tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 gru 2011, 10:27

Dobrusia to juz kilka miesiecy nie zaglada
a Dobrusia tam kiedys kiedys nie pisala ze zacznie pracowac w sklepie u tesciowej ....???wiec pewnie nie ma czasu ...ja numeru nie mam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

19 gru 2011, 12:07

hej
nie mam czasu do was wpasc
dzis farsz na krokiety bede robic i bigos,i troche sprzatania zostało
mała w dzien malutko spi
i wzedzie włazi wiec szeroko dookoła oczy mam

niedoczytam was

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 gru 2011, 12:11

o tak, Magda mebelkami sie pochwal koniecznie, fajnie tak na swieta :ico_oczko:
Dobrusia tam kiedys kiedys nie pisala ze zacznie pracowac w sklepie u tesciowej ....???wiec pewnie nie ma czasu
nom, wlasnie mieli remontowac sobie dom, a mieszkanie wynajmowac i u tesciow siedziec, no ale zeby tak wcale nie wdepnac do nas :ico_nienie:

Pola od rana taaaaka pierziawka niedobra, krzyczy strasznie, wydaje mi sie, ze jej kolejna dolna dwojka wyszla, musze dobrze wymacac, wiec mamy 8 zebow :ico_noniewiem:

Sejana, a moze to cos innego, jelitowka chyba tak nie powraca po 3 dobach :ico_noniewiem: bylas z nimi u lekarza??? zeb sie dziewczyny nie odwodnily :ico_sorki:

u nas tego sniegu garstka spadla, ale wczoraj w gorach bylo po kolana :-D przez taka kotline przejejalismy i nagle za zakretem snieg lezal i sypalo :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 gru 2011, 12:33

Sejana, a moze to cos innego, jelitowka chyba tak nie powraca po 3 dobach :ico_noniewiem: bylas z nimi u lekarza??? zeb sie dziewczyny nie odwodnily :ico_sorki:
juz sama nie wiem, ostatnio bylo identycznie... mialy jelitowke ze 2 dni, potem weekend spokoj i po weekendzie dalej, poszlismy do lekarza a ona mowi, ze jelitowka... no i teraz znowu byl spokoj i dalej :ico_olaboga: dzisiaj nie dam rady do lekarza pojechac z cala trojca... no i jeszcze snieg :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 gru 2011, 13:03

Sejana ojejku ...oby ci dzewczyny w koncu przestaly ...nam Szymek jeden wieczor rzygal i ja juz myslalm ze zawalu dostane i zeby dzwonic po karetke :ico_sorki:

Fintifluszkaale Ty masz fajnie bo Gabcioch ma brazowe oczka a Pola niebieskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Szymek sie w koncu zainteresowal choinka ...czego bardzo zaluje :ico_oczko: bo wklada galazki do buzi i gryzie :ico_szoking:


Czekam na maila z pracy ale mysle ze dopiero pod koniec dnia cos wysla.....


Ja dzis juz zdazylam do przychodni rano po pigulki poleciec :ico_sorki:

[ Dodano: 19-12-2011, 12:10 ]
farsz na krokiety bede robic i bigos,i
ale pysznosci ...nie dziwie sie nz enie masz czasu na forum...

ja nie jem slodyczy juz 8 dni..i widac efekty :ico_brawa_01: juz po 4 dniach bylo widac a teraz to juz jestem calkiem zadowolona...waze 57kg :ico_sorki: i wcale nie jestem na zadnej diecie ...bo jem normalnie wszystko tylko nie slodycze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-12-2011, 12:12 ]
Jak by mi jeszcze 2 kg spadlo to mialabym moja chuda idealna wage :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale tera zzima te 2 kg mi nie przeszkadza :ico_oczko:

[ Dodano: 19-12-2011, 12:25 ]
kurcze jutro idziemy do znajomych na kolacje ale musze cos kupic malego bo Ewa miala urodziny w niedziele ...tylko nie mam pomyslu.... :ico_noniewiem: dodam z eona ciezarowka :ico_ciezarowka: 7miesiac...ma ktoras pomysl?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

19 gru 2011, 13:31

NowaSejana :ico_szoking: Jejku co to się dzieje z tymi dziewczynkami :ico_pocieszyciel: Nie wiedziałam,że jelitówka powraca sobie od tak kilka razy. Zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka Hehe to ma Szymuś zajęcie,uważaj żeby do świąt choinka bez igieł nie została :-D Kurcze ja to pomysłów nie mam na prezenty więc Ci nie doradzę :ico_noniewiem: Też muszę z resztą coś zakupić bo siostra P. 27 ma urodziny...A ja jutro ale z sobą to raczej nie mam problemów :ico_haha_01:

A dziś stawiam za moje imieniny :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 19-12-2011, 12:37 ]
A mojej małej wszędzie jest pełno odkąd pełza :ico_olaboga: oczy dookoła głowy normalnie muszę mieć. A koty mają teraz przekichane :-D

tabogucka
To super,że waga wraca do normy :ico_brawa_01: Ja też już wróciłam do wagi z przed ciąży całe 58kg przy wzroście 170cm. Więc myślę,że jest ok :-) Ale to chyba dzięki tym wszystkim stresom tak spadłam z wagi.

aga216 Nic dziwnego,że czasu nie masz. Kuchnia przed świętami pochłania większość naszego czasu :ico_sorki:

[ Dodano: 19-12-2011, 12:39 ]
Fintifluszka Wow ile Pola ma już zębów :ico_brawa_01: A moja dalej dwa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 19-12-2011, 12:41 ]
aneta11 No to super :ico_brawa_01: Moja mała ostatnio do mojego brata powiedziała ta-ta :-D Chyba sobie coś pomyliła...Dobrze,że nie do dziadka hehe....

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 gru 2011, 14:48

uważaj żeby do świąt choinka bez igieł nie została
ja sie boje zeby sie igla nie zakrztusil.... :ico_olaboga: bo on autentycznie zuje galazki :ico_szoking:
za moje imieniny
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
.A ja jutro
oooooo tak dzien po dniu imieniny i urodziny :-)
,że waga wraca do norm
to nie tak...ja po ciazy juz latem schudlam nawet wiecej niz przytylam....

natomiast teraz jesienia ze wzgledu na pogode i mniej spaceroow a wiecej siedzenia na sofie i pozerania czekoladek przytylo mi sie znowu... :ico_wstydzioch:
ale dobrze wiedziec ze to tylko kwestia tygodnia bez slodyczy :ico_sorki: :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-12-2011, 13:55 ]
kurcze maly znow usnal na mnie i tylko tak mi spi w dzien pieszczoszek jeden...minus tego jest taki ze musze siedziec bez ruchu ponad godzine :ico_noniewiem: ale inaczej nie spi a potem marudzi bo niewyspany :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 gru 2011, 15:36

A dziś stawiam za moje imieniny :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a ja dalej z waga w miejscu stoje... jakies 5kg do zrzucenia mi zostalo, ale chyba popracuje nad tym wiosna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 gru 2011, 16:14

ale mnie len ogaranal :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no nic mi sie nie chce....po sklepach ani na spacer nie mozemy bo pada...a taki mialam plan...natomiast sprzatanie wogole mi nie idzie...
i ni eukrywam z ecaly cza sprawdzam email ...a tam nic z pracy :ico_zly:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 gru 2011, 18:48

waze 57kg :ico_sorki: i wcale nie jestem na zadnej diecie ...bo jem normalnie wszystko tylko nie slodycze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To mało ważysz mozesz jesc spokojnie czekoladkę :-D ja tez mam 170cm i waże teraz 53 kg.
I co sprawdzalas czy Ci wyslali juz z pracy cos???
kurcze maly znow usnal na mnie i tylko tak mi spi w dzien pieszczoszek jeden...minus tego jest taki ze musze siedziec bez ruchu ponad godzine :ico_noniewiem: ale inaczej nie spi a potem marudzi bo niewyspany :ico_olaboga:
Moja mala tez lubi zasypiac kolo mnie w dzien jak wczesniej pisalam bawiac sie włosami moimi :) i spi juz prawie godzine ale sama bo nie musze kolo niej ciagle lezec :-)

NowaSejana, oj i znów wróciło :( zdrówka dla dziewczynek :ico_sorki:
A dziś stawiam za moje imieniny
:ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość