Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 sty 2012, 09:18

buzok14, bardzo fajne te torty :ico_brawa_01: i także pierwszy raz słyszę i takim kremie :-) no ale warto wiedzieć :-D

manenka, ja też mam jobla na punkcie wagi.. musze w koncu Julie zwazyc bo ostatnio zapomnialam .. ;/

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 sty 2012, 23:32

Heja :-)
Ja w Poznaniu, dzieciaki śpią, coś i mnie katar znów bierze, mięśnie mnie bolą i gardło. Mam tu kiepskiego neta, więc nie wiem czy będę często zaglądać...
Manenka, super, że macie już termin i teraz już wiesz kiedy i to czekanie nie jest takie stresujące, wszystko będzie dobrze i niedługo będziecie po wszystkim, a Nellunia będzie szybko wracać do zdrówka i zapomni o tym jeszcze szybciej.
Buzok, piękny torcik i wygląda smakowicie, a z Adrianka przystojniaczek mały :-) no i Ty się też super prezentujesz :-)

Uciekam spać, bo net mi się co chwila rozłącza :ico_zly: może jutro będzie lepiej łapał.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 sty 2012, 23:59

hej

ja dziś 3h siedziałam na allegro by zakupić wszytko na 3 torty , i udało się :ico_sorki: :-D

je dziś też jestem zasmarkana, bolą mnie kości, boli mnie wszytko nawet zęby, do tego mam dni płodne i bez nospy się nie obyło, co za ból :ico_olaboga: plecy bolą strasznie , nie wspomnę już o podbrzuszu :ico_olaboga: , no ale za to przy @ nie mam bóli :ico_sorki:

co do operacji, to ja jestem mega zadowolona , że tak szybko, że nie będę się tyle stresować itp :ico_sorki:
ale z drugiej strony
serce mi pęka :ico_placzek: , że wybrali akurat tą datę, dla mnie data porodu , data roczku jest bardzo , bardzo ważna, cały dzień rozmyślam jak to było, cały dzień chodzę zamyślona i cała w skowronkach, spędzam je w gronie najbliższych mi osób, upiekę zawsze ciasto by zdmuchnęło w ten dokładnie w ten dzień dziecko świeczkę

a tak spędzimy go bez synka, w gronie lekarzy , podczas badań :ico_placzek:
i dlatego trochę mi jest przykro , że tak wyszło
ja wiem , że to blachostka w tej sprawie, ale same wiecie , jak to się strasznie przeżywa ten pierwszy roczek


Pinko
to ja przybijam ci 5 co do samopoczucia :ico_chory:
manenka, ja też mam jobla na punkcie wagi.. musze w koncu Julie zwazyc bo ostatnio zapomnialam .. ;/
:-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 sty 2012, 10:49

Witam!
My mieliśmy nieprzespaną noc, wczoraj była doktorka i mały zlapał infekcje bo podobno idą mu 4 na raz zęby na dole :ico_noniewiem
a z Adrianka przystojniaczek mały no i Ty się też super prezentujesz
hehe dzięki :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 sty 2012, 15:18

Hejka, dzisiaj przyszedł stoliczek i krzsełka, potem wrzucę zdjęcia :D
Od spodu stoliczka jest dziura/ dziurka.. chciałam już dzwonić do kuriera zeby wracal zeby spisac protokol szkody, ale M powiedzial zeby szumu juz nierobic bo podklei to a zreszta i tak to jest od spodu i tego nie widac.. :ico_noniewiem: no ale powiedzialam mu ze Ok nie bede robila zamieszania z tego powodu..
najwazniejsze ze Julce sie podoba, juz zdarzyla pochodzic po stoliczku hehe

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 sty 2012, 17:38

Hejka kochane.
Posprzątałam sobie dzisiaj, byłyśmy rano z Ulą na zakupach, bo mleko dla Stasia mi się kończy.
Manenka, to zrozumiałe, że przeżywasz, bo to urodznki Nelluni. Ja każde urodziny dzieciaczków przeżywam i chcę żeby miały niezapomniany dzień, a te pierwsze urodziny to się przeżywa szczególnie.

Tynusz, pokaż no ten zestawik.
podobno idą mu 4 na raz zęby na dole :ico_noniewiem
wszystko możliwe... więc wypatruj zębolków ;-) jak mu wyjdą to wszystkie na raz... bidulkowi.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 sty 2012, 20:28

jak wejde na kompa i wrzuce zdj z tel to od razu pokaze .. No i w koncu wrzuce foty pokoiku julki.. A no i najwazniejsze urodziny przekładamy na 12stego wtedy bedzie chrzestna i byc moze chrzestny

[ Dodano: 26-01-2012, 07:20 ]
a więc to Julia ze swoim prezentem :D
Obrazek

a to pokoik Julki :) zdj z tel poniewaz aparat w serwisie ..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 sty 2012, 15:17

hej

ja po wizycie u lekarza bo dzieci przeziębione , kaszlą i smarkają, normalnie bym to olała, ale , że jesteśmy przed operacją to poszłam i dobrze :ico_sorki:
bo Nell ma coś , furczy strasznie i dostała antybiotyk
przy okazji pobrali jej krew by zbadać i pobrali przy okazji Michaelowi i zbadali go, ale on jest czysty i wszytko ok z krwią :ico_sorki:
więc zaciskajcie kciuki by antybiotyk szybko pomógł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Tynusz
no i super pokoik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dużo ma miejsca :ico_brawa_01:
mebelki fajne :ico_brawa_01: i Julce widać też się podobają :ico_brawa_01:

My mieliśmy nieprzespaną noc, wczoraj była doktorka i mały zlapał infekcje bo podobno idą mu 4 na raz zęby na dole
:ico_olaboga: to niech szybko się przebijają :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 sty 2012, 15:53

więc zaciskajcie kciuki by antybiotyk szybko pomógł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby szybciutko wyzdrowiały :ico_sorki:
dużo ma miejsca :ico_brawa_01:
oj miejsca ma duzo to fakt .. ma wiekszy pokoj od Naszego hehe :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-01-2012, 14:55 ]
wczoraj kupilam zabezpieczenia do szafek, bo ma mode otwierania i rzucania wszystkim co jest w srodku :ico_haha_01: szczególnie w szafce M

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 sty 2012, 16:02

oj miejsca ma duzo to fakt .. ma wiekszy pokoj od Naszego hehe :ico_haha_01:
moje dzieci też mają większy niż nasza sypialnia, bo w sypialni mieści się tylko łóżko gdzie nie zejdziesz nawet na bok z niego tylko musisz do przodu iść , a tam zaraz stoi łóżeczko , wiec je omijasz i na styk wychodzisz :-D ale po co mi więcej miejsca , jak my tylko tam śpimy pokój ma pewnie z 2m na 3m :ico_haha_01:
wczoraj kupilam zabezpieczenia do szafek, bo ma mode otwierania i rzucania wszystkim co jest w srodku :ico_haha_01: szczególnie w szafce M
a ja mam już patent, po co kupować zabezpieczenia jak można powykręcać klamki, więc u mnie nie ma klamek w szafkach :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość