Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 gru 2011, 10:43

no pewnie,wierze ze tyle lat pod rzad z obowiazkiem to by sie chcialo usiasc luzniej,niekoniecznie upijajac sie podegustowac troszke....moze za rok czy dwa ? :ico_oczko:

i jak podroz do pl,autkiem czy samolotem w koncu?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 gru 2011, 11:35

autem.
Było spoko, ale za długo, co oczywiste. Nast. razem lecę samolotem. Teraz zgodziłam się jedynie dlatego, że było jeszcze sporo rzeczy do przywiezienia :D

a ja właśnie chciałabym się choć raz upić :ico_haha_01: A co! Tzn wypić więcej niż pół lampeczki, bo cośtam :ico_noniewiem:
Kosztować winka mogłam jak jeszcze karmiłam Milę pod koniec. Pół lampki po wieczornym karmieniu, a kolejny raz jadła dopiero rano, więc wiadomo :ico_oczko: pokosztowało się, ale ledwie kilka razy ;)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 sty 2012, 00:07

hej z wieczora :-D
jak tam leci w wielkim swiecie? :-)
u nas w styczniu szykuja sie wielkie zmiany,dzisiaj kurier dowiozl nam pompe insulinowa dla Mayci wiec niebawem zaczynamy pompoterapie,wszystko od nowa i w innej formie...instrukcja obsugi mnie powalila :ico_chory: 115str A4 wiec mam nadzieje ze na szkoleniu mnie oswieca i to tak jasno! :ico_sorki: :ico_sorki:
poza tym leci,jutro juz piatek,potem weekend czyli do pracy i od poniedzialku znow od nowa ...
pogoda wiadomo jaka,te wiatry i deszcze to normalnie mnie przerazaja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 sty 2012, 02:14

hej hej, Co tam słychać??

U nas trochę chorób, ale chyba wychodzimy z tego nareszcie.
Jutro weekend. Trochę wolnego męża więc może trochę odsapnę...
Bo siedzę w domu. Strasznie przytłaczające.

A do tego M nie umie zakupów zrobić z sensem... a ja sama nie przywlekę większych...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2012, 10:10

hej u nas chorobowo było od początku roku teraz tylko katary ostały i mi coś z oczami się dzieje dziwnego ale nie mam nawet czasu iść do sklepu po krople. Do tego mąż na urlopie co sie mija z moim wyobrażeniem, bo myślałam, że chwile odsapnę a tu dooopa 3 dziecko mam i wiecej sprzatania niż normalnie. Już się do niego nie odzywam, bo nie mam checi na kłótnie.

a w ogóle po 4 miesiacach przysżło pismo z haus benefitu, że nie dostaniemy, hahahaha jakbym nie zauważyła tego przez 4 ostatnie miechy, oczywiście uważam to za dziwne bo kolejna osoba pod dachem a dochody męża wzrosły nie wiele, no ale trudno, i tak uważaliśmy ten benefit za najgorszy tyle co trzeba było im oddawać nie wiedząc za co i po co to teraz trzeba dawać sobie radę bez niego, jest cieżej i to się odczuwa przy opłatach ale trudno sie mówi zyje dalej, w PL nawet tego nie ma.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 sty 2012, 11:57

a nam już wszystko przyznali.
Uff... tylko kasa "widmo" póki co ;) czekamy...
U nas HB jest znaczący jednak. Przy ponad tys za wynajem nie wyobrażam sobie płacić bez pomocy... :ico_oczko:
Już nam przyznali, ale jak mówiłam, jeszcze papierkami żonglują pustaki ;)
Mieli wypłacić zwrot od momentu zlożenia czyli od 1.01., ale wyszła spora kwota, i napisali mi, że jak im nie pokażę papieru na to, że nie zalegami lamdlordowi, to wypłacą jemu a nie nam.
A teraz chyba biedactwa trawią nasze statementy :)
Zaglądam na konto bo czas mija.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2012, 12:15

no hej hej,nareszcie ktos sie odezwal :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ciesze sie bardzo!

no to elibell,powiem Ci ze ja normalnie czekam az moj A. wroci z pracy codziennie,bo to pomoc dla mnie i towarzystwo..ale jak ma za duzo urlopu to juz sie meczymy,normalnie robi sie niezdrowo...wiec ja tam jednak wole jak chodzi do pracy :ico_haha_01: moge potesknic troszke nie?u nas jak ma wolne to tez syf,zamieszanie,wszystko totalnie rozregulowane...ja lubie moj schemat typowego dnia tygodnia... :ico_oczko: :ico_sorki: jak tam synus sie miewa?

Martalka,noo naczekaliscie sie na te decyzje jednak,ale skoro juz tylko kwestia wplaty kasiory to uff...odsapniesz z ulga jak nie bedziesz musiala juz sie tym zajmowac!
nas w sumie zaskoczyli ostatnio na plus,myslalam ze nam zabiora CtC z racji innych benefitow taxowanych,a tu nam dolozyli :ico_szoking: az normalnie niewiedzialismy co z tym zrobic :ico_haha_01: ..no ale szybko sie kasa wchlonela :ico_oczko:
nooo i Ty juz chyba daleko w ciazy jestes nie?wszystko ok i na dobrym torze?

my aktualnie mamy "saline"na pompie,wiec uczymy sie zycia z tym cudacznym sprzetem :ico_oczko: ..mamy probny tydzien ,Maya dostaje jeszcze zastrzyki ale tez ma juz podlaczona pompe z sola fizjologiczna,i mozemy naniby praktykowac...tylko cos nam sie zapomina :ico_haha_01: bo to takie mylace jak na 2 fronty trzeba dzialac,zazwyczaj czasu brak...na balet ja dodatkowo zapisalismy i ogolnie jest nieco zamieszania...i tym wszystkim zajmuje sie wlasnie jaaaaa :ico_noniewiem:
w niedziele za to w ramach rozrywki idziemy na pantomime :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 sty 2012, 13:06

Mój mąż chodzi na 6 rano i wraca przed 15.
Jak mam dzieci zdrowe, to zwykle ja wracam później od niego :ico_haha_01: nie zdążę zatęsknić.
Ale playgrupy, szkoła (teraz latam 3 razy dziennie), zakupy.
A teraz siedzę w domu od tygodnia... bo D chory.
Najbardziej z zakupami bida, bo wysłać męża to...

Glizdunia, obecnie jest to 25tc i będzie chłopak. Brzuszek spory, już z lekka ciąży (bo pobolewa więcej niż w poprzednich ciążach). Nadal mam zapał do rodzenia w domu.
:D
Ale za to akcja "wyprawka" jeszcze nie rozpoczęta upsss... nie mam nic, ale chyba dzisiaj wreszcie zdobędę spanko dla dziecka! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2012, 13:11

akcja wyprawka brzmi ekscytujaco! :-D ...buszuj buszuj,tyle cudnych rzeczy dla dzieciakow jest na rynku,nic tylko kasiura i mozna szalec!gratuluje synka :ico_brawa_01: ,imie moze juz wybrane?
w sumie zakupy mozna zrobic przez necik,fakt ze fajniej dotknac ale ogolnie sklepy dowoza do domow wiec jak sobie czlek cos upatrzy to nie ma problemu..next,H&m,gap,mothercare,mini boden-ten to szalenie drogi jak dla mnie :ico_noniewiem: ale takie maja cudenka ze hej,a potem ma sie pewnosc ze sie ladnie sprzeda uzywke na ebayu,zreszta kupic tez tam mozna wiele...tak wiec zycze przyjemnosci w kompletowaniu wszystkiego niezbednego-i zbednego tez :ico_haha_01: :ico_oczko: ...

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 sty 2012, 13:22

ja szukam body na napy przy szyi. :D nie lubię tych zakładek...
A do tej pory wyczaiłam na Link usunięty przez moderatora !!!
szybko klikać bo wykasują link :ico_haha_01: "vertbaudet"
Oj moje klimaciki tam są!!!

szaleć jakoś nie umiem na razie, nie mam sił ochoty... albo może też nie mam możliwości i nie sprawia mi radochy łazenie z 3 dzieci po sklepach, a netowo, no własnie ... wolałabym chociaż troszkę pomacac na żywo :D
Internetowo chcę Asdę opanować. ALbo inne tesco. Niech dowożą.

imienia nie ma jeszcze :ico_olaboga: hehe dla Bartka już był problem.
Mój m coś bąka o Sebastianie, ale mi się nie podoba.

Dla mnie ebay jakiś taki ubogi jest. Wszystko sztampowe takie.
Ale wózek kupię uzywany z ebay właśnie. Phil& teds :ico_noniewiem: Jedyny podwójny który jako tako wlezie nam do domu :ico_noniewiem:
bo na zmiane mieszkania teraz nie liczę na razie...
Ostatnio zmieniony 20 sty 2012, 13:23 przez Martalka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość