magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 lut 2012, 10:54

witam z :ico_kawa:
synek spi tak wiec poczytam potem bo musze podłoge umyc a jest troche tych metrów :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

10 lut 2012, 13:33

magda1614, no to szkoda z tymi zdjęciami, ja właśnie ostatnio zgrałam wszystko na płyty, bo też się boje że np Witek mi coś na laptopa wyleje ..
Brawa za ząbek długo wyczekiwany pewnie ;)

tabogucka no kurcze jak masz taką okazję, to bierz tą prace... Wiadomo, że smutno z powodu maluszka...
Choć ja to bym często chętnie odpoczęła od tego mojego małego męczyciela...:P

patrycjaaa super, że Ci mała kupę robi jak ją nasadzasz, mój chyba by nie zaczaił jak bym mu tak zrobiła :P
hm.. nie dziwie się, że Ci się nie chce tej pracy pisać, współczuję, ale życzę aby CI się udało :-D

dobra dziewczyny, my idziemy na sanki :D:D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 lut 2012, 10:53

witam z kawką
ale tu cisza
mój Kacperek na rajdzie
a Filip próbuje zasnać :ico_sorki: :ico_sorki: ale mu cos nie wychodzi i mnie drazni
na dworzu zimno
a my sanki mamy ale bez oparcia a w tej przeprowadzce nie mogę go znalezc i filipek na sanki nie moze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
właśnie ostatnio zgrałam wszystko na płyty
tak ale płyty sie utleniaja po 5 latach i lipa radzę ci trzymac np na pendrive bo my zdjęc sprzed 5 lat nie mozemy odtworzyć a kupilismy najlepsze płyty

[ Dodano: 11-02-2012, 09:54 ]
jak masz taką okazję, to bierz tą prace...
no własnie :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 11-02-2012, 09:55 ]
dziewczyny a jakie foteliki kupujecie dla dzieci te następne bo ja musze kupic ale nie wiem jaki??????????????????????

a i zamówilam szafe na wymiar i za tydzien bedę miala i moze w koncu sie odnajde w tych moich workach nie ropakowanyc :-D :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 lut 2012, 14:20

hej dziewczyny!!!
ale u nas zimno rano -20

w czwartek jak byliśmy na nartach to było -16
myślałam że zamarznę,dupki nie czułam
pojezdzliśmy 4 godz bo wiecej się nie dało
paula się spisała było lepiej niż ostatnio :ico_haha_01:

dziś na urodzinki jedziemy do mojego chrześniaka
a jutro chcieliśmy z dzieciakami na basen jechać :ico_sorki:

ja mam wszystkie zdjęcia na pendrivach ,a filmiki z kamery na płytkach i niektóre juz szwankują :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614, ja będe kupować ale to po zimie żeby z małą iśc do sklepu i przymierzyć,tą zimę jeszcze w nosidełku przejeżdzimy :ico_sorki: ale jaki wybiorę to nie wiem,chyba Recaro..albo coś podobnego
Dobrusia, u nas trochę za zimno na sanki :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 lut 2012, 14:41

chyba Recaro..albo coś podobnego
tez o tych myslalam lub romer :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

11 lut 2012, 17:39

Hej :-D

Karolcia chora od tygodnia i nie mam czasu na nic :ico_noniewiem: Leży ciągle w łóżku, prawie nic nie je,a jak już zje to wymiotuje :ico_olaboga: Na szczęście gorączki już nie ma, więc mam nadzieję,że powoli będzie się kończyć choroba :ico_sorki:

Byłam zważyć Martynkę,bo mało je ostatnio i waży 8880g, przez 2 miesiące przybrała 780g, więc chyba nie jest źle :-) No i dowiedziałam się,że może nie chcieć jeść,bo kolejne ząbki się pchają :-)
A dziś przespała nockę bez pobudki :ico_szoking: jak się obudziłąm to nie wiedziałam gdzie jestem :ico_haha_01: dawnooo tak się nie wyspałam, aż mnie wszystko boli :ico_oczko: :-D

magda1614, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy ząbek :-D
my będziemy kupować następny fotelik w okolicach maja, chyba,że jeszcze się zmieści w ten to poczekamy :-)
Kaske zostawiliśmy z chrzcin, więc luzik :-D
Chcemy kupić maxi cosi priori
Obrazek
lub tobi
Obrazek
I starszej też będziemy wymieniać,bo już jej głowa wystaje i ciasno ma ale kurcze nie mogę się zdecydować na jaki i czytam opinie i czytam i dalej nic nie wiem :ico_olaboga:

aga216, u nas też mrozik, rano było - 22 :ico_chory:
Super,że wyjazd się udał i Paulinka się spisała :ico_brawa_01:

Ja właśnie mam zamiar kupić sobie dysk przenośny i wszystkie zdjęcia i filmiki poprzegrywać z komputera,bo jest tego mnóstwo :ico_oczko:

patrycjaaa, fajnie,że Blaneczka już ćwiczy robinie kupki na nocniczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My nawet nocnika w domu nie mamy :ico_wstydzioch: muszę kupić, tylko zastanawiam się czy nie kupić czegoś takiego 2w1
Obrazek Obrazek Obrazek

tabogucka, bierz i się nie zastanawiaj :-D :-D wiem,że będzie Ci ciężko bez Szymusia ale zobaczysz,że wyjdzie Wam to na dobre :-) :-)
Dużo zdrówka dla Ciebie i M.!!!!

Dobrusia, super Wituś ma pozycje do spania :ico_haha_01: :ico_haha_01: Śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inuno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 10 miesiączków Mikiego :-D
Super zdjęcia :-D i jakie piękne ząbki :ico_brawa_01:

Blanka26, o kurcze Mat będzie miał za 2 tygodnie roczek :ico_szoking: :ico_brawa_01: kiedy to zleciało :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Zdjęcia dzieciaczków śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jacy do siebie podobni :-D :ico_brawa_01:
Bardzo fajna ta hustaweczka Blanki :-) szkoda,że u nas takiej nie można zamontować :ico_noniewiem:
Uśmieszek piękny :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 11-02-2012, 16:42 ]
Co kupujecie dzieciom na roczek ??
My myśleliśmy o jeździku
Obrazek Obrazek
nic innego nie przychodzi mi do głowy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 11-02-2012, 16:47 ]
I jeszcze mam pytanko odnośnie butów. Jakie macie dla dzieciaczków ?
Lekarka kazała nam kupić,bo Martynka jedną nóżkę ma dziwnie wygiętą i jak chodzi to ustawia stópkę do środka, nie opiera ciężaru ciała na całej stopie, tylko na pięcie i boku stopy i przez to nóżka w kostce wygina się bardzo :cry: Martwi mnie to bardzo,bo zaczęła się przewracać przez tą nogę,bo traci równowagę :ico_placzek:
Mamy kupić buty z profilowaną wkładką (czyli jaką ?? :ico_noniewiem:) i w poniedziałek idziemy na usg bioderek, sprawdzić czy to może wina bioderka,a później do ortopedy dziecięcego :ico_placzek: Mam nadzieję,że to nic takiego i minie samo...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

11 lut 2012, 21:58

dziewczyny przez przypadek usłyszałam jak tesciowa nagadywała na mnie tesciowi i jestem w szoku az cała sie trzese :ico_zly: usypialam Blanke i ta płakała jak zawsze troche popłakuje i zasypia ale sie wkurzylam i wlozyłam ja do lozeczka i wyszłam no i słysze jak ta na mnie jedzie ale nie wszystko wyraznie ze te nasze metody wychowawcze ze szkoda jej dziecka ze jak mozna dziecko do takiego stanu doprowadzic ze len ze mnie straszny i takie tam :ico_sorki: :ico_sorki: Boze ale jestem zdenerwowana ile bym dala zeby sie stad wyniesc :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

11 lut 2012, 22:36

magda1614 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy ząbek!
Aniaaa Zdrówka dla Karolci :ico_sorki: to super,że nocka przespana bo moja przez ostatnie 4dni budzi się bez przerwy :ico_olaboga: aż nie kiedy nerwy mi już puszczają bo chodzę nie wyspana...Ale zauważyłam dzisiaj,że idzie nam górna prawa dwójeczka i to może tez dlatego,na dniach powinna się już przebić :ico_sorki:
No jeździk super sprawa,też myślałam o czymś takim bo szczerze mówiąc to nie mam nawet pomysłu :ico_noniewiem: za dużo innych rzeczy na głowie mam...
Mam nadzieję,że ze stópką będzie wszystko dobrze :ico_sorki:
A Nadusi fotelik ma "przyjść" jutro kupiłam ten do 36kg żeby później nie kupować już poddupnika :ico_haha_01:
Inuno Za 10 mies. Mikiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobrusia Heh..świetne fotki :-D dzieci potrafią strasznie fajne pozycje przyjmować podczas snu :-)

Przepraszam jeśli kogoś nie doczytałam,ale mam troszkę zaległości :ico_olaboga:

A u mnie leci,leci...sprawa na policji już jest wszczęta. W końcu! Świadkowie są na etapie zeznań. Była przyjaciółka już,moja mama,tata jedzie w poniedziałek i reszta po kolei...A ten miesza i miesza,że hej! Oczywiście dalej jestem puszczalską itd. Moje koleżanki zastrasza prokuratorem i sądem za pomówienia :ico_zly: wyzywa itd. Ja przestałam już reagować to zaczął pisać do moich rodziców i wymyślać nie stworzone historie...Ale nie uwierzycie co jest "najlepsze" z tego wszystkiego. Jak ja się dowiedziałam to witki mi opadły po same kolana :ico_szoking: Mój świadek <czyli koleżanka> którą myślałam,że dobrze znam. Okazało się,że kompletnie nie mam zielonego pojęcia kim jest. Moja p.policjant która prowadzi tą sprawę zadzwoniła do niej w celu żeby się zgłosiła na zeznania. A w słuchawce usłyszała "pomyłka" później okazało się,że tel. odebrała jej ciocia a ,że jest starszawa to jeszcze mogę jej wybaczyć. Przez parę dni próbowałam się z nią skontaktować bo jest najważniejszym świadkiem <bo po tym jak p. mnie uderzył przy niej miałam limo pod okiem>. W końcu po wielokrotnych próbach nagrałam się jej na pocztę i powiedziałam,że jest to strasznie ważne i musi się zgłosić. Bo na dobrą sprawę nawet adresu jej nie znałam <jak bym chciałam tak o wszystkim pamiętać to bym zwariowała>. I po paru godz. oddzwoniła do mnie,że się na pewno zglosi itd. Więc poinformowałam p.policjant co i jak...i wiecie co...wtedy doznałam szoku kiedy w słuchawce usłyszałam,że taka osoba o tych danych nie istnieje nigdzie!!! Zmyślone imię i nazwisko!!! :ico_szoking: A ja nigdy się tego nie domyśliłam...po prostu jakiś koszmar! Chyba nakręcę kolejny odcinek "dlaczego ja" ku... szok... Na prawdę jestem ciekawa co ja jeszcze się dowiem przez ten czas. Nic jej o tym nie powiedziałam. I sama wieczorem do mnie zadzwonila,że chce się na chwilę zobaczyć bo musi mi coś ważnego powiedzieć. Przyznała się,że nie jest tą osobą za którą ją uważam! Że robiła to dla mojego dobra itd. Byłam w takim szoku,że nawet nie zdążyłam zapytać jak jej ku... na imię. Nikt w życiu nie wyrządził mi takiego świństwa. Czuję się okropnie... :ico_placzek: Tyle mam problemów,pozbierać się nie mogę a tu coś takiego :ico_zly: Oby chociaż wszystko zakończyło się dla mnie z "sukcesem"!

[ Dodano: 11-02-2012, 21:38 ]
patrycjaaaa Co za wredna teściowa jak bym słyszała moją matkę :ico_zly: :ico_pocieszyciel: Nie denerwuj się bo szkoda nerwów na takie osoby!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 lut 2012, 22:54

Gwona, ojej jaki numer z tą kolezanka niezle ale jak odzywa sie do ciebie? i czy powiedziala ci dlaczego klamała?????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycjaaa, kurcze tak to z tymi tesciami jest niby dobrze a zawsze cos im nie pasuje,a wy macie jakies plany na nie mieszkanie z nimi?

Aniaaa, fajne to zamiast nocniczka ,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kolejne ząbki się pchają :-)
o matko idą jak burza a my dopiero poczatek ale widze juz drugiego,a powiem ze płacz niesamowity i ciagle za mna chodzi i płacze dla mnie to dziwne bo jak tylko mu znikne z zasiegu wzroku to płacze a wzcesniej tak ni ebyło ,pewnie go boli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

11 lut 2012, 23:47

tak ale płyty sie utleniaja po 5 latach
w sumie racja... ;/ będę musiała w pendrive zainwestować specjalnego na zdjęcia tylko.
co do fotelika, ja już kupiłam dość dawno, coś w stylu jak Aniaaa wysłała, firmy nie pamiętam, jakaś nowa co na rynek wskoczyła, kosztował 270 z przesyłką

aga216, u nas też było chyba z -15 ale na 10 minut wyszłam na te sanki ;p A mały jak taka laleczka w tych sankach śmiać mi się chciało bo się nawet nie ruszył i tak jakby na sen go morzyło :ico_haha_01: ale pewnie słońce go też raziło :)
A jak tam imprezka u chrześniaka? :)
A dziś przespała nockę bez pobudki :ico_szoking:
no to brawo! :ico_brawa_01: :-)
A dla Karolci dużoo zdrówka!!
My nawet nocnika w domu nie mamy
ja parę dni temu kupiłam nocnik ale itek pierwszego dnia się nim bawił;p a jak go próbuje posadzić na nim to zaraz się podrywa do pionu :ico_noniewiem: więc nie wiem jak to będzie;p
Co kupujecie dzieciom na roczek ??
My myśleliśmy o jeździku
fajny ten jeździk,
ja nic nie kupuje dużego na roczek, zobaczymy co rodzinka kupi, pewnie też dadzą kaskę bo bym tak wolała i wtedy za nią pójdę kupić parę nowych ciuszków "wyjściowych" :),
no i na wiosnę na pewno fotelik na rower, fajny jest taki z przodu co dziecko siedzi i widzi wszytko ładnie.
Mamy kupić buty z profilowaną wkładką (czyli jaką ?? :ico_noniewiem: )
to chyba znaczy, że butki w środku są takie dostosowane do profilu stopy (śródstopie wyżej) i ze sztywną piętką. Z tego co wiem taką wkładkę też można kupić w obuwniczym.
Ja wiem tylko, że pierwsze buty powinny być na sztywnej podeszwie.
Witek po domu jak zaczął wstawać i tuptać to mu zakładamy buty, kupiłam takie niedrogie paputki i już tak się mu do nóżki dopasowały ładnie że gładko się je zakłada.
Mam nadzieję,że to nic takiego i minie samo...
no oby oby :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycjaaa, oj biedna jesteś...

Gwona, Boże... Wydaje się czasami że kogoś znamy a tu du...pa za przeproszeniem. Masakra z tą dziewczyną... Ale dobrze, że Ci się przyznała w końcu...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość