Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 lut 2012, 00:09

Faktycznie droga inwestycja ten Twój zestaw Małgorzatko.
Szczerze, gdyby nie prezent, to bym ich nie miała. Nie stać mnie. Chcę sobie kupić patelnię ale tez oscyluje najmniejsza w okolicy tysiąca wiec sobie na nią poczekam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lut 2012, 00:09

Jak chcesz to mogę ci link do tej strony co płyny kupuje przesłać, tam są cenniki.
podaj to sobie przejrzę :ico_oczko:
No mnie własnie tez zawsze zastanawiało to nie przechodzenie zapachów, bo o ile w takich typowych garnkach, to mnie przekonuje, to w tych plastikach już tak nie do końca.
no właśnie ciekawe jak to w plastikach jest :ico_noniewiem: może ktoś używa to by się wypowiedział

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 lut 2012, 00:11

podaj to sobie przejrzę :ico_oczko:
Przejrzyj :-D

lilo

16 lut 2012, 09:41

Małgorzatka, zabij mnie ale dalej nie rozumiem o co chodzi, rysunki te same tylko inaczej opisane i dalej nie rozumiem czemu piszesz że gotujesz jedno na drugim a potem że można wszystko razem ale ty rzadko tak robisz :ico_wstydzioch:
A jak wyglądają same gary do gotowania na parze to wiem :ico_oczko:
Ale chyba te zeptera nie są na

Chyba nie jesteś za udogodnieniami, co?
A z czego tak wnioskujesz??? Mikrofala to zupełnie inny temat, nie uważam żeby to był zdrowy wynalazek i bardzo potrzebny i niestety ale prawda jest taka że tak przyrządzone dania smakują inaczej - to wynika głównie z tego że mikrofale rozbijają białko.
A skoro tak zwracasz uwagę na zdrowe żywienie to powinnaś poczytać o tym urządzeniu. Nawet ci co mówią że jest to urządzenie całkowicie nieszkodliwe zaznaczają że powinno się go sporadycznie i z umiarem używać.
Nie będę się nad tematem rozwodzić bo to nie miejsce ku temu :ico_oczko:
To skąd pochodzi ciepło do gotowania na bardzo duże znaczenie przy smaku potraw - jadłaś kiedyś coś gotowanego na żywym ogniu, drewnie, kuchni kaflowej??? To jest prawdziwy smak, gaz się nie umywa :ico_sorki: No ale raczej jesteśmy na niego skazani.

Z udogodnień korzystam w miarę swoich potrzeb, nie krytykuję twoich metod gotowania przecież tylko właśnie się chcę czegoś dowiedzieć :ico_noniewiem: Na pewno gary są fajne, na pewno się w nim zdrowiej gotuje i nie wiem czemu czuję rozdrażnienie w twoim tonie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lut 2012, 10:04

czemu piszesz że gotujesz jedno na drugim a potem że można wszystko razem ale ty rzadko tak robisz :ico_wstydzioch:
to chyba o to właśnie chodzi,że to jedno i to samo :ico_noniewiem: bo gotuje w jednym garnku znaczy na kilku poziomach i wtedy to jakby gotowała wszystko razem,przynajmniej ja to tak rozumiem :ico_noniewiem:
jadłaś kiedyś coś gotowanego na żywym ogniu, drewnie, kuchni kaflowej??? To jest prawdziwy smak, gaz się nie umywa
o tak jest różnica ogromna,my mamy kuchnię kaflową i gotuję na niej parę razy w tyg :ico_oczko:

lilo

16 lut 2012, 10:12

No jeśli wynik jest taki, że
Całego obiadu-1 dania i 2 dania. Piramidkę robię.
ale
ale rzadko tak robię
to rozumiem :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 lut 2012, 10:20

Małgorzatka, przeslij mi na pw ta stronke :-)
w czerwcu mam urodziny trzeba jakis prezent wymyslec :ico_haha_01: :ico_haha_01:
my mamy kuchnię kaflową i gotuję na niej parę razy w tyg
a czemu pare razy w tygodniu ? :-D :-D moj chce w nowym domku zrobic wlasne piec kaflowy. a ja jakos srednio to widze. mozesz zrobic zdjecie i wyslac mi na emaila jak wyglada twoj piec kaflowy? plisss :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 lut 2012, 10:40

o jeśli wynik jest taki, że
Małgorzatka napisał/a:
Całego obiadu-1 dania i 2 dania. Piramidkę robię.

ale
Małgorzatka napisał/a:
ale rzadko tak robię


to rozumiem :ico_oczko:
_________________
Nie, nie taki.
W piramidkę gotuję często tj. jedno na drugim (pierwszy garnek zupa, drugi warzywa-marchew, brokuł itp., trzeci jakieś mięsko, a rzadko, odnosi się do zdjęcia 2, że dotuję zupę a na niej stoi gar i jest w nim i warzywo i mięsko.
jadłaś kiedyś coś gotowanego na żywym ogniu, drewnie, kuchni kaflowej???
Jadłam, oczywiście. Pycha.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lut 2012, 10:40

JoannaS, piec kaflowy mam w pokoju do ogrzewania i nie polecam,jednak centarlne ogrzewanie lepsze :ico_sorki: a w kuchni stoi kuchnia kaflowa :ico_oczko: czemu kilka razy? bo nieraz mi wygodniej na gazie bo i szybciej jakoś,a w kuchni też codziennie palę :ico_oczko: zrobię później fotkę jak mała zaśnie i tu wstawię jak mogę,tylko ostrzegam,że niezbyt czysta jest :ico_wstydzioch:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 lut 2012, 10:40

Małgorzatka, przeslij mi na pw ta stronke :-)
w czerwcu mam urodziny trzeba jakis prezent wymyslec :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Wysyłam.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość