czegos nie wykombinuja :ico_sorki:
ja musze dalej sprzatac sypialnie bo jutro nam w koncu mebelki przywiozą

o super !!!akurat na swieta ...ja starsznei lubie zapach nowych mebli,ksiazek itp :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 gru 2011, 00:52

My bylismy w gorach po choinke, siwetny dzionek to byl, moj maz sie rzucil na ponad 2 metrowe drzewko, nie wiem jak nam pojdzie z tym drzewkiem przy Poli, ale Gabriel mial 11 m-cy jak staja u nas zywa choinka i nie bylo zle...

wlasnie Dobrusia to juz kilka miesiecy nie zaglada :ico_noniewiem: pytalam juz kiedys czy ma ktoras jej numer telefonu, wie ponawiam pytanie!

boszzz, znowu tak pozno juz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 gru 2011, 08:55

Dzień Dobry :)

NowaSejana, :ico_brawa_01: za ząbek :)

Gwona, no przed świetami to są duze pustki :)

Inuno tez cos nie ma... :ico_noniewiem:

Fintifluszka, o fajne takie duze drzewko :-D

Małej juz sie udaje nie chcacy wymówić sylaby :) no wreszcie cos sie ruszyło z tą mową :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 gru 2011, 09:05

bo jutro nam w koncu mebelki przywiozą :ico_brawa_01:
super, pochwal sie mebelkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a u nas powtorka z rozrywki :ico_olaboga: chyba padne na zawal :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Paulina w nocy wymiotowala, a o 7 rano Dominika... posciel chyba 5 raz pojdzie juz do prania :ico_szoking: a juz 3 dni spokoju byly i znowu :ico_placzek: :ico_placzek: do tego Marceli zabki ida i jest nerwowa.. naprawde nie mam juz sily :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a mialy isc dzisiaj do przedszkola, a ja mialam reszte prezentow kupic, a tak juz 3 tydzien jak jaskiniowiec w domu siedze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: znowu teraz Domis wymiotuje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 19-12-2011, 08:17 ]
no i dzisiaj u nas spadla pierwszy snieg :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość