agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 sty 2012, 17:20

patrycjaaa, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla siostry i zdrowka dla maluszka.

Gwona, wspolczuje :ico_pocieszyciel:

Dobrusia, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Witka.Zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 sty 2012, 17:44

Hej :-)

Dobrusia, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Witusia :-D :-D :-D

Gwona, :ico_pocieszyciel:

patrycjaaa, super,że z siostrą i maluszkiem wszystko dobrze !!! :ico_brawa_01:

agusia22, i dajesz jej już takie większe kawałki ?? Jejku ja się tak boję zakrztuszenia,że masakra :ico_olaboga: Karolcia jak była mała to się kilka razy zakrztusiła,a raz sina się zrobiła i już na pogotowie dzwoniłam ale na szczęście udało mi się "odetkać" ją i złapała powietrze. Strach niestety został i teraz boję się Martynce dawać coś większego :ico_olaboga: :ico_olaboga:
No i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbek :-D

moni26, dziękuję za stronkę :ico_sorki:

aga216, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka :-D

NowaSejana, Martynka ma 3 drzemki, minimum godzinkę śpi, a czasem 1,5h lub dwie godzinki. Rano wstaje po 7,a spać na noc chodzi między 20-21 :-) czasem mamy mały poślizg i usypia po 22 ale staram się,żeby o stałych porach usypiała.

Fintifluszka, też zastanawialiśmy się nad dolce gusto albo tassimo ale kurcze te kapsułki drogie trochę i boimy się,że nam nie podejdzie w smaku kawa :ico_noniewiem:
My też na cycu tylko i kiepsko idzie z jedzonkiem czegoś innego,bo np. kaszki zje lub wypije nie więcej niż 100ml, obiadku jakiegoś z 60ml zje,a tak to troszkę banana, chlebka samego lub z masłem i to małe ilości. Nie wiem jak ją przekonać,a dodatkowo nie chce grudek i już nie wiem ile razy próbowałam i ciągle wypluwa :ico_olaboga:

Co do mebli to u nas podobnie. Kuchnię mamy na szczęście skończoną i jeden pokój ale w drugim bardzo różne i stare meble są co nie wygląda zbyt fajnie. Musimy się brać powoli za remont,bo dziewczyny coraz większe i swój kąt potrzebują ale najpierw czeka nas wymiana dachu :ico_chory: na samą myśl mi słabo,bo kaski pójdzie mnóstwo :ico_olaboga: a gdzie reszta :ico_noniewiem:

Martynce idą dwa kolejne ząbki, dójki na dole i już z jednej strony już się przebił. Ślini się okropnie i ciągle wkłada paluszki do buzi :ico_olaboga: a dziś cała jest ciepła i ma jak na razie 37,1, mam nadzieję,że nic się z tego nie rozwinie :ico_noniewiem:

Pogoda u nas okropna,a ja muszę jechać na zakupy,bo echo w lodówce. Nie chce mi się :ico_wstydzioch: na szczęście dziewczyny zostaną z moim tatą to szybciej pójdzie :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

05 sty 2012, 18:22

dzieki dziewczyny juz jestem spokojniejsza pewnie najgorsze pierwsze dni dla takiego maluszka ona urodziła w 34 tygodniu termina miała na 20 lutego ponoc lekarz sie na nia darl ze ma sie tak nie dzrec tylko przec bo tak to nigdy nie urodzi co za facet biedna ponoc tak krzyczała glosno biedulka niedawno to samo przechodziłam wiec teraz mi jej szkoda tyle ze ja przynajmniej wiedzialam ze mala jest zdrowa i miałam ją od razu przy sobie pewno teraz troszke poleza w szpitalu a Ty REnata w ktorym tyg urodzilas Filipka?? i ile bylas znim w szpitalu?
a vacum Dobrusiu to jest cos takiego ze jak dziecko nie chce wyjsc w sensie głowka to zabieg który polega na rodzeniu główki dziecka za pomocą gumowej przyssawki. Przystawia się ją do główki i za pomocą pompy próżniowej wytwarza podciśnienie. Moc przyssania podczas całego zabiegu kontroluje się na manometrze. Lekarz położnik w czasie skurczu pociąga za przyssawkę, wspomagając siłę parcia rodzącej i ułatwiając rodzenie się główki dziecka
głowka dziecka jest po tym zabiegu troszke znieksztalcona ale pozniej jest ok
noo i brawa dla Witusia ale zdolniacha z niego
Blanka zasypia mi wlasnie przy piersi tez marudna jest chyba znowu zeby beda szły bo wszystko pakuje i gryzie nawet mnie i dzis wszystko co jej dawałam jesc to wypluwała
Gwona przykro mi ze musisz przez to przechodzic przykro jest slyszec jak ktos ci kiedys bliski gada takie rzeczy teraz chyba nie moze zniesc rozstania i patrzy zeby cie zranic ludzie w gniewie czesto mowia przykre rzeczy choc nawet tak nie myślą ja mialam tak z moją mamą jak sie pkłóciłysmy to takie rzeczy mi mowila ze nie wierzyłam ze wlasna matka moze tak mslec pozniej mnie przepraszała a ja zawsze ryczalam jak głupia i nie raz mialam depresje

[ Dodano: 05-01-2012, 17:25 ]
a ja znowu mam dosc tesciowej i cały czas susze głowe K i kurcze wiem ze go to meczy pozniej w nocy nie spi bo go dusi tez nerwice przeze mnie dostaie a ja przez tesciową :ico_zly: :ico_zly: poprostu tej baby nienawidze tescia lubie ale ona mu na nas gada i on pozniej tez jakis dziwny ile razy słysze jak ta cos pod nosem mruczy wiecznie niezadowolona ja nie chce mieszkac w jej domuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2012, 20:14

nad dolce gusto albo tassimo
tassimo ma bardzo slabe cisnienie w porownaniu do dolce gusto, nie wiem jak smakuje kawa, ale przy takim slabym cisnieniu na pewno nie jest dobrze "przelana"
generalnie u nas w media markt stoja ekspresy i mozna sprobowac kawy, zeby podjac decyzje :-)

Gwona, ja piernize, zebys sie teraz jeszcze z palantem uzerala :ico_olaboga:

Patrycja, wspolczuje ci, zwlaszcza, ze Twoj maz z tego co zauwazylam jest rodzicom bardzo podlegly :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 sty 2012, 20:45

Gwona :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Patrycjaaaoj to dobrze ze siostra i malenstwo okey :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby ich szybciutko ze szpitala wypisali :ico_sorki:

Dobrusiano nie normalnie zaniemowilam :-D to te znasze dzieciaczki juz do takich rzeczy sa zdolne??? :ico_szoking: Olbrzymie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Witka

[ Dodano: 05-01-2012, 19:47 ]
Fintifluszka oby Ci nie bylo jutro bardzo smutno po wyjezdzie mamy... :ico_sorki: ja za swoja nie przepadam a jak odleciala w Nowy Rok to sie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 05-01-2012, 19:49 ]
My mamy jutro wizyte w szpitalu na zbadanie tych guzkow u Szymka :ico_sorki: niby lekarz pierwszego kontaktu mowi ze to napewno nic groznego...ale to troche dziwne (zwlaszcza ten drugi na plecach bo pojawil sie z niczego)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

05 sty 2012, 21:40

My mamy jutro wizyte w szpitalu na zbadanie tych guzkow u Szymka :ico_sorki: niby lekarz pierwszego kontaktu mowi ze to napewno nic groznego...ale to troche dziwne (zwlaszcza ten drugi na plecach bo pojawil sie z niczego)
trzymam kciuki żeby okazało sie ze to nic powaznego a lepiej pewnie zbadac przynajmniej człowiek spokojniejszy
Blanka juz śpi a przed chwilą dostalam na kom zdjecie malego groszka biedulka lezy w inkubatorku taki malusi boze kiedy moja taka była jak te dzieci rosną
co do K to nie wiem jak to nazwac czy podlegly wiesz Fintifluszko jest jedynakiem oni nam w sumie pomagaja bo ten gabinet tez oni mu budują szkołe oni opłacali on jest im poprostu wdzieczny no i i ch kocha a ja jestem poprostu zła bo chcialabym juz byc niezalezna od nikogo i nie chce byc nikomu za nic wdzieczna wiecie o co mi chodzi ja poprostu chcialabym byc gospodynia swojego domu miec swoja kuchnie urzadzoną tak jak mi sie podoba miec tam swoje garki talerze w lodowce to co chce a tak to teraz jest tam tak jak ona sobie urządziła to nigdy nie bedzie moje i nawet mi nie zalezy zeby cos nowego kupowac bo ja bym chciała sobie to sama używac ;/ wiem moze jestem okropna ale mam swoją rodzinę i chce byc znia sama ona nie pracuje jest caly czas w domu kurcze noo i poprostu mi sie zbrzydła nie znacie jej wiec mnie mozecie nie zrozumiec mojej mamie bym wiecej wybaczyła i nawiecej rzeczy przymkneła oko ale tesciowa ehhh sorki ale musiałam sie wyzalic K juz nie chce truć chyba bym nie chciała zeby on na moją mamę tak mi gadał ale on mojej nie musi codzien ogląd i znosic jej humorów

[ Dodano: 05-01-2012, 20:41 ]
kurcze licytuje ubranka na allegro ale zawsze sie zagapie i pare minut przed koncem mnie przelicytują :ico_zly: i to czasem tylko o 50 gr a takie ladne rzeczy grrr teraz własnie pilnuje bo tej reczy nie przepuszcze jak uda mi sie wylicytowac to wam pokaze ;p

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

05 sty 2012, 23:38

patrycjaaa Jakie piękne zdjęcie Blaneczki :ico_brawa_01: Pochwal się jak ci się uda.

Za mną ciężki dzień padam psychicznie przez tego buca!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 05-01-2012, 22:39 ]
tabogucka Trzymam kciuki za jutro :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 sty 2012, 23:43

patrycjaaa, super Blaneczka na fotce wyglada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Witka.Zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mój Filipo był 2 tygodnie w szpitalu a w inkubatorze 5dni reszte ze mna na sali
patrycjaaa, duzo zdrówka dla małego siostry,bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 05-01-2012, 22:47 ]
A ja mialam cos jeszcze porobić ale ide spać bo dzis byla ciezka noc to moze sie wyspię dziś
miłej nocki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2012, 23:58

Polka biegnie :ico_oczko:
Obrazek

ktory to tc tej dzidziulki?? nie taka mala bubka, wszystko bedzie dobrze na pewno

nooo i brawa dla Witka, spryciaz malutki, 10 miesiecy i tak super smiga!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 sty 2012, 01:04

hej

my dziś byliśmy na testach z Olcią. Boże co myśmy użyły :ico_olaboga:
nie mogły jej znaleźć żyły, pokuły obie rączki, w końcu udało się pobrać z nóżki :ico_sorki:

wyniki za tydzień


poczytałam was, ale nie bardzo pamiętam co komu :-D

Dobrusia gratulacje dla Witusia :ico_brawa_01:

patrycjaaa, gratulacje dla siostry.
Ja Ciebie doskonale rozumiem :ico_sorki:

Gwona
przykro mi, ze musisz się tak z nim użerać> Siły Ci życzę!!!

magda1614, piękny masz dom, naprawdę zazdroszczę :ico_sorki: i napiszę jeszcze raz, że Filip nie wygląda na zdjęciach na chudego. Normalny niemowlak :-)
bardzo się cieszę pomyślnymi wynikami

Aniaaa ja nie znam się na ekspresach ale marzę o dolce gusto :-D

tabogucka to powodzenia u lekarza!!!

Fintifluszka, śliczna Polcia i jaka zdolna :ico_brawa_01:

A Mati je słoiczkowe obiady i nasze :ico_noniewiem: jak widzi, że coś jemy mówi mniam mniam, pomimo, że przed chwilą zjadł swój obiadek. Ostatnio jadł ziemniaki, później były wszędzie :ico_noniewiem:

agusia22
gratuluję ząbka i oby problemy ze spaniem były chwilowe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość