Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 mar 2012, 09:14

wisnia3006, nie chcę źle wróżyć z tym przedszkolem, ale u nas w Poznaniu to młodsze dzieci przyjmują do przedszkola pod warunkiem, że z dniem 1.09 mają ukończone 2,5 roku życia. Ale próbować warto. jeśli czujesz, że to zda egzamin....

która dziś rodzi? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 09:24

która dziś rodzi?
jaaa chceeee

[ Dodano: 05-03-2012, 08:29 ]
Ulało mi sie wczoraj jednak, kilka razy z obu oczu, potem miałam bóle brzucha , parę skurczów, dziś tylko bóle. Nazwałam mojego kretynem, co nie jest obraźliwe, bo taki termin istnieje. Przy Łuku nie mogłam obrażac. W efekcie sama przenosiłam szafkę i pewnie stad bóle. Wieczorem zupełnie na spokojnie powiedziałam mojemu, ze chcętnie poszlabym do szpitala aż do porodu, zeby sam został ze wszystkim na przyjęcie noworodka w domu. Bo ja bardzo w proszku jeszcze jestem ze wszystkim.
Tylko, ze on inaczej pojmuje przygotowanie wszystkiego - dla niego to kupienie pieluszek i ustawienie łóżeczka, a u mnie dosłownie wszystko :-D ółacznie z pomalowaniem ścian i odrobaczeniem i wykąpaniem psa.

No nic zobaczymy jak to sie rozwinie. Dziś ode do dentystki-sadystki, wiec trzymajcie kciuki zebym się nie darła :ico_oczko:

[ Dodano: 05-03-2012, 08:37 ]
I nie kupiłam tej koszuli, którą Wam pokazywałam, bo jak pan i władca w końcu raczył spojrzec (nie mogłam sie zdecydowac na stanik) to juz wykupili :ico_placzek: i nadal nie mam nic....

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 mar 2012, 09:39

Bry kobity,
Witam :ico_ciezarowka: w 39 tygodniu :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no to już niedługo, ale oczywiście Jagoda pierwsza :ico_oczko:


Ja od rana walcze z Damianem, aż mnie przeraża, że czeka mnie samotne popołudnie (P. ma 2 zmiane) tylko z nim, choc może mu się poprawi, bo zazwyczaj jak jesteśmy sami, to jest inny...
no nic zobaczymy...

Co do porodu, to ja nie wspominam źle, ja miałam od 7 mies. 3 cm rozwarcie i z takim trafiłam do szpitala po terminie, nic mi nie dawali tylko stwierdzili że zaczekają jeden dzień może się ruszy i się ruszyło, od razu miałam skurcze co 3-5 min., ale mnie to nic a nic nie bolało, po prostu czułam jak mi się brzuch spina i po jakichś 15 min. poszłam do położnej, bo mnie dziewczyna z łóżka obok opierniczyła, że jej świecę (na tel sprawdzałam regularnośc) i okazało się, że już jest 4 cm, czop poszedł od razu i położna powiedziała "rodzimy, bo czuję jak mi maluszek daje po paluszkach" ja :ico_szoking: bo spodziewałam się bólu a tu spoko, noi gdyby nie bóle krzyżowe, to byłoby super, ...
w ogóle nie było źle, najgorsze było szycie, ale nie było aż tak źle, bo jak mnie wywieźli z sali porodowej po 1,5 godz. cerowania stwierdziła, że i tak chcę drugie, na co mój mąż zareagował :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Twarda jezdem no :-D :-D :-D

Marta za skutecznośc w łapaniu myszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 09:39

I te wszystkie porady dot. wywoływania porodu musze gdzieś zapisac, bo cos czuję, ze się przydadzą.

Rybko w tv wypowiadał sie gin, ze lepiej dla dziecka robić CC jak akcja porodowa sie już zacznie, niż takie planowane ileś tam dni przed bez akcji, wiec wywołuj wilka z lasu, tzn. Szymcia z brzucha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 mar 2012, 09:42

Tylko, ze on inaczej pojmuje przygotowanie wszystkiego - dla niego to kupienie pieluszek i ustawienie łóżeczka
weź mu walnij listę rzeczy do zrobienia - w ramach uświadamiania, wtedy jak to zobaczy czarno na białym, to trochę dotrze do jego głowy co i jak...
I nie kupiłam tej koszuli, którą Wam pokazywałam, bo jak pan i władca w końcu raczył spojrzec (nie mogłam sie zdecydowac na stanik) to juz wykupili :ico_placzek: i nadal nie mam nic....
się nie martw, znajdziesz ładniejsze, albo wystawią jeszcze raz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 mar 2012, 09:51

Witajcie :) u nas od rana słoneczko :ico_haha_01:

Ja od rana walcze z Damianem, aż mnie przeraża, że czeka mnie samotne popołudnie (P. ma 2 zmiane) tylko z nim, choc może mu się poprawi, bo zazwyczaj jak jesteśmy sami, to jest inny...
no nic zobaczymy...
Kochana ja mam to samo.. dzis mlody od rana w przedszkolu ale po poludniu sama z kuba :ico_szoking: moj Maz w pracy od 10 do 18 masssssakra...

[ Dodano: 05-03-2012, 08:52 ]
biniu_s, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bravoo :) To teraz ktora ??? Brodzikowa ? jagodka? biniu ??

[ Dodano: 05-03-2012, 08:59 ]
Jej ja musze liste zrobic co mam kupic jeszcze...
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 10:00 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 mar 2012, 09:59

Kochana ja mam to samo.. dzis mlody od rana w przedszkolu ale po poludniu sama z kuba :ico_szoking: moj Maz w pracy od 10 do 18 masssssakra...
ja Damiana zostawiłam jeszcze w domu, bo sama nie wiem czy już mu lepiej, ale jutro go już raczej poślę, chocby dla chwili spokoju... ne czuje się najlepiej a co za tym idzie jakoś mniej mam cierpliwości :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
A po przedszkolu Damian zawsze inny, chocby dlatego że wyrzyty z innymi dziecmi a tak siedzi juz 2 tydz w domu, to mu nudno, nie dziwię się w sumie

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 mar 2012, 10:02

Myszka_, jaj uz wczoraj sie zalilam Jagodce ze nie mam sily.. ze ja mowie do mojego mlodego a on ma w dupci co ja mowie :ico_olaboga: czasem jestem taka bezsilna.. jej Lena to sie nerwus urodzi bo ja ciagle wrzeszcze...

[ Dodano: 05-03-2012, 09:05 ]
jeszcze mi jakis ból wlazł w biodro .... i chodzę jak połamana.. maskara...ale ja marudna sie zrobiłam

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 10:05

Ja zrobiłam listę zakupów, całe szczęście nie ma tego tak dużo, Razem z firmami i konkretna nazwą mam popisane, np. kosmetyki dla małego.

Mój mały wariował przez weekend, wiec szkoda, ze "zmarnuje" czas przed południem u dentysty, bo mogłabym bardziej wytchnać.

Dziś mi sie śnił taki aktor Robert Kudelski, w jakimś serialu chyba gra. I nie wiem dlaczego, on mi sie nawet nie podoba :ico_olaboga: ale to chyba nic, bo wczesniej śnił mi sie Nergal :-D

[ Dodano: 05-03-2012, 09:07 ]
Myszka miałas rację, wystawili, ale juz w normalnej cenie :ico_noniewiem: dobrze, ze stanik jeszcze w obniżce, choc trochę zaoszczędze

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 mar 2012, 10:08

na wspolnej on gra P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość